A 1 A A A< A A A A A A li| A A ■Maeslanden A it Wb 4R- HYPOTHIEK BETROUWBAAR PRESTIGE GEMAK SAMEN UW IDEALE HYPOTHEEK BEPALEN Pi P frnwem 11 111 - r, MAASSLUIS Haven 19 4M- INDICATIERIJS 1.350 €612.603 nfi f1 i—- ADVIE SCENTRUM v/~v^ Week 01 MAASPOST SCHIEDAM - XQ01 Schiedam Visserstraat 29 In perfecte staat verke- rende tussenwoning op eigen grond, in gezellige wijk in de Gorzen. Ind: hal, m.k met bergruimte, woonkamer (23m2) SCHIEDAM Rotterdamsedijk 119 Een majestueus gelegen 2-kamerappartement met prachtig uitzicht over de "Skyline en Haven" van Rotterdam, op loopafstand van het nu aangrenzende mooie keuken met k.k., gascomfort, afzuigkap, v.w. middels geiser, schuur met achter uitgang en plaatsje. 1e Verd: overloop met veel bergruimte, sl.kmr (13m2), badkamer met ligbad en aparte doucheruimte. Verwarming d.m.v. gaskachels, daken en goten recent vernieuwd, veel hard- hout, betimmeringen en steenstrips. Een lief huis voor een betaalbare prijs. sfeervolle centrum en met het openbaar vervoer binnen handbereik. Indeling entree: centrale hal, lift, galerij. Indeling appartement: entree, hal, moderne keuken (6m2), toilet, badkamer voorzien van douche, vaste wastafel en was- machine-aansluiting, ruime slaapkamer (11m2). Lichte moderne doorgebro- ken living (34m2) met laminaatvloer en toegang tot fraai balkon met schitte- rend ultzicht, berging in onderbouw. Bijzonderheden: voor- en achterzijde voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas. Goede WE, het is een dyna- mische jonge woonplek. ROZENBURG Irenestraat 16 im-1 Gelegen in 66n van de gemoedelijkste en groene straten van Rozenburg, op loopaf- stand van de winkels, openbaar vervoer, scho- len, veerdienst enzovoorts. Fraai verbouwde eengezinswoning met fraaie diepe zonnige tuin en stenen berging. Indeling: entree, hal met kelderkast, vernieuwde m.k., toilet, sfeervolle living (28m2) voorzien van laminaatvloer, moderne hoekopgestelde ALMAT keuken voorzien van alle inbouwapp. t.w. vaatwasser, k.k. vriezer, gaskookplaat, afzuigkap enz. Toegang tot fraaie diepe (20m) tuin met stenen berging. 1e verdieping: 3 slaapkamers (9, 7 en 14m2), aansl. w.m. Badkamer voorzien van douche en v.w. Vaste trap naar zolderverdieping met zolderkamer (14m2) en combi c.v. Geheel gerenoveerd. Een buitenkans voor een speciale prijs!!!!!! 1 INDICATIEPRIJS 225.000,- k.k €113.445 H INDICATIEPRIJS 160.000.-k.k. 72.605 H VRAAGPRIJS: 298.000 k.k. HEENWEG ('S GRAVENZANDE) .Anjerstraat uH VLAARDINGEN LEPELAARSINGEL 302 VLAARDINGEN Hugo de Vriesstraat 12 MAASSLUIS Kamerlingh Onnesdreef 34 Heerlijk rustig wonen in een uniek dorp, midden in het Westland op loopafstand van Staelduinse bos, op korte afstand van strand, winkelcentra, fraaie goed onderhou- den hoekeengezinswoning met nieuwe aangebouwde schuur/hobbyruimte. Indeling: entree, hal, meterkast en toilet, sfeervolle woonkamer ca. (30m2) met openhaard, plavuizenvloer, hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas. Fraaie lichte showroomkeuken met combi-oven, koelkast, inductie- kookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, enz., bijkeuken met aansluiting was- machine en droger, geheel betegeld. Toegang tot aangelegde zonnige tuin en riante hobbyruimte. 