1 W Hoogheemraadschap van Schieland m i a J I y i SIS Gediplomeerde Bejaardenhelpenden/ Bejaardenverzorgenden m/v A O Buhrmann-Ubbens S,?'11 ASSISTENT BEDRIJFSVOERDER <m/v) is j gastheren/gastvrouv/en fulltime/p arttime !>-* 40 uur per week De functie Opleiding en ervaring Arbeidsvoorwaarden Meer informatie en sollicitatie Maasboulevard 123/hoek Willem Ruyslaan - Postbus 4059 - 3006 AB Rotterdam Stichting 'De Stromen' bestaat uit 14 verpleeg- en verzorgingshuizen in Rotterdam en Ridderkerk. Vanuit deze huizen biedt De Stromen zorg en gastvrijheid ten behoeve van de inwoners van zeven zorgregio's. 'De Stromen' streeft daarbij naar een op de persoonlijke situatie toegesneden zorgaanbod voor met name ouderen waarbij continurteit, innovatie en verdergaande specialisatie kernbegrippen vormen. Om het ontwikkelproces te optimaliseren is 'De Stromen' ook organisatorisch bezig zichzelf te vernieuwen. Uitgangspunt voor de nieuwe organisatie is de een op een relatie client - hulpverlener. Bejaardenverzorgingscentrum 'Zuidwijk' en Verzorgingshuis 'de Nachtegaal', gelegen in Rotterdam-Zuid, zijn onderdeel van de Stichting 'de Stromen'. Beide huizen zijn sterk in ontwikkeling. Daarom zijn wij op zoek naar enthousiaste en aantal uren is bespreekbaar De Stromen De directe werkomgeving Zowel Zuidwijk als de Nachtegaal bieden voorzieningen op het gebied van wonen, zorg en welzijn aan ouderen. De medewerkers tonen deskundigheid, respect en betrokkenheid. De vraag van onze clienten is ons uitgangspunt. De functieomschrijving U draagt mede zorg voor de begeleiding en zorginhoudelijke ondersteuning van de clienten. U neemt deel aan diverse overlegvormen waarin van u een actieve bijdrage wordt verwacht. Uw profiel U bent in het bezit van een diploma bejaar- denhelpende/bejaardenverzorgende. Daarnaast bent u flexibel, stressbestendig, clientvriendelijk en kunt u methodisch werken. Arbeidsvoorwaarden en salariering Uw salariering gebeurt conform CA0 Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor bejaardenhelpende is dit FyVG 25 en voor bejaardenverzorgende FWG 30 afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor meer informatie kunt u contact opnemen metmevr. Bruggenkamp, Zorgmanager a.i., T [0101480 86 33. RESTAURANT RIVIUM ROYALE Buhrmann-Ubbens is een landelijk opererende organisatie en is werkzaam als groothandel in grafisch papier, kantoorpapier en verpakkingen en als producent van enveloppen. Het bedrijf telt meer dan 570 medewerkers en heeft regionale verkoop- xantoren in Zutphen, Eindhoven, Oud-Beijerland, Assen, Amsterdam, Utrecht en Rijen. Buhrmann-Ubbens maakt deel uit van Buhrmann NV, een internationale distribute-, marketing- en ;ervicegroep met een omzet van 20 miljard gulden, die zowel de grafische markt als de kantorenmarkt bedient. Het concern biedt werk aan 26.000 medewerkers en is actief in dertig landen. De werkmaatschappijen van Buhrmann NV distribueren papier, grafische systemen, informatie-systemen en office producten. Heb jij de drive om binnen een dynamisch bedrijf carriere te maken? Voor onze business-units Packaging en Office Papers hebben wij op dit moment onderstaande vacatures. Onze business-unit Packaging levert als totaalleverancier een totaalpakket voor inkopers van industriele verpakkingsmaterialen. Voor ons regionale verkoopkantoor West in Oud-Beijerland zijn wij op zoek naar een ervaren Commereieel medewerker hinnendienst m/v Wij bieden Een afwisselende binnendienstfunctie waarin je met een grate mate van zelfstandigheid contacten legt en onderhoudt met bestaande en potentiele afnemers. Samen met 10 enthousiaste collega's in de binnendienst verstrek je onze afnemers telefonische productadviezen en adviseer je hen omtrent onze verrassend veelzijdige verpakkingsoplossingen. Samen met je vaste collega in de buitendienst (accountteam) ben je verantwoordelijk voor de omzetresultaten in het rayon, welke in een jaarlijks budget worden vastgesteld. Uiteraard zorgen wij ervoor dat je een gedegen interne opleiding krijgt. Je