zuidplein De Tuinen zorgt voor goed gevoel tijdens de Kerst Met muziekde Kerst tegemoet! Koopzondag! Trekpleisterheeftmeerruimte voor koopjes gekregen! Lady Sting: veel groter assortiment sinds heropening Ditzijn de 156! winkels Extra koopavonden Dinsdag 19 december Woensdag 20 december Donderdag 21 december Vrijdag 22 december a i Gezelligheid keert terug op de markt Winkeleentrum Zuidplein is op alle koopavonden geopend tot 21.00 uur. De eerstvolgende koopzondag is op zondag 17 december. Het winkeleentrum is dan open van 12.00 tot 17.00. uur Winkeleentrum Zuidplein is gesloten op 25 en 26 december (Kerst) en op 1 januari (Nieuwjaarsdag). WINKELCENTRUM WINKELCENTRUM Sinterklaas mag dan inmiddels het land weer hebben verla- ten, de feestdagen barsten nu pas goed los. Om u voor het komende Kerstfeest uitgebreid in de gelegenheid te stellen om inkopen te doen, houdt Winkeleentrum Zuidplein 's avonds heel vaak de deuren voor u open. Zo zijn er naast de normale koopavond, op 22 december, nog een drietal extra koopavonden. Zo kunt u lekker bin nen, ongehinderd door weer of wind, uw cadeautjes uit- zoeken! Het schema van onze koopavonden ziet er nu als volgt uit: r I Aktie Sport Albert Heijn Amici Damesmode Amici Herenmode A'rtisiok Arty Au Gout Exclusif Baby Gift Shop Bakker Bart Bart Smit Bel Company Benelli Juweliers Bijbelkiosk Bloemenland Blokker Bluetiek-in Boekenvoordeel Bo's Box Fashion Brant Ladage Brantano Schoenen Bristol Bruna Burger King C&A Chinese Kunstartikelen Clubcenter/ECI Cool Cat Cool Cat Junior Cosmo Hairstyling Coster Crums Crums II D&F D-Reizen Day-Fashion Delifrance De Snor Damesmode Dixons Dixtone Dodgers Douglas Duifhuizen Lederwaren E-Plaza Etos Footlocker Foto Hartman Free Record Shop Gall Gall Hakky Bar Hans Anders Van Haren Hema Hennes Mauritz V/d Heuvel Verlichting Holland International Hoyng Het Huis Rinck Hiinkemoller Ici Paris XL Indo-Menu Italia Mode It's Jens Mode De Jong Mode De Jong Tours Kan Mode Kinorama Klootwijk Knaakland Kruidvat Kwanmm LhBoca Lady Sting Van LeestCD's Lektuurshop Populair Levi's Store Libertel City Point Lipstick Livera Lucky Gifts Luigi Lucardi Manfield Marca Mat son MBC Sport McDonalds Megapool Miss Etam Moda di Domani Morena Byoux Moto M&S Mode M&W Peters Optiek Artistiek Pearle Express Peek Cloppenburg Perry Sport Picobello Prenatal Primafoon Printhouse Promiss Prontophot PTT Postkantoor Radio Modern Electronics Restaurant Van Dijk Restaurant Zuidplein Riroy Bonbons Rijwielstalling/Fietsshop Roobol Royal Albert Shop Saja Boetiek Scapino De Schoenenreus Schoenkampioen Seen in Vogue Shoe Factory Siebel Juweliers Space Ledermode Spijker SportshopChabot Steps Ster Mode Take Five Team Kapsalon The Box The Phone House Tjin Toys 'R Us Trekpleister Tuin van Zuidplein Twinkle Juweliers Ulla Popken Mode Verhage Fast Food Vroom Dreesmann WE Wonder Woman Xenos Young Gear Van Zanten Zeeman Van Zummeren ZUIDPLEIN - Kerst: het feest van vrede, licht in de duistemis, en niet te vergeten de Kerstboom. Maar Kerstmis is ook een feest van het gevoel. Elkaar leuke cadeautjes geven en voor een prima sfeer in huis zorgen. Enjuist voor die sfeer kunt u in Winkeleentrum Zuid plein goed terecht bij De Tuin van Zuidplein. 'De Tuinen' bestaat al vele jaren. Ooit als een enkel winkeltje begon- nen, staat De Tuinen inmiddels voor een landelijke winkelgroep met meer dan vijftig vestigingen. De Tuinen richt zich veel op ge- zondheidsmiddelen zoals vitami- nes en dergelijke en wordt dan ook wel de 'gezondheidswinkel' ge- noemd. Maar er is veel meer te vin- den dan vitaminen, gezonde en lekkere theesoorten of kruiden. De Tuinen speeltnamelijkooksterkin op het gevoel van de klanten. Met artikelen die het gezellig maken in huis, die een apart geurtje geven of er gewoon leuk uitzien. De Tuin van Zuidplein