1e verdieping: 3 slaapkamers (6, 11,5 en 13m2) Strakke badkamer met hoekdouchecabine, vaste wastafel, thermokraan, enz. 2e verdieping: ruime zolder met CV ketel en badgeiser. Bijzonderheden: alles geheel dubbelglas en hardhout, elektrische zonwering en verduiste- ringsluiken. Een perfect geheel!!!!! Een werkelijk super 4- kamerappartement is nu te koop. Op loopaf stand van winkels, directe aansluiting met de snelweg, fraai gele gen in het groen in een zeer vriendelijke wijk. Indeling: entree, centrale hal met lift, galerij, entree appartement hal met toilet en vernieuwde meterkast. Sfeervolle ruime living met Toscaanse plavuizenvloer, zeer luxe keuken voor zien van 6 pits kookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, combi-wasmachine/dro- ger, koelkast, vriezer, combi-magnetronoven, enz. Grote badgeiser met afvoer, luxe badkamer voorzien van ligbad, enz. Ruime nachthal met toegang tot 3 slaapkamers (9, 10, 12m2) Kortom een woongenot met allure!!!!! Direct tegenover het recreatieschap Midden Delfland (golf, surf, manege, wandel) met prachtig groen uitzicht, 3-kamerappartement, fraai gelegen op de 3e verdieping. Indeling: hal, meterkast, toilet, badkamer voorzien van douche en waste), grote eetkeu- ken (10m2), eiken keuken, geiser, afzuigkap en toegang naar het balkon, 2 slaapkamers (12, 10m2), gezellige woonkamer (18m2) eventueel te vergro- ten tot (30m2), moederhaard, gezellige wandafwerking en mooi uitzicht, kelderberging, etc. INDICATIEPRIJS 495.000 ,- k.k VLAARDINGEN Fransenstraat 6E 224.621 INDICATIEPRIJS 298.000,- k.k. 135.227 ^B VRAAGPRIJS 168.500,- k.k. VLAARDINGEN .Roemer Visscherstraat 176 H MAASSLUIS Lorentzdreef 1 Op de 2e etage in het appartementencomplex "De Paris" gelegen, gloednieuwe 3-kamer- woning van ruime afmetingen. Indeling: centrale afgesloten entree, lift, hal, living (40m2) met "Flintstone" vloer, spachtelputz en open Bruynzeel keuken in hoekopstelling met alle denkbare apparatuur, slaapkamer (15m2) met garderobekast, slaapkamer (8,5m2), toe gang tot ruim terras over de voile breedte, fraai betegelde badkamer met vloerverwarming, hoekbad, douchecabine en designradiator, totaal betegeld toilet met fontein, diepe bergkast met CV Combi, berging op begane grond. Een perfecte woning in het centrum van Vlaardingen. piii INDICATIEPRIJS 475.000,- k.k De voormalige Reederswoning is een object met multifunctionele moge- lijkheden. Deze authentieke woning behoort tot 6en van de mooiste aan de binnenhaven van Maassluis. Het pand is gebouwd in 1940 en compleet gerenoveerd in 1998. Een pand met veel mogelijkheden wat betreft woon en/of werkgenot op *450 m2 eigen grond. Indeling begane grond. royale hal met marmeren vloer en meterkast. Lange gang met 3 grote bergkasten, toi let. douche/wasruimte. Voorkamer aan de havenkant. middenkamer, achterkamer aan de tuinkant met terras. Royale eetkeuken, onder architectuur aan gelegde tuin met grote verwarmde schuur/achteruitgang en eventueel eigen parking. 1e verdieping: ruime gang met moderne garderobe, toilet, sfeervolle glaspartij met toegang naar living en keuken (±100m2). Living met panorama uitzicht over de binnenhaven en jachthaven i.o.. In achtergedeelte royale t.v zithoek. Open keuken met bar en eetgedeelte voor 8 personen. Aan de open keuken is een klein gezellig balkon, bijkeuken, HR c.v. en ruimte voor diep- vries, wasmachine en droger en een aangrenzend terrasje voor 4 personen. 