Vakmanschap en liefde voor Engelse oldtimers en Italiaanse design-cars Sports voor Volvo S40 en V40 Vakanties van het Nationaal Reumafonds Hyundai Accent oogst international waardering GEZOCHT VINREL &VIN VEREN NiEUWE <~X0md Schiesser Bravo ondermode aktie Nationaal Reumafonds maasstad Wurth Verschoor: service point voor Fiat, Alfa Romeo en Classic Cars KEY EXPERT^ IPMJSWIINNAAIRS SMLWBEK 3 lOTIEAIFMJJ^IEN 2 slips 25,00 2 singlets 25,00 2 t-shirts 29,95 Kolberts/Kostuums tot 50 korting U A Vesten tot 30 korting m SCHIEDAM - Ze kunnen maar niet kiezen bij autogara- ge Wurth en Verschoor. De een is gek van moderne Itali aanse automobielen en de an- der van oude Engelse sport- wagens. Waar Wout Wurth (58 jaar) verliefd kijkt naar een MG-B uit 1962, zo sleu- telt compagnon Willem Ver schoor (54 jaar) aan een nieu- we Alfa Romeo 147 of een Fiat Seicento. De een wordt lyrisch van hypermodern Ita- liaans design met strakke lij- nen en super efficiente moto- ren. De ander gaat juist 'uit z'n bol' bij verchroomde spaakwielen en handafgestel- de, pruttelende motoren. Vrijdag koopavond tot 20.00 uur Boslaan 10-12 3134 XD Vlaardingen telefoon 010 - 435 87 02 mobiel 06 - 50 91 01 29 Mevrouw C.H. van Zon 1e prijs: Mevrouw H. van de Eijkel 2e prijs: Deborah Daemen 3e prijs: Mevrouw J. Reniers 4e prijs: Familie Broekhuizen 5e prijs: De heer J.W. van Grootveld 6e prijs: Mevrouw W. Smit prijzen: cadeaubon t.w.v. f 30,- De heer J.H. Peek Mevrouw W.J. van Boekel-Moeliker 1 Mevrouw A. Sliedrecht Mevrouw M. de Vliegh De heer D. Kent prijzen: oudejaarslot t.w.v. f 50,- Mevrouw M. Boot-Koning Mevrouw P. van der Bilt Mevrouw Van den Berg Mevrouw R. Setoe De heer L. Barto fd>or Rn™ Ronde hals en V-hals, in wit, zwart of blauw A" Pullovers met ronde hals, V-hals of Polokraag vanaf 79,00 Bi besteding van mini- Jacks "Melka", "Tenson", "BSM" enz. tot 40 korting boterstaafkado. .YPantalons wol, katoen en tevens strech vanaf 129,00 Donderdag koopavond OVerhemden "Le Dub", "Melka", "John Miller" vanaf 49,00 Mgr. Nolenslaan 600 - 3119 ER Schiedam - Telefoon 010-473 93 45 CAIlOll EDS D3D □IGITALE 5PIEGELREFLEX CAMERA Bent u reumapatient? Wilt u wel eens zorgeloos met vakantie? Het Nationaal Reumafonds organiseert al meer dan 40 jaar aangepaste vakantiereizen voor iedereen die reuma heeft. Reizen naar zowel binnen- als buitenland per boot, bus of vliegtuig. wan Wilt u meer weten over het reisprogramma van het Nationaal Reumafonds, vraag dan onze vakantiegids aan. Wij noteren uw gegevens en zorgen dat u de gids krijgt toegestuurd. U kunt de gids bestellen via onze afdeling reizen. Telefoon 020-589 64 85 Berrie Laros, telefoon: 010-400442? Wout Wurth en Willem Ver schoor zijn al jarenlang eigenaar van het gelijknamige garagebe- drijf in Schiedam. Eerst nog van Volvo en DAF maar al jarenlang de eerste 'duale' dealer van Fiat en Alfa Romeo in Nederland. Sinds mei dit jaar is het dealer- schap opgezegd, maar het be- drijf gaat nu verder als Service Point voor de Italiaanse merken. Servicepunt wil zeggen: Back to the Basics. Niks geen showroom meer met glimmende verkopers. Wei gebleven een echte werkplaats met bruggen, onderdelen en eerlij- ke, vuile handen. Een doelgerichte werkplaats aan de 's-Gravenland- seweg in de Spaanse Polder in Schiedam. Ideaal gelegen vlakbij rijksweg A20. „Klanten willen kwaliteit", zegt Wout Wurth, zoals vakmanschap. service en betrouwbaarheid. En dat geeft het Service Point. Wurth en Verschoor doen servicebeurten, schades en reparaties voor klanten die elders hun Fiat of Alfa gekocht hebben. Zij nemen de (after sales) garantie over. En zijn officieel er- kend garagebedrijf voor Fiat en Alfa Romeo. Alleen originele on- -?VlS-«§!