enith MainTec VESTIGINGSMANAGER IM I LL m DO CD m Gebr. Peters bv. s\ ixn Fino Beveiligingsgroep Wlfcerfe'/IP-toiierS, owowknc-hfe>n van oordt Dan wilt u misschien wel onze collega worden Bel snel Simon Koning: 010 - 461 51 48 Week 50 TOTAAL-TX15 groothandei woningtextiel MAGAZIJNKRACHT/CHAUFFEUR WIJ Z0EKEN ENTHOUSIAST REPRESENTATIEF PERS0NEEL Medio december opent Box company aan de Philippuswegte Schiedam haar deuren. Box company is een nieuw bedrijf. Wij verhuren opslagruimte aan zowel particulieren als bedrijven, ook wel zelfopslaggenoemd. U werkt in een schone nette omgeving en uw taak bestaat eruit de klanten te helpen aan een box, in de winkel de verkoop te doen en ervoor te zorgen dat de omgeving schoon en veilig blijft. Een zeer gevarieerd beroep in een prettige werk- omgeving. Hebje middelbare opleiding en kunjeomgaan met Windows, benje representatief en enthousiast, schrijf dan een briefje in Words, mete.v. naar Box company t.a.v. mw. P. Prosman Binckhorstlaan 151 2516 BA Den Haag ACCESS SYSTEMS B.V. MONTEURS Wij zijn voor ons groeiende bedrijf op zoek naar het volgende personeel: 1 volslagen loodgieter en 2 leerling loodgieters Of mensen die hier voor willen worden opgeleid. Voor verdere informatie: telefoon 0180 - 654500 van oordt portieverpakkingen Kenmerk: MVB Medewerker Verkoop Binnendienst m/v Full time W.van Oordt Co. BV. L.J. Costerstraat 12 3261 LH Oud-Beijerland Tel. 0186 630 799 Tel. 0596 51 68 59. doen wat je altijd al wilde COLLEGA (JUNIOR) VERTEGENWOORDIGERS Het Surinaams Vrouwen Orgaan Rijnmond (SVOR) zoekt op korte termijn voor haar activiteiten twee Surinaamse emancipatiemedewerksters. Het SVOR is een gecombineerde eerste en tweedelijnsorganisatie. Haar doelstellingen zijn vierledig: - het bevorderen van de emancipatie van Surinaamse vrouwen en meiden - het zichtbaar maken en het zichtbaar houden van de maatschappelijke positie van Surinaamse vrouwen en meiden - ontwikkeling van lokale en nationale strategien ter bevordering van de maatschappelijke participate van bovengenoemde doelgroep - hetfungeren als ontmoetingsplaats voor verschillende groepen Functie 1. Coordinerend Emancipatiewerkster: Leeftijd: 35 - 45jaar. Dienstverband: 24 uur per week. Functie-inhoud: - Geeft leiding aan de werkvloer, is verantwoording verschuldigd aan het bestuur. - Signaleert belangrijke maatschappelijke ontwikkelingen en trends inzake het emancipatiebeleid - Initieert en ontwikkelt nieuwe projecten - Onderhoudt contacten met belangrijke samenwerkingspartners, subsidiegevers, externe relaties Functie-eisen: Bij voorkeur: Emancipatiewerk HBO-niveau - ervaring in het (multicultureel) leidinggeven - ervaring met het projectmatig werken - kennis en ervaring in het (multicultureel) vrouwenwerk - initiatiefrijk, innovatief, stressbestendig, contactueel vaardig - goede uitdrukkingsvaardigheden zowel mondeling als schriftelijk Functie 2. Uitvoerend Emancipatiewerkster: Leeftijd: 25 - 40jaar. Dienstverband: 16 uur per week. Werkt onder verantwoordelijkheid van de coordinerende Emancipatiewerkster aan de uitvoering van de emancipatieactiviteiten van het centrum. Functie-eisen: - Emancipatiewerk HBO/MBO - ervaring in het multicultureel vrouwenwerk en - ervaring met verschillende leeftijdsgroepen - representatief en stressbestendig - beschikt over goede uitdrukkingsvaardigheden zowel mhandeling als schriftelijk - is in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken - heeft een flexibele instelling en een goed humeur Salariering en vakantieregeling: volgens CAO Welzijn/Emancipatiewerk Informatie: Wilt u meer weten over deze vacatures, bel dan met mevrouw LoretteTAnders, voor- zitter, telefoon: 06-20731413. Of met mevrouw Jane Haridat, vice-voorzitter: 010-4472941. U heeft bij afwezigheid ook de mogelijkheid om in te spreken op het antwoordapparaat van het SVOR: 010-4114466. Er wordt dan zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen. Solliciteren: U kunt uw brief en uitgebreid CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: Het SVOR, Doelstraat 255/257, 3011 AJ Rotterdam. T.a.v. het Bestuur. Centralisten Mobiele surveillanten Receptionistes Telefoonnummer: 010 - 4153066, vragen naar Mike de Vette Bent u klantvriendelijk, actief en in voor iets nieuws? stichting humanitas Kijk, dat is nou Humanitas! V te Rotterdam, leverancier voor de meubelindustrie, meubelstoffeerderij, woning- en projectinrichting Nieuw adres: Sevillaweg 90, 3047 AL