hebt: een commerciele opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld MEAO-CE); uitstekende communicatieve en commerciele vaardighede een grate mate van flexibiliteit, organisatietalent en teamgeest; enthousiasme en overtuigingskracht; een alerte en accurate manier van werken; ervaring opgedaan in een commerciele (binnendienst)functie; bij voorkeur enige kennis van verpakkingsmaterialen. Daarnaast zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van Verpakkingsadviseur Rayon Rotterdam e.o. m/v Wij bieden Een commerciele functie in de buitendienst waarin je met een grate mate van zelfstandigheid contacten legt en onderhoudt met bestaande en potentiele afnemers. Samen met 10 enthousiaste collega's in de binnendienst verstrek je productadviezen aan onze afnemers en adviseer je hen omtrent onze verrassend veelzijdige verpakkingsoplossingen. Samen met je vaste collega in de binnendienst (accountteam) ben je verantwoordelijk voor de omzetresultaten in je rayon, welke in een jaarlijks budget worden vastgesteld. Je werkterrein beslaat het rayon Rotterdam en omgeving Uiteraard zorgen wij voor een gedegen interne opleiding en krijg je een auto tot je beschikking. Je hebt: een commerciele opleiding op MBO/HBO-niveau enkelejaren ervaring in een commerciele (buitendienst)functie; uitstekende communicatieve en commerciele vaardigheden; een grate mate van zelfstandigheid en flexibiliteit; Biiliiinann-Ubbens. kies voor jezelf. 1 flSwV - enthousiasme, overtuigingskracht en doorzettingsvermogen; - een alerte en accurate manier van werken; - rijbewijs B; - bij voorkeur enige kennis van verpakkingsmaterialen. Daarnaast woon je in het rayon of ben je bereid hier naartoe te verhuizen. Onze business-unit Office Papers levert een ruim aanbod van papiersoorten, folies en daaraan verwante producten voor het kantoor van vandaag en morgen. Voor deze business-unit zijn wij op zoek naar een ervaren Ver tegenwoordiger /-Holland en Zeeland 111/v Wij bieden Een afwisselende functie in de buitendienst waarin je verantwoordelijk wordt voor de verkoop van ons uitgebreide assortiment in papier en papierproducten voor bureaucommunicatie. Binnen een team van 12 enthousiaste verkoopmedewerkers werk je nauw samen om onze klanten de juiste service te leveren. Naast het relatiebeheer ben je verantwoordelijk voor de uitbreiding van het klantenbestand en het realiseren van een aansprekend resultaat. Je werkterrein beslaat het rayon Zuid-Holland (Rotterdam) en Zeeland. Uiteraard zorgen wij voor een gedegen interne opleiding en krijg je een auto tot je beschikking. Deze functie biedt goede doorgroeimogelijkheden. Je hebt: - een commerciele opleiding op MBO/HBO-niveau; - uitstekende communicatieve en commerciele vaardigheden; - een grate mate van zelfstandigheid en flexibiliteit; - doorzettingsvermogen, overtuigingskracht en een resultaatgerichte instelling; - enige ervaring in een commerciele (buitendienst)functie; - rijbewijs B; - bij voorkeur enige kennis van kantoorartikelen. Daarnaast woon je in het rayon of ben je bereid hier naartoe te verhuizen. Spreekt een van bovenstaande functies je aan? Schrijf dan binnen 14 dagen een beknopte brief met c.v. aan Buhrmann-Ubbens, Postbus 33,7200 AA Zutphen, t.a.v. mevrouw M.L. Rouvroye, Hoofd Personeel Organisatie. Voor meer informatie kun je tijdens kantooruren bellen met (functie Commereieel medewerker binnendienst en functie Verpakkingsadviseur) de heer A. Rits, Regiomanager West, telefoon (0186)617017. Of (functie vertegenwoordiger) de heer J. Joosten, Verkoopleider Office Papers, telefoon (0575) 598594. Of surf naar onze website www.bup.nl voor nadere informatie over Buhrmann-Ubbens. Week 03 TOTAAL-TX16 Het Hoogheemraadschap van Schieland is een van de 57 waterschappen in Nederland. Het gebied van Schieland ligt globaal tussen Rotterdam, Gouda en Zoetermeer. In deze regio heeft Schieland de taak ervoor te zorgen, dat inwoners en bedrijven droge voeten houden en dat het water in meren, sloten en plassen schoon en veilig is. De structuur