2e verdieping: speels opgezette gang met kinderbadkamer, twee gelijke grote slaapkamers met balkon. Zeer royale ouderslaapkamer (±32m2) met boudoir, spiegelschuifwand. Grote luxe badkamer met bubbelbad, toilet, bidet, dou che en luxe italiaans badmeubel. Topfloor: leuke terraskeuken met toegang tot dakterras (±60m2) met uitzicht op de waterweg. Penthouseachtige L-vor- mige woon/slaapkamer met uitzicht op de haven. Het pand is geheel voorzien van dubbel glas. Neerlands woondroom in optima forma! MAASSLUIS VLAARDINGEN In de Westwijk gelegen gemoderniseerde 4- kamermaisonnette op korte afstand van win kelcentra, recreatie en openbaar vervoer. Indeling: centrale afgesloten hal, lift naar bovenste (derde) woonlaag. Entree, toilet, bergruimte, woonkamer (ca. 32 m2) met open keuken in hoek opstelling, fraai betegeld en voorzien van koel-/vrieskast, gascomfort, afzuig kap, magnetron, oven en vaatwasser. De bovengelegen etage bevat 3 slaap kamers (ca. 14, 9 en 7,5 m?) waarvan een met kastenwand alsmede een moderne badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en aansluiting was machine. Het appartement bevat laminaatvloeren en isolerende beglazing. Berging in de onderbouw en aktieve WE. Een uitstekende woning tegen een uitstekende prijs! Prachtige "waaier" hoekwoning met car port en berging aan voorzijde en met maar liefst 5 slaapkamers. Ind.: entree, woonkamer (40m2) met openhaard en lichte plavuizen vloer met vloerverwarming, open keuken met diverse apparatuur en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers (6, 8 en 16m2), badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. 2e verd.: 2 slaapkamers (10 en 11m2), aansl. w.m. Fraai aangeleg de tuinen aan voor- en achterzijde. Een compleet woongenot!!! 21S 545 H VRAAGPRIJS 273.000,-k.k. MAASSLUIS Touwslagerij 30 123.882 ^B VRAAGPRIJS 458.000,- k.k. MAASSLUIS Schans 30 Perfect wonen in een luxe ruime eengezins woning, zeer gewilde en kindvriendelijke wijk, uitzicht over het plantsoen, op loopaf stand van het sfeervolle centrum en haven van Maassluis, winkels en openbaar vervoer alsmede scho- len onder handbereik. Indeling: entree, hal met toilet en m.k., ruime sfeer volle Iiving(35m2) laminaat vloer, kunststof ramen met dubbel glas, aparte eetkeuken (12,5m2) v.v. luxe keuken met div. inbouwapp. t.w.: vaatwasser, k.k., cer. kookpl, afzuigschouw, apoth. kast, enz. bijkeuken met aansl. w.m. en droger, toegang tot zonnige achtertuin. 1e verd: 3 slaapkamers (11, 12, 13m2) ruime badkamer met douchecabine, wastafelmeubel, zwevend toilet en thermokraan. 2e verdieping: ruime atelierkamer (20m2). Combi c.v. ketel ('99) in berging. Een ruim en comfortabel woonhuis!!!! Fraai gelegen in een vernieuwde wijk, met tal van recreatiemoge- lijkheden naast de deur, t.w. sportvelden, natuurgebied, water weg, surfstrand enz, kindvriendelijk met de school op loopafstand evenals winkels en sporthal, ruime geschakelde woonvilla voorzien van inpandige garage en zonnige tuin. Indeling: zij-entree met toegang tot garage met zolderberging, hal met toilet en m.k. fraai "u vormige" living (ca 50m2) voorzien van parketvloer, open haard en hoekopgestelde centrale keuken. Toegang tot zonnige tuin. 1e verdieping: 4 slaapkamers ruime badkamer voorzien van ligbad/douche v.w. en 2e toilet. Via vlisotrap naar ruime bergzolder met combi c.v.ketel. Bijzonderheden: zeer ruime parkeergelegenheden voor de deur en zeer kindvriendelijk. 