'Wij bieden onze gasten 365 dagen per jaar het hele wintersportconcept op een dag' CMC B»nkwerier inaS32'1' v,»r dschap drijfr* rlinfl®" APOTHEKERSASSISTENTE Uniek wintersportplezier bij Snowworld in Zoetermeer Finance Manager Finance Assistant zelfstandig werkend kok HOGEFA Naar de Vakantiebeurs 2001 geweest en daar een leuke wintersportbestemming ge- vonden? Niet geweest, maar toch op zoek naar winter sportplezier? Of geen zin om er duizend kilometer voor van huis te zijn? Dan wordt het tijd om naar Snowworld te gaan. Snowworld is een wintersport(plezier)centrum in de ruimste zin van het woord met 365 dagen, dus winter en zomer, echte sneeuw en nog dicht bij huis ook. Vrij centraal gelegen tussen Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Amsterdam, ligt het Snowworldcomplex in Zoetermeer. Temidden van een schitterend natuurgebied, zodat de bezoeker, met name in de zomermaanden, ook nog eens kan genieten van tal van buitensportactiviteiten. Want ook daarvoor kan de sportieve actie zoekende con- sument bij Snowworld uitste- kend terecht. Succesformule Doelgroepen Voorzieningen Zomerperiode Week 04 TOTAAL-TX17 door Berrie Laros foto's Snowworld Snowworld biedt zijn gasten een omvangrijk programma op win tersportplezier geente activitei- ten en arrangementen, compleet met een gezellige apres ski in de sfeer van een echte bruine, Tiro- ler Bierstube, met bratwurst en gliihwein. Daarnaast zijn er mo- gelijkheden voor culinair genot in het huiselijk gezellig ingerich- te, iets afgezonderde fondueres- taurant. Kortom Snowworld biedt zijn gasten alle geneugten die zij ver weg in de gebruikelij- ke wintersportoorden ook aan- treffen. Zelfs de inactieve bezoeker hoeft Op del 8 meter hoge en 160 meter lange skipistes hebben al honderduizenden bezoekers wintersportplezier dicht bij huis beleefd zich er niet te vervelen. Het piste- restaurant, waarin iedereen vrij toegang heeft, biedt een riant uit- zicht op de overdekte skipiste. Voor toeschouwers is het een lust om, genietend van een hapje of een drankje, de verrichtingen van de sportende gasten door de grote glaswanden onbelemmerd te vol- gen. „Alles hier is gericht op het wintersportgevoel'legt coordina tor marketing Christian Diinnwald uit. „Sfeer is een van onze voor- naamste items, want dat is voor on ze gasten het belangrijkste ele ment." Het zijn geen loze woor- den. Wie in Snowworld om zich heen kijkt waant zich inderdaad in een wintersportoord ver van huis. Het interieur van het restaurant met onder meer een zelfbedie- ningsbuffet, ademt dankzij het met veel robuust hout ingerichte interi eur een warme, gemoedelijke Oos- tenrijkse sfeer, waar iedereen zich onmiddellijk thuis en op zijn ge- mak voelt. Snowworld, nog maar net vier jaar aan de slag, mag zich verheugen in een enorme, nog steeds toenemen- de populariteit. In topweekenden komen er zo'n 10.000 bezoekers Snowworld biedt zowel voor- als napret van de wintervakantie en is niet zelden een ontmoetingspunt voor het houden van een reiinie na een geslaagde wintersportvakantie naar dit overdekte wintersport- complex. Het afgelopen jaar ont- ving Snowworld vele honderddui- zenden gasten. „En dan heb ik het alleen nog maar over de actieve gasten", lacht Diinnwald. „De 'achterblijvers', zoals wij de gas ten noemen die niet deelnemen aan de ski- of snowboardactiviteiten. maar vanuit het restaurant de ver richtingen van bijvoorbeeld hun (lessende) kinderen gadeslaan, zijn hier niet bij inbegrepen." Wat is het geheim van dit succes? „Win- tersportplezier in deze vorm is uniek in Nederland", zegt Diinn wald. „Ten eerste omdat we onze gasten het hele wintersportconcept op een dag kunnen aanbieden. Een tweede belangrijke reden is de top- kwaliteit van de sneeuw die wij hier maken." En dat Snowworld gekneed is in dit specialisme mag blijken uit het feit dat de sneeuw- makers van Snowworld door een collegabedrijf in Duitsland zijn ge- vraagd om voor hun de sneeuw te komen maken. „Als je bedenkt dat Duitsland veel beter bekend is met het verschijnsel sneeuw dan wij in Nederland, dan is het een hele eer als je daar je specialisme mag ko men uitvoeren", onderstreept Diinnwald de uitstekende kwaliteit van het