GEZOCHT MODELLEN Bedankt! Wij zoeken beveiligingskanjers! 'Ondernemersprijs brengt erg veel op' f J Bel direct: 0800-1415 Ja DOMAT HBD Total Security Algero. Ieder z geld. Wie gaat aan de slag als parkeercontroleur bij Randon beveiliging? Parkeercontroleurs m/v We hebben't afgelopen jaar weer geweldig in de toekomst kunnen investeren. HBO e Exclusief wonen in Overschie natuurlijk wil ik voordelig geld lenen in het nieuwe belastingstelsel. I I I I I I I Randon zoekt: ten behoeve van diverse opdrachtgevers in Rotterdam en als gevolg van snelle groei van onze opdrachtenportefeuille met Onbesproken gedrag Verantwoordelijkheidsgevoel en een dienstverlenende instelling Goede communicatieve en contactuele vaardigheden Woonachtig binnen een straal van 30 km van Rotterdam Leeftijd vanaf 21 jaar Bereidheid tot werken in onregelmatige diensten In bezit van rijbewijs B, eigen vervoer is een pre In bezit van het diploma buitengewoon opsporingsambtenaar is een pre In bezit van een beveiligingsdiploma is een pre Wij bieden Fulltime of parttime dienstverband Doorgroeimogelijkheden binnen Randon beveiliging bv Mogelijkheid tot het behalen van certificaat buitengewoon opsporingsambtenaar Zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals collectief verzekeringspakket en een WAO-gatverzekering. Wie is Randon? Randon is een van de grootste beveiligingsorganisaties in Nederland en maakt deel uit van de Randstad Groep. Randon levert een uitgebreid scala beveiligings- diensten uitgevoerd volgens de hoogste kwaliteitsnormen. Daarnaast ontwikkelt Randon voortdurend nieuwe vormen van dienstverlening. Centraal bij Randon staan de medewerkers die van dienstverlening hun beroep hebben gemaakt. Sollicitatieprocedure. Heeft u belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief voorzien van pasfoto en curriculum vitae naar: Randon Beveiliging bv, Van Vollenhovenstraat 1,3016 BE Rotterdam, of bel (010) 440 32 32, contactpersoon Hans van derWeiden. Randon Beveiliging Telefoon OlO - 411 30 OO GIRO 26000 Eigen visie op veiligheid Helvoet Holding over nominatie: */l f9etrt Per 1 januari is de nieuwe belastingwet van kracht. Dat betekent dat het nu nog belangrijker wordt dat u de laagste rente betaalt voor een geldlening. Geen probleem, want Algero zoekt als onafhankelijke tussenpersoon altijd bij verschillende maatschappijen de beste oplossing voor z'n clienten. Met rente- precentages vanaf slechts 7,6%! En u bent verzekerd van duidelijke voorwaarden en informatie. Oversluiten geen probleem. U heeft al een lening? Doe toch even een aanvraag. Want het kan wel eens heel voordelig zijn om uw lening opnieuw af te sluiten. En Algero heeft voor iedereen een persoonlijk advies. Of kijk op www.algero.nl Rente Krediet Kredietlimiet Eff. rente Rente Bruto te betalen op jaarbasis per maand per maand* Fl. 30.000,- 7,6 0,616% Fl. 185,- Fl. 42.500,- 7,6 0,616% Fl. 262,- Fl. 55.000,- 7,6 0,616% Fl. 339,- Fl. 75.000,- 7,6 0,616% Fl. 462,- Leest u ook even dit: Stuur mij vrijblijvend een offerte. c"" Week 03 TOTAAL-TX13 <^\/{y Way Models is op zoek naar verschillende type mensen dus ben je nu kort, lang, dik, dun, jong of oud t.b.v. commercials^ reclame en modefotografie, tot figuranten bij fdms, mode- shows en promotieteams. Ervaring niet vereist. Wij vragen geen inschrijfgeld! Dus