B.I.B. MAAGBALLOIU Tassooij (ydeVette I - Boekfest 2001, eerste nationale Boeken Manifestatie Rotterdam Boekfest 2001, eerste nationale Boeken Manifestatie Rotterdam Beleef de natuur in maart jp vwvw.rotterdamsdagblad.nl I GRATIS ADVIES salarisadministrateur (m/v) Bouwkundig Adviesburo Baas BV en/of IIA If T SCHUTTINGEI Bel 040-2434643 .X^T0"1 IJVV DE ZWERVERS Nu ook landelijk boekenevenement in Nederland Nu ook landelijk boekenevenement in Nederland Rotterdams Dagblad Vanaf 20 kilo overgewicht Geen operatie Normale voeding ma t/m vrij 09-21, zat 09-17: AMSTERDAM ARNHEM MAASTRICHT RIDDERKERK Gevuld met water Plaatsing mogelijk binnen 2 weken ACTIE' .2500,- retour accountants >-v belastingadviseurs is een onderneming met 9 enthousiaste en vakbekwame medewerkers, die haar opdrachtgevers een veelzijdig pakket diensten biedt. Dit pakket omvat o.a. fis- cale advisering, verwerking van de financiele administrate en de salarisadmi- nistratie alsmede advisering in het kader van de administratieve organisatie. Ter versterking van de afdeling salarisadministratie zijn wij op zoek naar een 24 uren p/wk) die zich ten behoeve van onze opdrachtgevers zal gaan bezighouden met de volgende werkzaamheden: maandelijkse verwerking van salarismutaties met behulp van het salarispakket LOPAC verzorging van de aangiften loonbelasting periodieke controle van nota's uitvoeringsinstellingen advisering clienten inzake fiscale faciliteiten en arbeidsrecht en zich herkent in het volgende profiel in het bezit van het praktijkdiploma loonadministratie minimaal 3 jaar relevante werkervaring ruime kennis van de wet op de loonbelasting en sociale verzekeringswetten geinteresseerd in het vakgebied en bereid tot het volgen van vakcursussen op zoek naar een interessante functie in een prettige werkomgeving Indien u geinteresseerd bent in deze functie verzoeken wij u uw reactie te zenden aan: Accountants en belastingadviseurs Lassooij de Vette, Postbus 4028, 3102 GA Schiedam, t.a.v. mevrouw C.C. Lassooij AA. (Uw reactie per e-mail kunt u zenden aan accountantskantoor@ldv.nl) Bouwkundig Adviesburo Baas BV is een klein bureau in Rotterdam-Schiebroek en geeft constructieve adviezen voor bouwkundige projecten in de woning- en utiliteitsbouw. De opdrachten varieren van scholen- en kantoorbouw, woongebouwen met meerdere lagen tot en met aanbouwen voor particulieren. Voor het tekenen van de beton- en staalconstructies voor deze opdrachten zoeken wij een: CONSTRUCTIETEKENAAR m/v MTS-niveau en bekend met AutoCad U kunt schriftelijk, telefonisch of per E-mail reageren: Bouwkundig Adviesburo Baas BV t.a.v. dhr. J. de Haan of dhr. H.J.B. Nap Moltzerhof 20 3052 VA Rotterdam tel. 010-4224044 fax 010-2850215 E-mail: baas@igr.nl TUINSCl NIEUWI Nu oolt 1rTim«:i;i,ini:i,iiwmmmi is met ingang van het seizoen 2001 -2002 op zoek naar een technisch jeugdeoordinator voor de gehele jeugdafdeling en een verzorger/ster voor het 2e elftal senioren. (alleen op zaterdagen!) Uw sollicitatie kunt u sturen aan J. Laffeber Thorbeckesingel 19 3354 AN Papendrecht (tel. 078-6156804) of via email j.laffeber@wanadoo.nl In het jaar dat Rotterdam Culturele Hoofdstad is van Europa, kent de stad nog een primeur. Van 1 tot en met 4 november vindt in Rotter dam Boekfest plaats, de eer ste nationale boeken mani festatie in Nederland. Alle boekgerelateerde producten komen aan bod. Uiteraard alles op het gebied van boe ken, maar ook digitale pro ducten, tot en met internet activiteiten. Boekfest 2001 is een initiatief van RTB Beurzen BV, organisator van onder meer grote consu- mentenbeurzen. Lezen staat hoog in de top tien van hobby's en vrije tijdsbesteding. In het afgelo- pen jaar werden zo'n 33 mil- joen boeken verkocht. Boekfest 2001 is dan ook een logisch