Snowworld-sneeuw, dat gemaakt wordt volgens een speci- aal, na jaren experimenteren, uit- gevonden systeem. De geestelijke vader van Snow world is algemeen directeur Koos Hendriks. Als eigenaar van enkele wintersportzaken met een jaren- lange ervaring in die branche, stel- de hij zichzelf de vraag: 'waarom halen we de wintersport niet hier- heen?' Het enorme Snowworld complex is het tastbare bewijs dat Hendriks het niet bij een idee gela- ten heeft. Snowworld beschikt over twee pistes van elk 160 meter lang en 18 meter hoog. In maart start de bouw van een derde piste. Deze ski- en snowboardpiste krijgt een lengte van 200 meter en een hoogte van 35 meter. Snowworld probeert een zo breed mogelijke groep op de consumentenmarkt aan te spreken. Beginnende, ge- vorderde of zeer ervaren skiers/ snowboarders, kinderen, 50-plus- sers en bedrijven. Voor elke groep of individu heeft Snowworld faci- liteiten en op maat gesneden arran gementen „Gezien de kwaliteit van de sneeuw kunnen gasten ge- rust hun eigen materiaal zonder ri- sico op beschadiging gebruiken", benadrukt Diinnwald. Huren kan ook. In de hal van Snowworld is een omvangrijke afdeling waar rij- en ski's en snowboards op gebrui- kers wachten. Bovendien bevinden zich daar de opbergkluisjes en de kleed- en doucheruimte. Diinnwald: „Onze gasten komen hier naar toe om verschillende re- denen. Velen nemen ter voorberei- ding op een wintersportvakentie een cursus of willen hun ski-vaar- digheid bijhouden. Anderen ko men om wat voor- of napretpret aan hun skivakantie te beleven of organiseren na hun wintersportva kantie een reiinie in Snowworld. Heel vaak zien we ook beginners, die hier in een cursus het skien on der de knie willen hebben alvorens op wintersportvakantie te gaan. Zodat zij op de vakantiebestem- ming de beginfase kunnen over- slaan en meteen al goed op de ski's uit de voeten kunnen. Hetzelfde re- sultaat geeft de kindercursus, waardoor ouders op wintersportva kantie ook wat meer vrijheid krij- gen en niet heel de dag door het vallen en opstaan van hun al of niet huilende kroost in beslag genomen worden." Dat een goede voorbereiding op een wintersportvakantie van het grootste belang is moge duidelijk zijn. Diinnwald benadrukt het nog maar eens en zegt: „Een goede voorbereiding op de wintersport vergroot de technische vaardighe- den, voorkomt blessures en ver- mindert de kans om met een gips- vlucht terug naar huis te moeten aanzienlijk." De groep mariniers, die op het moment van ons gesprek intensief traint, demonstreert onbe- wust wat Diinnwald met zijn uitleg bedoelt. Binnenkort vertrekken zij voor een oefening naar Noorwe- gen. Snowworld biedt hen de bij uitstek geschikte mogelijkheid zich terdege te kunnen voorberei- den op de barre omstandigheden in het hoge noorden. Aan het skien is geen leeftijds- grens gebonden, vindt Diinnwald. „Ook op latere leeftijd is het skien heel goed aan te leren. Bewegen is gezond en er zijn tegenwoordig tal van fitte 50-plussers met veel vrije tijd, die lekker actief willen zijn. Speciaal voor die groep hebben we een 50-pluscursus samengesteld. De cursus is laagdrempelig en wordt op doordeweekse dagen op rustige tijden gegeven. Een cursus bestaat uit zes lessen van wekelijks een uur. Dit seizoen biedt Snow world deze groep de cursus ter kennismaking tegen gereduceerd tarief aan. In plaats van 295 gulden betalen 50-plussers slechts 250 gulden. „Het risico op letsel blijft uiterst gering", verzekert Diinnwald. Al le cursussen worden gegeven on der leiding van bekwame, volgens het Oostenrijkse Anwerter'-sys teem hoog gekwalificeerde skile- raren. „Snowworld verzorgt die opleiding ook zelf intern en zorgt voor lesprogramma's volgens een strak stramien, teneinde het kwali- teitsniveau van de lessen te garan- deren. Een niet gekwalificeerde le- raar komt bij ons niet aan de slag voordat hij over de vereiste kwali- ficatie beschikt", zegt Diinnwald stellig. Overigens zorgt de skile- raar ook voor een stukje gezellig- heid. Na de lessen is hij, bij een drankje aan de bar, een vraagbaak voor cursisten met vragen over ski- materiaal, de meest geschikte tech- nieken of aantrekkelijkste winter- sportgebieden. Mocht er onver- hoopt