doen het vanaf hun vijftiende Ik ga'm bezorgen 0 s Werelds grootste havenstad zoekt rotsen in de branding Alles in Een As Good As Gold Jal Ofc "ODD ®®fc (k3g®Gjpfi) klein 60% inruil na 5 jaar bij aankoop nieuwe caravan IIAI[A¥ Wie komt ons team versterken en wil behoorlijk wat bijverdienen? Bezorgers van het Rotterdams Dagblad ook wel "RD bikers" genoemd, profiteren als enigen van een reeks unieke voordelen. "RD bikers" bezorgen een middagkrant en kunnen dus altijd uitslapen. Wat dacht je van elke maand kans op VW-bonnen t.w.v. 25,-, een gratis regenpak, 9 extra weken verdienen bij goede bezorging. En als klap op de vuurpijl krijgen "RD bikers" de speciale "RD bikers" voordeelpas waarmee je korting krijgt op producten bij de onderstaande bedrijven. Pak die voordelen en bezorg'm: Vul snel de bon in df surf naar www.rotterdamsdagblad.nl Naam: Adres: Postcode/Woonplaats:..... Telefoon: E-mail:Leeftijd:.. ..(min. 15 jaar) Vul snel de bon in en stuur hem op naar: Rotterdams Dagblad,o.v.v. RD bikers, Postbus 1162, 3000 BD Rotterdam oa Managementondersteunende medewerkers Gemeente Rotterdam Bestuursdienst De As Good As Gold- caravan van KNAUS is wegens enorm suc- ces geprolongeerd. De tweede en ver- nieuwde versie is speciaal voor het naderende KNAUS Festival gemaakt en heeft alles in zich wat een cara van tot een echte feest- wagen maakt. De As Good As Gold II is gebaseerd op het eer ste model, maar heeft veel extra's. Om er een paar te noemen: de aluminium bepla- ting en de graffiti van de Slid wind, een voor KNAUS typerende grijze bumper, een derde remlicht, schok- dempers, een voor- tentlamp en een hor- deur. Door de geavan- Caravandealers in het hele land presenteren tijdens het KNAUS Festival, dat van 16 tot en met 24 maart plaatsvindt, de vemieuivde As Good As Gold. De aanschaf van de tweede versie van deze succesvolle caravan is met de unieke Alles in een' financieringsregeling spotgoedkoop geworden. ceerde AKS 2004 sta- bilatoren ligt deze nieuwe caravan sta- biel achter elke auto. De As Good As Gold is een comfortabel tweede huis in een eigentijds jasje. Uitermate geschikt voor veilig en geriefelijk vakantiever- tier. Net zoals de andere modellen van KNAUS. Werkelijk alles zit erop en eraan. De modernste sanitaire voorzieningen zijn aanwezig. De caravan is zeer goed ge'iso- leerd en door de prima verwarming is de binnentemperatuur naar wens te regelen. In de zomer en in de winter. Het is een compacte, speelse caravan met overzichtelijke afme- tingen. Ondanks alle voorzieningen is de As Good As Gold II een relatieve lichtge- wicht die achter elke auto past. Soepel en wendbaar. Een genot om mee op reis te gaan. Koopje Wie de As Good As Gold II of een andere nieuwe KNAUS-cara- van wil kopen, kan dat nu doen onder zeer gunstige voor- waarden. De dealer biedt een unieke financieringsregeling die andere bedrijven niet kennen. KNAUS Alles in Een is een lening die de consu- ment in 60 maanden zonder rente terugbe- taalt. Deze overeen- komst is inclusief garantie op water- dichtheid, all-riskver- zekering, gratis onderhoudsbeurten en kwijtschelding van de schuld bij overlij- den. En als klap op de vuurpijl garan- deert de dealer bij aanschaf van een nieuwe KNAUS-cara- van ten minste 60% inruilwaarde na die vijf jaar. Redenen genoeg om eens bij de KNAUS-dealer langs te gaan. Die kan alle informatie geven. Gespreide betaling met KNAUS zekerheid Een voorbeeld: Aankoopprijs nieuwe KNAUS inclusief pakket, accessoires tent 30.000,- 60 Maanden volledige garantie op rnateriaal en constructiefouten van de caravan; 60 Maanden garantie op waterdichtheid van de caravan; |j|l- 60 Maanden all risk nieuwwaardeverzekering {gelindexeerd} inclusief basisinventaris; 4 Onderhoudsbeurten volgens BOVAG normering; Na 60 maanden waarde caravan nog altijd 60% van de oorspronkelijke basisprijs van de caravan (bij aanschaf van een nieuwe KNAUS); Na 