ZEEMAN MAAKT WINKELEN IN EUROPA GOEDKOPER! i-M JT\ ZEEMAN 'Wie Las Vegas niet kent, is geen kwaliteit gewend' KB RotterdamseOndernemersprijs gericht op midden- en kleinbedrijf JACQUARD G0EDK00PSTE ZIJN! Nieuw amusement op Katendrecht GROEPSLEID(ST)ERS ENTHOUSIASTE OPROEPKRACHTEN Thais in KINDER OP VAN G Tot 8 februari aanmelden voor 'Ondernemer van het jaar 2001 50x100 cm JPfcOO 600 WINKELS IN EUROPA DAN KUN JE DE r_I textielSupers iffy# ttRBURO Heine weeffoutje Jacquard 1 persoons 90/100x200 In diverse I 70xi40cm ■QO 1 persoons 90x200 cm 140x200 cm Wie koopt er nou met/ ROTTERDAM - Altijd al eens een gokje willen wagen in een Amuse- mentshal, maar het nog nooit gedurfd? Moge- lijk teruggeschrokken van de snauwende por- tier? Dan wordt het de hoogste tijd om eens bij amusementshal 'Las Vegas', naar binnen te stappen. De speelhal is gevestigd aan de Suma- traweg in de wijk Ka tendrecht. Bezoekers worden er begroet door een goedlachse portier die op zijn gemak een praatje aanknoopt. VeilisheidR i /S wv AUTOSCHADESERVICE MEERBURG te Capelle a/d IJssel is een jong en zeer dynamisch bedrijf welke o.a. zaken doet met 59 verzekeraars en de gehele Nederlandse autoleasetop. Wegens aanzienlijke uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij per direct op zoek naar een ALLROUND AUTOSPUITER/ VOORBEWERKER Wil jij ons enthousiaste team komen versterken, bel dan nu 010-4517149 (ook's avonds) en vraag naar Jack of Mark Meerburg. E-mailen kan natuurlijkook: info@autoschade-meerbura.nl AUTOSCHADESERVICE MEERBURG Hoofdweg 48 2908 LC Capelle a/d IJssel tel.: 010-4517149 (24 uur). www.autoschade-meerburg.nl R.K. BASISSCHOOL DE ROZENHORST EEN ENTHOUSIASTE LEERKRACHT m/v GEDIPLOMEERDE BEVEILIGINGSBEAMBTEN m/v Over enkele maanden vindt weer de jaarlijkse ver- kiezing voor de Rotterdamse Ondernemersprijs (ROP) plaats. De ROP is een jaarlijks initiatief van de gemeente Rotterdam en de Kamer van Koop- handel Rotterdam. De verkiezing richt zich vooral op het midden- en kleinbedrijf. De prijs bestaat uit een bedrag van 20.000 gulden en een schitterende trofee. Daarbij mag de winnaar zich ook 'Onder nemer van het jaar 2001' noemen. Tenslotte zijn de erkenning, naamsbekendheid en mogelijke om- zetstijging misschien wel de grootste prijzen die de winnaar ten deel kunnen vallen. Jurering Selectie h Week 05 TOTAAL-TX17 I Jacquard kleuren K|eine weeffoutjes 1 persoons Verschillende dessins Knaken wisselen doe je aan de bar. Maar eerst vraagt de barman of je al een 'bakkie' hebt gehad. Als de koffie op is en de briefjes ingewisseld zijn tegen munten, is het tijd om een automaat uit te zoe- ken. Zoemende bakken die felle lichten uitstralen. Dik- ke machines met vierkante knoppen die allerlei melo- dieen laten horen. Het spel kan beginnen! De hartslag stijgt bij elke tik op de knop. De portier legt een hand op je schouder en geeft een ernstige waarschuwing: „als je verder speelt staan we Denis den Broeder:We hebben 75 fruitautomaten staan. Het personeel bestaat uit een grote vriendenclub. Alles gaat hier gemoedelijk en rustig toe. (Foto: Rob Kamminga) niet voor de gevolgen in. Je loopt namelijk het grote risi- co de jackpot te winnen!" Denis den Broeder is general manager van Las Vegas, hij zegt: „We hebben hier vijf- enzeventig fruitautomaten staan. Het personeel bestaat uit een grote vriendenclub die elkaar al heel lang kent. Dat merk je ook als je in on- ze zaak komt. Alles gaat hier gemoedelijk en rustig toe." f Belangnjk punt bij Las Vegas, is veilig- heid. ..Iedereen moet hier op een leuke manier een gokje kunnen wagen", zegt den Broeder. „Elke bezoeker tussen de eenentwintig en honderd jaar is hier welkom. Door onze rustige aanpak vervullen we ook een be- langrijke sociale rol in de wijk. Oudere en jongere mensen wippen hier vaak even aan om een praatje te maken. Dat kan allemaal bij ons in de zaak." Als extra service beschikt Las Vegas nu ook over een jackpot. Dat kost de bezoe ker geen cent meer. De jack pot keert