De zorgcentrale: een leuke afwisseling voor verpleegkundigen! Penitentiaire Inrichtingen "Rotterdam-West Van der Vliet Administraties B.V. Tekenaar/ Projectleider Werkvoorbereider SAAIE BAAN? DOE ER WAT AAN! ADMINISTRATE UR BUITENDIENST M/V SERVICE COORDINATOR SECRETARESSE GEORGE HALL BIEDT: Medewerker Kas (v/m) Medewerker Bevolkingsadministratie (v/m) Bewaarder/Penitentiair Inrichtingswerker (v/m) Bewaarder/ Beveiligingsbeambte (v/m) Week 50 TOTAAL-TX14 De zorgcentrale wordt de hele dag ge- beld door clienten met diverse vragen, opmerkingen en aanmeldingen van zorg. De zorgcentralisten beantwoorden de tele- foontjes. Ze geven advies en informatie, verwijzen door, nemen aanmeldingen op, maken afspraken, administreren, etc. Dat is leuk en afwisselend werk. Heb je een HBO- V-diploma, ervaring in de (thuis)zorg en kun je omgaan met computers, dan hebben wij een interessante baan voor je, namelijk als zorgcentralist (m/v) In deze full- of parttime baan sta je onze clienten vakkundig te woord. Je kunt rekenen op een goed inwerkprogramma en je komt te werken in een leuk, collegiaal team. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Thuiszorg. Bovendien bieden wij een gunstige spaarloon- en pc-prive- regeling. Heb je interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Nancy Bickes, team- hoofd zorgcentrale, telefoon (010) 246 32 43, Stuur je sollicitatie met curriculum vitae voor 27 december a.s. naar Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord, t.a.v. mevrouw N. Bickes, p/a plaatsings- bureau, Postbus 900, 3100 AX Schiedam. JE HART LIGT BIJ DE THUISZORG HEINEN HOPMAN ROTTERDAM B.V. zoekteen: Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die ons team komt versterken. De functie omvat onder andere het voorbereiden van begrotingen en jaarreke- ningen en maand- en kwartaalrapportages. De werkzaamheden worden veelal bij clienten verricht waardoor er veel contact is met verschillende organisa- ties. Voor deze afwisselende functie is een afgeronde opleiding op MB A-nivo ver- eist, alsmede ervaring met Excel, Word en Exact programmatuur. U moet beschikken over een flexibele instelling (geen 9-5 mentaliteit) en de eigen- schap om secuur te werken. Een rijbewijs is in verband met het mobiele karakter van de functie noodzakelijk. Wij bieden u goede arbeidsvoorwaarden, een prettige werksfeer en de moge- lijkheid u verder te ontwikkelen. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u richten aan: Van der Vliet Administraties BV, t.a.v. deheer A.J. Bil Postbus 545,3300 AM Dordrecht Tel. (078) 6397711 of evt. (06)55720112 E-mailadres: vliet02@worldonline.nl George Hall Netherlands heeft vestigingen in Hoofddorp, Schiphol, Houten, Eindhoven en Barendrecht en is gespecialiseerd in onderhoud en service aan werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties van (middel)grote kantoor- en andere utiliteitsgebouwen. Om onze beloftes aan de opdrachtgevers waar te maken investeren wij in goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers. Alleen zo blijven onze servicegraadpunctu- aliteit en professionaliteit van het lioogste niveau. Om onze groei te waar- borgen zoeken wij medewerkers die kunnen werken vanuit deze fdosofie. Voor de vestiging Barendrecht zijn wij op zoek naar de volgende collega's: Vanuit deze functie draagt u zorg voor de logistieke planning, de organisa- tie en de coordinate van alle dagelijkse activiteiten van de servicemon- teurs. Hierbij bent u tevens verantwoordelijk voor de inkoop van alle benodigde onderdelen/apparatuur, de verwerking van in- en uitgaande facturen en het onderhouden van contacten met onze klanten over het opvolgen van storingen. Het profiel: u heeft een afgeronde MBO opleiding met interesse voor techniek; u bent administratief goed onderlegd en u heeft een servicegerichte instelling; u heeft ervaring met MS Word en Excel. Vanuit deze functie bent u verantwoordelijk voor de complete administra- tieve en secretariele ondersteuning van de vestigings-leider. Uw taken bestaan o.a uit het verzorgen van de correspondentie, rapportages en contracten, agendabeheer, het notuleren van vergaderingen, en het aanne- men van de telefoon. Kortom: u bent de spil van onze vestiging. Het profiel: u heeft een afgeronde opleiding HAVO/MEAO, bij voorkeur met een afgeronde secretaresse opleiding; u heeft ervaring met MS Word en Excel; u heeft een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. een uitdagende functie met ruime mogelijkheden voor verdere ontwikkeling; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; verdere carrieremogelijkheden binnen het bedrijf, zonder valse beloftes. Heeft u interesse voor een van bovenstaande