gevolg in een markt, waar alleen al in het segment algemene boeken zo'n 850 miljoen omgaat. Op het evenement zijn zo- veel mogelijk interessege- bieden vertegenwoordigd: kinderboeken, literatuur, ro- mantische, fictie, spanning en avontuur, vrije tijd, hob by, doe-het-zelf, mens, maatschappij en gezond- heid. De moderne media zijn vertegenwoordigd met boekaanbieders via het inter net - leveranciers van CD- Roms en computergames. Maar ook boekantiquairs zullen aanwezig zijn met zeldzame, niet meer in de re- guliere boekhandel verkrijg- bare exemplaren. Schrijvers De bezoekers aan Boekfest 2001 kunnen zich uiteraard de door hun gewenste boe ken aanschaffen. Maar ook auteurs komen signeren en hun nieuwste boeken toe- lichten. Er komt een literair cafd en er worden work shops gehouden. Voor de kinderen en de wat oudere jeugd komt er een speciaal jeugdpaviljoen met alles wat deze leeftijdscategorie kan boeien: strips, pop-up boe ken, computergames en een breed aanbod aan kinder- en jeugdboeken. D6 eerste nationale boeken manifestatie vindt plaats van donderdag 1 tot en met zon- dag 4 november in Ahoy' Rotterdam. Het evenement is op donderdag en vrijdag geopend van 11.00 tot 22.00 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. De entreeprijs bedraagt 17,50. In het jaar dat Rotterdam Culturele Hoofdstad is van Europa, kent de stad nog een primeur. Van 1 tot en met 4 november vindt in Rotter dam Boekfest plaats, de eer ste nationale boeken mani festatie in Nederland. Alle boekgerelateerde producten komen aan bod. Uiteraard alles op het gebied van boe ken, maar ook digitale pro ducten, tot en met internet activiteiten. Boekfest 2001 is een initiatief van RTB Beurzen BV, organisator van onder meer grote consu- mentenbeurzen. Lezen staat hoog in de top tien van hobby's en vrije tijdsbesteding. In het afgelo- pen jaar werden zo'n 33 mil joen boeken verkocht. Boekfest 2001 is dan ook een logisch gevolg in een markt, waar alleen al in het segment algemene boeken zo'n 850 miljoen omgaat. Op het evenement zijn zo- veel mogelijk interessege- bieden vertegenwoordigd: kinderboeken, literatuur, ro- mantische, fictie, spanning en avontuur, vrije tijd, hob by, doe-het-zelf, mens, maatschappij en gezond- heid. De moderne media zijn vertegenwoordigd met boekaanbieders via het inter net - leveranciers van CD- Roms en computergames. Maar ook boekantiquairs zullen aanwezig zijn met zeldzame, niet meer in de re- guliere boekhandel verkrijg- bare exemplaren. Schryvers De bezoekers aan Boekfest 2001 kunnen zich uiteraard de door hun gewenste boe ken aanschaffen. Maar ook auteurs komen signeren en hun nieuwste boeken toe- lichten. Er komt een literair cafd en er worden work shops gehouden. Voor de kinderen en de wat oudere jeugd komt er een speciaal jeugdpaviljoen met alles wat deze leeftijdscategorie kan boeien: strips, pop-up boe ken, computergames en een breed aanbod aan kinder- en jeugdboeken. D6 eerste nationale boeken manifestatie vindt plaats van donderdag 1 tot en met zon dag 4 november in Ahoy' Rotterdam. Het evenement is op donderdag en vrijdag geopend van 11.00 tot 22.00 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. De entreeprijs bedraagt 17,50. In maart ontwaakt de natuur uit zijn winterslaap. Het is de maand dat lentebloemen ontluiken, jonge dieren hun eerste, vaak wankele stapjes zetten en er groene knop- pen aan de bomen zitten. Trekvogels vliegen af en aan. Ze zijn op doortocht of op zoek naar een plekje om te nestelen. Het is weer tijd om huis en haard te verlaten en te genieten van de natuur die opnieuw geboren wordt, Ga dus wandeien en de natuur beleven in de bossen en de natuurgebieden van Staatsbosbeheer. Wat is het nou precies, dat men hun hernieuwde kracht die geur van