mc Ik ben blij dat ik meegedaan heb ■n sters XSCHENKER J mevrouw van Harte Stinnes Logistics Sinds kort is onze Rotterdamse vestiging verhuisd naar een schitterend nieuw pand in het Distripark Botlek. Op deze locatie hebben we de modemste faciliteiten tot onze beschikking om onze groei verder door te zetten. Door de enorme groei heb ben we verschiilend vacatures. Voorde afdeling IMPORT en EXPORT zoeken we EXPEDITEURS en ASSISTENT EXPEDITEURS Voor deze functies is (minimaal) 1 a 2 jaar ervaring en een relevante opleiding ver- eist. Daarnaast moet de kandidaat beschikken over een flexibeie instelling en probleemoplossend vermogen. Bent u ge'interesseerd in e6n van deze functies? Schrijf, bel of mail dan naar: Schenker International Nederland B.V. Afdeling Personeel Organisatie Nieuwesluisweg 250, 3197 KV Rotterdam Tetefoon: 010-4940494 E-mail: sinl@schenker.com Internet: www.schenker.nl De locatie is bereikbaar met het openbaar vervoer. De afdeling Logistiek heeft verschillende vacatures. Met de juiste motivatie en nauwkeurigheid kun je zo aan de slag als LOGISTIEK MEDEWERKER - orderpicking/packing - laden/lossen - inslag-controle Herintreedsters en WAO-ers worden speci- aal verzocht te reageren. Ook zoeken we gecertificeerde en ervaren HEFTRUCK- EN REACHTRUCKCHAUFFEURS Om leiding te geven aan de grote aantal- len medewerkers, zijn TEAMLEIDERS LOGISTIEK nodig. Voor deze functie is ervaring met leidinggeven aan logistieke teams nood- zakelijk. LEIDSTER KINDERDAGVERBLIJF (M/V) Medisch Centrum Rijnmond - Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg ff Golf Centrum Rotterdam positief over ROP ft ilfteir York I Rotterdam I DE BRAUW BLACKSTONE WESTBROEK (Interim) Vestigingsmanager kinderopvang Groepsleid(st)ers Medewerk(st)ers planning en Gastvrouw/Gastheer Week 03 TOTAAL-TX12 Met een jaariijkse omzet van US$ 5,2 mii- jard, bijna 28,000 mede werkers en circa 1000 kantoren over de gehe- le wereld, is Schenker een van de grootste aanbieders op het gebied van logistieke dienstveriening en expeditie. Schenker International houdtzich wereldwijd als expediteur bezig met zee- en luchtvracht en internationale logistieke activiteiten en heeft eigen vestigin- gen in 100 landen. In Nederland zijn we gevestigd in Rotterdam, Amsterdam en Aalsmeer. Wij zijn een moderne, sterk markt- en klant- gerichte organisatie met een open, informe- le bedrijfscultuur. We bieden goede ont- wikkelings- en door- groei-mogelijkheden en goede arbeidsvoor- waarden. LOCATIE ZUIDER: Groene Hllledijk 315 3075 EA Rotterdam tet. 010 - 290 30 00 locatie Clara: Olympiaweg 350 307S HT Rotterdam tel. OiO - 29119 11 Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, indusief topklinische functies voor hartchirurgie, nierdialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel de patient als de medewerker. Voor het Kinderdagverblijf'De Speeldoos'op de locatie Clara zoeken wij een minimaal 33,75'uur per week DE AFDELING In het Kinderdagverblijf'De Speeldoos'worden kinderen van personeelsleden van het MCRZ opgevangen. De kinderen - tussen de tien weken en vier jaar oud - zijn verdeeld in vier groepen. Per groep zijn er twee leid(st)ers, voor acht tot veer- tien kinderen. DE FUNCTIE u gaat werken in de peutergroep; de arbeidsduur bedraagt minimaal 33,75 uur per week. En de werktijden liggen tussen 7.00 en 17.45 uur; door de groei van de organisatie wordt in 2001 het aantal kindplaatsen uitgebreid. Op termijn is uitbreiding van uren dan ook mogelijk. DE VOORWAARDEN een diploma mbo-AW, LKC of SPW; ervaring is een pre. ONS AANBOD Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.957,- bruto per maand (fg 30), op basis van een fulltime dienstverband. