K Seher BEST Trucks i Hoogheemraadschap van Schieland at vin p;r:iYjf:frjmnn medewerkster tekstverwerking ti Toekomstkansen voor een energieke teamgenoot AUTOMATISERINGS-/ KWALITEITSMEDEWERKER (M/V) MAGAZUN MEDEWERKER (M/V) Bandenspecialist: Voorbewerker/spuiter: 1e bedrijfsautotechnicus: Leerling-monteurs: Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam zoekt ADMINISTRATIEF MEDEWERKER <wv) Q.S Elektrotethniek Elektron'ua m Bevestigingstethniek Energietethniek Energieprojetten In verband met een sterk toegenomen vraag naor onze producten zoeken wij op korte termijn een onze gedachten gaan uit naar iemand met belangstelling voor het bandenvak. liefst met ervaring in de schadebranche. met ervaring in trucks, ookzonder ervaring gaan we graag een gesprek aan. HoeveTandtechniekbv GIPS TECHNICUS PROTHESE TECHNICUS 37 uur per week De functie Opleiding en ervaring Arbeidsvoorwaarden Meer informatie of solliciteren Maasboulevard 123/hoek Willem Ruyslaan - Postbus 4059 - 3006 AB Rotterdam EP: Radio Boelaars Fulltime Witgoedmonteur Leerling Witgoedmonteur Twee nieuwe collega's op de Huuradministratie HUURADMINISTRATEUR v/m BEHEERDER SERVICEKOSTEN/ HUURADMINISTRATEUR v/m i u m i Amsterdam I ondon Den Haag K'ew York Rotterdam DE BRAUW BLACKSTONE WESTBROEK Week 05 TOTAAL-TX15 Seher is een landelijk opererende technische handelsonderne- ming met ta. 48 medewerkers. Seher is actief in de marketing, odvisering en verkoop van producten voor de industriele markt. Seher heeft vijf verkoopafdelingen, t.w.: Levert componenten voor de bouw van motoren, trans- formatoren en wikkel- en reparatiebedrijven. Levert elektronica compo nenten, condensatoren en coscp verbeteringsapparatuur voor o.o. computer- en telecommarkt, industrie en de O.E.M. Levert speciale bevestigings- componenten voor o.a. de machinebouw, automotive, elektronica, ploot- en kunst- stof verwerkende industrie. Levert kabelverbindings- componenten voor loag- t/m hoogspanning aan o.a. energiedistributiebedri|ven, installateurs, aannemers en de industrie. Levert systemen en compo nenten voor midden- en hoogspanning voor o.a. energiedistributiebedrijven en de industrie. Functie-informatie: Verantwoordelijk voor systeembeheer Aanspreekpunt voor alle automatiseringsvraagstukken Oplossen von voorkomende computerproblemen van de gebruikets Uitvoeren van technische- en beheersmatige taken (installatie van PC's, randapparatuur en software) Verantwoordelijk voor het ISO-9002 kwaliteitssysteem Functie-eisen: HBO- of MBO diploma Kennis van- en ruime ervaring in het werken met Windows NT, Windows '95 en '98 officeapplicacties Goed technisch- en softwarematig inzicht Analytisch ingesteld, goede communicatieve eigenschappen en een servicegerichte instelling Interesse in nieuwe technologieen Bereidheid tot het volgen van opleidingen Kennis van de Engelse taal (in woord en geschrift) Voor telefonische informatie kunf u zich wenden tot de heer E. van Veen of de heer J.A.D. Lems onder telefoonnummer 010 2580888 Functie-informatie: Inpakken van goederen Afhandelen inkomende en uitgaande goederen Diverse magazijnwerkzaamheden Orderpicking Functie-eisen: Diploma LTS en/of MAVO, aangevuld met praktijkervaring Rijbewijs B/E Ervaring in het besturen van een vorkheftruck Bekend zijn met het gebruik van een computer Goede contactuele eigenschappen Flexibele instelling Leeftijd 22-30 jaar Voor telefonische informotie kunt u zich wenden tot de heer J. van Steenvelt onder telefoonnummer 010 2580888 Salariering Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Seher biedt oantrekkelijke doorgroeimo- gelijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Herkent u zich in een van bovengenoemde profielen, schrijf dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae en stuur deze voor 9 februari a.s. aan: B.V. Technische Handelsonderneming M. Seher Co. T.a.v. dhr. E. van Veen Postbus 190, 2900 AD Capelle a/d IJssel Telefoonnummer: 010 2580888 E-mail: info@seher.nl, Internet: www.seher.nl Telefonische ocguisitie naar aonleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sinds 1929 is Seher als technische handelsonderneming van technische producten werkiaam in de Benelux. Door het zeer brede productenpakket, de ruime naams- bekendheid, het innovatiere karakter en de hoge servicegraad is Seher erin gesiaagd een prominente positie in de markt te bereiken. Seher is onderdeel van Batenburg Beheer H.V., een sterke group met ca. BOO medewerkers. Batenburg Beheer N.V. omvat dienstverlenende ondernemingen op het gebied van installa- tietechniek, technische handel en intormatie technologie. De aandeien van Batenburg Beheer N.V. worden genoteerd aan de Amsterdam exchanges N.V. BEST Trucks is actief in de bedrijfswagenbranche metvestigingen in Barendrecht, Dordrecht en Oude Tonge. Als dealer van DAF vrachtwagens en bedrijfsvoertuigen van het merk Hyundai leveren wij een breed assortimentvan vervoersoplossingen. Verder voeren wij activiteiten uit op het gebied van onderhoud, reparatie, verhuur, schadeherstel en spuiten van bedrijfsvoertuigen en getrokken materieel. Ook beschikt BEST Trucks, als officiele berger, over twee moderne bergingsauto's. Vanzelfsprekend leveren wij onderdelen voorde merken die wij vertegenwoordigen. Omdat BESTTrucks een groeistrategie heeft zijn wij op zoek naar diverse nieuwe medewerkers. Onder andere: die bij ons aan een goede toekomst wilien sleutelen. Onze medewerkers krijgen de gelegenheid om zich verder te ontwikkelen in de richting die aansluit bij de persoonlijke wensen en ambitie. De opleiding wordt verzorgd door ons bedrijf onder andere in samenwerking met de ons toeleverende fabrikanten en diverse instituten. Gezien ons zeer omvangrijke activiteitenpakket zal het duidelijk zijn dat ook de mogelijk- heden bij BESTTrucks uitgebreid zijn. Graag lichten we dat toe en bespreken we de specifieke mogelijkheden in een persoonlijk gesprek. Voor verdere inlichtingen kun je contact opnemen met Pieter-Ton Sprangers. BEST Trucks, Postbus 225,2990 AE Barendrecht. Tel.: 0180-695695 zoekt een enthousiaste Plezier in het werk en collegialiteit zijn bij ons zeer belangrijk. Heb je belangstelling om bij ons te komen werken? Reageer dan zo snel mogelijk! Schriftelijke sollicitaties t.a.v. Dhr. R.F. van Dijk Postbus 233 3220 AE Hellevoetsluis De afdeling zuiveringenbeheer is met circa 35 mensen verantwoordelijk voor het trans- porteren en zuiveren van het afvalwater en het verwerken van het zuiveringsslib. De afdeling is onderverdeeld in twee regio's en een team ondersteuning. De regio's zijn belast met de dagelijkse bedrijfsvoering en het bijbehorende onderhoud van de afval- waterzuiveringsinstaliaties indusief de rioolgemalen en de bijbehorende persleidingen. Het team ondersteuning voert vanuit een centrale locatie ondersteunende werkzaam- heden uit voor de regio's en het afdelingshoofd. Voor de AWZI (regio) Kralingseveer, gevestigd aan de Schaardijk te Capelle aan den IJssel zijn wij op zoek naar een Het Hoogheemraadschap van Schieland is een van de 57 waterschappen in Nederland. Het gebied van Schieland ligt globaal tussen Rotterdam, Gouda en Zoetermeer. In deze regio heeft Schieland de taak ervoor te zorgen, dat inwoners en bedrijven droge voeten houden en dat het water in meren, sloten en plassen schoon en veilig is. De structuur van Schieland kent 3 sectoren; Afvalwater en Facilitaire Zaken, Waterbeheer en Financien. Een klantgerichte en bedrijfsmatige manier van werken staan