Leerling Sonneburgh Niet geboren met twee linkerhanden? Dan is dit de opleiding voor jou. life 14 en 15 maart Ahoy' Delta: gewoon anders-, gewoon beter! Meubelen Houthandel Je vindt ons ook op de Arbeidsmarkt 2001,14 en 15 maart in Ahoy LINGESTREEK WERKEN EN LEREN Je hebt vmbo ofhavo gedaan. En dan? HetHout- en Meubileringscollege heeft beroepsopleidingen voor jongens en meiden die een creatiefberoep zoeken. Sommige heel praktisch, andere meer commercieel of adviserend. Wil je lets doen met wonen, meubelen, hout? Dan moet je zeker bij het Hout- en Meubileringscollege gaan kijken. Bijvoorbeeld voor een opleiding: Wonen Binnenhuisadviseur Projectstyling Interieurontwerper Woningstofferen Keukenadviseur Decoreren Meubelstofferen Verkoper wonen Meubelmaker Meubelontwerper Antiekrestauratie Jachtbouwer Scheepsinterieurbouwer Inkoper nationaal Inkoper internationaal Verkoper hout Timmeren werkplaatstimmerman timmerfabricage Restaureren en renoveren Hout- en Meubileringscollege. Een beroep leer je fijner op een vakschool. Week 10 1 Ben jij er straks voor ons als wij oud zijn? □'a 2 Wil jij je samen met collega's inzetten voor anderen? ja 3 Wil jij goede en slechte tijden delen met je team en onze bewoners? f Ja 4 Wil jij een helpende hand toesteken? □Ja 5 Kun jij de dankbaarheid voelen van mensen, zonder dat zij dat tegen je kunnen zeggen? □Ja 6 Wil jij na gedane arbeid thuiskomen met een gevoel dat je je medemens hebt geholpen? □Ja Indien jouw antwoord hierop JA is, dan ben jij degene die wij zoeken! Voor ons somatisch verpleeghuis aan de Schulpweg is formatieruimte vrij voor een aantal: □Ja Indien jouw antwoord hierop JA is. dan ben jij degene die wij zoeken! Wanneer het verplegen en verzorgen van bewoners, geld verdienen in combinatie met studeren en niet in de laatste plaats arbeidsvreugde je aanspreken, solliciteer dan voor de functie van: f Boekhoudkundig medewerker pd/mba/spd niveau m/v Commercieel binnendienst medewerkers m/v Marketing medewerkers m/v Telemarketeers fulltime en parttime m/v Buitendienst medewerkers/accountmanagers en Sales representatives m/v Intercedente m/v IN DE INSTALLATIETECHNIEK ELEKTROTECHNIEK SERVICE EN ONDERHOUD Bezoek onze stand op de Arbeidsmarkt 2001 in Ahoy op 14 en 15 maart aanstaande. Lingestreek B.V. - Techniekweg 11 4207 HC Gorinchem - tel. 0183 - 620888 Wij nodigenje graag uit voor een rondleiding in onze vestiging in Rotterdam of Amsterdam. Bel 010-2855555 of020-6802828. Of meld je aan voorde inloopdag in Rotterdam op 18 april. Erasmuspad 10, 3052 KP Rotterdam - Van Oldebarneveldtstraat 56,1052 KC Amsterdam. Bezoek de Deltastand op Arbeidsmarkt 2001, beurs voor baan, beroep en studie op donderdag 15 maart a.s. Delta TOTAAL-TXIO Taken: Verplegen, verzorgen en begeleiden van bewoners. Een fulltime of parttime dienstverband is mogelijk. Flexibele werktijden zijn bespreekbaar. Ook her- intreders zijn bij ons welkom. Bij- en herscholing, zoals een applicatiecursus, is mogelijk. tu rn W Functie-eisen: In je bagage heb je een diploma verzorgende I.G./Ziekenverzorgende. Je bent organisatorisch ingesteld, en hebt goede contactuele eigen- schappen. Niemand hoeft jou te motiveren, en je werkt net zo gemakkelijk zelfstandig als in teamverband. Arbeids- voorwaarden: FG 35 van de C.A.O. verpleeg- en verzor- gingshuizen is van toepassing. Bovendien bieden we je de mogelijkheid om van onze kinderopvang gebruik te