-' m mm I De populariteit van de Classic Cars is de laatste jaren sterk gegroeid. Zeker ook omdat voor 'oudjes' vanaf 25 jaar oud geen wegenbelasting meer betaald hoeft te worden. (Foto: Roger v.d. Kraan) derdelen worden gebruikt voor de Italiaanse raspaardjes. Naast deze ultra modeme Italiaan se autobilen heeft de garage een andere 'uit de hand gelopen hob by': het volledig restaureren van Engelse 'sportscars'. Naast de mo deme Fiat Punto of 'car of the yea- r'Alfa Romeo 147 staan de oldti mers van vorige generaties uit Groot-Britannie te glimmen. Een mooi gezicht: super strak en luxu- eus naast bol en stijlvol. Een merk- waardige combinatie, niet waar? „Nee hoor", zeggen Wurth en Verschoor in koor. Het begon in 1981 met een gele MG-B die ze 'voor de gein' hadden gekocht. Sa- men hebben ze hem 'fot op het bot' gestript en met originele onderde len in deze perfecte staat gebracht. En van het een kwam het ander. Andere liefhebbers van dat ouwe spul kwamen met hun Triumph's of MG's langs om samen te sleute- len. En zo is de werkplaats op za- terdag uitgegroeid tot een clubdag waar aan de oldtimers gesleuteld wordt. „We beperken ons tot de courante- re Engelse sportwagens, we zijn er niet voor zeldzame oldtimers als Jaguar, Bentley of Ferrari's. Daar betaal je een godsvermogen voor", zegt Wout Wurth getooid met een Engels snorretje. „Een Triumph of een MG'tje is nog wel betaalbaar. En bovendien met wat handigheid en liefde goed te res taureren." De beide partners geloven in hun formule van een kleine, garage waar 'niks moet maar alles kan". En hun klanten delen hun liefde voor de oldtimers. Zoals die direc- teur die een Alfa als leasewagen heeft en tevens een MG-A als sportwagen voor in het weekend. Toch zijn de beide partners goed te spreken over de kwaliteit van de modeme wagens. Waar vroeger bij Italiaanse wagens de carroserie snel ging roesten, zijn met de mo deme verzinktechnieken deze pro- blemen uit de wereld. Dat geldt niet voor oldtimers, daar is roest een terugkerend probleem. Met speciale trues zoals gebruik van lijnolie (een true uit de scheep- vaart) wordt roest bestreden. De populariteit van de Classic Cars is de laatste jaren sterk gegroeid. Zeker ook omdat voor 'oudjes' vanaf 25 jaar oud geen wegenbe lasting meer betaald hoeft te wor den. Ook speciale verzekering maakt deze hobby betaalbaar. Bo vendien worden deze Oldtimers juist meer waard hoe ouder ze wor den. Autobedrijf Wurth Verschoor is gevestigd op de s-Gravenlandse- weg 262 in de Spaanse Polder te Schiedam en elke werkdag plus za- terdag geopend, telefonisch he re ikhaar op nummer 4622912. De Accent is Hyundai's troef in de middenklasse. De auto is krap een jaar in Nederland op de markt. Hy undai werkte 27 maanden aan de ontwikkeling van het model en in-' vesteerde er bijna een half miljard gulden in. Kenmerkend is - naast zijn kwaliteit en gunstige prijs - de riante standaarduitrusting met on- der meer airconditioning. Hyundai heeft in Californie eer Santa Fe onthuld die op waterstof rijdt. Dit is mede het resultaat van de aansluiting van Hyundai Mo tors en Kia Motors bij California Fuel Partnership, een samenwer- kingsverband van toonaangevende autoproducenten, met als doel het ontwikkelen van emissievrije au to's. De milieuvriendelijke Santa Fe is voorzien van een brandstofcel die gebruik maakt van waterstof. Het is de eerste Hyundai met dit type aandrijving. Bij de ontwikkeling ervan werkte Hyundai samen met het Amerikaanse International Fuel Cells. De komende veertig maanden zal met de Santa Fe dage- lijks minimaal 140 kilometer gere- den worden om de ontwikkelde technologie in de praktijk te testen. Hyundai Motors Company inves- teerde in zes maanden tijd meer dan dertig miljoen gulden om een Santa Fe met waterstofaandrijving te bouwen. De krachtbron levert 75 KW/102 pk waarmee de auto een topsnelheid haalt van meer dan 120 kilometer per uur. Op een tank waterstof kan de Hyundai 160 kilometer rijden. De Accent is Hyundai's troef in de middenklasse. De Hyundai Accent oogst we- reldwijde waardering. Onder- zoek in