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. UW REACTIE Voor meer inlichtingen kunt u terecht bij mevrouw M. Jongbloed, hoofdleidster Kinderdagverblijf, via telefoon 010-29116 63 (op woensdagen niet aanwezig). Of kijk op onze website: www.mcrz.nl. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 27 januari richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid, locatie Clara, cluster Sociale Zaken, ter attentie van mevrouw M.R. Zurita, Postbus 9119,3007 AC Rotterdam, e-mail: SocialeZaken@clarazhs.nl ROTTERDAM - De in- schrijving voor de Rotter damse Ondernemersprijs (ROP) 2001 is van start gegaan. Tot 30 januari kun- nen ondernemers zich opge- ven om voor de in april uit te reiken prijs in aanmerking te komen. Hoe is het eigen- lijk om als bedrijf zo voor het voetlicht te komen? Zijn er voordelen, ook voor de niet- winnaars? John Scholte van Golf Centrum Rotterdam kijkt terug op het jaar waar- in hij aan de ROPmeedeed. Golf Centrum Rotterdam werd verleden jaar genomineerd en behoorde daarmee tot de beste drie ondernemingen. De prijs werd uiteindelijk niet gewonnen, maar toch kijkt John Scholte met een tevreden gevoel terug. „Ik vond het een eer om mee te doen", aldus Scholte. „De PR en de erkenning die ik daarna gekregen John Scholte: ,,lk vond het een eer om mee te doen. heb zijn fantastisch. De erkenning krijg je vooral van de leden van het Golf Centrum. Er zijn heel veel mensen die nog steeds weten dat ik toen genomineerd was. Ik ben echt blij dat ik meegedaan heb." Golf Centrum Rotterdam heeft 3000 leden en is daarmee een zeer grote 'driving range'. Het naast het Sint De Rotterdamse Ondernemersprijs (ROP) is een jaarlijks initiauef van de gemeeme Rotterdam en de Kamer van Koophandei Rotterdam. De veririezing ricbt zich vooral op het midden- en kJeinbedrijf. De prijs bestaat uit een bedrag van 20.000 gulden en een schitterende trofee. Daarbij mag de win naar zich ook 'Ondernemer van het jaar 2001' noe- men. Tenslotte zijn de erkenning, naamsbekendheid en mogelijke omzetstijging misschien wel de grootste prijzen die de winnaar ten deel kunnen vatlen. De zevenkoppige jury staat onder leiding van professor Verhaegen (decaan Bedrijfskunde aan de Erasmus Universiteit). Deze jury kijkt naar harde cijfers, maar ook naar durf, creativiteit en hoe de ondernemer zijrt/haar mogelijkheden bentit. Financier!, organisatie, personeel en marketing, naar alle aspecten wordt gekeken. Na een accountantsonder- zoek blijven tien kaudidaten over, waarvan de jury er zes selecteert voor een bezoek. Hiervan worden er weer drie genomineerd en op 26 april 2001 volgt de bekendmaking van de winnaar in de Beurs WTC. Aanmelding voor deelname kan tot 30 januari 2001 Voor meer informatie over de Rotterdamse Ondernemersprijs: telefoon (010) 423 93 40 of internet ww w.ondememersprij s. n! Golf Centrum Rotterdam werd verleden jaar genomineerd en behoorde daarmee tot de drie beste ondernemingen. Franciscus ziekenhuis gelegen complex ziet er geweldig uit. Moderne faciliteiten en een door de vele bijzondere bomen bijna op een arboretum lijkende (negen holes) par drie baan wedij veren om de bes te indruk. Scholte weet dan hoe belangrijk het is om in een bedrijf te blijven investeren en is nog steeds bezig met vernieuwing en verbete- ring. „Golf heeft toekomst in Nederland en ik wil ook de komen- de jaren nog een groot bedrag in dit centrum investeren. 