HT*i Creyf's Interim Adecca BWMIHMI VlarWerk H 1*3 §((k$ imrnn BM <5 Banentop 5 Administratief medewerkers (m/v) MANAGEMENT-ASSISTENT <166 ..Jlll!ll Ben ji'iop zoek naar een uitdagende baan in de Groente Fruit? CREYF'S INTERIM is op zoek naar gemotiveerde productie- en magaziinmedewerkers, orderpikkers en heftruckchauffeurs voor een bedrijf in de regio Schiedam. Eigen vervoer is een pre, maar niet vereist. Verdiensten zijn GOED! Kom snel naar de Broersvest 50a in Schiedam of bel: 010-4090950 E-mailen kan ook: schiedam@creyfs.nl 1. Machinebediende 2. Magazijnmedewerker 3. Medewerker crediteurenadministratie 4. Commercieel medewerker binnendienst 5. Met stip nieuw binnengekomen CHAUFFEUR (in opleiding) Voor een groot vervoersbedrijf zijn wij op zoek naar chauffeurs met chauffeursdiploma. Mocht je geen diplo ma hebben maar wel de ambitie?? Geen probleem, Adecco verzorgt voorjouwde opleiding!! Ben je in het be- zit van een rijbewijs en eigen vervoer?? Bel direct even naar Adecco. Contract gegarandeerd en Adecco betaalt voor een groot gedeelte de opleiding. Via Content kunt u direct aan de slag bij diverse interessante opdrachtgevers in Schiedam en omstreken. Een van de mogelijkheden die wij momenteel hebben is bij een groot bedrijf in de facilitaire dienstverlening. U komt te werken voor de commercieel directeur van een van de onderdelen van dit bedrijf. Wij denken aan een kandidaat met minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Heeft u een opleiding op HAVO/VWO-niveau aangevuld met een secretaresse/management-assistente opleiding en bent u op zoek naar een uitdagende functie bij een interessante onderneming, dan komen wij graag in contact met u Content Schiedam, Hoogstraat 20, Schiedam, tel. 010-4730322. LITE'S 10800-8160 Wijzigingen CAO voor Uitzendkrachten en belastingstelsel Collectieve arbeidsovereenkomst voor Uitzendkrachten 1999-2003 Norm- en instroomtabel Per 1 januari 2001 is er een nieuwe beloningsregeling voor flex- krachten van kracht. de grootste wijziging is het invoeren van twee soorten tabellen, een Instroomtabel en een Normtabel t.b.v. de bepaling van het garantie basisuurloon. Functiegroep en periodieken Beide tabellen zijn onderverdeeld in een aantal functiegroepen en perio dieken (schalen). De functiegroep waarin de flexkracht wordt ingedeeld is afhankelijk van de functie die wordt uitgeoefend. Elke functie wordt ingeschaald aan de hand van een aantal kenmerken: de aard van het werk; indicatie van vereiste kennis, vaardigheid/ervaring; mate van zelfstandigheid. Beiastingherziening 2001 Loonbelasting en loonheffing Alle flexkrachten zijn vanuit hun huidige tariefgroep per 1 januari jl. automatisch omgezet naar de van toepassing zijnde heffingscode met bijbehorende heffingskorting. Het is daarom njet nodig dat iedere flexkracht een nieuwe loonbelastingverklaring invult. Tariefaroepen bestaan dus vanaf 1 ianuari niet meer. Met ingang van deze datum kennen we uitsluitend de aanduidingen: zonder heffingskorting (code 0) en met heffingskorting (code 1 Flexkrachten die in tariefgroep 0 zaten, zijn omgezet naar code 0 (zonder heffingskorting) en degenen die in tariefgroep 12,3,4 of 5 zaten naar code 1 (met heffingskorting, inclusief arbeidskorting. Detoegepaste arbeidskorting wordt cumulatief op het saiarisoverzicht vermeld). Het betekent niet dat door de beiastingherziening iedereen er netto op vooruit is gegaan. Degenen die in tariefgroep 3,4 en 5 zaten kunnen er namelijk in nettoloon op achteruit gaan. Alle flexkrachten die in tariefgroep 3,4 en 5 zaten, hebben de afgelopen maanden van de belastingdienst een aanvraagformuliervoorteruggave ontvangen, mocht dit onverhoopt niet het geval zijn dan kan de betrokkene alsnog een aanvraag bij de belastingdienst indienen. De flexkrachten (dan wel hun partner, wanneer het tariefgroep 3 betreft) kunnen maandelijks van de belastingdienst een bedrag terugkrijgen, zodat de flexkrachten per saldo toch profiteren van de belastingverlaging :1I1P I Uitzenden Werven/Selecteren Detacheren Opleidingen zoekt met spoed: In het bezit van een MAVO/MBO-diploma en/of relevante werkervaring? t©resse? Kom dan snel langs! Direkt Uitzendbureau Oranjestraat 13,3311 AM Schiedam tel.nr.: 010-4264344, fax.nr.: 010-4735590 ViaWerk Uitzendbureau zoekt: PRODUCTIEMEDEWERKER MEDEWERKER ORDERADMINISTRATIE/COMMUNICATIE Voor meer informatie: Rotterdamsedijk 421a 3112 AR te Schiedam Tel. 010 - 473 35 33 Fax 010 - 473 92 98 E-mail: schiedam@viawerk.nl Internet: www.viawerk.nl h JUISTi UITZENDBUREAU Per direct zijn wij op zoek naar: - Directiesecretaressen - Projectsecretaressen - Telefonisten/receptionisten - Administratief medewerkers - Typisten 80% van de vacatures zijn voor een vast dienstverband, parttime of fulltime. Mogelijkheden secundaire arbeidsvoorwaarden: - auto van de zaak - kinderopvang Stuur uw brief met c.v. naar: HTC Office Support B.V., Postbus 122, 2990 AC BARENDRECHT U kunt zich inschrijven op onze vestiging in Schiedam Broersvest 115. Bel gratis: 0800-htcjobs of bezoek onze website: htcjobs.nl Crueyf's Interim Het leven herbekeken ^*«enln<° Wmmm uitzendbureau Voor een producent van industriele slangen en appendages zoeken wij productiemedewerkers met een LTS-opleiding. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het fabriceren van slangen, aansluiten van koppelingen en eventueel enige heftruck- werkzaamheden. Dit is een functie met uitzicht op een vast dienstverband. Wij zijn op zoek naar een medewerker orderadministratie/communicatie. De werkzaamheden bestaan uit het maken van verkoopmaterialen, contacten onderhouden met diverse opdrachtgevers en het uitvoeren van diverse administratieve taken. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat op MEAO-niveau en kennis van Powerpoint. Dit is een uitdagende, zelfstandige functie met uitzicht op een vast dienstverband. Bij inschrijving liefst C.V., sofinummer en geldig legitimatiebewijs meebrengen. UITZENDBUREAU Per direct zijn wij op zoek naar: - Directiesecretaressen - Projectsecretaressen - Telefonisten/receptionisten - Administratief medewerkers - Typisten 80% van de vacatures zijn voor een vast dienstverband, parttime of fulltime. Mogelijkheden secundaire arbeidsvoorwaarden: - auto van de zaak - kinderopvang Stuur uw brief met c.v. naar: HTC Office Support B.V., Postbus 122, 2990 AC BARENDRECHT U kunt zich inschrijven op onze vestiging in Schiedam Broersvest 115 Bel gratis: 0800-htcjobs of bezoek onze website: htcjobs.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 24