MIX INN BIEDT MEER... 1'°nter -—<21,95 en mooi Dynamisch, zuinig, veilig Nieuwe Almera, Mazda Tribute binnenkort op markt LPG-systemen voor Nissan Almera Tino en primera BERGERAC Nog Leuker Niettemin Laaggeprijsd Nu Leverbaar 23,95 22,95 16,95 19,95 22,95 Jagermeister Gorter Malibu Boomsma Muier Boerenbitter De vernieuwde Fiat Seicento Nieuwe kleuren en uitrustings- varianten bij smart New Lines Arend SLIJTERIJ WIJNHANDEL ;g <;»r i: SK-V kruidenlikeur 0,7 liter ---> Jachtbitter 1,0 liter Beerenburg 1,0 liter Schipperbitter 1 1,0 liter www.mitsubishi-motors.nl ROTTERDAM, AUTOMOBIELBEDRIJF VLAARDINGEN, AUTO EDISON B.V., BOONSTOPPEL JR. ROTTERDAM B.V., Nijverheidsstraat 10, (010) 435 00 40 Vlambloem 52, (010) 286 62 22 - ROTTERDAM - Naast piz za's, pasta's, de Cosa Nostra en de Venetiaanse gondels staat Italie ook bekend als de bakermat van het wereldbe- roemde automerk Fiat. Van de kleine, maar fijne Fiat Panda's die nog altijd gestaag over de Nederlandse snelwe- gen tuffen, tot de vermaarde Fiat Cinquecento. Het Itali- aanse merk is niet meer weg te denken uit het straatbeeld. Verwacht mag worden dat de vernieuwde Seicento 11 MPI (in S en SX uitvoering) en de pittige Seicento MPI Sporting hetzelfde lot be- schoren zijn. q Met o.a. airco, airbag, stuurbekrachtiging, anti-diefstalsysteem, 3 jaar Multigarantie, centrale vergrendeling met afstandsbediening Nu vanaf 36.995,- Tijdelijk aanbod! iKorenmout 30% 1,0 liter Bols Hoppe 1,0 liter 1,0 liter 1,0 liter Floryn Glen Talloch 0,7 liter Smirnoff 0,7 liter Robertson's Port Tawny/Ruby/White Frans Rietveldpad 2 Schiedam tel. (010) 470 44 61 ■'■inn "s - 'C- v«r i "AN I r*t f f v* ^"T* ,-t It u*#* - i«W J* ,y>- >S>' Coconutiquer 0,7 Week 03 MAASPOST SCHIEDAM - XQ02 I* Prijs incl. BPM/BTW, excl. verwijderingsbijdrage, kosten rijklaar maken, af Hoofddorp. Leaseprijs excl. BTW o.b.v. 48 mnd/20.000 km. Elke nieuwe Mitsubishi personenauto heeft 3 jaar Multigarantie/lnter-Euro Service. Deze actie geldt niet i.c.m. andere aanbiedingen. Informeer naar de gunstige lease- en financierings- voorwaarden. Wijzigingen voorbehouden. Imp.: MMSN B.V.. Hoofddorp (023) 55 55 222. Mitsubishi Dealer Lease (070) 51 51 116. Te koop: 490 oude ansicht- kaarten uit 8 landen v.a. 1923-1957 /65,- en nog wat anders oud. Bel. Tel. 010- 411383 Te koop: Elec. zigzag naaima- chine kan autm. knoopsgaten maken enz. pas nagezien /145,- Te koop bontjasje Id. bruin, lx gedragen. Gekost: 195,- nu voor /75,- mt. 42 Tel. 010-4672567 T.K. postzegelverzameling Rusland gestempeld 1925/1990 cat.: waarde d.m. 4070 a 20% /814,- Verzamelaar zoekt antieke ol oude backgammon en triktrak spellen ouk ivoren en benen dobbelstenen welkom. Tel. 010-4600918 T. K* zgan. Lammij coat man tel m. 40-42 /450,-. Tinnen en zwaar verzilverde kande- laars /35,- p.st. Grote tinnen kraantjeskan /40,- Tel. 010- 4203743 T.K. 2 tempelwachters /75,- bronzen borstbeeldjes f85,- p.st. en boedha /65,- capite- monde tafelschemerlamp met kap/85,-Tel. 010-4203743 T.K. 2 schilderijen brede gou- denlust porseleinen voorstel- ling /125,- p. stuk Tel. 010- 4203743 Te koop uit verzameling oude en antieke klokken ossenoog klok afregelateurs tafel klok ken enz. v.a. /200,- Tel. 010- 4664215 T.K. 3-delig wit/grijze wand- meubel tv vitrine verl. enz. ruimte kan thuis bezorgd wor- den/250,-Tel 0180-312653 2+3 bankstellen en vrpr 225,- 4pits gasfornuis (creme-bruin kleurig) /75,- massief eiken borden-bestek kast 800,- tel. 010-4321123 T.K. nieuwe bouwtekeningen wip-water (tuin) molen met volledige maatvoering en natuur getroouw 110 cm hoog f35,-Tel. 010-4201183 i i,.,Hi, |M Zowel het uiterlijk als het interieur van de Ceicento is gemoderniseerd. Vanaf heden zijn de Nissan Al- mera, de Almera Tino en Prime- ro leverbaar met een G3 LPG- installatie. Deze systemen vol- doen uiteraard aan de jongste ei- sen op het gebied van de milieu- wetgeving, de Euro Ill-norm, die met ingang van dit jaar van kracht werd. In de Euro Ill-norm