Activiteitenbegeleider m/v STICHTINGPAUSJOHANNESXXIII drie begeleiders (m/v) Telefonisch verkoper Vertegen woord iger Uitvaartmedewerker m voor 24 uur per week, verdeeld over drie dagen LJ y wonen en begeleiding voor mensen met een verstandelijke handicap verstandelijke handicap ieder voor 80%/28,80 uur per week in vast dienstverband Breur IJzerhandel Rivium is een moderne groot- en detailhandel in ijzerwaren, hang- en sluitwerk en gereedschappen. Breur geniet al ruim 70 jaar een ijzersterke reputatie. Voor onze afdeling telefonische verkoop zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: Als telefonisch verkoper draagt u zorg voor een correcte afhandeling van de bestellingen die onze klanten doorbellen. Wij zoeken kandidaten met LTS/MTS en enkele jaren werkervaring in de ijzerwaren- en gereedschappenbranche. Daarnaast zijn wij op zoek naar een: Als buitendienstmedewerker adviseert u onze relaties op de bouwplaat- sen over hang- en sluitwerk, ijzerwaren en gereedschappen. Tevens pleegt u acquisitie om ons klantenbestand te verbreden. Wij zoeken kandidaten met terdege kennis op ons vakgebied, goede contactuele eigenschappen en een representatief voorkomen. Voor meer informatie over beide functies kunt u bellen met Gertjan van der Laan op telefoonnummer: 010-2888444. Schriftelijke sollicitaties voor bovenstaande functies kunt u richten aan: Breur IJzerhandel Rivium T.a.v. Mevr. R Breur Riviumboulevard 147 2909 LK Capelle a/d IJssel Tel. 010-2888444 Van Der Spek voor een beroep na je diensttijd? Kijk dan op teleleksl pagina 281Rotterdams Dagblad Week 09 TOTAAL-TX14 In de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam (KVV) werke drie verpleeghuizen en zeven verzorgingshuizen nauw samen onder een bestuur. De KVV is onderverdeeld in vier regionale organisaties, waarbij het geriatrisch centrum Stadzicht in Overschie en het verzorglngshuis Llduina in Hillegersberg samen de regio Noord West vor- men. Stadzicht telt ongeveer 2 I 0 bewoners. Daarnaast is er een afdeling voor dagbehandeling waar 2 I tot 40 bezoekers gebruik van maken. Ook ondersteunt Stadzicht enkele transmurale projecten Binnenkort starten we met verschillende woongroepen met leder een eigen woon- sfeer. Naast de al bestaande recreatie zijn we bezig om een gevarieerd verenigingsleven op te zetten, om zo tegemoet te komen aan de individuele behoefte van de bewoner. Om hler inhoud aan te geven. zijn we op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van De functie Als activiteitenbegeleider ben je gekoppeld aan een afdeling voor 30 bewoners en ben je voor de helft van je tijd verantwoordelijk voor het aan- bieden van een zinvolle en gezellige dagbeste- ding. Samen met de verzorging geef je invulling aan het activiteitenaanbod voor de bewoners van de afdeling passend bij het niveau en de woonsfeer. De andere helft van je tijd werk je als verenigingsleider. Verwacht wordt dat je zelf- standig en methodisch een gevarieerd vereni- gingsaanbod kunt organiseren en aanbieden. Je bent nauw betrokken bij het opstellen van het multidisciplinaire zorgplan. In principe werk je van 8.30 tot 17.00 uur en af en toe's avonds. In de toekomst ben je bereid meer's avonds en in het weekend te werken. Het aanbod We bieden je een leuke baan in een enthousiast team met collega's die in open overleg met elkaar samenwerken. Er zijn mogelijkheden voor bij- scholing en deelname aan workshops. Het salaris bedraagt maximaal f 4289,- bruto per maand, bij een fulltime dienstverband (FWG 35). De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Verder bemiddelt Stadzicht bij kinderopvang en kun je gebruikmaken van aantrekkelijk aanvullende arbeidsvoorwaarden. Ge'interesseerd? Dan zien weje sollicitatie graag binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie tege moet. Je kunt je brief richten aan mevrouw Henny Maat, personeelsfunctionaris, Overschiese Kleiweg 555, 3045 LJ Rotterdam. Voor vragen of meer informatie, staan onze coordinator recreatie en vereniging, mevrouw Arita Groenenboom, of het afdelingshoofd, mevrouw Fran?oise van Thijn, De vraag Je bent in het bezit van een diploma mbo-AB of een vergelijkbaar diploma. Ook heb je enige er- varing als activiteitenbegeleider. Je hebt beslist affiniteit met de bewonersgroep en ziet een uit- je graag te woord, telefoon (010) 443 04 43. daging in zowel het geven van inhoud aan de woonsferen en het verenigingsleven, als in het aanbieden van zintuigactivering. Je gaat metho disch te werk en bent in staat de bewoners te observeren en dit vast te leggen in een rappor- tage. Je bent een enthousiaste collega die inspi- reert, stimuleert en samenwerkt. Bovendien bezit je humor, creativiteit en improvisatievermogen. kw f f Stadzicht geriatrisch centrum Stadzicht is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. Stichting