is net ver- huisd naar een mooie nieuwe win- kel, dichtbij het centrale plein. De nieuwe ruimte is volgens de nieu we formule van De Tuinen opge- bouwd, is lekker licht en erg over- zichtelijk voor de klanten. „We hebben hier veel meer artikelen binnen het bestaande assorti- ment", legt medewerkster Linda Bos uit. Dat assortiment varieert van een snoepje voor de kinderen tot vitamines en voedingssupple- menten voor ouderen. Een heel brede doelgroep dus. Deze maand overheersen de Kerstartikelen in de winkelinventaris. Christmas Crackers bijvoorbeeld, een angel- saksische gewoonte die nu ook in Nederland begint toe te slaan. Het zijn knallende verrassingspakket- jes met een klein cadeautje, die tra- ditioneel bij het toetje na het Kerst- diner worden geopend. Met een knal, uiteraard! „Verleden jaar probeerden we ze uit en ze verkochten heel goed", aldus Linda. „En ook geurkaarsen zijn niet aan te slepen. We maken ook cadeaupakketjes voor men- sen, die ter plekke kunnen worden samengesteld. We maken echt overal een mooi pakje van." En voor wie eenmaal door de feestda- gen heen is gekomen en tot de con- clusie komt dat het allemaal wel wat gewichtig geworden is: De Tuinen heeft ook afslankmiddelen in huis! Sinds De Tuinen in haar nieuwe winkel zit, is de klandizie groter dan ooit. De zeven gemotiveerde personeelsleden hebben het er druk mee. „We zitten lekker dicht bij het centrale plein", verklaart Linda een deel van dat succes. „En we nemen graag de tijd voor onze klanten, we hebben advies hoog in ons vaandel staan", voegt ze er nog aan toe. Geen wonder dat De Tuinen weer helemaal terug is in het winkeleentrum. Dus als u nog wat sfeermakers voor de feestda- gen zoekt: probeer het eens bij De Tuinen. De Tuinen is te vinden in de passage vanaf het centrale plein richting de markt. i ZUIDPLEIN - Kerst, het feest dat zo gekenmerkt wordt door donkere da- gen en flonkerende lichtjes. Maar Kerst is ook een feest van muziek. Of u nu van klassiek houdt, van Bing Crosby of van iets moder- ners, Kerst- liedjes horen er ge woon bij. Dat geldt ook voor het Win keleen trum Zuid plein, waar u met muziek de Kerst tege moet kunt gaan. En wat voor muziek?! Wat dacht u bijvoorbeeld van de 'Zingende Kerstboom'? Op zaterdag 23 de cember zal de boom u al helemaal in Kerstsferen zingen. U gelooft niet in zingende bomen? Geen pro- bleem: dan komt de Zingende Kerstman u daarin wel tegemoet. Ook hij zal zijn uiterste best doen om u tijdens het winkelen alvast in dejuiste stemming te krijgen. U ge looft ook al niet in de Kerstman? Tsja, wat zullen we er van zeggen: u gelooft wel erg weinigMaar toch is er nog steeds een mu- zikale oplos- sing voor u te vin den. Winkel eentrum Zuid plein heeft name- lijk ook nog een harpiste en een citer- speel- ster ge- vonden om u met mu- zikale tonen in een goede winkel- stemming te krijgen. Want Winkel eentrum Zuidplein is toch echt van alle (Kerst)markten thuis! Nog even kort de muzikale afspra- ken op een rijtje: Zaterdag 23 december: laatste winkeldag voorde Kerst, onder mu zikale begeleiding van de Zingende Kerstboom, de Zingende Kerstman en harp- en citerklanken. ZUIDPLEIN - Steeds meer win kels keren terug op het marktge- deelte van winkeleentrum Zuid plein. En daarmee wordt het ook hier weer de moeite waard om eens gezellig te gaan winkelen! Een fo- to-impressie van de markt willen we u dan ook niet onthouden, zo- dat u zelf kunt zien hoe gezellig het er is geworden. Vooral modewinkels blijken op de nieuwe markt al goed vertegen- woordigd. Take Five Jeans mode, Day-Fashion, Saja Boetiek en Ita lia Ledermode... u kunt er vast wel iets voor uzelf vinden. Daarbij zijn ook Duifhuizen Tassen en Leer en de oude vertrouwde schilderijen- handel weer terug. Zelfs de bij een 'markt' horende eetgelegenheden zijn al weer