Tijdens defeestdagen makkelijk uw sanitair hygien schoon tHall Contactueel medewerkers dienstverlening (v/m) Senior medewerkers (v/m) DI5CK SERVICEMONTEURS Sociale Zaken en W erkgelegenheid Voordelen hygienische sanitairdoekjes van Sorbo Voordelen hygienische keukendoekjes van Sorbo Delfshavense instelling voor sociaal cultureel werk en kinderopvang Servicetechnicus (mlv) Wat vragen wij? Wat vragen wij? Wat bieden wij? Benieuwd geworden? Sanitairdoelcjes Keukendoekjes SOCIAAL CULTUREEL WERKER (M/V) volwassenenwerk SOCIAAL CULTUREEL WERKER (M/V) kinder-tienerwerk Volwassenenwerker 22 uur Kinder-tienerwerker 20 uur Volwassenenwerker 24 uur Week 51 T0TAAL-TX14 Gemeente Rotterdam Rotterdam is het industriele hart van Nederland en heeft de grootste haven ter wereld. Het is een sociaal en cultureel centrum met een bloeiende economie. Rotterdam kent zoals elke grote stad ook armoede en werkloosheid. De dienst Sociale Zaken en Werkge- legenheid (SoZaWe) helpt in Rotterdam mensen op weg naar de arbeidsmarkt en in de maatschappij. Het ver- strekken van uitkeringen en het verlenen van zorg zijn belangrijke taken. SoZaWe ontwikkelt en voert het sociale beleid van de gemeente Rotterdam uit. Zo'n 1700 medewerkers werken op verschillende afdelingen en districten hard om deze doelen te reaiiseren. De kwaliteit van de zorg staat altijd cen- traal. De dienstverlening is sociaal en zakelijk. Om de in totaal 48.000 clienten kansen en perspectieven te bieden in een veranderende maatschappij, ontwikkelt ook SoZaWe zelf voort- durend mee. Bent u gelnteresse'erd in andere mensen? Combineert u de begrippen sociaal en zakelijk in een praktische werkhouding? Bent u bekend met de sociale wetgeving? Is een grote Stad met haar uiteenlopende soorten inwoners voor u een uitdaging? Bent u stressbestendig en flexibel? Is zelfstandig werken voor u een vanzelfsprekendheid? En bent u op zoek naar een baan waarin u al deze eigenschappen goed kunt gebruiken? Dan moet u bij ons komen werken. Bij verschillende districten hebben wij plaats voor U heeft hart voor de Rotterdammers die afhankelijk zijn van de dienst en u bent bij iedere aanvraag in staat een goed contact op te bouwen. U vindt het leuk om aan de hand van een geautomatiseerd systeem de totale aanvraag van de client van a tot z af te handelen. Het hier- voor noodzakelijke onderzoek naar de mogelijkheden en het recht op uitkering hoort ook bij uw werkpakket. Overigens beoordeelt u of een client in aanmerking komt voor een baan. Uitstroom bewerkstelligen is namelijk een kerntaak van SoZaWe. En onder het motto 'afspraak is afspraak1 bewaakt en onderhoudt u de met uw client overeengekomen afspraken en onderhoudt eventueel hiervoor netwerkcontacten. De toevoeging dat u zich van uw kant natuurlijk ook aan die afspraken houdt, is voor u vanzelfsprekend. Ondanks het feit dat u als contactueel medewerker dienst verlening zelfstandig kunt werken, bent u een collega die graag in teamverband werkt. U heeft minimaal een relevante mbo-opleiding afgerond en een hbo werk- en denkniveau. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. U coacht en begeleidt, met hart voor uw collega's en voor onze clienten, de minder ervaren medewerkers op de diverse deelgebieden van het werk. Wet- en regelgeving, contactuele vaardig- heden en het contact met clienten hebben daarbij uw aandacht. U verricht controlewerkzaamheden in de zogenaamde directe een-op-een controle of achteraf steekproefsgewijs. De controle op recht- en doelmatigheid van de toegekende uitkeringen is een van de controlegebieden. Een ander belang- rijk deel v.an uw tijd adviseert en ondersteunt u uw teamchef in zijn/haar taak om de kwaliteit van dienstverlening