bel voor een afspraak! Maandag t/m zondag van 8.00 - 21.00 uur DOMAT BV is een dynamisch bedrijf dat zich toelegt op de (inter-)nationale markt van milieu- en afvalver- werkingstechnieken. Per direct hebben wij plaats voor: ERVAREN SERVICEMONTEURS met leidinggevende capaciteiten voor het zelfstandig begeleiden van 2 servicemonteurs. U heeft kennis van hydrauliek, elektrotechniek, lassen, snijden, kortom u bent een duizendpoot. PRODUCTIEMEDEWERKERS voor las- en constructiewerkzaamheden. U bent bekend met de moderne lastechnieken, kunt zelfstandig werken en bezit een grate dosis vakkennis, kortom vaklieden. Bent u de persoon die zelfstandig kan werken, een gezonde dosis eigen initiatief bezit, uw verantwoordelijkheden op tijd neemt, trots bent op wat u presteert en een nieuwe uitdaging zoekt, dan kunt u bij DOMAT terecht. Voor deze functies bieden wij: overeenkomstig goed salaris 25 vakantiedagen 8% vakantietoeslag goede secundaire arbeidsovereenkomsten prettige werksfeer in klein teamverband ruime zelfstandigheid Heeft u interesse en durft u deze uitdaging aan, schrijf dan naar: DOMAT BV Fokkerstraat 490 3125 BE Schiedam E-mail: domat@hetnet.nl Voor telefonische informatie kunt u bellen naar 010-2623448. Weer een jaar verder. Weer een stapje dichter bij ons doel. Dankzij uw collectegeld, giro's en legaten. Dankzij onze 120.000 vrijwii- ligers die gemotiveerd de straat opgingen. U heeft veel geld bij- een gebracht en we hebben er veel mee kunnen doen. Verreweg het grootste deel werd gei'nvesteerd in onderzoek. Het andere ging naar voorlichting en patientenbegeleiding. Al het geld is be- steed. We hopen dan ook in 2001 weer op u te kunnen rekenen. NEDERLANDSE KANKERBESTRifDING KONIHGIN WHHELMINAFONDS Nederiandse Kankerbestrijding/KWF, Sophialaan 8. 1075 BR Amsterdam. Telefoon: 020 5 700 500 Internet: www.kankerbestrijding.nl (Port Security Service Rotterda itbreiding van het pakket met I HBD Total Security biedt een uitgebreid beveiligingsdiensten- pakket aan. Onze klanten zijn gevestigd in de regio Rijnmond. Onze dienstverlening onderscheidt zich door het leveren van maat- werk. flexibiliteit. mobiliteit, kwaliteit en veiligheidsbewustzijn (ISO 9002 en VCA" gecertificeerd). anten veiligingsm rvoer de tijd in svoor- ictie-eisen: diploma A!gem< vakdiploma is en lis goede social fig EHBO- j bieden u ast rooster (eventueei zondi rdenpakket met doorgn reactie kunt u sturen naar ID Total Security, Postbus 1! nail: info@portsecurity.nl, AC Hoogviiet-Rotterdam t.a.v. www.portsecurity.nl van deze advertentie wordt niet op prljs gesteld 2X3 S Wonen aan de Burg. Koningssingel in Overschie In een rustige en groene omgeving in het gezellige Overschie, doch dicht bij alie uitvalswegen en op slechts 5 autominuten van het centrum van Rotterdam, worden 1 6 riante appartementen gebouwd, waaronder 3 penthouses. De 3-kamerappartementen beschikken over woonkamers tot 76 m2 en hebben alien een ruim balkon, serre, bin- nentuin of dakterras. Ook is er een 4-kamer maisonnette aanwezig en een parkeergarage met I 1 parkeerplaatsen. De prijzen liggen tussen de F377.500,- en f633.000,- v.o.n. Een parkeerplaats kost f33.000,- v.o.n. Bezoek zaterdag 20 januari 2001, tussen 14.00 uur en 16.00 uur, ons infocentrum op de bouwlocatie aan de Burg. Koningssingel te Rotterdam-Overschie. OUDIJS