centraal in onze dynamische organisatie met ca. 180 medewerkers. In deze afwisselende functie verleen je in de eerste plaats secretariele ondersteuning aan de regioleider en werkvoorbereider binnen de regio Kralingseveer. Dit houdt o.a. in: het opmaken van agenda's, notu- leren van vergaderingen en de notulen uitwerken tot een verslag. Je typt brieven, teksten, rapporten, plaatst bestellingen en bewaakt de voortgang van de levering. Bovendien verzorg je financieel admini- stratieve werkzaamheden zoals o.a. het beheren van de kleine kas en het invoeren van weeklijsten. In de tweede plaats verricht je receptie- werkzaamheden en bedien je de telefoon- centrale. Bezoekers worden door jou ontvangen, doorverwezen en zonodig aangekondigd. Daarnaast worden alle inkomende en uitgaande telefoontjes door jou behandeld. Indien noodzakelijk verstrek je telefonisch informatie. Ook diverse administratieve werkzaam heden behoren tot je takenpakket. Je hebt een relevante opleiding op LBO- niveau en tenminste 3 jaar ervaring of een opleiding op MBO-niveau (MEAO of Schoevers) en 6 maanden ervaring. Je kunt typen en notuleren en hebt ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking in MS Word en Excel. Verder ben je bekend met het bedienen van een telefooncentrale en in het bezit van een rijbewijs en auto indien je niet woonachtig bent in Capelle a/d IJssel en omstreken. Wij bieden een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.499,- bruto per maand bedraagt. De gemiddelde arbeidsduur is 37 uur per week, waarvan de feitelijke invulling in overleg flexibel kan plaatsvinden. Bij een 40-urige werkweek kun je rekenen op 152 ADV-uren. Daarnaast hebje minimaal 170,2 vakantie-uren. Een eindejaarsuitkering van 1,5%, aantrekkelijke pc-priveregeling en een financiele bijdrage in de kinderop- vang behoren tot het arbeidsvoorwaarden- pakket. Aanvullende informatie over de functie kan worden verkregen bij Dave Philo, regioleider Kralingseveer, tel. 010 - 4523988. Je sollicitatiebrief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar: Hoogheemraadschap van Schieland, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB te Rotterdam. Vermeld zowel in je brief als op de envelop het vacaturenummer S-AWFZ0025. Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. Erkend B&O dealer dO Hifi- TV- Video-Huishoudelijke apparatuur i.v.m. de toenemende drukte zoeken wij op korte termijn en een die bij ons het vak wil leren. Voor service aan huis, i.b.v. rijbewijs B, representatief voorkomen. Bereid zijn tot het volgen van cursussen o.a. Miele, Bosch. Enige kennis op gebied van reparaties ktv's/vcr is een pre. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksteer. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. per omgaande naar: EP: Radio Boelaars, t.a.v. dhr. Baks, Beethovensingel 40-42, 3055 JK Rotterdam of bel: 010-4181093 en vraag naar Kees Baks. Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam (SOR) is een jonge groeiende woningcor- poratie, die zich ten doel stelt het welzijn van ouderen in en om Rotterdam te verbe- teren. De SOR levert daartoe betaalbare woondiensten met aanvullende service en voorzieningen en richt zich vooral op diegenen die hierin niet zelfstandig kunnen voorzien. Professionalisering en klantgerichtheid staan hierbij centraal. De enthou siaste medewerkers dragen dit ook in toenemende mate uit. Het bezit van de stich ting bestaat momenteel uit ongeveer 5.800 verhuureenheden. Op de Huuradministratie werken nu drie collega's, waarvan een coordinerende taken heeft. Door vertrek van een medewerkeren vanwege uitbreiding, zoeken wij I een collega voor 20 uur per week in de functie van In deze functie draag je met je collega's de verantwoordelijkheid