afhankelijk van de inhoud tussen de tweehon- derdvijftig en vijfduizend gulden uit Wie denkt dat de automatenhandel alleen aan zichzelf denk heeft het mis. Las Vegas is nauw betrok- ken bij een aantal sociale projecten. Zo sponsoren ze het jaarlijkse uitje van de be- jaarden uit de wijk, en het Sofia Kinderziekenhuis. Las Vegas is er voor ieder- een die op een leuke manier en in een prettige ambiance een gokje wil wagen. „Ons personeel staat dag en nacht voor de bezoeker klaar", zegt Den Broeder. „Want wie Las Vegas niet kent, is geen kwaliteit gewend." Catalpa is een landelijke organisotie voor kinder- I opyang. Zij exploiteert door het hele land kindercentra ten a behoeve van kinderen van 0 tot 12 jaar. Op onze kinderdagverblijven in de regio Bergschenhoek/ Bleiswijk/ Rotterdam worden dagelijks kinderen op een pedagogisch verantwoorde en plezierige wijze opgevangen. Voor onderstaande kinderdagverblijven zoeken wij Kinderdagverblijf de Petteflat, Groeneweg 68 te Bergschenhoek, tel (010) 521 76 33, per 1 april een groepsleidster voor 30 uur per week Vacaturenummer: 405/145/01 Buitenschoolse opvang De Bikkels, Stampioendreef 3 te Bergschenhoek, tel (010) 521 15 00, per 1 april een groepsleidster voor 20 uur per week Vacaturenummer: 421/146/01 Kinderdagverblijf Terbregge, Ommoordsehof 9 te Rotterdam, tel (010) 251 98 67, per 1 april een groepsleidster voor 30 uur per week Vacaturenummer: 427/147/01 Kinderdagverblijf Kameleon, De Wilgenlei 2 A te Bleiswijk, tel (010)522 15 22, per 1 april een groepsleidster voor 30 uur per week en per medio maart een groepsleidster voor 20 uur per week, ter vervanging van een zwangerschapsveriof Vacaturenummer: 411/148/01 Daarnaast zoeken wij voor alle bovenstaande kinderdagverblijven en buitenschoolse opvang Vacaturenummer: 149/01 Functie-eisen: (bezig met) een relevante opleiding (bijv. SPW of LKC) dienstverlenend/open houding kunnen werken in teamverband Het salaris is gebaseerd op de CAO Kinderopvang. Voor informatie over de vacatures kunt u contact opnemen met de leidinggevende van het kinderdagverblijf. Kandidaten worden verzocht binnen 14 dagen schriftelijk te reageren. U kunt u brief met CV sturen naar buitenschoolse opvang De Bikkels, Stampioendreef 3, 2661 SR te Bergschenhoek, ter attentie van mevr. M. Korendijk (vestigingsmanager),onder vermelding van het vacaturenummer. JAN TOOROPSTRAAT 3 - 5 3181 HE ROZENBURG TEL 0181-212565 FAX 0181-215309 Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Rozenburg zoekt met ingang van 1 maart 2001 of z.s.m. daarna wegens uitbreiding Het betreft een volledige betrekking voor een van onze kleuter- groepen. Collega's die in deeltijd willen werken, worden ook uitgenodigd te solliciteren. Wij zoeken iemand die: de uitgangspunten van het katholiek onderwijs onderschrijft de zorg voor kinderen heel belangrijk vindt beschikt over een flinke dosis werklust goed kan samenwerken met collega's Wij bieden: een enthousiast team een goede begeleiding in de nieuwe schoolomgeving een school met ongeveer 340 leerlingen, verdeeld over 14 groepen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de directeur van de school, Jan Tooropstraat 3/5, telefoon: 0181-212565- Belangstellenden voor deze functie worden uitgenodigd om binnen 14 dagen een schriftelijke sollicitatie te zenden aan voornoemd bestuur, t.a.v. mevr. A, Varekamp-Visser, Postbus 1018, 3180 AA Rozenburg. KB Beveiliging, onderdeel van de Eerlandgroep Facilitaire Diensten en gevestigd te Krimpen aan den IJssel, is een regionaal opererend beveiligingsbedrijf gespecialiseerd in objectbeveiliging, winkelsurveillance en mobielsurveillance. Vanwege een enorme groei van onze bedrijfsactiviteiten zijn wij met spoed op zoek naar: Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van het Basisdiploma Beveiliging of het diploma Algemeen Beveiligingsbeambte, een geldig EHBO-diploma en een rijbewijs. Tevens dient u over eigen vervoer te beschikken. Wij bieden de juiste kandidaten