V SPORTS CENTRE BODY ART GRATIS PROEFLES AFSLANKEN 010 2733957010 2733957 Slim Fit Shake ISShape Shake Shape Nieuw: De Bodyformer llll w Het sportscenter voor u Peel's Sports Centre Westfrankelandsedijk 1 SPORJ rDSnl IPORT ROiDI^ Slen World Studio FITNESSCENTRUM FIT-PLUS een goed figuur zonder een zweetdruppeltje! FITNESS-SPECIAALZAAK AdmiraalTrompstraat21 3115 HK Schiedam FEBRUARI ACTIE: SPORTIEF ruim aanbod aan activiteiten gediplomeerde begeleiding fitnessbegeleiding van 9.30-22.00 persoonlijke trainingsschema's gezellige moderne uitstraling ruime parkeermogelijkheden (gratis) Spreken deze punten u aan? Aarzel niet en bel ons of kom even een kijkje nemen voor meer informatie. Wij helpen u graag Wat is er bij ons allemaal te doen? Oranjestraat 66 - Schiedam - tel. 010- 4266640 AEROBICS Maak een sportieve start in het nieuwe jaar bij Steps, Bodyfit, Thai-Bo, Fitness en Krachttraining Niet ieder mens is gelijk, laat u onder het genot van een kopje koffie, door onze medewerkers voorlichten, wat voor u de beste vorm van sportbedrijven is. Welke vorm van bewegen u ook kiest, het gaat ons erom, dat u in een gezellige en ontspannen steer, op de juiste manier bezig bent met uw iichaam. Body Art is een reeds 10 jaar bestaande vernieuwend fitness centre, gevestigd in een nieuw complex in bedrijvenpark De Admiraliteit, met voldoende parkeerruimte Speciaal voor "nieuwe leden", buiten onze reeds aantrekkelijke tarieven: 2 maanden betalen en de derde maand gratis Openingstijden: van ma. t/m vrij. van 19.00 tot 22.00 uur, zat. van 10.00 tot 13.00 uur Wij hopen u snel te kunnen begroeten in ons fitness centre 010-4261008 A I ROBI S u n limit e i WANNEER? FITNESS*JUDO*JIU-JITSU*AIKIDO* AEROBIOTAEBO*STEPS*STREETDANCE Overgewicht, teveel vet, "het zwembandje", "love- handles", kreten die u om u heen hoort. Daarnaast snelle dieten, geen inspanningen en andere uitzonder- lijke afslankmethodes. Het is duidelijk, men is in het algemeen te dik. Heeft teveel vet aan het lijf. Onderzoekers schatten dat misschien wel 50% te kampen heeft: met overgewicht, waardoor problemen als rugklachten, hart- en vaatziekten, hoge bloeddruk en gewichtsproblemen kunnen optreden. Verder wor den we iedere dag met onszelf geconfronteerd tijdens het aankleden, als we in de spiegel kijken. Het oog wil ook wat. Amuseer je slank is een verantwoorde oplossing. Een eye-opener voor iedereen die al een tijdje worstelt met de vraag: Hoe? Met een simpel antwoord: Leuk en doelgericht, met minimum aan tijd en een maximum aan resultaat! Tijdsduur: 13 weken. Boterstraat 40-44, 3111 NC Schiedam. Grijp Uw kans! Zet Uw goede voornemers om in daden. Als U meedoet met het Slim Fit programma raakt U: "Lekker 5 a 10 kilo kwijt" De Sportarcade start in februari een uitgekiend trai- ningsprogramma onder de naam Slim Fit. Slim Fit is een sportieve totaal aanpak waarbij we de beste elementen van fitness en gewichtsreducerende grond- en konditie oefeningen met elkaar combineren. U kunt op individuele basis deelnemen aan Slim Fit programma, maar u kunt ook meedoen aan de gezellige groepslessen. Het Slim Fit programma voorziet bovendien in een persoonlijk voedingsadvies (dus geen dieet). Door deze grondige totaal aanpak wordt in een tijds- bestek van 10 weken een gewichtsverljes van 5 a 10 kilogerealiseerd. De sterke punten van Slim Fit: - vetreductie - spierversterking -voedingsadvies - trainingsadvies - 5 a 10 kilo blijvend gewichtsverlies - individueel als groepslessen - trainingsfaciliteiten 7 dagen per week open Bel voor Uw gratis proefles: 010-4736000 Fit worden op de bewegingsbanken Aangepast aan uw eigen lichamelijke conditie trainen op zeven in snelheid regelbare banken onder begelei ding van een gediplomeerd bewegingsconsulente. Gratis proefles. Bruinen in onze staande zonnecabine Hygienisch, snel en u wordt overal bruin. 6 Minuten is gelijk aan 20 minuten normale zonnebank. Gold Line Body Wrap Dit is een gezonde manier om centimeters kwijt te raken en bovendien de huid zacht en strak te krijgen en te zorgen voor een aanzienlijke vermindering van cellulitis. Schoonheidsbehandelingen U kunt bij ons kiezen uit verschillende behandelingen. Wij werken uitsluitend volgens afspraak. Voor meer info kunt u ons altijd vrijblijvend bellen. (gevestigd in verzorgingscentrum "Thurlede") Nieuwe Damlaan 759 3119 AT Schiedam Telefoon 010 - 409 32 55 (Bus 52 ?topt voor de deur en er is ruime parkeergelegenheid) Fitnesscentrum Fit-Plus is verhuisd van Schoolstr. I naar Schoolstr. 