Horn Keukens... betaalbare meesterwerken. Rectificatie ik naar een functie met veel vrijheid? hiedtu/ meer^/ Gratis Gebr. v/d Bosch MDF Keukens (AANKOMEND) EXPEDITEUR m/v verkoper/ster service monteur (m/v) Meubelboulevard Hoogstad C. Burgerlaan 14 VLAARDINCEN TEL. 010-234 22 75 plaatsing 2 eersteklas loccities in cle regio Rotterdam H Tandartspraktijk geopend Tel. 010-4268702 TE KOOP GEVRAAGD Keukenshoppen bij Horn Keukens betekent een meesterwerk in huis halen. Voor een uiterst voordelige pr(js en met een uitstekende service koopt u een keuken geheel volgens uw eigen smaak. Bent u een liefhebber van klassiek, houdt u van elegantie en eenvoud of bent u eerder het hypermoderne type, Horn Keukens zorgt ervoor dat uw keuken perfect aan uw wensen wordt aangepast. Een keuken om in te lijsten een betaalbaar meesterwerk in huis. {MP* VRIJDAG KOOPAVOND TOT 21.00 UUR. al 45 jaar uw keuken&bad specialist NU bij aankoop van een meesterwerk: MDF Landhuisstijlkeuken 270 cm ind. kookplaat, afzuigkap, koelkast, blad spoelbak vanaf /3295f- ind. BTW, verwijderingsbijdrage in prof iel landhuis - cassette 40 mm, cassette 7 mm en vierzijdig afgerond in 12 kleuren Hoekkeuken 240 x 180 Vanaf/4495,- ind. BTW, verwijderingsbijdrage ind. kookplaat, afzuigkap, koelkast, blad, spoelbak Te Merk: Rot Punkt 150 f ronten zowel MDF als houten fronten r. v/d Bosch strieweg 25 rdingen 010-4601905 maandag t/m vrijdag 10.00 tot 16.00 uur zaterdag 10.00 tot 14.30 uur KEIZERSHOF Menu van de chef a 79.50 te bestellen per tafel edere zondas< van 12.00 uur tot 14 00 uur hrunrh "1 Koninklijke Dirkzwager verbindt sinds 1872 alle schakels in en rond de Rotterdamse haven met elkaar. Dat doen we snel, betrouwbaar en ongebonden, 24 uur per dag, zeven dagen per week. Bij Koninklijke Dirkzwager draait alles om informatie, communicatie en mensen. Wegens zwanger- schapsverlof van een collega zijn wij voor de afdeling Berichtenverkeer op zoek naar een MEDEWERKER BERICHTENVERKEER m/v De functie zal de eerste 6 maanden fulltime (gem. 34,2 u.p.w.) zijn en daarna parttime (gem. 17,1 u.p.w.) Uw profiel: HAVO of vergelijkbaar goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal kennis van Windows/Word bereid zijn om in een semi-continurooster te werken goede communicatieve vaardigheden goede typevaardigheid Functietaken: het bewerken van alle binnenkomende berichten via fax, e-mail, telex en telefoon het verzorgen van het benodigde berichtenverkeer bij stakingen, stremmingen en noodberichten t.b.v. klanten het verzorgen van alarmlijnen en boodschappendiensten het registreren en controleren van verzonden berichten het registreren en samenstellen van scheepslijsten Heeft u vragen dan kunt u contact opnemen met de heer S. de Koning of mevrouw V. Blanco, tel. 010-5931600. Uw sollicitatiebrief kunt u voor 23 februari a.s. sturen naar: Koninklijke Scheepsagentuur Dirkzwager BV Afdeling Personeelszaken Postbus 14 3140 AA Maassluis Unilever I Nieuwe patienten kunnen zich telefonisch aanmelden. Zowel ziekenfonds als particulier. Specialisatie: kroon- en brugwerk. HORfl KEUKENS Restaurant - Partycentrum - Bowling I luwclijksl'eestcn Iliiwclijksvoltrekkingcii PersoiicclslcesUn 10 tot 1500 personcn Martin Luther Kingweg 7 3069 EW Rotterdam-Ommoord Tel 010-45513 33 Telefax 010-4568023 www.keizershof.com E-mail: info@keizershof.com Menu la/ 42,50 Mosterdsoep Gebakken scholfilet met warme ravigottesaus of Stoofpotje van het hert Pistache-ijs met een soezenwafel Menu's van 16februari t/m 2 maart Menu 2 a/52,50 Carpaccio van coppa di parma Romige champignonsoep met groene kruiden Gebakken rogvleugel met saffraansaus of Varkensfilet gevuld met lamshaas en bier-gembersaus Bruine chocoladeparfait met koffiesaus Noldijk 41 a, 2988 CD, Rijsoord (gemeente Ridderkerkj tel. 0180-621220, telefax 0180-621280 www.wevershoeve.nlE-mail: info@Wevershoeve.nl Menu 3a/ 62,50 Rauwe zalmtartaar met blini's Heldere bouillon met taugd en prei Verfrissing van champagne en passievruchtenijs Trilogie van vis met champignon-garnalensaus of Varkensmedaillons met sinaasappelcr£me- fraichesaus Bavarois van rood fruit Menu 4a/ 72,50 Gerookte eendenborst met komkommerbolletjes Kalfsbouillon met