van Schieland kent 3 sectoren; Afvalwater en Facilitaire Zaken, Waterbeheer en Financien. Een klantgerichte en bedrijfsmatige manier van werken staan centraal in onze dynamische organisatie met ca. 180 medewerkers. De afdeling Beheer van de sector Waterbeheer vormt een belangrijke schakel in onze taakuitoefening. Deze afdeling bestaat uit twee regionale teams en een team ondersteuning. In totaal werken er 30 mensen die zorgen voor de uitvoering van het integraal waterbeheer binnen het gebied. Dit houdt in het peilbeheer (indusief het beheer van de gemalen en peilregelende objecten) en het onderhoud van de watergangen en van de waterkeringen, waarin de zorg voor de waterkwaliteit is geintegreerd. Wij zijn op zoek naar 4 enthousiaste collega's voor de functie van: Als assistent bedrijfsvoerder assisteer je de bedrijfsvoerders bij het dagelijks beheer over de bemalinginstallaties. Dat betekent het bedienen van bemalinginstallaties en peilregelende kunstwerken zoals stuwen. Tevens voer je onderhoud uit aan de watergangen, gemalen, objecten en terreinen. In geval van storingen aan installaties en andere peilregelende middelen ondersteun je de bedrijfsvoerders bij het oplossen daarvan. Het bijhouden van een stukje administratie hoort hierbij. Om deze gevarieerde en zelfstandige functie succesvol te kunnen vervullen heb je de LBO-opleiding mechanisch of elektrisch afgerond. Daarnaast heb je aan- vullende cursussen gedaan op het gebied van elektro- of mechanische techniek en het uitvoeren van onderhoud. Je bent bekend met de arbeids omstandighedenwet. Je hebt minimaal 1 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Je bent in staat om zaken in begrijpelijke taal op schrift te zetten en in een tweegesprek een en ander duidelijk te verwoorden. Zelfstandig en in teamverband werken is jou niet vreemd. Daarnaast ben je in het bezit van rijbewijs B-E en heb je ervaring met Microsoft Office 97. Bij Schieland kun je rekenen op goede arbeidsvoorwaarden. Afhankelijk van je opleiding en ervaring is het salaris maximaal 4.963,- bruto per maand (functieschaal 7). Het functieniveau dient nog definitief te worden vastgesteld. Naast 170 vakantie-uren per jaar op fulltime basis kun je o.a. rekenen op 152 ADV-uren, 8% vakantietoeslag en een eindejaars- uitkering van 1,5%. Mogelijkheden voor een financiele bijdrage voor kinderopvang en een pc-prive regeling behoren ook tot onze arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Willem van Dam, hoofd afdeling Beheer, tel. 010 - 4537352. Je sollicitatiebrief kun je tot 14 dagen na publicatie sturen naar: Hoogheemraadschap van Schieland, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB Rotterdam. Zet in je brief en op de envelop het vacaturenummer S-WB0101. Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. Verpleeg- en verzorgingshuizen De sollicitatieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting de Stromen Ter attentie van Mevrouw M. Bruggenkamp Zorgmanager a.i. Schoonegge 60 3085 CX Rotterdam Restaurant Rivium Royale is een luxe-restaurant, gevestigd aan de Rivium Boulevard te Capelle a/d Ussel. Vanaf januari 2000 zijn de deuren geopend van ons zeer stijlvol ingerichte restaurant. In verband met de toenemende drukte zijn wij op zoek naar enthousiaste, zeer gemotiveerde nieuwe medewerkers. Momenteel zoeken wij: Enthousiaste jonge Functie-eisen: afgeronde opleiding S.V.H.; stgeric goede contactuele eigenschappen; flexibele en gastaerichte instelling; goede contactuele eigenschappen; ervaring in een vergelijkbaar restaurant is een pre. Wij bieden u een uitdagende baan aan, waarin u zich volledig kunt ontwikkelen en bovenal met plezier kunt werken in een schitterende ambiance. De weekends en feestdagen zal het restaurant gesioten zijn. Heeft u interessse in bovengenoemde functie, stuur uw sollicitatie met c.v. en foto naar: Restaurant Rivium Royale B.V., t.a.v. deheerH. Hollemans, Postbus 23192, 3001 KD Rotterdam. i A Buhrmann Company

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 13