ontwikkeling Informatie: Koudijs Koopwoningen tel. 010-2450441 Nera Maritime Transport B.V. (NMT) International Shipping Forwarding Ro/Ro Agencies Amsterdam - Rotterdam - Singapore NMT Stel je voor, je bent op zoek naar een baan in de wereld van de Int. Scheepvaart, expeditie en het vervoer van Ro/Ro lading wereldwijd. Dan zoeken je collega's jou: een enthousiaste Administratief Medewerker m/v Met een dienstverlenend karakter die de Nederiandse taal beheerst en die met een woordje Engels en Duits en goede typevaardigheid ons kan ondersteunen bij de administratieve athandebng en het uitwerken van vervoersdocumenten. Bij voorkeur Jan Backx opleiding. We denken dat je je snel zult thuisvoelen in onze kleine orga- nisatie. Ben je geiriteresseerd neem dan contact met ons op op onder- staand telefoonnummer, reageer per e-mail of stuur ons zo snel mogebjk je brief met c.v. naar: Nera Maritime Transport B.V. (NMT) Karel Doormanweg 5 Havennummer: 551 3115 JD Schiedam Tel. 010-2042520 Fax 010-2042535 Na 18.00 uur: 06 51417385 E-mail: info.rotterdam@nmt-roro.nl Contact persoon: Raymond de Boon HELLEVOETSLUIS Helvoet Holding reikte het afgelopen jaar naar een nominatie voor de Rotterdamse Ondernemers prijs (ROP). Met medegeno- mineerde Golf Club Rotterdam en winnaar Kotug kreeg het bedrijf daarmee veel publiciteit. Peter van Vlijmen kijkt dan ook met heel veel plezier op de deelname van zijn bedrijf terug. „Het was een groot feest", vertelt Van Vlijmen. „We kenden de prijs niet zo goed, maar hebben toen meegedaan op suggestie van de gemeente Hellevoetsluis. De publi citeit heeft ons daarna heel erg goed gedaan. Er is een stuk zelfvertrou- wen in het bedrijf gekomen. We zijn ons nu veel meer gaan richten op ons gezicht in de regio." Helvoet Holding bestaat al sinds 1939 en is tegenwoordig gespecialiseerd in rubber- en kunststof precisiepro- ducten en de assemblage daarvan. Door middel van innovatie en samen met klanten naar doelgerich- te oplossingen te zoeken, heeft het bedrijf een vooraanstaande positie bereikt. Internationaal hoort het zelfs tot de top-acht van Europa. „We zijn een echt maakbedrijf', aldus Van Vlijmen. „Maar door de ondernemersprijs is gebleken dat veel mensen toch in techniek geiri teresseerd zijn. Een direct gevolg van de deelname aan de prijs is dat we een verbeterplan voor onze PR hebben gemaakt, om die meer kracht bij te zetten en te professio- naliseren. We hadden natuurlijk al ons jaarplan, persberichten, brochu res en dergelijke, maar daar gaan we nu een lijn in brengen. Zodat we ook naar buiten toe een duidelijker gezicht krijgen." Bedrijfsmatig gaat het Helvoet Holding toch al voor de wind. Enkele buitenlandse vestigin- gen en een overname in Eindhoven zorgden voor schaalvergroting van het bedrijf. „Het is de onderneming de afgelopen jaren behoorlijk goed gegaan, boven verwachting", is Van Vlijmen dan ook tevreden. „We hebben het succes gevonden en op die weg gaan we verder. De jury van de Ondernemersprijs prees ons ook om het innoverende en continueren- de ondernemerschap. Dat was heel treffend. Van onze klanten kregen we hele positieve readies op onze nominatie. Die klanten waren soms beter bekend met de prijs dan wij- zelf. En ook de relatie met de Voordelig geld lenen in 2001 Peter van Vlijmen: „Het winnen van de