functies, stuur dan uw solli citatiebrief met c.v. naar onderstaand adres of solliciteer on-line op onze website: www.georgehall.nl. George Hall Netherlands T.a.v. ir. J.W.H. Stallenberg Ztlideinde71 2991 LJ Barendrecht Tel.: 0180 655844 Justitie De P.I. "Rotterdam-West" is een van de penitentiaire inrichtingen in Nederland waar vrijheidsbenemende straffen en maatregelen worden uitgevoerd. De inrichtingen vallen onder de Dienst Justitiele Inrichtingen van het Ministerie van Justitie en bestaat uit 2 locaties: "De Schie" en "Stadsgevangenis". De locatie "De Schie" bestaat thans uit een Huis van Bewaring en een landelijke afzonderingsafdeling met een totale capacifeit van 259 cellen en circa 240 personeelsleden. In Hoogvliet is een nieuwe penitentiaire inrichting gebouwd, locatie "Stadsgevangenis" met een capaciteit van 120 cellen sober regime en 72 plaatsen strafrechtelijke opvang verslaafden. Deze is in het 4e kwartaal 2000 in gebruik genomen. Locatie "De Schie" is gevestigd aan de Professor Jonkersweg 7 te Rotterdam, locatie "Stadsgevangenis" aan de Koddeweg 100 te Hoogvliet. Voor de P.I. "Rotterdam-West", locatie "Stadsgevangenis" is de vacature ontstaan van: 18uur Taken U bent verantwoordelijk voor het beheer van de locale kassen en controleert de diverse subkassen; U stelt de kasdagstaat op met bijbehorende boekingsdo- cumenten en controleert dagelijks de saldi van de kasdag staat en het kassaldo; U dient dagelijks zorg te dragen voor het legen van de flappenhapper; U heeft regelmatig contact en stemt zaken af met de kas- sier op de centrale afdeling Financien. Functie-eisen U bent in het bezit van een MAVO-diploma, aangevuld met PD boekhouden dan wel gelijkwaardig werk- en denkniveau; U heeft kennis van MS-office (Word en Excel); Ervaring met een boekhoudkundig programma is een pre; U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; U kunt in teamverband werken; U heeft een accurate en dienstverlenende instelling. Salaris Minimaal 2.914,- en maximaal 4.261,- bruto per maand op basis van 36 uur; exclusief 8% vakantietoeslag en 0,3 eindejaarsuitkering. Bijzonderheden Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectie- procedure. Inlichtingen Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer A.M. de Geest, Hoofd Financien, telefoonnummer 010-4460260 of de heer J. Bostelaar, Locatie Coordinator Financien van de "Stadsgevangenis", telefoonnummer 010-4729000. Voor de P.I. "Rotterdam-West", locatie "De Schie" is de vaca ture ontstaan van: 18 uur of 36 uur Taken U verricht geautomatiseerde administratieve handelingen, onder andere het inschrijven van gedetineerden; U regelt en registreert de betekening van gerechtelijke stukken; U voert een administratie ten aanzien van (vervolg) von- nissen, insluitingstitels preventieve hechtenis en boetebe- talingen; U reikt persoonlijk gerechtelijke stukken uit aan gedeti neerden, verstrekt informatie aan functionarissen in de inrichting en regelt (gedetineerden) transporten; U onderhoudt in- en externe contacten; U beheert preciosa; U draagt zorg voor de censuur van de in- en uitgaande post van en voor gedetineerden Functie-eisen U bent in het bezit van een M AV O-diploma, aangevuld met een administratieve opleiding en/of enige relevante werkervaring; U bent accuraat en nauwkeurig; Ubentstressbestendig; U heeft affiniteit met administratieve procedures; U bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken; U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheden; U heeft kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen, waaronder TULP-verblijfsregistratie; Kennis van vreemde talen is een pre Minimaal f 2.714,- en maximaal 4.045,- bruto per maand op basis van 36 uur; exclusief 8% vakantietoeslag en 0,3% einde jaarsuitkering. Bijzonderheden Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectiepro- cedure. Momenteel vindt een herwaarderingsonderzoek van de functie plaats. De functie kan ook voor 18 uur worden opgevuld; waarbij er sprake is van een deeltijdbaan van 2x18 uur. Inlichtingen Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw J. Jansen, Hoofd BSD, telefoonnummer 010-4460230. Voor de P.I. "Rotterdam-West", locatie "De Schie" is de vaca ture ontstaan van: 36 uur Taken U geeft uitvoering aan het regimaire beleid dat bestaat uit begeleidende en verzorgende activiteiten; U houdt toezicht en neemt initiatieven opdat leefregels worden nageleefd en de orde, rust en hygiene binnen de inrichting worden gegarandeerd; U vervaardigt (observatie- en gedrags-) rapportages en onderhoudt de nodige contacten ten behoeve van een ver- antwoorde detentiebegeleiding van gedetineerden; U neemt deel aan en u heeft een inhoudelijke bijdrage