een fulltime baan, een salaris conform de CAO 'Particuliere Beveiligingsorganisaties' en doorgroeimogelijkheden binnen ons bedrijf. Indien u wilt solliciteren dan kunt u van ma t/m vr tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met Eric Wierda op tele- foonnummer 0180 - 54 08 00. BEVEIU^ Brandwachtencentrale WSA, onderdeel van de Eerlandgroep Facilitaire Diensten gevestigd te Krimpen aan den IJssel, een lan- delijk opererende brandwachtenorganisatie, is vanwege een enor me groei van haar bedrijfsactiviteiten op zoek naar: GEDIPLOMEERDE BRANDWACHTEN m/v Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van het rijkserkende diploma brandwacht, een geldig EHBO-diploma reanimatie en het diploma VVA 1Tevens bent u in goede gezondheid en in het bezit van eigen vervoer. Wij bieden een fulltime dienstverband, een zelfstandige en verant- woordelijke baan, goede arbeidsvoorwaarden en een prettige werk- sfeer. Indien u wilt solliciteren, dan kunt u van ma t/m do tijdens kan tooruren telefonisch contact opnemen met Eric Wierda op telefoonnummer 0180 - 54 08 00. f^enc entr% ven De zevenkoppige jury staat onder leiding van professor Verhaegen (de- caan Bedrijfskunde aan de Erasmus Universiteit). De ze jury kijkt naar harde cijfers, maar ook naar durf, creativiteit en hoe de ondernemer zijn/haar mo- gelijkheden benut. Finan- cien, organisatie, personeel en marketing, naar alle as- pecten wordt gekeken. ,Ik ben blij dat ik meege- daan heb", blikt John Schol- te van Golfcentrum aan de Kleiweg in Rotterdam terug op het vorige jaar, waarin hij genomineerd was voor de Rotterdamse Ondernemers prijs. Ondanks dat hij de prijs uiteindelijk niet won, kijkt Scholte met een tevre- den gevoel op die periode te rug. „De public relation en de erkenning die ik daarna gekregen heb zijn fantas- tisch." De nominatie voor de ROP heeft volgens Schol te louter positieve gevolgen gehad. Scholte: „Je moet er eerst heel veel voor doen en wordt als bedrijf helemaal doorde mangel gehaald. Het prettige is dat je zelf weer gaat nadenken over je be drijf, je blijft alert. Ik ben heel blij dat ik toen bij de eerste drie ben geeindigd, daar ben ik sportman genoeg voor. Het is ook heel leuk voor het personeel, want je bereikt het toch samen." „Het was een groot feest", herinnert ook Peter van Vlij- men van het vorig jaar geno- mineerde bedrijf Helvoet Holding zich. Ook zijn be drijf behoorde tot de drie laatst overgebleven genomi- neerden. „We kenden de prijs niet zo goed, maar op advies van de gemeente Hel- levoetsluis hebben we mee- gedaan. „De publiciteit daarna heeft ons heel erg goed gedaan. Er is een stuk zelfvertrouwen in het bedrijf gekomen." Helvoet Hol ding bestaat al sinds 1939 en is tegenwoordig gespeciali seerd in rubber- en kunststof precisieproducten en de as semblage daarvan. Van Vlij- men: „Een direct gevolg van de deelname aan de prijs is dat we een verbeterplan voor onze public relation hebben gemaakt. De jury van de On dernemersprijs prees ons ook om het innoverende en continuerende ondernemer- schap. Dat was heel treffend. Van onze klanten kregen we hele positieve reaches op onze nominatie. Het winnen van de Rotterdamse Onder nemersprijs is niet gemakke- lijk, maar je wordt er bij deelname sowieso beter van. Het kost tijd als je het goed wilt doen, maar het brengt ook erg veel op", weet Van Vlijmen. Prof. dr. Verhaege: Gemiddeld doen er jaarlijks zo'n veertig bedrijven mee aan de strijd om de Rotterdamse Ondernemersprijs. Niet meer dan drie genomineerden blijven daar van over en uiteraard kan er maar een winnaar zijn." „Heel spannend", vond de winnaar van de Rotterdamse Ondernemersprijs 2000, Ton Kooren van Kotug In ternational BV, de deelname aan de ROP. Hij waardeert de ROP 2000 vooral om de erkenning die het hele be drijf er door heeft ervaren. Het in 1977 opgerichte be drijf had zich na het gereed- komen van de Oosterschel- dewerken meer op de haven gericht. Innovatie stond en staat bij Kotug International