Rotterdamse Ondernemersprijs is niet gemakkelijk, maar je wordt er bij deelname sowieso beter van. Ik kan het iedereen aanraden. mmc gemeente Hellevoetsluis is beter geworden; we kregen hele warme readies en de onderlinge belang stelling is gegroeid." Van Vlijmen heeft al met al absoluut geen spijt van de deelname van Helvoet Holding aan de Rotterdamse Ondernemersprijs. En dat ondanks de tijd die het een onderneming kost om zich te laten jureren. „Het kost tijd als je het goed wilt doen. Maar het brengt ook erg veel op. Het maakt je bewust van je bedrijf en heeft zeker verhelderend gewerkt. En het is ook goed voor het hele team in het bedrijf." Van Vlijmen is tenslotte zeer beslist in zijn oordeel over meedoen aan de prijs. „Het winnen van de Rotterdamse Ondernemersprijs is niet gemakke lijk, maar je wordt er bij deelname sowieso beter van. Ik kan het ieder een aanraden." Kijk voor meer informatie op web site www.helvoet.com. Helvoet Holding NV Sportlaan 13 3220 AA Hellevoetsluis telefoon (0181) 33 13 33 Helvoet Holding bestaat al sinds 1939 en is tegenwoordig gespecialiseerd in rubber- en kunststof precisieproducten en de assemblage daarvan. De Rotterdamse Ondernemersprijs (ROP) is een jaarlijks initiatief van de gemeente Rotterdam en de Kamer van Koophandel Rotterdam. De verkiezing richt zich voorai op het midden- en klein bedrijf. De prijs bestaat uit een bedrag van 20.000 gulden en een schitterende trofee. Daarbij mag de winnaar zich ook 'Ondernemer van het jaar 2001noe- raen. Tensloue zijn de erkenning, naamsbekendheid en mogelijke omzetstijging misschien wel de grootste prijzen die de winnaar ten deel kunnen vallen. De zevenkoppige jury staat onder leiding van professor Verhaegen (decaan Bedrijfskunde aan de Erasmus Universiteit). Deze jury kijkt naar harde cijfers, maar ook naar durf, creativiteit en hoe de ondernemer zijn/haar mogelijkheden benut. Fin.an.eien, organisatie, personeei en marketing, naar aile aspeeten wordt gekeken. Naeen aceountantsonder- zoek blijven tien kandidaten over, waarvan de jury erzes selecteert voor een bezoek. Hiervan worden er weer drie genomineerd en op 26 april 2001 volgt de bekend making van de winnaar in de Beurs WTC. Aaruneiding voor deel name kan tot 30 januari 2001 Voor meer informatie over de Rotterdamse Ondernemersprijs: telefoon (010)425 93 40of internet www.ondernemersprijs.nl. Maandag t/m vrijdag 9.00 21.00 uur. Zaterdag 10.00 - 16.00 uur. MA/gero f 30.000,-. De eerste 5 jaar belaall u alleen rente. Daarna kunt u fan voor een aflossing nan bijvoorbeeld 1% ran de limiet In de tabel ziet u slechts enkele rekenvoorbeelden. Rentepercentages onder voorhehoud. Algero adviseert u over leenbedragen vanaf f 5.000,-. Andere looptijden en leenbedragen zijn mogelijk. Algero stemt uw lening af op uw persoonlijke situatie, wensen en voorkeuren. Algero is een gevolmachtigd Intermediair. Toetsing en registratie vinden plaats bij BKR in Tiel. ING Ik wil graag lenen: fjk wil max. j flaam: per maand terugbetalen JiLi Voorletters: Postcode: Plaats: Tel.nr. overdag: Tel.nr. 's avonds: I Stuur date bon volledig ingevuld en zonder h postzegel in een gesloten enveloppe naar: Algero. Antwoordnummer 1263,3000 VB Rotterdam r Netto inkomen aanvrager: Netto inkomen partner: j

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 11