Mars, Snickers of Twix candy- bars ikL Grote gele stofdoeken set 5 stuks Grappige badspons Gedecoreerde soepkom met schotel Dubbelzijdige opbergdoos Edetvochtig toiletpapier Anti-condens doekje ligt gratis voor u klaar Op zoek naar een leuke boeiende baan? Surf naar Weer of geen weer: Bas zet u ook in 2001 graag in het zonnetje. We beginnen het nieuwe jaar toepasselijk met een stormsterke paraplu. Volautomatisch, met houten handvat en een doorsnee van 102 cm. U haalt 'm voor een prijs waar u onmogelijk nattigheid bij voelt, namelijk 6,99. Kom dus even lekker binnendruppelen bij Bas. Comgaxo elders J4*99" elders elders elders VRIES- VERS Week 01 TOTAAL - TX05 elders 4,39 Voile yoghurt op een laagje fruit. Keuze uit aardbei en framboos elders snelfiltermaling Nylon doek voorzien van 8 banen, 0 102 cm, met automatisch uitklapmechanisme. Keuze uit diverse ruitdessins, dames- dessins en uni-kleuren, per stuk elders 2.69 elders Formaat: 114x47 cm, makkelijk zelf voor 2 keer op maat te knippen per stuk Keuze uit Pokemon en Winnie the Pooh, per stuk elders slechts 100% katoen goed voor een gezellig haardvuur van 2 tot 3 uur slechts formaat 40x40 cm. elders elders Voor in de kinderkamer, hal of trappenhuis, eenvoudig in het stop- contact te steken. Schakelt automatisch aan als het gaat schemeren, per stuk elders Met badstof dierfiguur en ophangkoordje. Keuze uit diverse dieren en kleuren. per stuk elders 11.99 Met handig draagkoord, zeer praktisch voor kleine gereedschappen, vis- en Keuze uit diverse kleuren per set elders Keuze uit diverse smaken. - Blik 400 gram Geschikt voor de badkamer, keuken of camping, vocht- absorberend en sneldrogend, wasbaar op 40'C, keuze uit diverse uni-kleuren en dessins, formaat 75x50 cm Beschermt en verzorgt de lippen en houdt ze zacht en soepel Voor een schoon en fris gevoel. navulverpakking 100% katoen, maakt uw autoruit snel en gemakkelijk schoon en houdt deze ook geruime tijd condens- vrij, per stuk elders 2S9 wad week 01 - aanbiedingen geldig van 2 t/m 6 januari 2001

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 14