B/Z m Sani-CDump James Walker Nederland b. v. Profiteer tijdens de aktie- dagen niet van een... of twee... maar van drie voordeel! Profiteer van de grootste korting van het jaar. TECHNISCH INKOOP MEDEWERKER Sani-Dump altijd de goedkoopste, nu ook de grootste VERKOPERS BINNENDIENST Capelle a/d IJssel Wormerhoek 12, 010 450 66 66 Rotterdam Stadionweg 41a, 010 483 44 41 Rotterdam (Ommoord) Satijnbloem 55, 010 455 05 11 Schiedam Nieuwpoortweg 8, 010 245 03 93 A-VERPLEEGKUNDIGEN (V/M) -VERPLEEGKUNDIGEN Bavo RNO High Performance Sealing Technology James Walker Nederland b.v. is een dochteronderneming van James Walker Group Ltd. In de meer dan 100 jaar dat James Walker actief is in deze branche, is zij uitgegroeid tot een van de grootste producenten op het gebied van afdichtingen met vestigingen over de gehele wereld. James Walker levert zijn producten aan klanten in de scheepvaart en alle takken van de industrie. De producten en diensten die James Walker levert bevinden zich, kwalitatief gezien, in het bovenste segment van de markt. James Walker Nederland b.v. zoekt op korte termijn: Functie-inhoud: - het inkopen van goederen bij onze fabrieken. - het vervaardigen van offertes. - het informeren en adviseren van klanten op het gebied van technische specificaties, prijzen en levertijden. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand met een opleiding op middel- baar of hoger niveau. Goede contactuele eigenschappen, klant- gerichte instelling en kennis van de Engelse taal is een must. Wij bieden je een uitdagende functie in een dynamisch bedrijf. Solaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Spreekt het bovenstaande je aan, stuur dan je sollicitatiebrief inclusief CV voor 21 december 2000 ter attentie van de heer S. Tomaszewski. James Walker Nederland b. v. E-mail: sales@jameswalker.nl Postbus 1506 Tel: 0186-615855 3260 BA Oud-Beijerland Fax:0186-610585 1G^/s u tijdens deze aktiedagen iets koopt, hanteren wij de prijzen van 1999 (prijsverhoaingen vanaf 1 januari 2001 zullen tussen de 2% en 9% bedragen). Dit geldt ook voor orders die nu besteld worden, maar pas in 2001 afgehaald worden. De BTW-verhoging van 17,5% naar 19% worden deze dagen niet doorberekend. (Alleen voordeel voor bestellingen die in 2001 afgehaald worden) Speciale aanbiedingen i.s.m. vertegenwoordigers van o.a. Sphinx, Viiieroy Boch, Grohe, Willux, Huppe, Damixa etc... 10.00-17.00 Sphinx wandcloset (Wit) Grohe Rapid-L j i nbpu wreserVoir Pfessalit 2tttTng, afdekplaat rtormaaJ 1193,- klockner&co De functie multi metal distribution ODS b.v. is een leverancier van staal, speciaat- staal, non-ferro en technische producten met 5 vestigingen in Nederland waarin totaal 700 medewerkers werkzaam zijn. Onze ondeineming levert haar producten aan de metaalverwerkende bedrijven in Nederland en Belgie.De commerciele afdelingen zijn actief in zeer verschiUende marktsegmenten en naast de logistieke afdelingen het kloppend hart van de onderneming. Kenmerkende begrippen in ons dagelljks handelen zijn productspecialisatie en een brede dienstvertening aan onze klanten. De commerciele afdelingen op de vestigingen in Barendrecht en Ridderkerk zoeken Initiatiefrijke verkopers voor onze binnendienst. Als verkoper draagt u naast acquisitie en relatiebeheer de verantwoordelijkheid voor het totale ordertraject vanaf het moment van ontvangst van de order tot en met het moment van aflevering. Dit gebeurt hoofdzakelijk door middel van een intensief telefonisch contact met de klanten. Prijsonderhandelingen, het maken van offertes, verstrekken van adviezen zowel intern als extern, oplossen van problemen en administratieve afhandelingen behoren tot uw dagelijkse activiteiten. Kortom als verkoper bent u een dynamische, creatieve en multifunctionele schakel tussen ODS B.V., de klanten, de buitendienst en de interne organisatie. Hierbij is geen dag hetzelfde. C Uw profiel U heeft een opleiding op MBO niveau aangevuld met enige werkervaring in een commer ciele of technisch/commerciele richting.Verkopen en relatiebeheer zijn voor u een uitdaging. U beschikt over een dienstverlenende flexibele houding, goede contactuele vaardigheden en stressbestendigheid. (Ons aanbod) Afhankelijk van uw interesses en ervaring bieden wij u een afwisselende commerciele baan binnen een van de commerciele afdelingen. Wij werken 40 uur per week volgens een systeem van variabele werktijden en bieden een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Interesse? Reageer dan door uw sollicitatiebrief, met vermelding van uw motivatie en c.v. te sturen of te mailen naar: ODS b.v., Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw H.M. de Kwant Postbus 69, 2990 AB Barendrecht www.odsbv.nl, e-mail: Kwant-H@odsbv.nl Loop dit jaar nog even snel binnen bij Hans Verkerk. Dan profiteert u meteen van een paar aanbiedingen die te mooi zijn om waar te zijn. Vijf gratis* keukenapparaten bij aankoop van een nieuwe keuken bij Hans Verkerk. Of