zwezerik Gegrilde mulfilet met staartscampies Spoom van limoenijs Op het bot gebakken lamsrib- smkje met tomatenjus Citme brulee II Een 6-gangen verrassingsmenu, waarbij u aangeeft waar u niet van houdt. De chef maakt dan een keus voor u. Het menu van de chef kan iedere dag besteld worden tot 20.30 uur Uitgebreid genieten van een welkomstdrankje, koude gerechten (vis, vlees, salades) soepen, warme gerechten, desserts, als afsluiting koffie of thee. De brunch kost 35,- per persoon. Kinderen tot 3 jaar gratis. Kinderen van 3 t/m 11 jaar 10,- korting. UITSLUITEND OPRESERVERING Wekelijks brunches - Specialiteitenrestaurant s - tweeuckelijks isselende menu's - »nk a la carte mogeli jk DIRKZWAGEI an Op 7 februari j.l. is, buiten onze schuld, een onjuiste advertentie geplaatst. Vandaag vindt u de juiste advertentie (vrouwen en mannen gezocht) elders in dit blad. Excuses voor dit ongemak. Science For The Real World European Juice Terminal B.V. verzorgt de opslag, verdeling en distributie van citrussap- concentraten. EJT heeft een personeelsbestand van ca. 30 medewerkers. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij contact met kandidaten voor de functie van: De werkzaamheden zullen - voorlopig onder leiding van een ervaren expediteur - bestaan uit: Correct afhandelen van geladen vrachtauto's met betrekking tot alle laaddocumenten; Bevestigen van orders naar klant en vertegenwoordiger; Bestellen van vervoer; Up-to-date houden van de ritplanning; Onderhouden van contacten met klanten en vervoerders voor wat betreft logistieke zaken; Genereren van facturen; Overige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: Kandidaten dienen een afgeronde MBO-opleiding te hebben, aangevuld met relevante cursussen op douanetechnisch en logistiek gebied of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau. Goed Engels noodzakelijk; Frans, Duits, Spaans een pre. (Op termijn) zeer zelfstandig kunnen werken. Werktijden: In overleg. Afhankelijk van de te verladen hoeveelheden kan de terminal tot na zessen open zijn; verschuiving van werktijden O'diensten') is dan mogelijk! Vroege dienst bv. van 7.00 uur tot 15.30 uur, late dienst vanaf bv. 9.30 uur tot 'einde'. Flexibiliteit is dus gewenst. pas naar huis als de laatste vrachtwagen van de juiste papieren is voorzien en wegrijdt! Tijd-voor-tijd-regeling is mogelijk en/of overwerkvergoeding! Nadere informatie over deze functie kan de heer R. Baksteen geven op telefoonnummer 010-2210025. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: European Juice Terminal B.V. T.a.v. de directie Postbus 6780 3002 AT Rotterdam Zonwering Westland is een jong en dynamisch bedrijf. Zonwering Westland is leverancier van alle soorten binnen- en buitenzonwering en interieurstoffen zoals vloerbedekking. houten vloeren, raambekleding en behang van topmerken. Kortom, alles om het interieur aan te kleden. behalve dan de meubels. Zonwering Westland werkt dus volgens een uniek concept. Ter versterking van otts team zijn wij op zoek naar .-x-Sv. die op zoek is naar een afwissleende baan met veel vrijheid. Enige verkoopervaring is gewenst. Ben jij enthousiast, repre- sentatief en heb je feeling voor kleur en interieur, schrijf dan een sollicitatiebrief naar: Ambiance Zonwering Westland BV t.a.v.: Dhr. R.M. Sneek of Mevr. S.L. Kooke Postbus 221 3I30AE Vlaardingen AMBIANCE WESTLAND I 0 U VV ft N Voor het monteren, onderhouden en repareren van binnen- zonwering is Zonwering Westland Montage B. V. op zoek naar een: die in bezit is van LTS/MTS opleiding en rijbewijs. ZW Montage biedt de mogelijkheid tot interne en externe oplei- dingen. Heb jij goede communicatieve vaardigheden en kanje klantgericht denken schrijf dan een sollicitatiebrief naar: ZW Montage BV t.a.v.: de heer C.H.L. Don Postbus 221 3130 AE Vlaardingen Opsporing verzocht Marklin modeltreinen voor uitbreiding baan en hobby Tel 010 5114954 Te koop: Thomas Trend kof- fie/theeservies, nieuw in doos, halve prijs. Tel. 010-5218494. Eiken/klassieke meubelen, Barak, Lodewijk, Antiek, Lederen barikstellen, inboedels. D. Vrolijk Maassluis 010-5916667 ook'savonds of 06-24548183

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 18