men u m V fVI QJ QJ G EEN BELANGRIJK ARTROSE-INITIATIEF 0 V De zorgcentrale: een leuke afwisseling voor verpleegkundigen! Hersenwerk op hoog niveau? Medewerkers Lever Faberge Europe Development Centre (m/v) urn MEDISCH SECRETARESSE 28,8 uur per week Muziektherapeut (MA/) r" v '■frnmJ Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg VERPLEEGKUNDIGEN HBO-V.A ,B EN Z (mao MaATSCHAPPELIJK WERKENDE (M/V) Bavo RNO De Reumabestrijding in Nederland bestaat 75 jaar. Er is nog veel te doen. Helpt u ook? Giro 324! Een van de vijf huisartsencon- sulten heeft met gewrichts- klachten te maken. Daarvan vormt artrose het grootste aandeel, zo'n 650.000 mensen lijden hieraan. Bij ouderen is artrose de meest voorkomende gewrichtsaan- doening. Een groot onderzoek Het Nationaal Reumafonds heeft daarom het initiatief genomen voor een groot on derzoek naar de oorzaken en behandeiing van artrose. De ze extra impuls tot onder zoek, genomen in het kader van het 75-jarig jubileum, vergt vijf miljoen gulden. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl OLYMPUS E-IO natuurgetrouwe kleurweergave en een hoge resolutie. □IGITALE SPIEGELREFLEX CAMERA Rotterdam, Clastzeedijk/ Hoek Admiraliteitsstraat 8 Sun Sky de Zonnespecialisl van Nederland nu ook in Ridderkerk. (vanaf vrijdag 2 maart) Alle nieuwe modellen van marktleider Alisun hebben wij voor u klaar staan. Verkoop van: Alisun - Hapro - Philips Aktie: Tevens zonnestudio Bij aanschaf zonnebank\ van 2 t/m 10 maart 50% korting bruiningsset t.w.v. J op onze Turbo Bruiners f 75'" (uitsluitend in Ridderkerk) per 3 weken slechts I teQlQflMiidsa^autia ma. t/tnvrij. van 10.00 - 21.00 uur vrijdag van 10.00 - 21.00 uu zalen Flexmen personeelsdiensten bv zoekt met spoed voor diverse productiebedrijven in de levensmiddelenindustrie fulltime of parttime (nVv): Productiemedewerkers Inpakmedewerkers Procesoperators Machinebedieners Als je een rijbewijs hebt, is een auto van Flexmen mogelijk. Werken in ploegendienst is ook mogelijk. Flexmen biedt je een prima salaris! Interesse? Bel dan meteen naar Flexmen: 0180-320022 of kom langs op de Kleinpolderlaan 8 in Nieuwerkerk a/d IJssel. koken met sterren. De zorgcentrale wordt de hele dag ge- beld door clienten met diverse vragen, opmerkingen en aanmeldingen van zorg. De zorgcentralisten beantwoorden de tele- foontjes. Ze geven advies en informatie, verwijzen door, nemen aanmeldingen op, maken afspraken, administreren, etc. Dat is leuk en afwisselend werk. Heb je een HBO- V-diploma, ervaring in de (thuis)zorg en kun je omgaan met computers, dan hebben wij een interessante baan voor je, namelijk als zorgcentralisten (m/v) In deze full- of parttime baan, tussen 8.00 en 17.00 uur, sta je onze clienten vak- kundig te woord. Je kunt rekenen op een goed inwerkprogramma en je komt te werken in een leuk, collegiaal team. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Thuiszorg. Bovendien bieden wij een gunstige spaarloon- en pc-prive- regeling. Heb je interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Ilse Buijsrogge, zorg- centralist, (010) 246 32 78. Stuur je sollicitatie met curriculum vitae voor 12 maart a.s. naar Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord, t.a.v. mevrouw Ilse Buijsrogge, p/a plaatsings- bureau, Postbus 900, 3100 AX Schiedam. JE HART LIGT BIJ DE THUISZORG Week 09 TOTAAL-TX16 LOCATIE ZuiDER: Groene Hilledijk 315 3075 EA Rotterdam tel. 010-290 30 00 locatie Clara: Olympiaweg 350 3078 HT Rotterdam tel. 010-29119 11 Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, inclusief topklinische functies voor hartchirurgie, nierdialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beieid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel de patient als de medewerker. Voor de vakgroep Kindergeneeskunde van de locatie Clara zoeken we een DE AFDELING De vakgroep Kindergeneeskunde telt zes kinderartsen (5.3 FTE), twee gezondheidszorgpsychologen (1.0 FTE) en vier arts-assisten- ten, waarvan twee in opleiding tot kinderarts. Voor deze maat- schap Kindergeneeskunde zijn twee secretaresses werkzaam. FUNCTIE-INHOUD Verzorgen