heeft u liever de helft van de geldwaarde als extra korting op uw nieuwe keuken? Of loopt u binnen voor de grootste korting van het jaar op een luxe kunststof hoekkeuken? U zegt het maar. Een prachtige keuken compleet met blad, spoelbak, kraan, afwerking en natuurlijk de 5 gratis* keuken apparaten. In de actuele kleuren vanille, mai'sgeel of decent wit voor slechts 9.995 gulden. Enkele weken geleden stond hij nog in de showroom voor 19.795 gulden. Dus uw voordeel is bijna 10.000 gulden. Dus snel naar Luxe kunststof hoekkeuken, 290 x 180 o.a. leverbaar in de actuele kleuren wit, vanille en mai'sgeel! Compleet met blad, spoelbak, kraan en afwerking. Topmerken als Etna, Pelgrim, Whirlpool en Zanussi. Hans Verkerk Korting ...eh Keukens voor deze grootste korting van het jaar. *0f de helft van de geldwaarde als extra korting. Vraag naar de voorwaarden in de winkel Actie niet in combinatie met andereaanbiedingen. Afbeeldingen kunnen afwijken. 74 Bel voor het dichtstbijzijnde filiaal of een koopzondag bij u in de buurt: Gratis 0800-0153 of kijk op www.hans-verkerk.nl Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Actie niet in combinatie met andere aanbiedingen. EXTRA AANBIEDING E*p K| ^rT^stuks ucasara Whirlpools! Met 40-50% korting! BINNEN NEUROPSYCHIATRIE HEBBEN WIJ OP KORTE TERMIJN VACATURES VOOR met belangstelling voor psychiatrie met belangstelling voor neurologie Doorgroei naar de functie van Senior-verpleegkundige behoort tot de mogelijkheden Bavo RNO Groep is een organisatie die werkt voor 500.000 mensen die wonen in de gezondheidsregio Rotterdam-Noord. Met een 10OO-tat medewerkers leveren wij geestelijke gezondheidszorg in de meest brede zin van het woord. Onze organisatie staat voor de uitdaging om in de komende jaren een passend antwoord te vinden op de sterk toenemende en veranderende hulpvraag. Bavo RNO Groep kent een aantal clusters verspreid over het gehele verzorgingsgebied met ieder een eigen specifiek omschreven doelstelling. Het cluster neuropsychiatrie van de Bavo RNO Oroep heeft iandelijke bekendheid en is gevestigd in Capelle aan den IJssel. Het cluster is volop in beweging, biedt onderdak aan clienten met zowel psychiatriscbe als somatische problematiek gerela- teerd aan hersenletsel en bestaat uit een opnameafdeling en twee behandelafdelingen. Het cluster bevindt zich in een fase van ontwik- keling waarin steeds samen met clienten en behandelaars wordt gezocht naar nieuwe wegen en mogelijkheden. De positieve resultaten van de toegepaste behandelmethoden zijn zichtbaar in de uitstroomcijfers. Het komende jaar zal in het teken staan van de ontwikkeling van een afdeling voor dagbehandeling. j Functie-informatie: I Het cluster neuropsychiatrie biedt een combinatie van zorg, begeleiding j en behandeling aan een gevarieerde groep clienten tussen de 18 en 65 jaar met een niet aangeboren hersenletsel. De enthousiaste nieuwe collega's die wij zoeken willen actief meedenken over de toekomstige ontwikkelingen en samen met ons de zorg en behandeling verder uitbouwen. Functie-eisen: De collega's die wij zoeken zijn gediplomeerde A-, HBO-V of B/Z-verpleeg- kundigen die zich interesseren voor zowel psychiatrie als neurologie. Ook ziekenverzorgenden met een aanvullende opleiding HBO-IW/SPH of MW worden verzocht te reageren. Affiniteit met de doelgroep, een kritische instelling en het kunnen werken in teamverband is noodzakelijk. Omdat wij werken met persoonlijk begeleiderschap hebben wij de voorkeur voor een dienstverband van minimaal 24 uur per week. Als u minder uren beschikbaar bent bestaat de mogelijkheid tot het aangaan van een flexcontract. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met een van de coordinatoren mevrouw B. Hellburg of mevrouw N. van der Plas, telefoon (010) 258 45 00. Wij bieden: Een uitdagende baan in een dynamische omgeving. Aanvullende, gerichte trainingen en de mogelijkheid tot deelname aan het PC-prive- project. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ. De functie is ingedeeld in functiegroep 45 (maximaal f 4.961,- bruto per maand bij een volledige werkweek en exclusief onregelmatigheidstoeslag). Soliicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de Bavo RNO Groep, afdeling personeels- zaken, Postbus 820, 2900 WB Capelle aan den IJssel, onder vermelding van vacaturenummer PA97. Week 50 TOTAAL-TX10 afdichtingen trillingdempende materialen compensatoren technische kunststoffen drukkerijrollen Revisie van: mechanical seals pompen kogelafsluiters veiligheden diverse appendages Nu 5 gratis' keukenapparaten bij Hans Verkerk. Openingstijden: Maandag: Dinsdag-vrijdag: Donderdag: Zaterdag: Parallelweg Sani-Dump Leemansstrdat Papendrecht A15 Gorlnchem A-merken sanltalr tegen bodemprljzen A. Leemansstraat 13 Slledrecht Tel. 0184-411809 (Industrieterrein bij Ikea) 13.00-17.00 uur 9.00-17.00 uur 9.00-21.00 UUf (koopavond) 10.00-17.00 uur

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 23