Pans Johannes XXIII biedt met ruim 330 mede- werkers door woonbe- gelelding een thuisba- sis aan ±450 mensen met een verstandelijke handicap in de regio Rotterdam, Schiedam, Oostland en Westland. Dit gebeurt in elf gezinsvervangende tehuizen met vele bui- tenlocaties, terwijl ruim 125 cliinten zorg aan huis krijgen. We bieden met elkaar een begeleidingsaanbod dat zo goed mogelijk aansluit bij de wensen, mogelijkheden, zorg- vragen en persoonlijk- heid van de bewo- ners/clienten. Een positieve, nuchtere werkhouding, een dosis humor en colle- gialiteit vinden we van groot belong. De clienten en collega's van de gezinsvervangende tehuizen De Kempenhout en De Lambertshove, beide gelegen in het prachtige groene Rotterdam- Kralingen, zoeken per direct: Beide hoofdlocaties zijn mooie en karaktervolle herenhuizen met een geheel eigen sfeer en leefomgeving. Daarnaast zijn er in Kralingen en Capelle- Schenkel enkele nevenvestigingen. Er wordt individueel en kleinschalig gewerkt, waarbij veel aandacht is voor de invloed van clienten op hun eigen situatie. Twee begeleiders zullen werkzaam zijn in gezinsvervangend tehuis De Kempenhout en de buitenlocatie Bi$on (dit is een project waar mensen met een bijzondere zorgvraag, al dan niet tijdelijk, onderdak en intensieve begeleiding kunnen krijgen). De andere begeleider zal komen te werken in een buitenlocatie van gezinsvervangend tehuis De Lambertshove genaamd De Esch. Dit is een, per 1 april 2001, nieuw op te zetten woning waar een aantal mensen met een verstandelijke handicap individuele begeleiding krijgt, gericht op het leren omgaan met zelfstandigheid. We zoeken collega's die: een relevante MBO-opleiding hebben afgerond of daarmee bezig zijn; enige ervaring hebben in het werken met mensen met een verstandelijke handicap; stevig in hun schoenen staan en goed zicht hebben op het eigen functioneren; onregelmatig (dag-, avond- en slaapdiensten) willen werken; het een uitdaging vinden om mensen met gedragsproblematiek te begeleiden; flexibel zijn en kritisch meedenken over zaken die onze clienten en de organisatie betreffen. Assistent-begeleiders die toe zijn aan een nieuwe uitdaging worden van harte uitgenodigd om te solliciteren. We bieden je een: uitdagende baan met aandacht voor persoonlijke ontwikkeling; eigen opleidingsbudget; leuke en uitdagende werksfeer met ruimte voor eigen inbreng en ideeen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Salaris minimaal /3.357,- en maximaal 4.676,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Afhankelijk van je voorkeur kun je voor 8 maart a.s. je brief met duidelijke motivatie sturen naar GVT De Kempenhout, Vij verweg 17,3062 JN Rotterdam of naar GVT De Lambertshove, van Somerenweg 45,3062 RG Rotterdam, terattentie van J. Ruitenbeek, hoofd van beide gezinsvervangende tehuizen. Telefonische inlichtingen: op maandag en dinsdag tussen 11.00 en 12.00 uur onder de nummers 010-4137861 (Kempenhout) en 010-4525325 (Lambertshove). De gesprekken zullen plaatsvinden op 13 maart a.s. IJZERHANDEL R IVIUM CAPELLE A/D IJSSEL ROTTERDAM Wmm Van der Spek Uitvaartverzorging zoekt met spoed een parttime Van der Spek Uitvaartverzorging b.v, is een vooraanstaande onderneming op het gebied van uitvaartzorg in de breedste zin van het woord en levert haar diensten tegen een zeer hoge kwaliteit. Haar werkgebied ligt in de regio Rotterdam en omstreken. De functie: Het dragen van de kist tijdens uitvaarfen en kerkelijke plechtigheden. Het ontvangen en begeleiden van belangstellenden en nabestaanden bij uitvaarten en kerkelijke plechtigheden. Uw profiel: U bent een stressbestendig, integer, enthousiast teamgenoot die van aanpakken weet, servicegericht is en zich kan verplaatsen in de omstandigheden van onze clienten. U heeft een flexibele instelling en bent bereid, gezien de aard van onze onderneming, regelmatig op zaterdag te werken. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Korten, tel. 010-458,38.97 Uw brief met curriculum vitae kunt u voor 17 maart 2001 richten aan Van der Spek Uitvaartverzorging, ta.v. dhr. J. Korten, Kompasstraat 40,2901 AM Capelle aan den IJssel. Te koop: noten TV-kast, 1 x 0.9 x 0.5, prijs /75,-; Atomic ski 1.90 mn., prijs/100,-; ski- sch., maat 43, prijs /75,-; bandrecorder Telerunken incl. banden, 40 jaar oud, prijs 100,- v. verzam. Tel. 0181- 663745. Te koop: erg mooie noten salontafel, 8-kantig, met 4 laadjes, middellijn 108 cm, in zeer goede staat, prijs /450,-. Tel. 010-4118799. Te koop: verpleegsterunifor- men, prijs per stuk /25,-. Tel. 010-5214049. Te koop: kinderledikant, zeer mooi, prijs /35,-; kop. haard- scherm, oud, prijs /35,-; set Poolse gewichten, prijs /55,-; ronde glazen tafelpl. diam. 104 cm, prijs/35,-. Tel. 0180- 661862. w r> Woonplaats Mobiel

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 17