Rotterdam, ind.ter. Noord-West. Tel. 010-2085454 E-mail gpr@gpr-rotterdam.nl Zoekt wegens uitbreiding van haar aktiviteiten een BALIEMEDEWERKER en een We zijn hiervoor op zoek naar gemotiverde mensen die zelfstandig kunnen opereren en die met ambitie aan de toekomst willen werken. De baliemedewerker wordt onder meer belast met balieverkoop en telefonische verkoop. De magazijnkracht/chauffeur rijdt voor de eigen regio-besteldienst en ondersteunt bij diverse werkzaamheden in het magazijn, orderpicking, expeditie en balie. We vragen representatieve, flexibele kandidaten, met: een klantgerichte instelling initiatief en doorzettingsvermogen ervaring met het werken met computers of de bereidheid dit te leren bereidheid fiexibel met werktijden om te gaan ervaring in de woningtextielbranche en/of de meubelstoffeerderij met kennis van fournituren en gereedschappen is een pre een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Kandidaten dienen woonachtig te zijn in de omgeving van het bedrijf. Wij bieden een afwisselende baan met goede arbeidsvoorwaarden binnen een enthousiast team dat van aanpakken weet. Aanstelling voor een half jaat met een proeftijd van een maand. Hierna worden deze tijdelijke functies bij gebleken geschiktheid omgezet in vaste aanstellingen. Salaris afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Reacties graag zo spoedig mogelijk aan bovenstaand adres t.a.v. dhr. J.Smulders. Informatie voor beide functies kunt u bij hem inwinnen, tel.nr.010 - 2085467. Achterzeedijk 57 - 2992 SB Barendrecht - The Netherlands - Tel.: 0180-610764 Wij zijn een jong bedrijf gespecialiseerd in gevelonderhoud installaties (hangsteigers etc.). De vraag naar onze producten neemt steeds toe en wij willen ons team uitbreiden met... Functie-inhoud: Het monteren van aluminium rail trajecten en gondel installaties op nieuwbouw en bestaande bouw door heel Nederland. Functie-eisen: In het bezit van rijbewijs. Zelfstandig, initiatiefrijk, accuraat en een probleemoplossend vermogen. Servicegericht en een flexibele instelling. Wij kunnen jou een interessante baan met doorgroeimogelijkheden aanbieden. Ons nieuwe kantoor ligt in Barendrecht met goede parkeermogelijkheden. Je komt in een klein en hecht team te werken. Heb je zin om mee te groeien met ons bedrijf, stuur dan je schriftelijke motivatie en CV of reageer telefonisch. Reacties sturen t.a.v. J. Feberwee, Achterzeedijk 57,2992 SB Barendrecht. Of bel 0180-610764. Thoonen totaal installaties BV Bijdorp West 56 2992 LC Barendrecht In verband met het vertrek van een van onze medewerkers zijn wij op zoek naar een De werkzaamheden bestaan o.a. uit: telefonisch contact met klanten; correspondentie; afstemmen van orders met produ'ctieafdelingen; bijbehorende administratieve werkzaamheden. Om deze functie op een juiste wijze te kunnen vervullen verwachten wij: ervaring in een soortgelijke functie; daadkracht en enthousiasme; een goed inzicht in order- en administratieve processen; kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal; flexibiliteit en creativiteit. De juiste kandidaat bieden wij: een uitdagende functie in een oneferneming welke volop in beweging is; de mogelijkheid om initiatieven te ontplooien en uit te werken; de kans om bij te dragen aan verdere professionalisering van de onderneming. Wanneer deze uitdaging je aanspreekt stuur dan je brief met c.v. naar het onderstaande adres t.a.v. Paul van Gastel, of bel voor nadere informatie met Paul van Gastel naar 0186-630651. Van Oordt, de grootste portieverpakker van Europa, is een dochtermaatschappij van PORTION PACK EUROPE. Zij produceert food- en non-foodverpakkingen voor eenpersoonsgebruik, zowel onder het VAN OORDT-merk als private label voor bekende Europese bedrijven. Bij Van Oordt zijn ca. 170 medewerkers werk- zaam. PORTION PACK EUROPE heeft inmiddels bedrijven in Nederland, Duitsland, Belgie, Oostenrijk en Tsjechie, welke alle sterke groeicijfers vertonen. MainTec Contracting is een VCU-gecertiticeerde werkmaatschapptj van de Humates Groep, gespecialiseerd in het uitzenden en detache- ren van technisch vak- personeei. Momentee! zijn er 21 vestigingen in Nederland: I Til U Apeldoorn Den Bosch Drachten Eetnshaven Eindhoven Croningen Harlingen Heerenveen Hoogeveen Leeuwarden Nijmegen Oisterwijk Roosendaai Rotterdam Zaandam Voor onze vestiging in Rotterdam zijn wij op zoek naar een Cevraagd Naast een opleiding op MBO/HBO-niveau dient u te beschikken over leidinggevende