De ouderwetse manier om je baas af te schermen mm Nationale tuinbeurs wordt persoonlijkeontdekkingsreis! rQlykids "U speelt een cruciale rol in de begeleiding van omvangrijke civieltechnische projecten." Ericaschool MERCER DIV. GROEPSLEIDSTERS SECRETARESSE (voor minimaal 24 uur) WILLIAM M. Succes is mensenwerk internationaal in-/ verkoper administrates groenten en fruit Administratief Projectbegeleider vim Directoraat-Gen eraal Rijkswaterstaat MfOdh Ervaren boekhouder(ster) BESTUURSCOMMISSIE OPENB/MR PRIMAIR ONDERWIJS VLAARDINGEN Week 08 TOTAAL-TX13 In verband met onze snelle groei zoeken wij voor onze vestiging in Rotterdam een: William M. Mercer William M. Mercer richt zich op het optimaliseren van de relatie werkgever- werknemer. De adviezen en diensten van Mercer, 's werelds grootste onaf- hankelijke adviesorganisatie, hebben een sterk multidisciplinair karakter. Zij varieren van actuariaat tot financial management en van juridische zaken tot communicatie en automatisering. In Nederland werken ruim 325 mede- werkers, in vestigingen in Amstelveen en Rotterdam. Wereldwijd heeft Mercer, met vestigingen in alle belangrijke wereldsteden, bijna 13.000 mede- werkers in meer dan dertig landen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. William M. Mercer gelooft in moderne metho- den om medewerkers aan zich te binden. Wij bieden je de mogelijkheid om je baan flexibel vorm te geven. Maar wij vragen diezelfde flexi- biliteit ook van jou. We zoeken een secretaresse die voor verschillende afdelingen inzetbaar is. Dienstverlenend en mondig Je houdt je bezig met alle voorkomende secretaressewerkzaamheden en werkt samen met verschillende teams van pensioenconsultants of andere verzekeringsspecialisten. Als secretaresse ben je het aanspreekpunt voor relaties en collega's. Je weet de balans te vinden tussen een dienstverlenende instelling en eigen initiatief en mondigheid. Je bent accuraat en weet wat het is om systematisch en zelfstandig te werken. Omdat je gaat werken in een organisatie met een sterk internationaal karakter, verwachten wij dat je ook de Engelse taal goed beheerst. Werkervaring (minimaal 2 jaar) als secretaresse vinden wij belangrijker dan een secretaresse- opleiding. We verwachten wel dat je een opleiding op minimaal havo-niveau hebt afge- rond. Ook herintreders worden uitgenodigd te solliciteren. Uitstekende arbeidsvoorwaarden Onze uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden omvatten onder meer een premievrij pensioen, studiefaciliteiten en flexibele werktijden. William M. Mercer biedt goede ontplooiingsmogelijkheden en stimuleert medewerkers om opleidingen en cursussen te volgen. Je gaat werken op ons kantoor in Rotterdam aan de Marten Meesweg 50, direct naast het NS-station Rotterdam-Alexander. Solliciteren Ben je geinteresseerd in deze uitdagende functie: - stuur dan je brief met c.v. naar: William M. Mercer B.V T.a.v. Myrte IJkelenstam Postbus 2271, 1180 EG Amstelveen - of stuur een e-mail naar personeelszaken@nl.wmmercer.com Voor meer informatie: - bel Myrte IJkelenstam op telefoonnummer 020 - 43 13 946 - of bezoek onze internationale website www.wmmercer. com per direct hebben wij plaats voor: NTERNATIONAL B V A R0BIC0 International B.V. is een dynamische im- en exportonder neming in groenten en fruit die door optimale marktbenadering uiterst succesvol exporteert Kenmerkend zijn hoge productkwaliteit, breed assortiment, leverings betrouwbaarheid, vak- kennis en zakelijke performance. Je kunt je schriftelijke sollicitatie, vergezeld van cv richten aan: ROBICO International B.V. t.a.v. dhr. L. Halleen Handelscentrum ZHZ 3( 2991 LD Barendrecht Tel. (0180) 64 16 66 Fax (0180) 62 12 63 E-mail robico.int@wxs.i (fulltime) (fulltime) Functie-informatie Het zelfstandig voeren van de boekhouding en het assisteren van de financial controller bij de financiele rapportage. Met collega's een actief debiteurenbeheer voeren. Functie-eisen - Je hebt een financieel-administratieve opleiding