O BIBLIOTHEEK milioen mensen, even zoveel wensen KOM VOOR MEER INFO OVER EEN RAAN RIJ DE KONINKIIJKE LANDMACHT NAAR DE RANENWINKEL ROTTERDAM, WESTBLAAK 11 Rdca VIA Logistiek Medewerk(st)er DuiVi J K "V De Bibliotheek Spijkenisse is een organisatie in ontwikkeling. De nieuwbouw, naar verwachting in januari 2003 gerealiseerd, is daarbij een belangrijk omslagpunt. De bibliotheek zal dan het informatiecentrum van Spijkenisse zijn, waarbij een actieve opstelling naar de inwoners van Spijkenisse en omgeving van belang is. Spijkenisse heeft 72.000 inwoners. Dit zal groeien naar 85.000. De Bibliotheek Spijkenisse omvat een centrale bibliotheekvestiging in het centrum van de stad en twee bibliobussen die de overige wijken van Spijkenisse bedienen. In de toekomst worden de bibliobussen ingezet voor specifieke doelgroepen. Bij de Bibliotheek Spijkenisse komen er twee nieuwe functies. Voor beide functies zijn wij op zoek naar resultaatgerichte mensen die zelfstandig kunnen werken. Daarbij zijn overtuigings- kracht en klantgerichtheid belangrijke eigenschappen. Coordinator Inlichtingen (m/v) Als coordinator Inlichtingen geeft u leiding aan het team Inlichtingen dat ressorteert onder het team Publieksdiensten. Het team Inlichtingen is verantwoordelijk voor het verstrekken van kwa- litatief hoogwaardige informatie aan de bezoekers van de bibliotheek. Functie-inhoud: - coordineren van de afdeling Inlichtingen - onderhouden van klantcontacten en verstrekken van inlichtingen - bewaken en verbeteren van de kwaliteit van de dienstverlening - ontwikkelen van een toekomstgericht informatiebeleid Coordinator Informatie en Recreatie (m/v) Als coordinator Informatie en Recreatie geeft u leiding aan het team Informatie en Recreatie. Deze afdeling is onderdeel van de afdeling Bibliotheekzaken. De afdeling Bibliotheekzaken is verantwoordelijk voor de inhoud van de producten en diensten die, volgens afspraak met de sub- sidiegever, worden geleverd aan de inwoners van Spijkenisse. Als coordinator Informatie en Recreatie draagt u zorg voor een kwalitatief hoogstaande collectie, waarvan digitale media een wezenlijk onderdeel vormen. Functie-inhoud: - coordineren van de afdeling Informatie en Recreatie - productinnovatie, waarbij de functie en uitbreiding van de collectie uw specifieke aandachts- gebieden zijn - promotie van de collectie-onderdelen - leveren van collecties aan scholen en instellingen - onderhouden van klantcontacten en verstrekken van inlichtingen - uitbouwen van de samenwerking met lokale en regionale instanties Voor beide functies gelden de volgende functie-eisen: - relevante HBO-opleiding - leidinggevende ervaring - een visie op de ontwikkelingen in de bibliotheekbranche - kennis van en ervaring met moderne informatietechnologie De functies omvatten een 30-urige werkweek en worden conform de CAO voor openbare biblio- theken ingedeeld in schaal 7-8, afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor meer informatie over de functies kan contact worden opgenomen met mw. J.H.M. van Mullekom, telefoon (0181) 616622, e-mail: jvmullekom@bibliotheek-spijkenisse.nl. Meer informatie over de organisatie is te vinden op www.bibliotheek-spijkenisse.nl. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 1 maart gestuurd worden aan de heer H.J.V. Leenen, Postbus 307,3200 AH Spijkenisse. Via e-mail: hleenen@bibliotheek-spijkenisse.nl. In maart vinden de sollicitatiegesprekken plaats. De dienst l&A/T is een concernstafdienst en ressorteert rechtstreeks onder de korpsleiding. De dienst ondersteunt actief het korps op het gebied van informatisering, automatisering en telecommunicatie. Daaronder wordt mede verstaan de politiespecifieke informatietechnologie. Technisch beheerders A v/m Facilitair medewerkers M/V 0^encentA% -w- r TOTAAL-TXll V "I9W 90 .1 t9H rsH 3 t9H Politie Rotterdam-Rijnmond Dienst Informatisering en Automatised ng/Telecommunicatie sV 3 i De afdeling Operations houdt zich primair bezig bare kennis van PC's en overige randapparatuur met het beheer van de volledige infrastructuur ervaring met MS-Office, Windows NT/Windows- (netwerken en computersystemen) van het korps. 95 service- en klantgerichte instelling werk- Zij is verantwoordelijk voor het tijdig oplossen van ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbe- aangemelde incidenten, het bieden van structu- veling# bereidheid tot het volgen van specifieke rele oplossingen en het doorvoeren van aangege- opleidingen in het bezit van rijbewijs-B. ven wijzigingen in de korpsbrede infrastructuur. Een deel van de uit te voeren activiteiten vindt Salaris centraal plaats, waaronder het beheer van alle Afhankelijk van opleiding er ervaring bedraagt Windows NT servers, mini computers en alle net- het salaris maximaal 5.463,- bruto per maand en werkcomponenten. De 1e lijnszorg, de front-of- een overbruggingstoelage (OBT) van 82,- bruto fice, wordt gevormd door de centrale service-desk per maand (salarisklasse 7). en technische beheerders. Voor de uitvoering van •brio deze laatste functie zijn wij op zoek