capaciteiten, dienstverlenende instelling, ondernemers- mentaliteit en een commerciele gedrevenheid. Tevens ligt uw leeftijd tussen de 26 en 36 jaar, bent u in het bezit van rijbewijs B en woont u binnen een straal van 30 km random Rotterdam. Taakomschrijving U onderhoudt en legt contacten met bestaande en nieuwe opdrachtgevers teneinde het aantal uitzenduren te vergroten en het relatiebestand uit te breiden. Daarnaast is het inschrijven van uitzendkrachten en het behandelen van aanvragen van onze opdrachtgevers uw taak. Tevens heeft u de dagelijkse leiding over de vestiging en neemt u de initiatieven voor de commerciele en organisatorische activiteiten. Geboden Een intensieve, maar fascinerende en zelfstandige uitdaging in teamverband binnen een professionele, sterk groeiende organisatie, waarbij u de beschikking krijgt over een auto van de zaak. Een schriftelijke reactie, vergfzeld van een recente pasfoto en een uitgebreid curriculum vitae onder vermelding van de functie en de vestigingsplaats van de sollicitatie, kunt u binnen 14 dagen richten aan: MainTec Contracting B.V. T.a.v. de heer T. Hooijer, directeur Borkumweg 6-019979 XH Eemshaven. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met onze Regio Manager de heer E.R. Hartel, tel. 075 631 57 08. Onderdctd van: HUM ARE 5 Pimentel Fasteners b. v. is een dynamische handelsonderneming op het gebied van bevestigingsmaterialen. Ons bedrijf met 45 medewerkers is gevestigd in Mijdrecht. Wij hebben een sterke marktpositie, zijn fiexibel en werken graag samen met andere bedrijven. Wij zijn op zoek naar voor de afdeling Verkoop. Na een gedegen inwerkperiode word je mede verantwoordelijk voor het behalen van targets, heb je dagelijks contact met klanten, prospects en niet te vergeten de collega's. De dagelijkse werk zaamheden bestaan uit het voeren van gesprekken met potentiele en huidige afnemers waarin u technische en logistieke adviezen weet om te zetten in commerciele successen. Wij zoeken commerciele mensen met een opleiding op MBO-niveau en bij voorkeur met technische affiniteit. Onze nieuwe collega vindt het leuk om zelfstandig te werken met de ondersteuning van een professionele organisatie. Wij bieden een veelzijdige functie, een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Ben je gei'nteresseerd en wil je meer informatie neem dan contact op met Roland Bennewitz of stuur je brief met curriculum vitae naar: Pimentel Fasteners b.v. Postbus 54,3640 AB Mijdrecht T.a.v. Sandra Nijhuis Telefoon: 0297-281715, fax: 0297-284371 E-mail: s.nijhuis@pimentel.nl Meer informatie over ons bedrijf vindt u op www.pimentel.nl Acquisitie naaraanleiding van deze advertentie is niet gewenst. >0 en m VEELZIJDIG - DESKUND1G - INZETBAAR IS EEN ONDERDEEL VAN FINO FACILITIES De Fino Beveiligingsgroep is een succesvol operend bedrijf, dat alle vormen van bewaking en beveiliging biedt. Onze klanten zijn gerenommeerde bedrijven en instellingen, die de hoogste eisen stellen aan kwaliteit en professionaliteit. Door de sterke groei van onze activiteiten in de regio Groot Rotterdam zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's Functiebeschrijving Binnenkomende alarm- meldingen afhandelen. Ondersteunen van mobiele surveillanten d.m.v. Traxis portofoon. Persoonlijkheid Stressbestendig Zelfstandigheid Servicegericht Communicatief vaardig Inlevingsvermogen Eisen ABM gediplomeerd (of Basis diploma) Ervaring in beveiligings werk Continudiensten kunnen draaien Functiebeschrijving Uitvoeren van brand- en sluitronden. Alarm opvolging. Objecten controleren. Persoonlijkheid Initiatiefvol Omgevingsbewust Durf Zelfstandig Communicatief vaardig Eisen ABM gediplomeerd (of Basis diploma) Rijbewijs B Continudiensten kunnen draaien Functiebeschrijving Telefoonbehandeling. Ontvangen van klanten. Licht administratieve werkzaamheden. Persoonlijkheid Vriendelijk Klantgericht Fiexibel Communicatief vaardig Eisen Algemeen beschaafd Nederlands spreken Representatief Parttime inzetbaar Nog geen ABM-diploma? Wij kunnen er voor zorgen, dus bel dan ook! Heeft u interesse in een van de bovengenoemde functies, dan kunt u telefonisch contact opnemen tussen 9.00 -13.00 uur. Wij zoeken per direct voor werkzaamheden in onze restaurants/keukens/bars 3 werktijden en betaling volgens de CAO-Verpleegl en Verzorainqshui Gunstige werktijden en betaling volgens de CAO-Vferpleeg1 en Verzorgingshuizen; dus gunstige beloning! A T

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 33