voor de hele huur administratie. Je werkzaamheden zijn daardoor heel afwisselend en varieren van het verwerken van huurmutaties tot het ondersteunen van bewoners bij het aanvra- gen van huursubsidie. Geen dag is hetzelfde. Regelmatig stem je je werk af met je collega's binnen je afdeling Woondiensten en met de Financiele Administratie. Je profiel is: Een afgeronde MEAO-opleiding richting bedrijfsadministratie of PD (Praktijkdiploma Boekhouden). Je hebt affiniteit met de huuradministratie en bent thuis in automatiseringsapplicaties voor de administratie. Het zou fijn zijn als je kunt werken met de NCCW-module huuradministratie. Je bent sociaal vaardig en hebt een service- en klantgerichte instelling. Je kunt goed in een team werken. De werktijden kunnen we in overleg met je afspreken. II een collega voor 32 tot 36 uur per week in de functie van In deze gecombineerde functie ligt de nadruk op het beheer van de servicekosten voor de huurders: begroten, afrekenen, offertes, controle van facturen en van kas- stromen. Daarnaast ben je inzetbaar in de huuradministratie en lijkt je functie op de boven- staande. Je profiel is: Een afgeronde MEAO-opleiding, richting bedrijfsadministratie of vergelijkbaar. Met enige jaren werkervaring zul je deze functie beter aankunnen. Kennis van (begroten van) servicekosten en van de huuradministratie zou mooi zijn, maar is niet noodza kelijk. Belangrijker is dat je het goede niveau hebt en de juiste instelling/motivatie om het werk je eigen te maken. Het kunnen werken met automatiseringsapplicaties is wel belangrijk. Verder ben je sociaal vaardig en heb je een service- en klantgerichte instelling. Samenwerken met anderen, binnen en buiten je eigen team, moet je goed afgaan. Wat biedt de SOR: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een goede werksfeer. Je bent iedere vrijdagmiddag vrij. Het salaris zullen we in overleg met je vaststellen in overeenstemming met de CAO Woningcorporaties. Hebben we je belangstelling gewekt, reageer dan snel met het sturen van een korte brief en je curriculum vitae, binnen 14 dagen na publicatie van deze advertentie naar Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam, t.a.v. Annemiek Zoontjens, mana ger Woondiensten, Postbus 22260,3003 DG Rotterdam o.v.v. sollicitatie huuradministratie. Vermeld wel even voor welke functie je solliciteert! Wil je vooraf nog meer informatie dan kun je bellen naar de SOR telefoon 010-4114070 en vragen naar Annemiek Zoontjens, manager Woondiensten of Sandra Portzgen, medewerkster huuradministratie. i Je hebt het gewoon in de vingers, Typen vind je leuk maar dan wel in een dynamische en professionele werkomgeving. Je werkt graag in een gezellig team van leuke collega's. Elkaar bijstaan waar nodig en samen de puntjes op de i zetten. Dat kan als medewerkster tekstverwerking bij De Brauw Blackstone Westbroek, een internatio- naal georienteerd advocaten- notaris- en belastingadvieskantoor in Rotterdam. Een leuke baan waarin je eerst goed wordt ingewerkt door je collega's. Al snel ben je met hen een onmisbare steun voor de orga nisatie. Bovendien voel je je verantwoordelijk voor de Nederlandse en Engelse teksten die je uittypt en corrigeert. We bieden je een bijzondere en dynamische werkomgeving met leuke collega's en zeer goede arbeidsvoorwaarden. Als medewerkster tekst verwerking kun je parttime of fulltime aan de slag, in de dag- of avondploeg. Voor meer informatie neem je contact op met Shanta *f via sgopie@dbbw.nl of solliciteer direct De Brauw Blackstone Westbroek N.V., t.a.v. mevrouw S.Gopie, Postbus 2066, 3000 CB Rotterdam Kijk ook op www.dbbw.nl Advocaten Notarissen Belastingadviseurs

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 20