76.462 VRAAGPRIJS 595.000,- k.k. MAASSLUIS Maria Rutgerstraat 7 Villapark Boonervliet, direct tegenover het fraaie tennispark, de boerderijhoeve "de Ridderhof" en op steenworp afstand van vis-, vaarwater, zwembad, golf en recreatie. Perfect ontworpen. Midden villa met inpandige garage en veel woonruimte. Ind.: Entreehal, hal, garage (17 m2), living (47 m2), luxe Bruynzeel hoekkeuken met fraaie plavuizenvloer en vloerverwarming, prachtige brede achterpui met dubbele terrasdeuren naar de siertuin. 1e verd. 2 badkamers, 4 slaapkamers (20, 16, 12 en 12m2), was- kamer, cv, etc.. Fraai aangelegde achtertuin met sierterrassen en berging. Luxueus en comfortabel wonen met recreatie als buren. 215.545 INDICATIEPRIJS 695.000,- k.k. MAASSLUIS Paltrokmolen 8 Uniek beneden appar tement met zicht op de haven van Maassluis gelegen in het gewilde appartementsgebouw "de Schans" waar de schepen dagelijks voorbij komen, het centrum en open baar vervoer en sta tion op loopafstand is en wonen een genot is. Indeling: entree hal met m.k., fraaie living (25m2)met loggia balkon, ruime eetkeuken (20m2) totaal leef- oppervlak 45m2 met hoekopgestelde lichte keuken v.v. div. inbouw-app. t.w. k.k., vriezer, combimagn, R.V.S., afzuigschouw, gaskookpl. Ruime ouder- slaap-kamer (13m2) met schuifkast, nachtportaal met toegang tot toilet w.m. en cv ruimte en ruime badkamer v.v. douchecabine, thermokraan en wastafel meubel. Een uniek woongebeuren wat maar zelden voorkomt!!! Gelegen in een voor- treffelijke woonomge- ving, jong en gezellig. Met scholen, winkels en veel recreatie onder handbereik. Een ideale eengezinswoning gebouwd volgens het energiezuinige 'spaarhuis' formule. Indeling: voortuin, entreehal, toilet, meterkast, royale living (44m2), provi- siekast, mooie raampartij en fijne luxe keuken voorzien van diverse appara tuur. 1e verdieping: 3 slaapkamers (11, 8, 14m2), gezellige badkamer (2e toi let, wastafelcombi), hal, kast. 2e verdieping: royale zolderkamer (ca. 44m2), extra berging en speciale CV. Heerlijk besloten achtertuin (veel privacy) met schuur. Zuinig en comfortabel wonen. VRAAGPRIJS 449.000,- k.k. 203.747 VRAAGPRIJS 398.000,-k.k. stille verkoop €181.512 INDICATIEPRIJS 440.500,- k.k. MAASSLUIS van der Horststraat 10 Unieke starterswoning onder aan de dijk met een uitgekiend dakter ras. op loopafstand van station, winkels, hore- ca. haven en openbaar ymm mem W MAASSLUIS Chopinstraat 32 MAASSLUIS Noorddijk 63 vervoer, sfeervol gelegen met verrassende details. Indeling: entree, hal met meterkast, lichte woonkamer (26m2) voorzien van houten vloer, hardhouten kozijnen en gedeeltelijk dubbel glas. Aparte keuken met oven, gaskookplaat en afzuigkap, tussenhal met aansluiting wasmachine, ruime badkamer voor zien van ligbad, toilet en vaste wastafel, toegang tot plaats en aparte ber ging met combi CV ketel. 