aanwezig. Exotische broodjes vindt u pal naast de kunstwinkel en iets verderop kunt u terecht bij snackbar Verhagen. U ziet het: er is weer volop leven op de markt. En als u zelf wilt we- ten hoe gezellig dat marktleven is, bent u uiteraard van harte welkom. De winkeliers staan er voor u klaar! SAfTf**" ZUIDPLEIN - Ook Trekpleister is in winkeleentrum Zuidplein ver- huisd en jawel... ook Trekpleister is groter geworden. Je zou je bijna af gaan vragen waar al die ruimte van- daan komt. Maar zonder gekheid: Trekpleister heeft sinds haar her- opening in oktober echt een hele mooie winkel gekregen. De vijf vaste medewerkers kunnen er met recht trots op zijn. We hebben nu veel meer ruimte en de winkel heeft gelijk dezelfde nieuwe kleuren gekregen als de an- dere Trekpleisterwinkels", vertelt medewerkster Nancy. „Voorheen was het assortiment beperkt, maar nu kunnen we veel meer kwijt. Vooral de actievakken met de koop jes zijn groter geworden." Acties, koopjes, kijk, daar heb je als consu- ment tenminste iets aan. De twee- wekelijkse folder van Trekpleister geeft regelmatig de laatste aanbie- dingen aan, maar toch nemen we al vast een kijkje in de winkel. Opval- lend zijn vooral de artikelen die het tijdens de komende feestdagen goed zullen doen, ook als cadeautje. Wijnglazen, kristallen karaffen, verzilverde onderzetters, wie deze donkere dagen wil opvrolijken met iets moois in huis, kan bij Trekpleis ter zeker terecht. En, zoals u weet, tegen over het algemeen lage prijs- jes. Heel apart is ook de 'ufo-lamp', een lamp waar enorm veel verlichte draden uitkomen en die een heel apart en ook wel gezellig effect in huis geeft. Een soort Kerstboom ei- genlijk, maar dan eentje die je ge- rust het hele jaar kunt laten staan! Het publiek heeft Trekpleister sinds de heropening alweerontdekt, heeft Nancy gemerkt. „Ze weten wel weer waar we zitten." En voor wie het nog niet wist: de nieuwe Trek pleister is te vinden naast Lady Sting, in de zijstraat bij de markt. ZUIDPLEIN - Het houdt maar niet op met al die (her)openingen van winkels in Winkeleentrum Zuid plein. Nu is het zijstraatje bij de markt weer aardig op weg, met zo- wel Lady Sting als Trekpleister in een nieuw jasje. We gingen eens kij- ken bij de nieuwe damesmodewin- kel van Lady Sting. Lady Sting is in het Winkeleentrum Zuidplein al een jaar of tien een be- kend adres voor damesmode. Met de renovatie van het winkeleentrum verliet ook Lady Sting echter haar vaste plekje, om nu in een veel gro- tere winkelruimte terug te keren. „Een grotere winkel stond al een paar jaar in de planning", vertelt medewerkster Monique. „En door de renovatie van het winkeleentrum konden we deze grotere ruimte krij gen. Het is echt een enorme vooruit- gang. We hebben nu een veel uitge- breidere collectie en voorraad en hebben ook meer merken." Bij binnenkomst straalt de bij Lady Sting vertrouwde interieurstijl u te gemoet. Die sfeer, met veel gebruik van hout en cremekleurige tinten, draagt zeker bij aan uw plezier ter- wijl u op uw gemak de kledingrek- ken afspeurt. De winkel, inderdaad zeer groot, geeft ruim de kans om rustig rond te kijken. Alle merken hebben hun eigen hoekje: Mexx, In- ware, Partout, maar ook Jackpot, Esprit en Chipie. Kortom: keus ge- noeg en de drie paskamers geven de gelegenheid om eens uit iets te pro- beren en te passen. „We hebben ook kleinere maten, vanaf maat 34", vertelt Monique. „En verder heb ben we eigenlijk een heel breed as sortiment. Van een T-shirt voor 25 gulden tot hele chique kleding." Met andere woorden: u bent weer van harte welkom bij Lady Sting. Wat u ook zoekt, kom gerust eens in die mooie nieuwe winkel kijken! U vindt Lady Sting in winkelcen- trumZuidplein-Hoog.indezijstraat bij de markt. Tel. (010) 293 09 00.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 21