hoog in het vaandel. Een an- der bemanningssysteem en nieuwe, betere schepen hiel- pen het bedrijf aan een goe de marktpositie. Kooren herinnert zich: „Op de dag van het bedrijfsbe- zoek was de jury verlaat door het uitlopen van eerde- re bezoeken. Daardoor hid den we onze presentatie on- verwacht aan boord van een van onze schepen in plaats van op kantoor. Die presen tatie was daardoor niet opti- maal, maar uiteindelijk zijn we toch winnaar geworden. En het was bepaald geen walk-over, want ook de an- dere twee genomineerden zijn de laatste jaren goed be zig. Meedoen is vooral leuk voor de organisatie binnen het bedrijf. Wij weten wel dat we al jaren aan het knok- ken zijn, maar het is leuk als de buitenwereld dat ook ziet. Wij hebben dankzij een fan- tastische ploeg medewerkers de ondernemersprijs gewon- nen. En publicitair is het winnen van deze prijs na- tuurlijk bijzonder prettig." Gemiddeld doen er jaarlijks zo'n veertig bedrijven mee aan de strijd om de Rotter damse Ondernemersprijs. Niet meer dan drie genomi neerden blijven daar van over en uiteraard kan er maar een winnaar zijn. Toch benadrukt Prof, dr Verhae gen, voorzitter van de jury, dat meedoen voor alle be drijven een goede zaak is. Verhaegen is decaan van de faculteit Bedrijfskunde aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Vanuit die posi- tie weet hij dat ondernemen voor velen een uitdaging is. Verhaegen heeft een goede indruk van de kwaliteit van ondernemingen in de regio. „De achterliggende gedach- te van de Rotterdamse On dernemersprijs is het onder- nemerschap in het midden- en kleinbedrijf in de regio te stimuleren en succesvolle ondernemers onder de aan- dacht te brengen. Aandacht voor strategic is heel belang rijk: hoe worden kansen door de ondernemer vorm gegeven? We hebben elk jaar veel goede inzendingen om uit te kiezen. Er is altijd een veelkleurigheid aan in zendingen; er zit heel veel goed ondernemerschap in deze regio. Er doen allerlei soorten bedrijven mee, van bedrijven met een paar men- sen tot bedrijven met hon- derden werknemers." Verhaegen noemt het een genoegen om in de jury te zitten. „De succes stories die we horen zijn voor de jury ook leuk. We doen het dan ook met veel plezier. Er doen heel verschillende be drijven mee, uit de hele re gio. Bij de laatste zes zitten altijd wel drie bedrijven van buiten Rotterdam. De sprei- ding over de regio is heel goed." Verhaegen licht nog eens toe hoe de jury na het sluiten van de inschrijvings- termijn precies te werk gaat. „De eerste ronde is de moei- lijkste, omdat het niveau van de deelnemers hoog is. Dam worden er twaalf bedrijven geselecteerd, die worden be- zocht door een accountant en de jurysecretaris. Vervol-j gens is er een tweede selec tie en blijven er nog zes be drijven over. Die bezoeken we met z'n alien, op een dag. Dat is altijd een hele leuke en leerzame dag. Dan komen we toch vaak nog verrassende en leuke dingen tegen. De eerste inschatting verandert nog wel eens..." In de laatste ronde blijven drie genomineerden over en uit dat gezelschap wordt de winnaar gekozen. Op 26 april volgt de bekendmaking in de Beurs WTC." Verhaegen geeft aan dat die winnaar absoluut niet de eni- ge is die profijt trekt uit het deelnemen. „Deelnemen is heel belangrijk. Het ver- sterkt het wij-gevoel van een bedrijf. Deelnemen betekent ook weer eens weten waar je- mee bezig bent, de zaken weer eens op een rijtje zet- ten. Waarom doe ik het als ondernemer zo? Kan het ook beter? En deelnemen heeft natuurlijk een groot PR-ef fect." Ondanks het werk dat er voor een ondernemer bij deelname aan vastzit, heeft Verhaegen dan ook maar een advies voor onderne mingen in de regio. „Nie- mand moet aarzelen om in te schrijven", benadrukt hij. Aanmelding voor deelname is nog mogelijk tot 8 februa ri. Voor meer informatie over de Rotterdamse Onder nemersprijs; telefoon (010) 4259340 of internet ww- w.ondememersprijs.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 4