2a wordt er in januari een nieuw systeem gei'nstal- leerd, waarmee de ballen worden gewassen, gedroogd en daarna weer naar de machines worden geblazen. Er komen ook verschillende soorten betalingssystemen, allemaal om het de klant zo gemakkelijk mogelijk te maken." De nominatie voor de ROP 2000 heeft volgens Scholte louter positieve gevolgen gehad. ,Je moet er eerst heel veel voor doen en wordt als bedrijf helemaal door de mangel gehaald. Het prettige is dat je zelf weer gaat nadenken over je bedrijf, je blijft alert. Ik ben heel blij dat ik toen bij de eerste drie ben geeindigd, daar ben ik sportman genoeg voor. Het is ook heel leuk voor het personeel, want je bereikt het toch samen. Ik heb een en al lof voor de organisatie van de prijs, ik ben echt heel goed behandeld." De nominatie is voor Scholte geen aan- leiding geweest om op zijn lauwe- ren te rusten. „Ik ben daarna het bedrijf helemaal opnieuw gaan structureren. Je moet elk jaar je pro duct venbeteren. De sport blijft groeien. We zijn bezig met een nieuw lessysteem en krijgen bin- nenkort ook een nieuwe afsluitbare parkeerplaats, die dan echt hele maal voor de leden is. We zijn enorm bezig. De Rotterdamse Ondernemersprijs is daarbij een tussenstap geweest. Ik weet dat je er heel veel mee kunt doen en het is aan jezelf om er wat mee te doen." Golf Centrum Rotterdam Kleiweg Hillegersberg-Schiebroek Voor meer informatie tel. (010) 418 88 48 Je hebt zin om weer aan de slag te gaan. De kinderen zijn nu in ieder geval een deel van de week onder de pannen. Dat geeft jou de gelegenheid te gaan werken als secretaresse bij De Brauw Blackstone Westbroek. Wij zijn een internationaal georienteerd advocaten-, notaris- en belastingadvieskantoor met vestigingen in Amsterdam, Den Haag en Rotterdam. Samen met Schoevers hebben wij een opleidingsprogramma ontwikkeld dat afhankelijk van je opleidingsbehoefte in overleg met jou wordt Nieuwsgierig geworden? Vraag het informatiepakket aan! Kijk op samengesteld. Aan bod komen onder andere computergebruik, juridi- sche terminologie en correspondentie, effectief samenwerken en assertiviteit. Een uitdagende baan waarin je naast het contact met de mensen met wie je samenwerkt, ook veel contact hebt met de (internationale) clienten. We bieden je een bijzondere werkomgeving met leuke collega's en zeer goede arbeidsvoorwaarden. Als legal secretary kun je parttime of fulltime aan de slag. of bel met Sandy Noordijk Advocaten Notarissen Belastingadviseurs Enige tijd geleden zijn ING en Randstad een samenwerkings- verband aangegaan onder de naam 'mevrouw van Harte kinderopvang' om in te spelen op de sterk toenemende vraag naar kinderopvang in Nederland. Doelstelling is om via een zelfstandige onderneming kwalitatief hoogwaardige kinder opvang aan te bieden aan verschillende doelgroepen: medewerkers van ING en Randstad, zakelijke klanten maar ook de 'vrije markt'. In een tijdsbestek van enkele jaren zal een zelfstandige keten van kinder- dagverblijven worden opgezet, verspreid over heel Nederland. Op inhoudelijken pedagogisch gebied wordt hiervoor ondersteuning gegeven door Radius Nederland. Hiervoor zijn we op zoek naar medewerkers die enthousiast en flexibel zijn en die: - bereid zijn om te werken aan hun persoonlijke ontwikkeling; -over goede communicatieve eigenschappen en een klantvriendelijke houding beschikken; - bereid zijn om actief mee te denken over de ontwikkeling van de organisatie en hun individuele capaciteiten hiervoor willen in zetten; - gericht zijn op het samenwerken met collegae op de vestiging; - belangstelling hebben voor pedagogische ontwikkeling. (22 uur per week) functie-inhoud: - De vestigingsmanager is verantwoordelijk voor het functioneren van de vestiging op het gebied van de kwaliteit van kinder opvang, de ontwikkeling van organisatie