60 maanden geen slotbetaling; Na 60 maanden is de caravan derfralve voiledig betaald. Kosten: Eerste betaling 2.500,- vervolgens 60 termijnen van 500,- KHfcUS In de gloednieuwe KN As Good As Gold II is het vaikantie yiereri. Heki II dakluik aluminium velgen derde remlicht voc AKSlw, reservewiel (staal) metkrik reservewielhouder Truma Therme elektraboiler serviceluik verzwaarde uitdraaisteunen TMF-uitvoering dakdrager trap of fietsendrager voor twee fietsen Week 10 TOTAAL-TX12 fe fe [nlgG1 KLARE 4AAL INTER' Witte de Withstraat 55-57 Coolsingel Beursplein Rotterdam. "Geen woorden maar daden Overal waar je komt in de grootste haven stad ter wereld, zie je dat, merk je dat, voel je dat. Een dynamiek die ook het werken in deze stad kenmerkt. Neem het project ROTS, dat op 1 oktober vorig jaar van start ging. Dit daadkrachtig initiatief van de directie Personeel en Organisatie staat voor Rotterdams Ontwikkelings Traject- management Support. ROTS is vooral bedoeld om een oplossing te vinden voor het schrijnende gebrek aan management- ondersteuning. Een probleem waar vrijwel alle gemeentelijke instellingen mee te maken hebben. Een poule van managementondersteuners. Het is daarom de bedoeling dat er een ROTS-poule wordt gevormd van 'interim-onder- steuners'. Dus een groep van management ondersteunende medewerkers waar diensten of directies een beroep op kunnen doen als hun eigen managementondersteuners door ziekte, verlof of andere redenen niet genoeg support kunnen bieden. De poule zal uit 10 medewerkers bestaan, waarvan al 4 plaatsen zijn ingevuld. Een letterlijk afwisselende baan, Vind je het leuk om te gaan jobhoppen binnen de gemeentelijke instellingen? Bijvoorbeeld eerst twee maanden op het Stadhuis, daarna een half jaartje bij het Havenbedrijf en vervolgens een kwartaal bij de RET? Zoek je dus een werk- omgeving die werkelijk afwisseling en variatie biedt? Een omgeving waar je je niet alleen vakmatig, maar ook als mens en als teamlid kunt ontplooien? -En waar je steeds weer enthousiast op je werkplek wordt begroet, gewoon omdat jij degene bent die een (perso- neelsjprobleem komt oplossen? Wat we vragen. Beschik je behalve over een MBO-opleiding (secretaries richting) ook over een flink stuk relevante ervaring? Kun je goed met mensen omgaan, ook als je onder druk werkt en weet je mensen te motiveren en enthousiasmeren? Dan willen Sylvia, Nevin, Andrea en Wendy (de eerste vier van het team) heel graag nader kennis met je maken. Wat we bieden. Werken bij de gemeente Rotterdam is kiezen voor een organisatie waar je talenten, capaciteiten en carribreplannen alle ruimte krijgen. En waar je kunt rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeids- voorwaarden. Je salaris varieert, afhankelijk van kennis en werkervaring, tussen de SK-6 (max. 4.560,-) en SK-8 (max. 5.661,-.) Meer informatie? Lijkt het je een leuke baan, maar wil je graag eerst wat meer informatie? Neem dan even telefonisch contact op met Yvonne Hemmes-Nigg. Als projectleider van ROTS kan zij je er alles over vertellen. Tel. (010)417 28 07. Meer informatie? Weet je nu meteen al dat dit de baan voor je is, schrijf dan een sollicitatie- brief met cv naar: Directie P&O, Project ROTS, T.a.v. Yvonne Hemmes-Nigg, Projectleider ROTS Postbus 70012, 3000 KP Rotterdam. E-mailen kan natuurlijk ook: y.hemmes@dso.rotterdam.nl De directie Personeel en Organisatie. De directie Personeel en Organisatie houdt zich bezig met alle facetten van het personeels- beleid en de (re)organisatie van de gemeente. De directie bestaat uit drie afdelingen: Concern Personeelsbeleid, Arbeidsvoorwaarden en Orga nisatie. De stafafdeling Directie Ondersteuning geeft deze afdelingen de nodige support. In totaal werken er ruim 80 mensen bij de directie Personeel en Organisatie. Nieuwe caravan met gouden randje y/' ill 5 At" i 1

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 22