van de medische correspondentie en verwerken van de post; afhandelen van binnenkomend telefoonverkeer; administrate voeren die samenhangt met het vakgroep- beleid en de opleiding.kindergeneeskunde. FUNCTIE-EISEN Diploma meao, richting medisch secretaresse, en/of ervaring in een soortgelijke functie; kennis van Word en andere Office-toepassingen. ARBEIDSVOORWAARDEN De werktijden zijn in overleg te bepalen; het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 4.278,- (fg 35) bruto per maand, op basis van een fulltime dienstverband; de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuizen. INFORMATIE Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer dr. E.J.A. Cerritsen, kinderarts, vakgroepvoorzitter, bereikbaar via telefoonnummer 010-29115 60, en mevrouw M. Vercauteren, secretaresse vakgroep Kindergeneeskunde, bereikbaar via telefoonnummer 010-29113 76. Voor meer informatie over ons ziekenhuis kunt u onze website bezoeken: www.mcrz.nl. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 10 maart a.s. richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid, locatie Clara, cluster Sociale Zaken Ter attentie van mevrouw I. Veltman, secretaresse Postbus 9779,3007 AC Rotterdam E-mail: SocialeZaken@clarazhs.nl Wij zoeken collega's voor de volgende functies; voor 32-36 uur per week voor 16 uur per week voor 8 uur per week Groep m Bavo RNO Groep is een organisatie die werkt voor 500.000 mensen die wonen in de gezondheidsregio Rotterdam Noord. Met een 1000-tal medewerkers ieveren wij geestelijke gezondheidszorg in de meest brede zin van het woord. Onze organisatie staat voor de uitdaging om in de komende jaren een passend antwoord te vinden op de sterk toe- nemende en veranderende hulpvraag. Bavo RNO Groep kent een aantal dusters verspreid over het gehele verzorgingsgebied met ieder een eigen, specifiek omsehreven doelstelling. Als gevolg van een hersenaandoening kunnen stoornissen in het denken en het gedrag optreden. Dit kan zich uiten in problemen met het geheugen, de taal, moeilijkheden met concentratie en orientatie. Een hersenaandoening kan 00k neurologische klachten van iichamelijke aard veroorzaken. Het cluster neuropsychiatrie richt zich op de behandeiing van mensen met een hersenaandoening bij wie stoornissen in het denken en gedrag op de voorgrond staan. Het cluster bestaat uit drie afdelingen die gericht zijn op de verschillende fases binnen de behandeiing. Functie-informatie; Het cluster neuropsychiatrie biedt een combinatie van zorg, begeleidkig en behandeiing. De enthousiaste nieuwe collega's die wij zoeken willen actief meedenken over de toekomstige ontwikkelingen en samen met ons de zorg en behandeiing verder uitbouwen Functie-eisen: Voor deze functies is een relevante (hbo)-opleiding vereist. Ervaring met het (sub)specialisme neuropsychiatrie is niet vereist maar wel een pre. Wei dient men bereid te zijn zich hierin te specialiseren o.a. door het volgen van zowel in- als extern verzorgde cursussen op dit vakgebied. Meer weten? Neem contact op met Mariska Nanlohy, personeelsconsulent of de heer J. Suykerbuijk, clustermanager, telefoon (010) 258 45 00. Zij zullen u graag nader informeren. Wij bieden: Een uitdagende baan in een dynamische omgeving. Aanvullende, gerichte trainingen en de mogelijkheid tot deelname aan het pc-priveproject. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ. De verpleegkundige functie is ingedeeld in FWG 45, de functie van maatschappelijk werker in FWG 50 en de functie van muziektherapeut in FWG 50-55, afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitatie; Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Bavo RNO Groep, afdeling personeelszaken, Postbus 820, 2900 WB Capelle aan den IJssel ondervermelding van vacaturenum- mer PA97 voor verpleegkundige, PA19 voor maatschappelijk werker en PA20 voor muziektherapeut. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 12. v..1. Voor energieke mensen met passie voor onderzoek hebben wij het perfecte aanbod. Wij hebben namelijk twee vacatures voor een medewerker evaluatie machinale vaatwasproducten op de appraisal afdeling binnen de unit Machine Dish Wash van het Lever Faberge Europe Development Centre in Vlaardingen. Deze afdeling is onderdeel van Unilever Research Vlaardingen, een van de zes centrale researchlaborato- ria van Unilever, gericht op innovatie voor ons wereldwijde productaanbod. Vacature 238: medewerker evaluatie vaatwasproducten Behalve uitstekende arbeidsvoorwaarden bieden wij je een aantrekkelijke functie. Je voert zelfstandig machinale vaatwastesten uit voor de verdere ontwikkeling van bijvoorbeeld Sun tabletten. Naast het voorbereiden en uitvoeren van de experimenten ben je zelf 00k verantwoordelijk voor de verwerking. Dit gebeurt grotendeels met behulp van diverse computerprogramma's. Daarnaast zal je 00k het adverten- tiewerk en de methoden-ontwikkeling ondersteunen. Redelijke kennis van de Engelse taal, zowel mon- delfng als schriftelijk is noodzakelijk. Vacature 237: medewerker evaluatie vaatwasproducten Heb je al meer relevante werkervaring opgedaan, dan spreekt de omschrijving van onze tweede vacature je ongetwijfeld aan. Naast het prepareren van monitoren en het voorbereiden en uitvoeren van de expe rimenten ben je zelf 00k verantwoordelijk voor de verwerking en deelcondusies. Dit gebeurt grotendeels met behulp van diverse computerprogramma's, waarbij de kennis van SAS-software een pre is. Verder ben je verantwoordelijk voor het opbouwen van deelexpertises binnen het team. Daarnaast zal je 00k het advertentiewerk en de methoden-ontwikkeling ondersteunen. Goede kennis van de Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk is noodzakelijk. Voor beide vacatures zoeken we een collega met een MBO-opleiding in een chemische richting of met een gelijkwaardige opleiding en/of ervaring. Je kan natuurlijk prima overweg met standaard computersoft- ware. Verder ben je een echte teamspeler, heb je een kritische, flexibele instelling en werk je nauwkeurig. Sluit bovenstaande beschrijving aan bij jouw ideeen over leuk en interessant werk, dan nodigen we je uit om v66r 10 maart je sollicitatiebrief met CV (o.v.v. vacature 237 of 238) te zenden aan: Unilever Research Vlaardingen, afdeling LFEDC, ter attentie van mw. I. v.d. Berg, Postbus 114, 3130 AC Vlaardingen of per e-mail: iris-van-den.berg@unilever.com Voor meer informatie over de vacatures kan je contact opnemen met de heer A. Krijgsman (010 - 460 55 69) of de heer B. den Boogert (010 - 460 54 22). Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. T 1 Unilever Passion for achievement. Unilever Research Vlaardingen Management Development: research.unilever.com vl.recruit®unilever.com tel. 010 - 460 62 93 Te koop: kanariebroedkooien toebehoren, zeer veel, prijs /250,-; zinken teil, prijs /35,-; ca. 20 jaarg. muntkoerier p. jrg. /6,- cat.munten post- zegels. Tel. 0180-661862. Te koop: 4 blankeiken eet- hoekstoelen, prijs /200,-; donkereiken plantentafel, 75 cm hoog, prijs /35,-; haar- droogkap, prijs /15,-; carmen- set, prijs /50,-. Tel. 010- 4194077. Te koop: computer Packard Bell 16 MB Windows 95 works, beeldscherm, toetsen- bord, muis, kleurenprinter, veel software, prijs 550,-. Tel. 010-4823540. Te koop: Pratica spiegelreflex camera met tasje, flitser, tele- en groothoeklens, prijs /125,-. Tel. 010-4232953. Te koop: elektrische hegge- schaar, merk: Bosch, prijs /65,-. Tel. 0181-600415. Te koop: kinderfiets met afneembare zijwieltjes en skel ter met afneembare duwstok, 2 a 3 jaar, zo goed als nieuw, prijs per stuk /50,-. Tel. 0181- 600415. Te koop: 2-pers. ledikant, ach- terwand, kastjes 2x1 box- spring Pullman, 80 x 190; toi- lettafel spiegel, gebr. wit, sprei, prijs /950,-. Tel. 078- 6771986. Beukenhouten dressoir, 3 deu- ren en 4 laden, 2.00 x 50, deu- ren en laden afgewerkt met webbing, prijs 200,-. Tel. 0181-634815. Te koop: caravankussen, in goede staat, modern dessin, 2 stel van 80 cm breed en 2 st. 140 c breed uit een caravan mod., prijs /500,-. Tel. 0181- 323170. Tal n in an ic -arm c=.~ /in si ~r enn l iiiiiaifa Bel voor een baan 010-4110996 06-22482235 E-mail jobs@loipzig.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 18