Wij zoeken mensen die nog echt in hun werk geloven doen het zes keer per week... ial Ofe p) "in is)@g(D0®(Ml 0 W&R /meet- en echnicus T Bent u de schakel m/v die onze technische organisatie komt versterken? klein ZELFSTANDIG WERKEND KOK M/V PROGRESS VERKOPER m/v Slijper/draaier Plaatwerker/lasser Monteurs Elektro Monteurs Field Service Engineer IIUIKAVS IvLUCKNER Managers van Rotterdams Dag'uiad Wie komt ons team versterken en wH behoorlijk wat bijverdienen? Bezorgers van het Rotterdams Dagblad ook wel "RD bikers" genoemd, profiteren als enigen van een reeks unieke voordelen. "RD bikers" bezorgen een middagkrant en kunnen dus altijd uitslapen. Wat dacht je van elke maand kans op VW-bonnen t.w.v. 25,-, een gratis regenpak, 9 extra we ken verdienen bij goede bezorging. En als klap op de vuurpijl krijgen "RD bikers" de speciale "RD bikers" voordeelpas waarmee je korting krijgt op producten bij de onderstaande bedrijven. Pak die voordelen en bezorg'm: Vui snel de bon in df surf naar www.rotterdamsdagblad.nl Naam: Adres: Postcode/Woonplaats: Telefoon: ->*«- MARKIES EXCLUSIEF MARKIES EXCLUS/EP VERKOOP BINNENDIENST MONTEUR E-mail:Leeftijd:.. Vui snel de bon in en stuur hem op naar: Rotterdams Dagbiad.o.v.v. RD bikers, Postbus 1162, 3000 BD Rotterdam 15 jaar) Assistent-Accountant SERVICE CENTRUM TE HOOGERBRUGGE De Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam exploiteert het servicecentrum "Te Hoogerbrugge" gelegen in Rotterdam - Ommoord. Het centrum telt thans 413 appar- tementen en biedt haar bewoners de combinatie van zelfstandig wonen en een uitge- breide service. Ter completering van onze keukenbrigade zoeken wij kandidaten voor de functie van 17 uur per week 15 dag per week en een weekend in de drie weken) en daarnaast op afroep beschikbaar zijn voor vervanging van collega's tijdens vakanties (voorname- lijkin de schoolvakanties) en bij ziekte. Onder de verantwoordelijkheid van de directeur van het servicecentrum zal zij/hij worden belast met: - Het bereiden van maaltijden voor onze bewoners. - Partijen en festiviteiten. - Algemene keuken/restaurant werkzaamheden. - Bij toerbeurt werken op zaterdag/zon- en feestdagen. Voor de vervulhng van deze vacature komen in aanmerking zij die beschikken over: - Horeca-, catering- of instellings-ervaring. - Affiniteit met 55-plussers. - Goede contactuele eigenschappen. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Voor de honorering en overige arbeidsvoorwaarden geldt de CAO voor woningcorpo- raties. Schriftelijke sollicitaties vergezeld van persoonlijke gegevens kunt u sturen aan servicecentrum "Te Hoogerbrugge", Varenhof 182,3069 KM Rotterdam. Voor nadere informatie kunnen belangstellenden telefonisch contact opnemen met de heer F.P.J, van Dam, directeur van het servicecentrum, 010-4202939 (bij voorkeur tussen 09.00-10.00 uur). SOFTWARE Administrator Financial Accounts M/V Week 06 TOTAAL-TX14 Tevopharm B.V. is een internationaal opererende onderneming en fabrikant van verpakkingsmachines voor de internationale food en non-food industrie. Tevopharm B. V. maaktdeel uit van Klockner WerkeAG. Momenteel zijn er binnen Tevopharm B. V. een aantal vacatures voor de volgende enthousiaste medewerkers. U bewerkt materiaal volgens tekening op speciale en conventionele bewerkingsmachines tot onderdelen. U hebt een LBO/MBO opleiding met CNC kennis of gelijkwaardig en enige jaren werkervaring. U vervaardigt volgens tekeningen zowel plaatwerk als licht constructiewerk. U hebt een LBO/MBO opleiding of gelijkwaardig en ruime werkervaring. U bent actief met het vanaf tekening monteren en samenbouwen van onderdelen tot machines. U controleert de machine of delen daarvan op functie en uiterlijk en draagt zorg voor het afstellen. U hebt