op MBO niveau. - Je hebt enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Je hebt ervaring met het verzorgen van rapportages in Excel of Lotus. Ervaring met Exact is een pre. - Je hebt affiniteit met automatisering. Functie-informatie De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch in- en verkopen van groenten en fruit en het zelfstandig onderhouden en uitbouwen van onze inkoopkanalen. Het adequaat reageren op marktschommelingen en het onderhouden van een klantenportefeuille. Functie-eisen - Je hebt een middelbare opleiding en beheerst de talen Duits en Engels. - Je kunt zelfstandig maar ook in teamverband functioneren. - Je beschikt over commerciele gedrevenheid, een praktische werkaanpak en een flexibele instelling. Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onder- houd van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmlddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken»van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik- bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveHigheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen- teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een grootverantwoordelijkheids- gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HBO'er Hoofdafdeltng Projectuitvoering en Diensten, Capelle a/d Ussel Het betreft een verantwoordelijke functie bij de Bouw- dienst, bei overheidsingenieursbureau van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, verantwoordelijk voor het voorbereiden, ontwerpen en reatiseren van infrastructu- rele werken. U gaat werken bij de regionate afdeling Midden-West van de hoofdafdeling Projectuitvoering en Diensten. Het gaat om een functie voor de duur van twee jaar, met de mogelijkheid van verlenging met een jaar. j Wat gaat u doen: Als disciplinefeider op het gebied van administratief-juridische zaken voert u een breed scala van werkzaamheden uit m.b.t. administratief-jufidische inbreng in projectteams t.a.v. contracted U adviseert het projectrnanagement, neemt deel aan projectteams. voert Overleg met overige projectteamleden en deskundigen uit technische disciplines en vertaalt deze informatie in administratief-juridische omschrijvingen. U imptementeert projectplanningszaken, contracten- en kostprijszaken in de projecten, waarbij u let op de naleving van procedures en instructies. U draagt bij aan de opstelling van contracten vanuit de financieel-economische, juridische en kostprijs- invalshoek. U voert aanbestedings- en gunningsprocedures uit, draagt bij aan en bewaakt beheersystemen t.b.v, pro jecten, maakt voor- en nacalcuiaties. begefeidt en beheert raamovereenkomsten en adviseert inzake alle elementaife processen, voorschriften, financiele aspecten, rechtmatjg- heid en planningsaangeiegenheden. Wat u hebt gedaan: (J hebt een HBO- werk- en -denk- niveau en een economisch-juridische of technische ach- tergrond, aangevuld met bedrijfskundige opleidingen. Daarnaast bent u vertrouwd met planmatige bedrijfs- voering en projectptanning en hebt u ruime ervaring op het gebied van planning, corrtractvormtng, financier! en kostprijszaken. U bent zakelijk, resultaatgericht, overtui- gend en besluitvaardig. Een goed communicator, onder- handelaaren adviseur. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 5.665,- 2.571) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opne- men met de heer W.D. Krijger, telefoon (010) 459 48 00. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke soilicitatle, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 2102, 2002 CC Haarlem, graag onder vermetding van vacaturenummer PD/008/RD op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan werving@rijkswaterstaat.ni Ministerie van Verkeer en Waterstaat Te koop ca. 80 verschillende bierglazen. Geen een is hetzelf- de. Tevens ca. 350 bierviltjes. Ook hier geen een dezelfde t.e.a.b. Tel. 078-6764959 Te koop Miele wasautomaat 1250 toeren /575,- Miele vaatwasser/375," 100% goed. Tel. 06-16596641 Te koop Puch Maxi snor wit. In zeer goede staat met verze- kering tot 1 mei 2001 met bagagekoffer 650 gulden. Tel. 010-4820339 Te koop z.g.a.n. Lammij coat mantel beige mt. 42 /450,- Porseleinen tafelschemerlamp met kap /85,- capitemonde beeld op consol /85,- Tel 010-4203743 Snackbar automaat jaren 70 T375,- antieke hutkoffer 175,- fiets/25,- kapstok ijzer /25,-. Tel. 010-4625762 Te koop verzilverde bronzen chinese beeldjes vanaf /35,-. 