en de uitvoering van wet- en regelgeving te optimaliseren. Verder bent u gei'nteres- seerd in de steeds veranderende regels en wetten die voor SoZaWe van toepassing zijn en u bent in staat om op een prettige manier uw kennis daarover te delen met uw collega's via eenr vakinhou- delijke werkinstructie. Ook de behandeling van bezwaarschriften is onderdeel van uw taak, waarbij u rapporteert aan uw teamchef. U heeft een hbo-SJD of een daaraan gelijkwaardige opleiding en ruime kennis en ervaring op het gebied van de voor SoZaWe relevante wet- en regelgeving. Verder heeft u affiniteit en bij voorkeur ervaring met het coachen en begeleiden van medewerkers. Wij bieden u functies in een veranderende organisatie waar de secundaire arbeidsvoorwaarden beslist concurrerend zijn. Zo werken wij met een systeem van variabele werktijden en zijn er rege- lingen van verhuiskosten en mogelijkheden om verlofdagen te kopen, of te verkopen. Ook zaken als kinderopvang, betaald ouderschapsverlof en spaarloonregeling behoren tot de standaard arbeids voorwaarden. Als u wilt is het mogelijk om in deze functies in deeltijd te werken (minimaal 24 uur). Omdat wij een grote organisatie in verandering zijn, zijn er regelmatig mogelijkheden om over te stappen naar een meer specialistische functie of afdeling of is het mogelijk om door te groeien naar een meer toetsende, coachende of leidinggevende functie. Uw salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, maar is voor de contactueel medewerker dienstverlening minimaal 3.572,- en maximaal 6.393,- bruto per maand bij een volledige werkweek van 36 uur. Een functiegericht psychologisch onderzoek is onderdeel van de selectieprocedure. Voor de senior medewerker is het salaris, mede afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 6.393,- bruto per maand bij een volledige werkweek van 36 uur. Voor deze functie geldt dat een assessment onderdeel is van de selectieprocedure. En wilt u meer informatie over de functies? Belt u dan voor de contactueel medewerker dienst verlening met de afdeling Personeel Organisatie, de heer A. Ramsair, telefoon (010) 453 37 23 en voor senior medewerker met de heer R. van Bokkum, telefoon (010) 453 35 20. U kunt natuurlijk ook direct uw sollicitatiebrief en curriculum vitae sturen aan: SoZaWe, Personeel Organisatie, Postbus 1024, 3000 BA Rotterdam. E-mailen kan ook: werkbij@sozawe.rotterdam.nl Aan leden van prioriteitsgroepen die aan de gestelde eisen voldoen, wordt de voorkeur gegeven. De door het college van burgemeester en wethouders vastgestelde prioriteitsgroepen zijn: vrouwen, migranten, gehandicapten en jongeren. De feestdagen staan weer voor de deur: twee keer kunnen we dit jaar genieten van een extra lang weekend. Eerste en tweede kerstdag vallen op een maandag en dinsdag en nieuwjaarsdag valt ook weer op een maandag. Dagen om heerlijk te genie ten. Dagen van gezellig samenzijn, als gezin maar ook vaak met veel gasten. In vele huisgezinnen komen er die dagen vele gasten over de vloer en vaak ook veel loges. Voor de gastvrouwen en gastheren onder ons bete- kent dat wel vele, vele voorbereidingen. Het huis moet schoon zijn, in kerst- sfeer gebracht worden; er moeten boodschappen gedaan worden voor uit- gebreide maaltijden en ga zo maar door. Want je wilt ten slotte goed zorgen voor je gezinsleden en je gasten. Je wilt ook dat ondanks al die drukte en je gasten, het sanitair wel schoon en fris blijft, want - laten we eerlijk zijn - juist met al die grote en kleine mannen valt dat niet mee. Wat blijft het moeilijk om gedurende die dagen je toilet fris en hygienisch schoon te hou- den. Maar gelukkig, ook nu is Sorbo uw hulp in huis. Sorbo heeft onlangs