■331MEERMAN MEERMAN (H) ADBEMAR van de beroemde k Help Andrea en haar vriendjes opstaan! WEET WAT JE TE D0EN STAATS ALS HET 0M GEWELD GAAT. WERKVOORBEREIDER bouwvakhulp timmerlieden Wilt u nog van het opruimvoordeel gebruik maken. Kom dan nu naar Burchthuys. De laatste opruimweek gaat in. Nu nog veel voordeel op de gehele beroemde Burchthuys collecties wonen en slapen. Reserveren voor latere levering is mogelijk! Hartelijk welkom. INTERCEDENT M V m W w Meerman Konstruktie b.v., gevestigd in Vlaardingen, is een onderdeel van de Mevla Groep. Zij is gespecialiseerd in het leveren en monteren van dak en gevelbeplating voor nieuw- bouw en renovatie van o.a. bedrijfsgebouwen. Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie van Gei'nteresseerd? KNAAP UITZENDBUREAU b.v. i Mr wonen slapen mJ Berlagestraat 235, Rotterdam-Alexanderpolder tel. 010-456 48 22 slapen Giro 667 Den Haag www.kinderstem.nl Mensen in Nood Week 05 TOTAAL-TX18 In overleg met projectleiders, doch op zelfstandige wijze, Levert u een belangrijke bijdrage aan de voorbereiding van door ons te realiseren projecten. Ook het verzorgen van de inkopen, het maken en bewaken van de planning en de nauwe samenwerking met de afdeling calcu late, tekenkamer en uitvoering zijn belangrijke onderdelen van het takenpakket. U bent zelfstandig, adequaat, inventief, een organisatietalent en in het bezit van een MTS-diploma (richting Bouwkunde of Werktuigbouw) aangevufd met enkele jaren relevante efvaring. U wilt een spilfunctie vervullen in een groeiende ondememing en bent gei'nteresseerd in een baan waar doorgroeimogelijk- heden voor de toekomst zijn. Wij bieden behalve een zelfstandige en verantwoordelijke functie, de mogelijkheid om mee te groeien in de ondememing en te werken aan verbetering en verdere modernisering van ons bedrijf. Natuurlijk vindt er bijpassende beloning plaats met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Reageer - binnen 10 dagen - telefonisch of schriftelijk: Meerman Konstruktie B.V. De heer V.S. van den Berg Hoekerstraat 10 Postbus 191 3130 AD VLAARDINGEN Telefoon 010-4350611. Email: v.vd.berg@meerman.nl ■33 Knaap Bouwbedrijf is toonaangevend op het gebied van luxe vrijstaande woningbouw, utiliteitsbouw, verbouw en onderhoud. Ter versterking van ons huidige team zijn wij op zoek naar een gemotiveerde De uit te voeren werkzaamheden bestaan uit: aan- en afvoeren van materiaal op de bouwplaats; werkzaamheden in de werkplaats in samenwerking met magazijnbeheerder; assisteren bij allerhande werkzaamheden op de bouwplaats. Wij vragen: technisch inzicht rijbewijs BE Ook hebben wij plaats voor Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een spaarloonregeling. Een fijne werksfeer in een dynamisch team. Indien u belangstelling heeft voor deze vacature, stuur dan uw brief voor 15 februari a.s. aan: Knaap Bouwbedrijf, Postbus 24,2760 AA Zevenhuizen. Of neem telefonisch contact op, tel.: (0180) 63 12 83 en vraag naar de heer A.J. van der Spek. Evt. ook mobiel bereikbaar onder nummer 06-53898751 Adbemar Uitzendbureau maakt onderdeel uit van de Mercurius Scheepvaart Group, een combinatie van verschillende ondernemingen met ieder een eigen specialisatie in de binnenvaart. De hoofdactiviteiten binnen de Group zijn; nieuwbouw, makelacrdij, financiele dienstverlening, personeelsdiensten en participatie in scheepvaartondernemingen. Onlangs heeft de Mercurius Scheepvaart Group de Ondernemersprijs 2000 van de Kamer van Koophandel gewonnen! Defuncties waarvoor wij bemiddelen kunnen verdeeld worden in de categorieen 'varend' personeel en 'walpersoneel voor administratieve, technische en logistieke functies). Adbemar is lid van de ABU en gecertificeerd volgens ISO-9002. Momenteel zoeken wij voor ons kantoor te Zwijndrecht een fulltime De voornaamste werkzaamheden bestaan uit: Het werven en selecteren van potentiele uitzendkrachten en vaste personeelsleden; Het aannemen van opdrachten en het bemiddelen tussen uitzendkrachten en klanten; Het verzorgen van de administratieve afwikkeling van opdrachten; Het onderhouden van contacten met zowel uitzendkrachten als klanten. Gewenst profiel: MBO+ HBO werk- en denkniveau; Bij voorkeur enkele jaren werkervaring in een commerciele functie; Beheersing van de Duitse taal is een pre. Onze voorkeur gaat uit naar een enthousiaste en gedreven persoonlijkheid met hart voor de scheepvaart. De ideale kandidaat is flexibel, initiatiefrijk, commercieel en zelfstandig. Voor informatie of sollicitatie: Robert-Jan Zimmerman, telefoon 078-6194342, e-mail rj.zimmerman@mercurius-group.nl of per post Postbus 147, 3330 AC Zwijndrecht. lis Burchthuys maandag geopend vanaf 13.00 uur dinsdag t/m vrijdag van 9.30 - 17.30 uur zaterdag van 10.00 - 17.00 uur vrijdag koopavond tot 21.00 uur Om onze showroom te bezoeken hoeft u niet de drukke stad in. Bij Rotterdam kiest u Ring-Oost Afslag Kralingen Onder aan de afslag richting Kralingen. Dan Alexanderpolder aanhouden. Let op de reclame aan de lantaarnpalen. Burchthuys is dealer van o.a.: Jugendstil - Shaker - Van Maanen - Hofstede - 3B - Mulleman - Roskam - Charm Classic Heldense - Frommholz - Finkeldei - Schuitema Auping - Lattoflex - Pullman - Zevenslaper - Norma - Treco- Slaapmeubilair - Loddenkemper enz wooii F-londerden straatarme kinderen in Bolivia staan dankzij de kinderbrigades op uit hun uitzichtloze bestaan. Kinderstem, het kinderprogramma van Mensen in Nood, sponsort dit project. Voor hen een unieke kans op een betere toekomst. Daar is nu dringend geld voor nodig.Jl Steun Kinderstem! Mensen in Nood maakt deel uit van Cordaid Mensen in Nood Wemmmm Kinderen horen te spelen en met te overleven. Daarom steunt Mensen in Nood met lokale hulpverleners overal ter wereld projecten gericht op kwetsbare groepen in de samenleving. Wilt u het werk van Mensen in Nood steunen, maak dan uw bijdrage over op GIRO 667, Den Bosch. Doe het vandaag nog. CARITAS NEDERLAND

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 38