2 grote chinese vazen handwerk warme kleuren en voorstelling /225,- p.stuk. Tel. 010- 4203743 Te koop bronzen borstbeeldjes op marmeren voet/110,-p. st Porselein koffieservies met blauwe bloemen 100,- thee- servies /75,-. Tel. 010- 4203743 Wij bieden (geldt voor beide functies) Een aantrekkelijke en zelfstandige functie in een gezond en boeiend bedrijf. Een prettige werksfeer gekenmerkt door hoge motivatie, inzet en informele omgangsvormen. Geen 9 tot 5 baan maar een job met uitdaging. Een salaris dat past bij deze functie en met je meegroeit. Bij gebleken geschiktheid een premie-vrij pensioen. Te koop grote tinnen kraan- tjeskan 40,- en messing kraantje skan /35,- 2 chinese gemberpotjes /20,- p.st. ver- zilverd servies /85,- Tel. 010- 4203743 Te koop 2 karaffen /35,- p.stuk 3-delig toiletstel /40,- tinnen kandelaar 4 armen I /40,- verzilverde kandelaar /35,- 3 japonnen /35,- p.st. Tel. 010-4203743 Dit jaar slaat het grootste tuinevenement van Neder land een nieuwe weg in. Tuinldee 2001 wordt een persoonlijke ontdekkings- reis langs allerlei voor- beeldtuinen, tuintaferelen, sfeervolle terrasjes en the- mapleinen in verschillende hallen. Hoofdthema is Ita- lie. In de expositie 'La Dolce Vita' kan men nu al genieten van een heerlijke zomerdag in een Toscaanse tuin. Men loopt langs tien schitterende tuintaferelen; van een ont- wakende tuin tot een tuin bij romantisch avondlicht. Ui- teraard zijn alle tuinen ook in ons klimaat te realiseren. Tuinldee nieuwe stijl biedt de tuinliefhebber niet alleen heel veel inspiratie maar leidt de bezoeker ook naar een concreet resultaat. Zo zijn de zestig ideetuinen praktisch ingedeeld per type tuin(bezitter). Van de favo- riete tuin kan op het Techn- oplein, tegen een kleine ver- goeding, een print op schaal in de maten van de eigen tuin worden gemaakt. Op basis van individuele wen- sen kan men een van de vier beursroutes volgen. Per- soonlijk advies krijgt men bij de spreekuren en de meer dan 260 standhouders. Tui nldee 2001 vindt plaats van 28 februari tot en met 4 maart in de Brabanthallen te 's-Hertogenbosch. In de expositie Nieuwe voor- en achtertuinen ziet men allerlei oplossingen van min of meer standaard voor- en achtertuinen en balkons, aangelegd in herkenbare de cors. Oplossingen voor tuin- liefhebbers met een nieuwe tuin, met weinig tijd, met kleine kinderen of met een hypermoderne smaak. Ook ziet men de nieuwste trends 'weldadig actief, 'spranke- lende natuur', 'easy living' en 'zomers zuiden'. In een speciale hal zijn stijl- volle en grote societytuinen te bewonderen, zoals 'Leven op een landgoed', een bin- nenstadstuin in oude sfeer en Wonen in het groen. Ner- gens vindt men zo'n grooj aanbod van exclusieve pot- terie, planten, tuinarchitec- tuur, zwembaden. kunst, meubelen en decoraties bij- een. Elke dag heeft een eigen the- ma dat in het Tuintheater al le aandacht krijgt. Woens- dag is de premiere van het tuinseizoen, met feestelijke aanbiedingen. Donderdag is het Planten decodag (met voordrachten van onder an dere Wim Oudshoorn en Ivo Pauwels). Vrijdag is het de dag van tuininrichting, za- terdag de Nationale Vijver- dag en zondag Familiedag (met drie shows van Rob Verlinden). Spectaculair zijn de kettingzaag kunstenaars en bijzonder de speciaal uit Venetie overgekomen folk lore groep. Overige te verwachten ex- posties en activiteiten op de beurs zijn; -themapleinen zoals het kwekersplein, de verenigingsmarkt en het vij- verplein - Via Venezia, een Italiaans pallazzo met vijve- rideeen - Nationale Beroe- penwedstrijd