toch een ongelukje gebeu- ren, dan is er in het complex de permanent bezette dokterspost. „Op drukke dagen is er een EHBO-post met Rode Kruisvrij- willigers. Bovendien beschikt een groot deel van ons 340 leden tel- lend personeelsbestand over een EHBO-diploma. Dus eerste hulp is altijd aanwezig", verzekert Diinn wald Voor kinderen heeft Snowworld een aparte kinderhoek waar zij naar hartelust kunnen klauteren en klimmen. In de vakantie worden er kidsfunweken georganiseerd. De kinderen krijgen dan dagelijks an- derhalf uur les. De funweek wordt afgesloten met een onderlinge westrijd en een maaltijd. „Het doel hiervan is de kinderen angstvrij te maken en leren plezier te hebben in wintersport. Ook voor hen geldt dat een goede lichamelijke en geestelijke voorbereiding op de wintersport veel ongemak op de vakantiebestemming wegneemt en dat daardoor de ouders meer vrij heid hebben. Behalve over skipistes, pisteres- taurant, bierstube en fonduerestau- rant, beschikt Snowworld over meer voorzieningen. Op de boven- verdieping van de accommodatie bevinden zich een fitnesscentrum, de dokterskamer en het zalencen- trum waarin (bedrijven)groepen seminars, vergaderingen, feesten of bijeenkomsten van andere aard kunnen houden. Snowworld biedt arrangementen aan die het moge- lijk maken deze zakelijke activitei- ten desgewenst te combineren met een of meer uurtjes sportplezier op de skipistes en eventueel af te slui- ten met culinaire genoegens. In de centrale hal van de benedenverdie- ping is een speciaal op de winter sport gerichte ANWB-afdeling ge- vestigd. Daar kunnen Snow- world's gasten onder meer terecht voor informatie, kaarten, sneeuw- kettingen, het boeken van reizen en verzekeringen. In een uitge- breid gesorteerde speciaalzaak in wintersportartikelen kunnen be zoekers kleding en skimateriaal kopen. „Wij bieden onze gasten de hele voorbereiding op hun winter- sportreis in een pakket", stelt Diinnwald vast. Hoewel bij Snowworld het absolu te zwaartepunt ligt in de winterpe- riode (1 oktober tot 1 april), is de skipiste ook in de zomermaanden open. Snowworld heeft dan aange- Voor kinderen heeft Snowworld een speciale vakantiecursus paste arrangementen waarbij win tersportplezier gecombineerd kan worden met buitenactiviteiten zo als kanoen, mountainbiken, inli- neskaten, beachvolleybal, klim- programma's, spelprogramma's en veel meer. Voor de komende zo mer heeft Snowworld speciale ar rangementen samengesteld zoals een happy hour met ieder tweede uur gratis skien, een airmiles kids- festijn en een barbecue-arrange ment. Hierbij mogen de gasten een uur skien of snowboarden en daar- na onbeperkt barbecuen op het ter ras. Tijdens de boardersnight is er een hele vrijdagavond snowboar den voor 35 gulden (excl. materi aal) Informatie over (groeps)reserve- ringen en alle andere Snowworld- zaken is verkrijgbaar bij: Snowworld, Buytenparklaan 30, Zoetermeer. Tel. 079-3202202, e- mail: info@snowworld.nl en op de internetsite www.snowworld.nl Na het skien is het goed toeven in de Tiroler bierstube Hogefa B. V. is vanaf 1921 een toonaangevend bednjf binnen de fijnmechanische Industrie. Hogefa is als toeleverancier. totaalaanbieder op het gebied van hoogwaardige producten en componenten binnen de mechanische en fijnmechanische sector. Daarnaast vervaardigt en ontwerpt het bednjf gereedschappen en slijtonderdelen. Hogefa heeft met klantgericht maat- werk en door handhaving van hoge kwaliteitsnormen (EN-ISO 9002) een toonaangevende positie verworven Vanwege een sterke groei van activiteiten zijn wij op zoek naar: ..iiiimi FUNCTIE-EISEN: L.T.S. opleiding; L.T.S. S.O.M. opleiding met ervaring M.T.S. niveau fijnmechanische techniek door opleiding of ervaring; /A Motivatie/Verantwoordelijkheidsgevoel v Zelfstandig kunnen instellen/programmeren van de machine; Flexibiliteit/Teamgeest; Bereidheid tot het werken in een twee- ploegensysteem Heeft u interesse voor een van deze functies, stuur dan uw brief cv naar T.a.v de directie, Thurledeweg 85, 3044 ER Rotterdam, Tel.: 010-415 26 55, Fax: 010-415 13 67 Taken: A Descartes Systems Group biedt wereldwijd IT oplossingen voor J ondernemingen waarvoor de distributie van goederen van essentieel