naar een Bijzonderheden aantal nieuwe enthousiaste collega's. De afdeling Betreft een tijdelijke aanstelling voor de duur Operations zoekt een aantal van 1 jaar. Informatie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot J Takenpakket de heer K.C. van Schie, hoofd afdeling Operations, signaleert, analyseert en verhelpt storingen in telefoon 010 - 274 77 91 of de heer A. Lindhout, randapparatuur (PC's, printers, terminals en net- coordinator technische beheerders a.i., telefoon werkcomponenten) installeert randapparatuur 010-274 36 28. j<j. it en programmatuur assisteert en begeleidt me- dewerkers bij het gebruik van hard- en software Sollicitatie w voert beheerprocedures uit w.o. configuratie- Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u administraties en backup-recovery ondersteunt binnen 2 weken na het verschijnen van deze centrale systeem- en netwerkbeheerders. advertentie richten aan Politie Rotterdam-Rijn mond, ter attentie van de heer P. Esser, chef P&O Functie-eisen Concernstafdiensten, Doelwater 5, kamer C126, mbo-niveau bij voorkeur technische beroeps- 3011 AH Rotterdam, opleiding (informatica, electronica) aantoon- Voor welk legeronderdeel je ook kiest, een ding is zeker. Voor een baan bij de ja, ik wil graag gebeld worden over banen bij de landmacht. Koninklijke Landmacht moet je goed in vorm zijn. Want je kunt bijvoorbeeld ingezet Naam en voornaam: worden om internationale vredestaken uit te voeren, of om te helpen in crisisgebieden. Straat: En dan opereer je vaak onder moeilijke omstandigheden. Wil je alles weten over een afwlsselende baan voor minimaal 27jaar met aantrekkelijke extra's, zoals gratis leren voor een beroep na je diensttijd? Kijk dan op teletekst pagina 281Rotterdams Dagblad. Meer info? Banenwinkel Rotterdam, 010 - 411 72 66 of kijk op www.landmacht.nl Postcode: Geboortedatum: Telefoon: Stuur deze antwoordcoupon in een envelop zonder postzegel naar: De Banenwinkel Rotterdam, Antwoordnummer 3532, 3000 WD Rotterdam. Week 07 Royal Dutch Catering Association De markt dicteert. Meer behoefte aan meer mogelijkheden. In de cateringmarkt heeft dit geresulteerd in een vernieuwend, maar logisch initiatieft bundeling van krachten met als doel meer opdrachtgevers meer te kunnen bieden. Een verzameling van merken en bedrijven met bewezen bestaansrecht voorzien van een strik: Royal Dutch Catering Association. Kortweg RDCA. De strik bundelt de gemeenschappelijke ambitie in kwaliteit en prestatie. Met het oogmerk, opdrachtgevers elke zorg voor 'Food Beverage' uit handen te nemen. In voile breedte. Binnen RDCA is een belangrijke rol weggelegd voor de divisie Productie Equipment. Hieronder valt de productiekeuken van de RDCA. Voor onze divisie Productie Equipment zijn wij per direct op zoek naar: voor schoonmaakwerkzaamheden binnen onze productiekeuken en aangrenzende kantoren. De dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden worden geheel volgens de richtlijnen uitgevoerd. De facilitaire dienst heeft een weekschema van 6 dagen, hetgeen betekent dat er op zaterdag ook een schoonmaakdienst aanwezig is. Profielschets - Vanaf 18 jaar - Liefst in bezit van eigen vervoer en/of woonachtig in de buurt van de Spaanse Polder Wij bieden - Een salaris conform de C-regeling in de Horeca CAO - Uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen de productiekeuken - Een gezellige werksfeer - Interne en externe opleidingen - Parttime, 12 tot 20 uur per week - Werktijden 16.00 - 20.30 uur Ben je gei'nteresseerd, bel ons voor een sollicitatieformulier. Royal Dutch Catering Association, t.a.v. Cynthia Take Sevillaweg 39 - 3047 AL Rotterdam Tel.: 010-4454426 - E-mail: ctake@rdca.nl Brandwachtencentrale WSA, onderdeel van de Eerlandgroep Facilitaire Diensten gevestigd te Krimpen aan den IJssel, een lan- delijk opererende brandwachtenorganisatie, is vanwege een enor- me groei van haar bedrijfsactiviteiten op zoek naar: GEDIPLOMEERDE BRANDWACHTEN m/v Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van het rijkserkende diploma brandwacht, een geldig EHBO-diploma reanimatie en het diploma VVA 1Tevens bent u in goede gezondheid en in het bezit van eigen vervoer. Wij bieden een fulltime dienstverband, een zelfstandige en verant- woordelijke baan, goede arbeidsvoorwaarden en een prettige werk sfeer. Indien u wilt solliciteren, dan kunt u van ma t/m do tijdens kan- tooruren telefonisch contact opnemen met Eric Wierda op telefoonnummer 0180 - 54 08 00. Box at work is gevestigd aan de Westblaak in Rotterdam. Wij leveren gemaksdiensten via het internet aan mede werkers van grote bedrijven. Wij zijn op zoek naar iemand met een Rotterdamse mentaliteit; iemand die van aanpakken weet. Hij of zij is gedurende ca. 24 uur per week verantwoordelijk voor de logistiek van onze diensten. Bezit van een rijbewijs is een vereiste. Schriftelijke reaeties kunt u (per E-mail) sturen aan: Box at Work t.a.v. Jack van Dalen Westblaak 11 L, 3012 KC Rotterdam Jaek@ boxatwork.com Telefoon 010-4848810

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 28