in* team- en gedetineerdenbesprekingen en personeelssport; U begeleidt in voorkomende geval len gedetineerden op het gebied van vorming, arbeid en vrijetijdsbesteding. Functie-eisen U beschikt over MBO werk- en denkniveau; U heeft inzicht in groepsprocessen, gericht op samenwer- king; U beschikt over goede contactuele en schriftelijke vaardig- heden; U bent stressbestendig; U heeft de beschikking over een goede gee^telijke en fysieke gesteldheid; U bent bereid in onregelmatige diensten te werken; De voorkeur gaat uit naar een kandidaat die de BBO- opleiding (Basisberoepsopleiding) heeft afgerond. Minimaal 3.050,- en maximaal 4.477,- bruto per maand op basis van 36 uur; exclusief 8% vakantietoeslag, 0,3 eindejaarsuitkering en een toeslag onregelmatige dienst. Bijzonderheden Een sporttest, een psychologisch onderzoek, een medische keuring en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer C. van Os of de heer H.W. Tessels, sectiehoofden, telefoonnummer 010-4460169 of 010-4460107. Voorde P.I. "Rotterdam-West", locatie "De Schie" is de vaca ture ontstaan van: 36 uur Taken U bent mede verantwoordelijk voor het ontvangen, door- verwijzen en toezicht houden van bezoek; U registreert in- en uitgaande personen, goederen, voertui- gen; U bent belast met de inname en uitgifte van sleutels, PZI (personenzoekinstallatie) en portofoons; U bent (mede)verantwoordelijk voor de veiligheid binnen de inrichting o.a. middels observatie en u draagt zorg voor het naleven van voorschriften door de gedetineerden; U houdt toezicht op de gedetineerden, stelt rapporten en/of meldingen op inzake algemene beveiligingsaspec- ten; visiteert, fouilleert en begeleidt de gedetineerden van en naar de afdeling; U handelt bij aangetroffen onregelmatigheden en cala mi teiten volgens de daarvoor geldende richtlijnen; U bedient de aanwezige beveiligingstechnische appara tus. Functie-eisen U bent in het bezit van een M AVO C-diploma, dan wel gelijkwaardig werk- en denkniveau; U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheden; U heeft affiniteit met geautomatiseerde systemen U bent bereid in onregelmatige diensten te werken; U kunt klantgericht werken; U heeft de beschikking over een goede geestelijke en fysieke gesteldheid. Salaris Minimaal 2.714,- en maximaal f 4.045,- bruto per maand op basis van 36 uur; exclusief 8% vakantietoeslag, 0,3% eindejaarsuitkering en een toeslag onregelmatige dienst. Bijzonderheden Het betreft hier meerdere vacatures; Een sporttest, een psychologisch onderzoek, een medi sche keuring en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure; De mogelijkheid is aanwezig bij gebleken geschiktheid door te groeien naar de functie van Penitentiair Inrichtingswerker. Inlichtingen Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer F. Gerritsen, Hoofd Beveiliging, te bereiken onder telefoonnum mer 010-4460193 of de heren R. Janssen/F. van Dijk, te berei ken onder telefoonnummer 010-4460 111. Voor alle functies geldt: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals opleidingsfaciliteiten, studiekostenregeling, pc prive, fietsplan, spaarloonregeling, mogelijkheden tot deelname aan regeling kinderopvang, etc. Sluitingsdatum: 28 december 2000. U kunt uw sollicitatie richten aan: Penitentiaire Inrichtingen "Rotterdam-West" T.a.v. afdeling Personeel Organisatie Postbus 584,3190 AM Hoogvliet THUISZORG NIEUWE WATERWEG NOORD is een installatiebedrijf, direct gevestigd aan de Nieuwe Maas. Wij zijn gespecialiseerd in het installeren van airconditioning, ventiiatie, overdruksystemen en c.v.-installaties aan boord van (binnenvaart)schepen, in de woningbouw en op kantoren. Mede door de snelle groei van ons bedrijf zijn wij met spoed op zoek naar een enthousiaste Werkzaamheden: Het calculeren, berekenen en begeleiden van projecten op het gebied van klimaat- beheersinstallaties (hoofdzakelijk op schepen). Tevens het aansturen van de werkvoorbereiders en de monteurs. Werkzaamheden: Het intekenen van complete klimaatbe- heersingsinstallaties, zoals airconditio ning, ventiiatie en overdruk-systemen op binnenvaartschepen. Wij werken met het Autocad-2000 systeem. Vereisten: M.T.S.-opleiding. Leettijd 25 jaar. Rijbewijs B. Vereisten: H.T.S.-opleiding (voorkeur W.T.B.). Rijbewijs B. Wat bieden wii u in deze functies? Goed salaris; Leuke werksfeer; •Afwisselend werk. Is uw interesse gewekt? Reageer dan zo snel mogelijk en stuur uw reactie, voorzien van een complete c.v. naar: Heinen Hopman Rotterdam B.V. T.a.v. Elise v.d. Kuil Ringdijk 520b, 2987 VZ Ridderkerk. Tel. 0180-411633, fax: 0180-413631 PARTNERS IN FACILITIES MANAGEMENT Salaris Salaris v

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 35