6 (overkant v.d. straat) In ons nieuwe centrum kunt u ongeacht uw leeftijd en lichamelijke klachten nog steeds terecht voor o.a. revalidatie en conditieverbetering. Tevens: Cardio/fitness Step-/Aerobics Callanetics BBB Combi-training Street-dance (start 7 februari) Tai-bo Tai-chi Wu-shu Total Body Conditioning (start februari) Als u in februari inschrijft voor een van de boven- staande groepstrainingen mag een tweede lid een maand lang gratis 2x p.w. mee trainen Sauna en Zonnebank open van 09.00 - 22.00 zaterdag 09.00 - 13.00 zondag 12.00- 14.30 MAASPOST SCHIEDAM - XQ02 Een goede conditie, een perfect figuur, gladde huid, geen vetrol- letjes, wie wil dat niet? Het kost veel tijd, training en uit- houdingsvermogen om lichamelijk fit te blijven en je figuur intact te houden, vooral als de jaartjes gaan meetellen. De dageiijkse beslom- meringen, een drukke baan, veelei- sende kinderen, alles slokt je tijd op en laat meestal weinig ruimte voor andere dingen. Er zou een manier moeten zijn om aan je figuur te kunnen werken. Er is een perfecte oplossing voor mensen die er goed uit willen zien met zo wei nig mogelijk moeite. Physo-M-Punt ont- wikkelde een systeem waar-door met behulp van de moderne elektronen een spiertraining wordt bereikt die volledig met natuur- lijke bewegingen overeenkomen (48 programma's). normaal oefenen nooit kan worden bereikt. Het gevolg is een betere doorbloeding van de huid en ver- hoogde vetverbranding, een glad- dere en strakkere huid en stevige spieren. En dat alles zonder een centje pijn. Stimulatie, contractie en relaxatie van de juiste spieren, ziedaar het hele recept met als snel en verbluffend resultaat: een gezond en goed verzorgd lichaam. Mensen die willen afvallen zullen zien dat een dieet (nog beter bewust en met mate gaan eten en langzaam eetpatroon veranderen) in combina- Plaatselijk afslanken De Body Former Professional kent zeer uitgebreide toepassingen en is o.a. te gebruiken voor spierverste- viging, versteviging billen en bovenbeen, houdingsverbetering, relaxatie etc. De werking is even simpel als effectief: via impulsen die door contactkussentjes naar de gewenste spieren worden gezon- den, worden de spieren aangespan- nen. De Body Former kan naar behoefte worden ingesteld en met haar 24 pads verschillende lichaamsdelen tegelijkertijd behan- delen. In een behandeling van vijf- tig minuten kan een spier tot liefst vijftienhonderd maal geactiveerd worden zonder dat de client zich- zelf hoeft in te spannen, wat met tie met de Body Former methode het proces aanzienlijk versnelt. Reeds na 3 weken zijn de resultaten duidelijk waarneembaar. Het is ook ideaal om na een zwangerschap weer in vorm te komen. Een kuur bestaat uit tien behandelingen. Voor een optimaal resultaat adviseren wij deze behandelingen in een periode van tien dagen plaats te laten vin- den. Daardoor wordt omliggend vetweefsel afgebroken en via de lymphen op natuurlijke wijze afge- voerd. Reeds na een aantal behan delingen bent u enkele centimeters kwijt, precies op die plaatsen waar u dat wilt. En bovendien met blijvend effect. Dus aarzel niet, en neem nu kontakt op met de specialist Action Sports. A M J I r* Ook voor: tfiuisfitness apparatuur fietsen crosstrainers loopbanden enz. voedingssupplementen aerobickleairig S fitnesskleding SPECIALIST IN AEROBICS De lessen die wij aanbieden worden gegeven door gediplomccrde instructenrs. Die op de hoogtc blijven van de Laatste trends en technieken door het volgen van workshops en cursussen. Hierdoor ben je verzekerd van uitdagende aerobicslessen van blijvend hoog niveau. Je kunt bij ons terecht voor veie vormen van aerobics voor zowel beginners als gevorderden, zoals: aerofit, steps, callanetics/BBB, streetdance (jeugd/voiwassenen). Uniek in ons programma en als enige in Schiedam met iicentie, zijn de conccptcn BodyPump®, BodyAttack® en BodyCombat® (m.l.v. 1 maart BodyStep®)van Les Mills uit Nieuw Zeeland. Deze uitgekiende concepten staan garant voor veel sportpiezier en sneile resultaten. *Ul» KMiUfrMtl Kom gerust langs bij onze receptie op de tweede verdieping voor meer informatie, of bel: Gezond afvallen doe je niet alleen door bewuster te eten, maar vooral ook door het nemen van ineer lichaamsbeweging. Je voelt je gezonder, fitter en je ziet er beter uit. Wij bieden een programma waarin je door onze profes- sioneie instructeurs sportief begeleid wordt in combinatie met het volgen van een uitgebalanceerd dieet. Docl is het behalen van je streefgewicht naar aanleiding van het vaststellen/meten van je streefvetpercentage. Starten: vanaf 29 januart, 5 februari en 12 februari Duur: 8 weken, 2 x per week trainen Een training bestaat uit een half uur vetverbranding (low impact aerobics) en een half uur spierversterkende oefeningen. 's ochtends wocnsdag 09.00 - 10.00 uur vrijdag 09.00 - 10.IX) uur 's avonds maaudag woensdag donderdag zaterdag 18.00 - 19.00 uur 20.00 - 21.00 uur 20.00 - 21.00 uur 18.00 - 19.00 uur 09.00 - 10.00 uur Korn gerust langs bij onze receptie op de tweede verdieping voor meer informatie, of bel: "AMUSEER JE SLANK" Boterstraat 42 3111 NO Schiedai Boterstraat 42 - 3111 ,VD Schietlai

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 32