stelt de over- heid strengere eisen aan de uitstoot van schadelijke uitlaatgassen. Au to's met een benzinemotor dienen bovendien uitgerust te zijn met een EOBD-systeem (European On Board Diagnostics). Dat is een techniek die storingen registreert en opslaat. De LPG-technologie is nu gei'ntegreerd met het EOBD- systeem. Nissan voorziet zijn mo- toren al langere tijd van EOBD en inmiddels voldoen de LPG-instal- laties van de Almera, de Almera Tino en de Primera ruimschoots aan de milieueisen. T.K. porselein koffie theeser- vies met bloemen merk Victo ria heel apart /100,- en koffie- servies met gebakbordjes /75,- Tel. 010-4203743 T.K.Mvrano kristallen verza meling schalen vazen en asbak- ken vanaf /35,- 8-delig tinnen likeurstel 125,- en kanzuiver tin Tel. 010-4203743 T.K. 2 grote Chinese porselei nen vazen met deksel orgineel handwerk /225,- p.st. en 2 kastvazen en 2 potten 85,- p.st. handw. Tel. 010-4203743 Toonaangevend. Het uiterlijk en innerlijk van de nieuwe Seicento's laat zich niet anders omschrijven. Met zijn sportiever gestileerde voorkant voorzien van een in car- rosseriekleur gespoten bum- perspoiler (vanaf SX) en grote luchthappers heeft deze auto dui- delijk meer uitstraling dan zijn voorganger. Neem bijvoorbeeld ook de moderne verlichtingsblok- ken met knipperlichten achter hel- der glas en het grote aantal nieuwe lakkleuren. Zaken die het dynami- sche karakter van de nieuwe gene- ratie Seicento nog eens extra on- derstrepen. Daarnaast is eveneens de afwer- king van het interieur opgewaar- deerd. Zo zijn nieuwe bekledings- stoffen en -kleuren gebruikt, is er een digitaal klokje aan boord, zijn andere hoofdsteunen gemonteerd en wordt het instrumentenpaneel in beter afleesbare kleuren uitge- voerd. Ook maken de naar buiten uitzetbare achterraampjes, de van binnenuit te openen achterklep en de montage van standaard digitale dag- en kilometerteller het vertoe- ven in de Seicento er niet minder comfortabel op. Met het design van de nieuwe Fiat zit het dus wel snor. Dat is mooi, maar zonder motor geen auto en ook op dit gebied kent de Seicento enkele belangrijke veranderingen. Zo is daar de zeer soepele en mi- lieuvriendelijke FIRE 11 litermo- tor met een fraaie Multi Point In- jectie. De krachtbron doet rustig zijn werk en blijkt als klap op de vuurpijl nog heel zuinig te zijn ook. Het gemiddelde gebruik van de Seicento 11 MPI bedraagt 6 li ter op 100 kilometer. De MPI Sporting vraagt, ondanks zijn dy- namische karakter en afstelling, slechts een half litertje meer. Qua veiligheid voldoet de Seicento aan de gestelde eisen. Voorzien van een standaard airbag uit te breiden met een tweede reddings- kussen, ABS met elektronische remkrachtverdeling, stuurbekrach- tiging, mistlamoen en een fraai air- conditioning systeem is de auto veilig, zonder dat daar een enorm prijskaartje aanhangt. Integendeel: de nieuwe generatie Seicento is er al vanaf 16.795 gulden. Zelfs de meest exclusieve uitvoering -de Sporting- blijft met een vraagprijs van een kleine 22 mille heel betaal- baar. De Mitsubishi Carisma.nl wordt gemaakt in ons eigen Nederland en heeft daarom een heerlijk Hollands prijsje: vanaf 36.995,- (lease v.a. 925,- per maand). De Carisma staat bekend om zijn geringe brandstofver- bruik, luxe standaarduitrusting en formidabele wegligging. Daarbij is de Carisma.nl verkrijgbaar met 1.6 benzinemotor, 1.8 GDI-benzinemotor, 1.9 turbodieselmotor en met LPG- installatie (direct leverbaar). En kom gerust langs met uw huidige auto. We bieden er een on-Hollandse prijs voor. Voor meer informatie MITSUBISHI over de Carisma surft u naar www.carisma.nl. MOTORS Autogas Voor de Nissan Almera, Almera Tino en de Primera zijn diverse LPG-installaties beschikbaar die aan de nieuwste milieu-eisen voldoen. Met de steeds stijgende benzine- prijzen is het gunstig om op gas te rijden. Wie meer dan 14.000 kilo meter per jaar rijdt, kan al voorde- liger uit zijn. Voor de Almera en de Almera