Tuinaanleg, op woensdag en donderdag - demonstrates snoeien, enten en stekken in de snoeishop - spreekuur tuin- en land- schapsarchitecten, rondlei- dingen en bibliotheek - grond- en vijverwateronder- zoek (neem 300 gr tuin- grond en/of een jampotje vijverwater mee). Tuinldee 2001 is geopend op woensdag 28 februari van 13.00 tot 22.00 uur en van donderdag 1 tot en met zondag 4 maart van 10.00 tot 18.00 uur. De toegangs- prijs voor volwassenen be draagt 19,50 gulden, voor kinderen van 4 tot 12 jaar een tientje. Er is bovendien een gratis programmaboekje en er rijdt een gratis pendel- bus tussen NS-Centraal Sta tion en Brabanthallen. Kin deropvang is er alleen op zondag. Meer informatie: tel. (073) 6293293 of www- .tuinidee.nl Zoekt per direct op korte termijn een Vereisten: - fulltime - leeftijd ca. 35 jaar - HAVO/MEAO aangevuld met MBA - Bekend met Excel en eventueel Afas - Flexibiliteit en zelfstandig kunnen werken is een pre - Affiniteit met de horeca branche - Salaris overeenkomstig horeca CAO en werkervaring Schriftelijke sollicitaties richten aan: ATLAS Hotel Groene Kruisweg 11 3202 ST Spijkenisse t.a.v. mevr. M. Veerkamp 5*-^lnder°PVan8 "olykids heeft drie geintegreerde kinderdag- verblijven voor kinderen met en zonder handicap in de leeftijd Kralin'nJn an Dez®'"i" Bevestlgd in Centrum, Schiebroek en Kralingen. Respect, individualiteit en integratie zijn de pijlers van ons pedagogisch beieid. Wij zijn op zoek naar: (MA/) n d»Samen T* ee,n ,c.ol'e9a de zorg voor de opvang van kinderen van 0 - 4 jaar waaronder ook kinderen met een extra zorgbehoefte. Wij vragen: - een relevante MBO opleiding of studerend hiervoor - een enthousiaste, flexibele persoonlijkheid - affiniteit met gehandicapte kinderen Wij bieden: - een aanstelling voor 1 jaar met daarna, bij gebleken geschiktheid, een vast dienstverband. - salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO kinderopvang - kinderopvang en spaarloonregeling Kandidaten starten als flexibel in te zetten groepsleidster met een garantie- S van m|nimaal 18 uur gemiddeld per week. Zij kunnen als interne kandidaatmeesolliciteren naar een groepsleid(st)er-functie op een vaste groep. In de nabije toekomst worden enkele van deze vacatures verwacht. Schriftelijke sollicitaties gaarne voor 5 maart richten aan St. Kinderopvanq Roiykids t.av. M. Buitendijk, Westersingel 317, 3015 LJ Rotterdam Tel. ink: M. Buitendijk, 010-4360437. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 12 maart p/a bienst Educatie Schiedam Postbus 1501 3100 EA Schiedam 0 0 0 0 Specialisten in het stimuleren, begeleiden en ondersteunen van zeer moeilijk lerenden. Collegialiteit, creativiteit en betrokkenheid kenmerken het team. Leerlingen laten groeien, ieder binnen zijn of haar mogelijk- heden, is hun voornaamste doel. Meegroeimogelijkheden, gezien het regionale karakter van de school en het toenemende aantal leerlingen. In verband met het vertrek van een van de logopedisten ontstaat er per 1 maart 2001 een vacature voor een logopedist(e) voor 2 dagen per week (WTF 0,4613) ten behoeve van de afdeling s o en v.s.o. (4-20 jaar) van de Encaschool, Delfseveerweg 28/30 te Vlaardingen. Tevens is er een vacature voor een vakleerkracht IichameUjke oefening ten behoeve 02306) S'°' eD °nderb°UW Van het v-s'9- (4"15 Jaar) voor 1 dag per week (WTF De Encaschool is een school voor Speciaal Onderwijs en Voortgezet Speciaal Onderwijs voor zeer moeilijk lerenden en is een van de 21 scholen van het Regionaal Expertise Centrum l.o. Zuid-Holland Zuid, Cluster 3 Enige jaren ervaring in het Speciaal Onderwijs strekt tot aanbeveling. De gebruikelijke rechtspositieregelingen en de sollicitatiecode Openbaar Onderwijs Vlaardingen zijn van toepassing. Nadere informatie oyer deze vacature is te verkrijgen bij de directeur van de Ericaschool: dhr. H.B. Walsmit, tel. 010-4347186. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richtenaan bovengenoemd adres

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 22