opening in SCHIEDAM BABYWALKER voordeeldrogist— SCHEPSNOEP Nieuwe Pa lET volgende week OP uw bwevenbus VOOR ONZE FOLDER MET GEWELD1GE AANBIEDINGEN! 100 gram Wij staan voor u klaar met een compleet assortiment verzorgingsproducten, fotoservice en cadeau-artikelen Kom gerust langs voor een aangename kennismaking! Met handrem en verstelbare zitting. Opvouwbaar, demontabele wielen, voorzien van gordeltjes en parkeerrem. II maximaal 1 kg per klant a ^090^*0 0 OM *De aanbiedingen zfjn geldig in bovengenoemd filiaai op 1, 2 en 3 februari a.s. Dinercafe de Lokatie is sinds juli 1999gevestigd in het historisch centrum van Schiedam in een warm I r~VV interieur en met een sfeer die doet denken aan zonniger oorden klinken veelal Zuid-Amerikaanse en Mediterrane muziekklanken en worden tradionele en verrassende gerechten bereid, soms met een knipoog naar vakantie- landen als Spanje, Portugal, Mexico en Cuba en zelfs Zuid-Amerika, waarna ze worden geserveerd op Spaans aardewerk servies. De Lokatie hanteertde Slogan: "Wij zijn een petit-restaurant qua prijzen, maar een smulrestaurant qua spijzen". Steeds worden goede porties vangoede kwaliteit geserveerd, waarbij ook een vriendelijke prijsstelling van belang is. Dagschotels le kwartaal 2001 van 9 euro 19,83) Elke dinsdag Varkenshaas met champienonroomsaus Elkewoensdag Zalmfiletmetmosterd-dillesaus Elke donderdag Karweikost: roergebakken ossenhaas met champignon en uien Elke vrijdag Sliptong Per kwartaal worden de gerechten aangepast aan het seizoen en weke- lijks zijn er op de krijtborden wisselende specialiteiten te vinden. Waarbij ook het koken met bier en de Schiedamse borrel "Ketel 1" niet wordt geschuwd. Vele klassieke gerechten (escargots, garnalencocktail, echte vers gesne- den tournedos, varkenshaas) zijn op de kaart te vinden. Tegenwoordig zijn er elke dag King-Size porties spareribs en van dins dag tot en met vrijdag dagspecialiteiten, maar ook spannender gerech ten als surf turf, gamba's al ajuillo, cataplana en de vegetarische gerechten zijn het proeven waard. Het spreekt voor zich, dat altijd met bijzondere wensen rekening gehouden wordt. Er is een zeer ruime keus en bijna voor iedere smaak en portemonnee wat wils. Voor de liefhebbers is er zelfs een keuze aan sigaren. Voorgerechten zijn over het algemeen onder twintig gulden geprijsd, hoofdgerechten varieren van 19,50 tot 40,- en desserts zijn er van 6,50 tot ca. 17,50. De hoofdgerechten worden vergezeld van naar keuze frites of gebakken aardappelen, groente en salade Pluspunt is bovendien, dat behalve de huiswijn ook alle andere steeds wisselende wijnen per glas, per karaf en per fles worden geschonken. Elke maand is er een ander thema: naast de veelzijdige kaart wordt een 3-gangenmenu aangeboden met gerechten uit een bepaald land of bepaalde streek. In januari ging De Lokatie "Down Under" naar Australia In februari staat het land van de Gaucho's en Maxima, Argentinie, centraal. Dinercafe De Lokatie is een plek waar je van snelle hap tot uitgebreid diner, van jong tot oud, alleen of met een gezelschap terecht kunt. Zes dagen per week, van dinsdag tot en met zondag is de keuken geopend van 17.00 tot 22.00 uur. Vooral in het weekend en op bijzondere (feest)dagen is reserveren wenselijk. Groepen kunnen terecht tot maxi maal 25 personen en eten dan gewoon a la carte, tenzij men dat zelf anders wil. Het is ook mogelijk gerechten af te halen. Trekp leister

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 25