Tino is een 51-liter ringtank beschikbaar. Deze tank komt op de plaats van het reserve- wiel. Hierdoor gaat er geen baga- geruimte verloren. Het reservewiel kan eenvoudigweg thuisblijven, omdat een bijgeleverde set een on- verhoopt lekke band tijdelijk repa- reert. Ook voor Primera-rijders is de ringtank een goede optie. Deze heeft een inhoud van 46 liter. Au- tomobilisten die extra veel kilome ters maken, kunnen bovendien tanks van 55 of 70 liter in de baga- geruimte laten monteren. LPG-in- stallaties zijn door elke Nissan dea ler te leveren. De Nissan Autogas- systemen worden bij aanschaf van een nieuwe Nissan gedurende drie jaar gegarandeerd conform de 'ga- rantie nieuwe voertuigen'. Mazda brengt in het komende voorjaar de nieuwe Tribute op de markt. Gedurende de laatste drie jaar is de belangstelling voor de Sports Utility Vehicles (SVU's), waartoe de Tribute behoort, enorm toegenomen. Alleen in Nederland al is de verkoop verdrievoudigd. De Tribute kreeg gestalte dankzij de samenwerking tussen de ont- werpafdelingen in Japan, Amerika en Europa. De specifieke vijfpunts grille en het grote Mazda-logo ma ken deze nieuwe SUV duidelijk herkenbaar als nieuw lid van de Mazda-familie. De Mazda Tribute is forserdan zijn belangrijkste con- currenten maar wordt desondanks in vaktermen een medium SUV genoemd. De ontwerpers zijn erin geslaagd de Tribute het strakke stuurgevoel van de Mazda MX-5 mee te geven. De lange wielbasis garandeert een prima rijgedrag op minder begaanbare wegen. De consument heeft keuze uit twee benzinemotorvarianten; een 2.0 li ter 16V vier-cilinder die goed is voor 124 pk/91 kW en de 3.0 liter V6 24-klepper, die 198 pk/145kW onder de motorkap heeft. Laatst genoemde versie wordt rondjuli in Nederland verwacht en zal alleen verkrijgbaar zijn in een 4WD-uit- voering met een viertraps auto- maat. H De lange wielbasis garandeert een prima rijgedrag op minder begaanbare wegen. Alle Tribute-versies zijn standaard voorzien van ABS met Electronic Brake force Distribution (EBD), een bestuurdersairbag, passagiers- airbag en twee zij-airbags, gordels- panners, verstevigingsbalken in de portieren en een toerental afhanke- lijke stuurbekrachtiging. De Maz- 7s da Tribute is uitgevoerd met het Mazda Advanced Impact Distribu tion and Absorption System (Maidas), wat inhoudt dat bij een frontale botsing onderdelen langs elkaar heen schuiven waardoor de impact in het passagiersgedeelte aanzienlijk wordt verkleind. De Tribute, die in vier verschillen- de versies op de markt komt, wordt geheel in lijn met de andere Maz- da-producten leverbaar als Exclu sive- en als Touringuitvoering. De prijs varieert van 54.995 gul den tot 81.495 gulden. De kleurkeuze bij de bodypanels is uitgebreid met de kleuren river silver, stream green en numeric blue. Onder de naam New Lines intro- duceert smart tijdens de Auto Rai haar nieuwe modellenprogramma voor 2001. De smart City-Coupe en smart Cabrio zijn uitgerust met een nog rijkere standaarduitrus ting, een nog krachtiger turbomo- tor, nieuwe kleuren en nieuwe op- ties. Met de komst van de New Lines heeft de blauwe kleur van de kunststofdelen in het interieur plaats gemaakt voor een stijlvolle grijze tint. Gecombineerd met nieuwe, stoffen bekleding in de kleuren grijs, rood, groen en blauwgrijs of zwart leder, geeft dit het interieur een nog hoogwaardi- gere uitstraling. De kleurkeuze bij de bodypanels is uitgebreid met de kleuren river silver, stream green en numeric blue. De sportieve va riant smart pulse, is vanaf fe- bruari uitgerust met de krachtigste motor, een suprex-turbomotor van 45 kW/62 pk. Verder wordt de keuze aan opties uitgebreid met onder meer elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels, stoelverwarming, afstrandsbedie- ning voor Cabriodak (vanaf april) en een nieuw type lichtmetalen velg. Graanjenever Vieux Citroenbrandewijn R&O Scotch Whisky Wodka 0,75 liter

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 23