en medewerkers, alsook de bedrijfsvoering en het financi&le resultaat; - geeft direct leiding aan alle medewerkers van de vestiging; - leverteenbijdrageaan beleidsontwikkeling; - coordineert organisatorische activiteiten voor de vestiging; - is contactpersoon voor de ouders/ouder- commissie; - begeleidt en verzorgt op invalsbasis kinderen in de leeftijd van o tot 12 jaar. functie-eisen: - HBO-niveau - enkele jaren managementervaring in kinderopvang of zorgsector - klantgericht en ondernemend - analytisch vermogen (20 tot 36 uur per week, voor zowel baby-, peuter- als BSO-groepen) functie-inhoud: - Groepsleid(st)ers zijn verantwoordelijk voor het begeleiden en verzorgen van kinderen; - het ontwikkelen van activiteiten voor kinderen; - het fungeren als aanspreekpunt voor ouders; - het volgen van de interne trainingen en het in praktijk brengen van het geleerde; - het bijdragen aan een optimaal werkklimaat en ontwikkeling van de organisatie. functie-eisen: - opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur LKC/SPW - ervaring als groepsleidster - EHBO-diploma of bereidheid dit te halen - gericht op de ontwikkeling van het individuele kind binnen en met de groep facturering (16 uur per week) functie-inhoud: - Medewerk(st)ers planning en facturering verstrekken algemene informatie over de inschrijving aan ouders; - zorgen voor administratieve verwerking van plaatsingsaanmeldingen en mutaties; - plannen van kindgroepen en groepsleiding; - zorgdragen voortijdige en juiste facturering. functie-eisen: - administratieve opleiding, minimaal op MBO-niveau - goede kennis van en ervaring met Microsoft Excel - integer, nauwgezet en efficient - bekendheid met gemeentelijke subsidie regelgeving strekt tot aanbeveling De cultuur van onze organisatie wordt gekenmerkt door professionele zorg voor elkaar en is gebaseerd op erkenning van en aandacht voor de individualiteit van mensen. We werken volgens de methodiek van de lerende organisatie. Dit houdt onder meer in dat verwacht wordt dat de mede werkers zich interne ondernemers voelen die uitdaging zoeken en met veel creativiteit kunnen meewerken aan de ontwikkelingen. Ons eerste kinderdagverblijf (met in totaal 68 kindplaatsen voor zowel dagopvang als buitenschoolse opvang) zal voorjaar 2001 worden geopend in Ridderkerk. (36 uur per week) functie-inhoud: - De gastvrouw/heer is verantwoordelijk voor de eerste opvang van ouders, kinderen en gasten; - Hij/zij draagt zorg voor de maaltijdvoorziening; - zorgen voor een representatieve vestiging. functie-eisen: - minimaal LBO-niveau - ervaring of affiniteit met het omgaan met kinderen - EHBO-diploma of bereidheid om dit te halen - klantgericht en representatief - oog voor een verzorgde huisvesting Wat bieden wij? Allereerst een boeiende en plezierige werkomgeving, met volop mogelijkheid voor individuele ruimte en ontwikkeling. Onze arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO kinderopvang. Tevens bieden wij uitstekende begeleiding en training en een spaarloonregeling. Informatie en sollicitatie Wilt u meer weten over bovenstaande functies? Dan kunt u contact opnemen met Dickey Pronk of Tonneke Muts van Radius Nederland, telefoon 035-543 25 54 of e-mail radius.nederland@inter.nl.net Achtergrondinformatie over onze organisatie kunt u vinden op onze internetsite www.mevrouwvanharte.nl Schriftelijke sol I icitaties ontvangen wij graag binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. U kunt deze richten aan: Radius Nederland B.V. T.a.v. mevrouw D. Pronk en/of mevrouw T. Muts, Emmalaan 13, 3743 DJ Baarn.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 16