de bossen in maart zo bijzonder maakt? Is het de eerste lentebloem of zijn het de eerste sneeuw- klokjes? De verse donker geurende humus die de bo- geeft? Is het de wind zelf die een nieuw jaar meevoert? Waarschijnlijk een combi- natie van dat alles. Die frisse lentegeur maakt dat het on- mogelijk is om langer bin nen te zitten. Het oorverdo- vende gekwetter van de vo- gels. De voorjaarsbloemen. De groene waas van de knoppen aan de bomen en struiken. De natuur schreeuwt het uit en met al uw zintuigen voelt, proeft, ziet en ruikt u dat de natuur een nieuw seizoen begonnen is. De wandelschoenen moe- ten aan en voorlopig toch nog maar een warme jas. We moeten gewoon naar buiten. Wandelend door de natuur ademt u met iedere stap die u zet nieuwe energie in. Ook kinderen genieten van de prachtige bossen en natuur- landschappen van Staatsbos beheer. In maart lachen ze om de eerste capriolen van de pasgeboren lammetjes. Jonge reeen zullen ze, als u ze tegenkomt, vertederen. Juist in de lente kunt u kin deren de wonderen van de zich steeds vernieuwende natuur goed laten beleven. Kijk voor actuele informatie ook eens op Internet: www- .staatsbosbeheer.nl T'Jpi 'iifj-m WEKELIJKSE BIJLRGEN De allerleukste tips over koken en uitgaan vindt u op internet. In de Wereldkeuken en het Uit-Journaal van het Rotterdams Dagblad wordt u wekelijks op de hoogte gehouden van de heerlijkste gerechten en de meest interessante evenementen. Surf dus snel naar www.rotterdamsdagblad.nl 1wr Week 08 TOTAAL-TX15 VAN 103 KG. NAAR 65 KG. Tel. (06) 29 29 56 57 (na 18 00 liur). moniquegordijn@hetnet.nl BIB MAAGBALLON: Bel voor GRATIS ADVIES en/of brochure! [k t mucuiuen uiyt'Vdiien Ad: offie@caffebruno.demon.nl Body Services, Oranjestraat 34a, 2983 HT Ridderkerk, Tel. (0180) 48 7215 (020) 668 31 63 (043) 321 76 4 0 Tpj- Behaalt u het gestelde doel. dan ontvangt u Vraag Bert IS 36 kilo in 2 maanden afgevallen Bert: info@bevako.nl ■4 rVTP-^ Oolt voor zellbouw. Tevens steenmoliei (grijs, rood,of geel). Betonplaten in houlmotiel (rabatdelen). E-mail: aenb@iae.nl geheei NodeHand. voor folder Drv modeller te bezichtigen Kantoor: Barrierweg 239 (tax 040-2263805). 5622 CN EINDHOVEN MbsiiKcrmrb.nl Te koop uit verzamelingf oude en antieke klokken ossenoog klok;- regelateurs, klokkenstel enz. v.a. /200,-. Tel.: 010- 4664215 Te koop sneeuwkett. Weisen- feerringmatic o.a. 185x65x14 /65,- snowboardschoen hard- boot mt. 44 /160,- lx gebruikt. Tel. 0181-317765 Te koop snowboardschoenen. Kastinger Carver hardboot mt. 44. 1 x gebruikt. /160,- skischoenen wit mt. 41 /50,- Ski's - Blizz /50,- lengte 175 cm. Tel 0181-317765 Te koop gevraagd voetbalsei- zoenkaarten, jaarkaarten, clubcards. Tel. 0180-617345 na 20.00 uur. Te koop Murano kristallen schaal en siervaas mooie kleu- ren 85,- p. stuk. Zuiver tin- nen 8-delig wijnstel /125,- en tinnen kan /45,- Tel. 010- 4203743 Te koop aangeboden: 5 Shell journaal jaarboekjes (jaren '70/'80) Resp.: oude sporten, Nederl. stadspoorten, Nederl. bomen, Nederl. dierentuinen. Feest in ronde getallen. In een koop /25,-. Tel.: 010- 4562577 Te koop aangeboden: WO II boeken: Ernie Pyle Trilogie (Zoo was de mensch, Dappere kerels, Het laatste hoofdstuk) Tel. 010-4562577 Gevraagd div. CD-singles uit periode 1986 -1992 om verza- meling (7800 stuks) uit te breiden. Vergoeding in over- leg. Ruilen?Tel. 010-4774354 Te koop autoracebaan baan- lengte 4 meter met 2 nieuwe auto's 1 trafo 2 snelheidrege- laars. Prijs /60,-. Tel. 010- 4122934 Te koop: 28 boeken 24 cas- settebandjes van luistersprook- jes en vertellingen in edn koop /30,-. Tel. 010-4155363 ROTTERDAMS DAGBLAD OP INTERNET.. W Dihsdag een kijkje in de wereldkeuken en donderdag de uitgaanstips. N HET

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 28