het hygienische sanitairdoekje gjgjjjjjSjfiiSjSiSi Biologisch afbreekbaar. Weg te spoelen door het toilet. Gemakkelijk en hygienisch. Reinigingsmiddel zit al in het doekje. In slimme, hervulbare fles. geintroduceerd. Dit zijn vochtige doekjes waarmee u het chroom, de tegeltjes, de wastafel en natuurlijk het toilet (bril en pot) kunt schoonmaken. Bovendien zijn de doekjes biologisch afbreekbaar, wat betekent dat u het doekje na gebruik zo kunt wegspoelen in het toilet. Dus tijdens de feestdagen hoef je je niet meer te ergeren aan een vies toilet, hoef je niet meer in je mooie kleding met emmers met sop te sjouwen. Even met een vochtig hygienisch sanitairdoekje van Sorbo alles schoonma ken en je toilet is weer fris en ook echt hygienisch schoon. Ook voor de keuken heeft Sorbo speciale doekjes ontwikkeld: de hygieni sche keukendoekjes van Sorbo. Deze doekjes zijn bevochtigd met reinigings middel en zitten in een handige aanrechtbox. juist tijdens het bereiden van maaltijden is het van belang dat het aanrecht schoon blijft en dat bete kent steeds opnieuw schoonmaken. Door de drukte in huis tijdens de kerst wordt het goed was- sen van de vaatdoekjes echter wel eens vergeten. Hierdoor blijven er bacte- rien in de doekjes achter Gemakkelijk en hygienisch. Reinigingsmiddel zit al in het doekje. In handige aanrechtbox. Kan na gebruik in de afvalbak. De box is hervulbaar. en zijn ze niet hygienisch in gebruik. Wat is dan makkelijker dan met een Sorbo-keukendoekje het aanrecht even schoon te maken en het doekje weg te gooien. Dankzij deze doekjes wordt uw aan recht elke keer opnieuw hygienisch schoon. Overigens kunt u deze doekjes ook gebruiken voor bijvoorbeeld kinder- stoelen, placemats en uw keukentafel. Met deze hulpjes van Sorbo in huis kunt u tijdens de komende feestdagen heel makkelijk uw huis hygie nisch schoonhouden. Unit Spanesse en Unit Midwest van DISCK zoeken beiden ter aanvulling van het team sociaal cultureel werk een Bij unit Spanesse voor 24 uur per week. Bij unit Midwest voor 22 uur per week. Wij zoeken mensen die: - volwassenenactiviteiten en projecten kunnen opzetten/begeleiden; - de beleids- en werkontwikkeling m.b.t. multicultureel werken richting kunnen geven; - de hierbij behorende externe contaden onderhouden; - ervaring hebben in het begeleiden van mensen. Functie-eisen: - enkele jaren praktische ervaring in het sociaal cultureel werk; - relevante opleiding; - een flexibele houding; - heldere visie op de samenleving in een multiculturele stadswijk. Unit Midwest zoekt voor de voortzetting van de kinderadiviteiten en de verdere ontwikkeling van tieneradiveiten een Voor 20 uur per week. Wij zoeken iemand die: - vorm geeft aan de invulling van het jeugdprogramma; - een muziekprojed kan opzetten; - de samenwerking met andere instellingen en projecten voortzet; - de hierbij behorende externe contaden onderhoudt; - ervaring heeft in het begeleiden van mensen. Functie-eisen: - afgeronde HBO-opleiding; - uit de voeten kunnen met muziekworkshops en bandjes; - bereidheid tot flexibele werktijden, ook's avonds en in het weekend; - creatief handelen in denken en doen. Meer informatie over bovenstaande functies bij: Schriftelijke reactie voor 1 januari 2001 aan: Unit Midwest T.a.v. J. Zegers Postbus 26066 3002 EB Rotterdam tel.: 010 - 477 20 33 Unit Spanesse T.a.v. J. de Reus Postbus 6463 3002 AL Rotterdam tel.: 010 - 415 79 05 George Hall Netherlands heeft vestigingen in Barendrecht, Hoofddorp, Schiphol, Houten en Eindhoven en is gespecialiseerd in onderhoud en service aan werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties van (middel)grote kantoor- en andere utiliteitsgebouwen. Om onze beloftes aan de