belang is. Voorbeelden zijn bedrijven die diensten jpi I verlenen op het gebied van transport en logistiek Wjm en bedrijven die zich bewegen op het gebied van de e-commerce. Descartes Systems Group heefthaarhoofdkantoorin Waterloo A (Ontario), Canada en heeft kantoren in Noord-Amerika, Europa en Australie. Momenteel werken er circa 500 professionals bij [JpCpOrfpC Descartes. Het Europese hoofd- Lyuuv kantoor van Descartes bevindt zich in Capelle aan den IJssel. Het Descartes Finance team in het Europese hoofdkantoor is onder andere verantwoordelijk voor de financiele verwerkingen en rapportages voor zowel het management als het hoofdkantoor in Waterloo. Het team draagt eveneens zorg voor de administratieve organisatie en haar gerelateerde Interne controle- maatregelen. Het verantwoordelijkheidsgebied betreft Europe Middle East en Africa (EMEA), en heeft daarbinnen - naast het Europese hoofdkantoor - vestigingen in Engeland, Frankrijk, Duitsland en Zwitserland. Teamspirit aismede multifunctionaliteit staan hoog in het vaandel Voor het Europese hoofdkantoor zijn wij momenteel op zoek naar een tweetal nieuwe collega's Algehele ondersteuning finance director EMEA Gezamenlijk beheer administraties in EMEA Samenstellen en verzorgen periodieke rapportages Assisteren in opzetten, aanscherpen en optimaliseren AO/IC Analyseren financiele gegevens en forecasting Assisteren in optimaliseren gebruik interne financiele systemen Ondersteunen in budgetteringsproces Wii vraaen: HBO werk- en denkniveau op financieel administratief gebied Affiniteit met automatisering Een teamplayer Goede kennis van de Engelse taal Nuchtere persoonlijkheid met gevoel voor diplomatie en hands-on mentaliteit Resultaatgericht Pro-actief Werkzaamheden: i Crediteuren/debiteuren Bankverwerkingen, o.a. betalingen en boekingen Verwerking en controle expenses Assistentie bij periode-afsluitingen en reporting Diverse dagelijks voorkomende ondersteunende werkzaamheden Wii vraaen: MBO werk- en denkniveau op financieel/administratief gebied Affiniteit met automatisering Kennis van de Engelse taal Flexibele werkinstelling en teamspirit Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Mocht je verdere informatie wensen over deze vacature, neem dan contact op met Rob van Erkel op 010 - 4478744. Indien je wilt solliciteren op deze functie stuur dan je brief en CV per e-mail of per post naar: Descartes Systems Europe t.a.v. Rene van Es (rvanes@descartes.com) Postbus 117, 2900 AC Capelle aan den IJssel. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste Ben je geYnteresseerd of wii je meer informatie dan kun je telefonisch of schriftelijk reageren: Mevr. S. R. de Groot of Dhr. M. H. F. van Egmond telefoon: 01 80 - 31 3555 APOTHEEK REIGERHOF Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk a/d IJssel e-mail www.apotheekreigerhof@wanadoo.nl PLASWIJCK ROTTERDAM zoekt vanaf 23 jaar voor een fulltime dienstverband Wij bieden u: - een afwisselende functie waarbij u deel uitmaakt van een middelgrote keukenbrigade van 20 medewerkers die verantwoordelijk is voor het bereiden van zowel de a la carte maaltijden in ons restaurant als buffetten, vastgestelde menu's, hapjes enz. voor onze partijen; functiegerichte trainingen; doorgroeimogelijkheden. Uw profiel: koksopleiding of gelijkwaardige vakkennis en/of enige jaren ervaring; bij voorkeur leermeester; enthousiaste en meedenkende instelling; Nederlands sprekend. Heeft u interesse in bovenstaande functie dan verzoeken wij u of telefonisch een afspraak te maken via onze administratie voor een orienterend sollicitatiegesprek, telefoonnummer 010-4611011 (tijdens kantooruren), of een sollicitatiebrief te sturen naar: Restaurant Plaswijck T.a.v. de heer R.C.M. van der Valk C.N. A. Looslaan 9 3054 BN Rotterdam EXTRA APOTHEEK REIGERHOF is een moderne ver geautomatiseerde apotheek, gelegen in een levendig winkelcentrum op korte loopafstand van het NS-station. NIEUWERKERK A/D IJSSEL is een rustige woongemeente, 10 minuten met de trein van Gouda of Rotterdam. Wij bieden een open werksfeer goede omgang met clienten, de teamleden en de art- sen en wijkverpleging.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 40