1e verdieping: 2 ruime slaapkamers (16, 10 m2),' laminaatvloer en toegang tot fraai dakterras. Terraskamer voorzien van pan try, ruime bergzolder. Een prima startersplek midden in het centrum, opleve- ring op korte termijn bespreekbaar. Ruime eengezinswo ning met zonnige tuin in een kindvriendelijke wijk, strategisch gele gen tussen Koningshoek en stations, op loopaf stand van alle voorzie- ningen zoals winkels, scholen, waterweg, recreatie, openbaar vervoer, etc. Indeling: entree, hal met meterkast, ruime living (40m2) met semi-open keu ken voorzien van diverse inbouwapparatuur en aparte eetbar, plavuizen vloer, hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas. Toegang tot zonnige tuin met stenen berging. Nachthal met ruim toilet en bergkast. 1e verdieping: overloop welke toegang geeft tot 3 slaapkamers (8,5, 12 en 16m2), ouder slaapkamer met laminaatvloer en kastenwand. Badkamer met ligbad, 2e toi let en vaste wastafelmeubel. 2e verdieping: ruime bovenverdieping welke nu als praktijkruimte is ingericht met extra berging voorzien van wasmachine- aansluiting, CV ketel en aparte boiler. Een ruim en sfeervol woonhuis voor een bereikbare prijs!!! De parel van de Noorddijk is nu te koop! Pittoresk, char- mant, sfeervol en fraai ingerichte dijkwoning gelegen op eigen grond met een tuin aangren zend aan het water "de Geer". Perfect gelegen ten opzichte van het cen trum, openbaar vervoer, haven, station, winkels, etc. Indeling: hal met meter kast, garderobe en toilet. Sfeervolle living met licht massief eiken parket, fraai uitzicht over het water. 1e verdieping: overloop met toegang tot 2 slaapkamers (ca. 8, 10m?), nieuwe CV Combiketel en zijdakkapel. Benedenverdieping: fraaie eetkeuken met nieuwe moderne keuken voorzien van combi magnetron, koelkast met vriesvak, gaskookplaat met afzuig schouw, ladenkasten, wasmachine en vaatwasseraansluiting. Moderne bad kamer voorzien van douche, vaste wastafel en designradiator. Toegang tot zonnige tuin met chaletberging en zonneterras aan het water. Een unieke kans voor een perfect huis. INDICATIEPRIJS 280.000,- k.k. 127.058 ^B INDICATIEPRIJS 395.000,- k.k. Yt - 1 S c H I EDAM ■Koemarkt 4 3111 JHSchiedam "Telefoon 010 - 4090140 ■Veerstraat 27/29" 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 5923300 ■Van Schravendijkplein 1 3131 CV Vlaardingen ■Telefoon 010 - 4603333 Internet www.hac.nl (y/\AKELAAR0| Centrale administratie Veerstraat 27-29, 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 592 33 00 Fax 010 - 592 14 29 E-mail maesland@kabelfoon.nl Internet www.maeslanden.nl Rotterdam 010 - 460 06 02 Koophuis Makelaardij Schiedam 010 - 409 01 40 Vlaardingen 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26 179.243 H INDICATIEPRIJS 370.000.- k.k. MAASSLUIS Uiverlaan 35 167.899,-k.k. ;>;*v Perfecte"turn-key" woning in het hart van winkelcentrum Koningshoek, op loop afstand van alle voor- zieningen t.w. winkels, apotheek, banken, sta tion, scholen, enz. met zeer zonnige tuin (ZW) smaakvol ingericht en ver- keersluw gelegen. Indeling: entree met m.k. en toilet, fraaie lichte living (32m2) v.v. laminaatvloer, schuifpui met toegang tot zonnige tuin en ber ging, fraaie lichte open keuken voorzien van div. inbouwapparatuur t.w. oven/magnetron, afzuigkap, k.k., enz., erkerraam. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (8, 9 en 15,5 m2). Fraaie badkamer v.v. dou che, ligbad, zwevend toilet, wastafelmeubel en designradiator. 1e verdie ping: Ruime verbouwde ouderslaapkamer met schuifkast en aparte w.m. en c.v.kast met combi c.v.ketel. Werkelijk een plaatje!!!!! INDICATIEPRIJS 400.000,- k.k. 181.512

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 2