opdrachtgevers waar te maken investeren wij in goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers. Alleen zo blijven onze servicegraad, punctualiteit en professionaliteit van het hoogste niveau. Om onze groei te waarborgen zoeken wij medewerkers die kunnen werken vanuit deze fdosofie. Vanwege uitbreiding van onze contractportefeuille met een aantal zeer aansprekende objecten in de regio's ROTTERDAM en DEN HAAG zijn wij op zoek naar enthousiaste: Als servicemonteur voert u zelfstandig alle werkzaamheden uit m.b.t. het preventieve en correctieve onderhoud aan uiteenlopende installaties zoals C.V.-, koel- en luchtbehandelingsinstallaties. Tevens bent u verantwoordelijk voor het controleren van door derden uitgevoerde werkzaamheden in de aan u toegewezen projecten. Voor deze functie geldt: u heeft een afgeronde opleiding op minimaal LBO/MBO-niveau in een technische richting; u heeft een dienstverlenende instelling en u bent representatief en in hoge mate zelfstandig; het hebben van ervaring in de koeltechniek en het in bezit zijn van een STEK-diploma is een pre. Wij bieden: een uitdagende technische functie met ruime mogelijkheden voor verdere ontwikkeling; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; verdere carrieremogelij kheden binnen het bedrij f, zonder valse beloftes; werken in een team van enthousiaste collega's. Voor meer informatie over genoemde functie kunt u contact opnemen met de heer R. A. de Rover, telefoon: 0180 - 655 844. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u sturen naar: jfflR aeoftae IliP IfgP partncus m mmosMem George Hall Netherlands T.a.v. de heer R.A. de Rover Zuideinde71 2991 LJ Barendrecht www.georgehall.nl Hakvoort Horeca is totaal- eraneier von alle horeca- enadigd- baar ledertond t en en vijf vestigin verwo de ho Het assortment bestaat uit grootkeukeninstallaties, tafelartikelen en meubtlair van een aantal bekende merken, waarvan het overgrote deel rechmreeks uit de bete wereld wordt Hakvaort noreca haar produeten via haar elgen landeltjk opererende Technische Dienst Dit heeft ertoe bijgedragen dat onderneming In a jaar Is uttgegraeld tot I stvrvtxtipseniris Yoor al i/orlwk» *r xracttwukenyiVteltatka De onderscheidende Hakvoort organisatie leidt tot een tevreden terugkerende klant Het succes van deze benadering heeft tot gevolg dat wij voor de regio ZUID-HOLLAND op zoek zijn naar een goed gemotiveerde: Na een gedegen opleiding krijgt u de verantwoordelijkheid voor de volgende taken: het verhelpen van storingen aan horeca- en grootkeukeninstallaties bij relaties van Hakvoort Horeca in Zuid-Holland het verrichten van (preventief) onderhoud aan eerder genoemde apparatuur De bovengenoemde werkzaamheden zijn zeer divers en omvatten Electro-, Gas-, Water-, Lucht- en mogelijk Koeltechniek. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een collega die: onze klanten graag optimaal van dienst wil zijn leergierig is en bereid is tot het volgen van (interne) cursussen een (electro-) technische opleiding heeft genoten Wij bieden u een uitdagende functie binnen een succesvolle en groeiende organisatie met een moderne werkomgeving. Informeer naar onze flexi bele arbeidsvoorwaarden! Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de afdeling Personeel Organisatie van Hakvoort Horeca (0527) 635 635. Tevens kunt u bij deze afdeling een sollicitatieformulier aanvragen. Een uitgebreid bedrijfsprofie! van Hakvoort Horeca vindt u op internet: wwW.hakYoorthoreca.nl V N-\ v> Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: HAKVOORT HORECA Postbus 1080 8300 BB Emmeloord t.a.v. de afd. P&O of e-mail: info@hakvoorthoreca.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 32