Groot-Brittannie heeft aangetoond dat de Hyundai Ac cent de betrouwbaarste auto is. In de Verenigde Staten wordt de Accent gezien als de beste koop in zijn klasse. Beide onderzoeken zijn gebaseerd op kwalificaties van automobilisten zelf. Het Britse onderzoek is uitgevoerd door de Consumer's Association, de evenknie van de Consumenten- bond. De organisatie ondervroeg tachtigduizend automobilisten naar storingen aan hun auto gedu- rende de afgelopen twaalf maan den. Geen enkele Accent-rijder maakte melding van het stilvallen van zijn auto: alleen de RAV 4 van Toyota evenaarde dit resultaat. Hyundai verdiende in het onder zoek de titel 'Beste fabrikant' van- wege het hoge kwaliteitsniveau van alle auto's in het onderzoek. Ook volgens het Amerikaanse on- derzoeksbureau Strategic Vision zijn de Accent-rijders zeer tevre- den over hun auto. De Accent wordt beoordeeld als de beste keu- ze in zijn klasse vanwege de gun stige verhouding tussen de prijs en de kwalitiet. De Volvo S40 en V40 zijn sinds kort leverbaar in een nieuwe speciale uitvoering; de Sports Edition. Dat deze uitvoering sportiviteit hoog in het vaandel heeft staan, blijkt duidelijk uit zijn aantrekkelijke accessoire- pakket en stoere interieur. Voor de nieuwe Sports Edition is een groot aantal nieuwe accessoi- res ontwikkeld, exclusief voor de ze uitvoering. De in zwart uitge- voerde vergrote voorspoiler met gei'ntegreerde verbreding en de achterspoiler met gei'ntegreerde uitbouw springen het meest in het oog. Verder beschikken de Vol vo's S40 en V40 Sports Edition over Black Dual koplampen, die tegen meerprijs ook leverbaar zijn in Xenon uitvoering. De 16" ARES licht metalen velgen met 205/50 banden maken het sportie- ve karakter van de Sports Edition compleet. De specifieke Sports Edition-elementen worden aange- vuld met mistlampen voor en Elec tronic Climate Control. De Sports Edition is overigens leverbaar in combinatie met een aantal ver- schillende motoren. Voor deze Sports Edition zijn twee speciale interieuropties ontwik keld. Tegen meerprijs kan worden gekozen voor een volledig lederen interieur. Het totale pakket aan op- ties vertegenwoordigt een waarde De Volvo 540 Sports Edition heeft onder meer een vergrote voorspoiler met gei'ntegreerde verbreding. varierend van 9760 gulden bij de Business Sports Edition tot ruim 1500 gulden bij de Prestige Sports Edition. De koper van een Volvo S40 of V40 Sports Edition hoeft echter bij de Business Sports Edi tion maar 3965 gulden bij te beta- len en bij de Prestige Sports Edi tion 605 gulden. Het voordeel voor de consument varieert dan ook tot een maximum van maar liefst 5795 gulden. Week 51 MAASPOST SCHIEDAM - XQ08 Citroen XMvol. opt'91 2.750,- Citroen ZX 1,9i volcane, diverse opt'91 5.950,- Fiat Tipo1.6, 5-deurs'91 3.950,- Ford Escort XR3i, diverse opt'90 4.950,- Mazda 626 st.br., airco, enz'95 9.950,- Opel Astra 1.6 gls, air-bag, st.br.'94 10.950,- Peugeot 405grijs, diverse opt'93 op aanv. Rover Estate2.0i, clubman., st.br., Im. velgen, elektr. ramen, cd-speler '94 6.950,- Rover 620i2.0i, Ipg, st.br., elektr. ramen '94 11.950,- VW Passat 1.8, 4-deurs sedan'91 5.950,- Tevens auto's te koop gevraagd maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur Beveiligingen Collega's om ons team te versterken, voor de monta ge van sloten etc. Goed salaris en auto van de zaak. Bel snel Key Expert Beveiligingen, tel.: 010-4151498 PASSAGE SCHIEDAM HOOFDPRIJS: BREEDBEELD TV HOME CINEMA DVD SET GEURENPAKKET LIBERTEL IZIINCL. /45,- BELTEGOED FOTOTOESTEL SAMSUNG 30S FIAT ABARTH HORLOGE SIERADENCHEQUE CYCASPALM IN VAAS Uitverkoop! □E 5LHERP5TE BEELDEM! natuurgetrouwe kleurweergave en een hoge resolutie. Rotterdam, □ostzeedijk/ f Hoek Admiraliteitsstraat 8 Tel. OtO 4D 35 3DD Fax 4D 47 5DO ■,:r op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur B

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 29