een LBO/MBO-WTB opleiding of gelijkwaardig. U bent actief met het vanaf tekening geheel zelfstandig bedraden en monteren van schakel- panelen en schakelkasten en het installeren hiervan in de machines. U hebt een LBO/MBO Elektro- opleiding of gelijkwaardig. U bent in staat, na een gedegen interne inwerk- periode 1 jaar), wereldwijd onze verpakkings machines te installeren en te servicen. U hebt een MBO/HBO-E opleiding of gelijkwaardig, en kennis van de Duitse en Engelse taal. U bent bereid veel te reizen. Herkent u zich in een van de hiervoor omschreven functies, dan bent u de ontbrekende schakel die we zoeken. Reageer vandaag nog en neem als toekomstig collega contact op met Tevopharm B.V. Richt uw schriftelijke sollicitatie aan onze afdeling Personeelszaken, t.a.v. Letty Oostdijk of Martha van Hattem. Tevopharm B.V. t.a.v. afdeling PZ Postbus 35 3100 AA Schiedam Tel. 010 - 488 58 99 E-mail: m.hattem@tevo.nl, l.oostdijk@tevo.nl. Kijk voor meer informatie ook op onze website: www.tevo.nl PACKAGING MACHINERY H'w'iwmt., Administratief medewerker m/v mavo/havo/meao, vestiging Rotterdam Ons specialisms; het detacheren van technische vakmensen Onze ambitie: een bedrijf dat zich onderscheidt in zaken als eeriijkheid, betrouwbaarheid en integriteit. Onze medewefkers. aanpakkers die hun geloof ook in hun werk praktisich proberen toe te pspsen. Zie www.toptech.nl voor meer informatie. Of bel Hans Glas: 010 210 34 88 Sollic.itatiebrieven kun je eveneens aan hem richten: TopTech, Postbus 54110 3008 JC Rotterdam Of mail naar hans.glas@toptech.nl Hi ARE 1 AA' zonwering met uitstraling zonwering-raamdecoratie-rolluiken-plafonds Goudsesingel 43 te Rotterdam tel. 010 - 4140818 Markies Exclusief levert zonwering en rolluiken. Wij leveren uitsluitend kwaliteitsmerken van binnen- en buitenzonwering. Wij bouwen aan een professionele organisatie in een collegiale sfeer. Wij hebben 2 vacatures voor een fulltime dienstverband. - Minimaal 2 jaar ervaring met zonwering of interieur inrichting/stoffering. - Verkoop in de showroom - Klanten telefonisch te woord staan - Werkvoorbereiding en planning - Computerkennis MS Word - Minimaal 2 jaar ervaring in de montage van zonwering - Zelfstandig werken - Klantvriendelijk - Gedreven om goed werk af te leveren Schriftelijke reacties binnen 14 dagen naar: Postbus 22 128, 3003 DC ROTTERDAM Of e-mail: markies@box.nl Oftelefonische reactie: tel. nr. 010- 414 08 18 Vragen naar Robert Oostheim Witte de Withstraat 55-57 Coolsingel Beursplein W R is een jong en dynamische registeraccountant- en belastingadviesmaatschap en is een compleet zakelijk dienstverlener voor middelgrote ondernemingen. De 100 enthousiaste medewerkers staan al ruim tien jaar garant voor goede dienstverlening. Voor onze kantoren in Rotterdam, Amsterdam en Utrecht zijn wij op zoek naar collega's die het huidige team willen versterken. Assistent-accountant bij W R is een veelzijdige functie, waarin je met alle facetten van de accountancy in aanraking komt. Je wordt ingezet bij projecten als controller en je treedt op als adviseur van clienten omtrent administratis, automatisering en eventueel op fiscaal terrein. Je bent voor clienten behalve adviseur ook de spil van hun financiele organisatie. Hierbij is het mogelijk om voor korte of langere duur direct te worden ingezet bij onze clienten. Kortom, wij bieden een schat aan ervaring en mogelijkhe- den. Bij W&R bepaal jij hoe je loopbaan zich ontwikkelt, kies uit de vele mogelijkheden. Bij W&R is de mens de maat! Van ons kun je verwachten: - beduidend hogere honorering; - een jong en dynamisch team; - zelfstandigheid en afwisseling; - diverse opleidingsmogelijkheden; - afhankelijk van je ervaring en werkzaamheden krijg je een auto; - premievrij pensioen; - goede doorgroeimogelijkheden. Een schriftelijke reactie kun je richten aan: W&R, Rivium 2e straat 24, Postbus 8686,3009 AR Rotterdam. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Mr Drs. Maarten de Ruiter RA, telefonisch bereikbaar overdag 0800-ruimbaan (0800-7846222) en's avonds 010 - 2849000. Ook kun je onze homepage bezoeken op http://www.wenr.nl en een e-mail sturen naar mderuiter@wenr.nl Recisteraccountants Belastingadviseurs Support de mens is de maat wij een: taties schrifteli. niscb richten a 9 Opleiding: MTS-niveau bij voorkeur Stek- en WA I gecertificeerd. Kantoorgebouw Kortland Nieuwe Tiendweg 11a 2922 EN Krimpen aan den IJssel Telefoon: (0180) - 51 31 33. Perquin Import B.V. in Leiden is op het gebied van wegen-/markeerverf in spuitbussen marktleider in Nederland. Als importeur van Geveko Industri AB (TQM SS-EN9001 Zweden distribueren wij onze spuitbussen onder de merken Merquline en Mercalin. Nu wij ons marktaandeel en productenrange willen gaan uitbreiden, zijn wij op korte termijn op zoek naar een Je zal werken in een team van 3 personen en rapporteren aan de algemeen directeur. Het is een zelfstandige baan en verwacht wordt dat je eigen initiatieven neemt. Je bent gemakkelijk om mee te werken, creatief en doelgericht. Je zult verantwoordelijk zijn voor: Zowel de verkoop bij huidige klanten als het aanbrengen van nieuwe klanten Budgetten en prognoses In samenwerking met collega's; contracten en prijsstelling In samenwerking met collega's: marketing en verkoop van huidige en nieuwe producten Wij zoeken iemand in de leeftijd van 30 - 45 jaar met verkoopervaring. Ervaring met verkoop aan de groothandel en/of in de bouw is een pre. Minimale opleiding is HAVO. Je moet je goed kunnen uitdrukken in zowel taal als geschrift. Goede kennis van de Engelse taal en het vloeiend spreken en schrijven van de Duitse taal is een vereiste. De baan brengt veel reizen met zich mee. Arbeidsvoorwaarden zijn een fulltime baan op basis van een half- c.q. jaarcontract met de intentie een dienstverband voor onbepaalde tijd. Datum indiensttreding, salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overleg. Wij zien graag je sollicitatiebrief, voorzien van je c.v., voor 12 februari a.s. tegemoet. Perquin Import B.V., t.a.v. Mirjam Perquin, Hoge Rijndijk 14,2313 KJ Leiden, tel. 071-5127813. Je kunt ons ook e-mailen: soll@Derqfiin.nl ejq Ben jij iemand die graag voor onze Benelux-organisatie administratieve financiele onder- steuning geeft, zorgt voor de dagelijkse administratie ten behoeve van de debiteuren en crediteuren en graag in teamverband werkt aan bet bereiken van een gezamelijk duidelijk resultaat? solliciteer dan naar de functie van taken ziin o.a: bijwerken van diverse dagboeken (bank-, inkoop- en verkoopboek); verzorgen van de betalingen; verzorgen van debiteurenbeheer; medeverzorgen van rapportages; diverse overige werkzaamheden. gewenste kennis en ervaring: werken en denken op MBO-niveau; goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Interesse? Stuur dan voor 15 februari 2001 jouw CV met begeleidend schrijven naar Progress Software, Postbus 553, 2900 AN Capelle aan den IJssel, t.a.v. Angela van Pelt. Mailen kan ook naar humanrnl@Drogress.com Meer informatie nodig? Bel met tel.: 010-2351111 of bezoek onze internet site www.progress.com Progress Software, een beursgenoteerde organisatie, is wereldwijd leverancier van soft- ware-producten en services waarmee bedrijfsapplicaties voor het internet kunnen worden ontwikkeid, gei'mplementeerd en beheerd. Het bedrijf biedt hoogwaardige messaging-ser- vers, appiicatieservers, databases en producten voor applicatieontwikkeling en -beheer.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 28