maken. Informatie: In 2001 wordt gestart met het bouwen van een nieuw verpleeghuis, waarin ook een P.G. afdeling komt. Wij zijn gestart met het automatisering van zorgdossiers. Inlichtingen: Wil je meer weten over deze functie? Neem dan contact op met mevr. A. op't Flof, verpleeg- kundige. Tel.: (010) 291 84 44. In de omgang met collega's en bewoners laat jij je mede leiden door de Protestants Christelijke identiteit van de Hervormde Stichting Sonneburgh. Ben je 17 jaar of ouder en heb je minimaal een diploma VBO met minstens twee vakken op C-niveau, dan kun je solliciteren. Verkorte opleidingen zijn ook mogelijk. Arbeidsvoorwaarden: De CAO V en V is van toepassing. Opleiding: Het theoretische gedeelte zal verzorgd worden door het Albeda College, terwijl het praktijkgedeelte voor- namelijk binnen Sonnenburgh zal plaatsvinden. De opleiding start in februari en in September 2001. Inlichtingen: Deze kun je krijgen bij mevrouw M.C. Bakker-Nobel (opleidingscoordinator), tel. (010) 291 84 44. Van kandidaten wordt verwacht dat de protestants-christelijke identiteit van de Stichting onderschreven kan worden. Solliciteren: Je sollicitatie kun je, samen met je CV, binnen 14 dagen richten aan: Hervormde Stichting Sonneburgh Afdeling Personeelszaken Schulpweg 534 3084 NK Rotterdam De Hervormde Stichting Sonneburgh expioiteert twee serviceflate, drie verzorgingshuizen en een verpleeghuis voor somatisch Ziehen, verspreid over drie locaties, nameSjk locatie Schulpweg/Groene Kruisweg te Rotterdam-Charlois, locatie Ravenswaard te Rotterdam-Usselmonde en locatie Het Havenlicht te Pernis. Short Track Uitzendburo is een uitzendorganisatie die enthousiaste werknemers graag bemiddeld voor tijdelijke en vaste banen in heel Nederland. Graag zien wij jou verschijnen bij onze stand om je te orienteren op de arbeidsmarkt. Op deze stand zijn intercedentes aanwezig die je direct een goed advies kunnen geven over de baan die bij je past. Een tip is om een goed uitgewerkt cv mee te nemen zodat wij direct voor jou aan de slag kunnen. Op deze manier heeft jouw bezoek aan de arbeidsmarkt 2001 beurs direct resultaat. De stand van Short Track Uitzendburo is herkenbaar aan het onderstaande logo. SHORT TRACK Om je al een idee te geven over de parttime en fulltime openstaande vacatures en branches onderstaand een korte opsomming van de mogelijkheden; Secretaresse m/v voor verzekeringskantoren, reclame bureaus scheepvaart, makelaardij, toerisme, telecom, etc. Zoek je een baan met een andere functiebenaming vraag het gerust er zijn namelijk meer mogelijkheden dan hierboven beschreven. Tot ziens! Short Track Uitzendburo gevestigd Coolsingel 87d, tel.nr. 010-2757070 en de Karel Doormanstraat 4, tel.nr. 010-4111933. E R K E N D L E E R B E D R I J F llW'' Kom kijken Delta is een psychiacrisch ziekenhuis. We zetten ons in om mensen met de meest uiteenlopende psy- chiatriscbe ziektebeelden te behandelen. Dat doen we op verscWIIende plaat- sen in de regfo Rotterdam en op de Zuid-Hollands eilanden, Delta Psychiatrisch Ziekenhuis wil vooro (open in de behandeling van psychiatrische patien- ten. Net even iets beter zijn.Waarbij we resultaat gericht werken en een no- nonsense houding betang rijk vinden. We zijn over- tuigd van onze kwaliteit, maar beschikken ook over het nodlge relativerings- venmogeruWe blijven met beide benen op de grand staan. Spreekt deze omschrijving je aan en wii je werken in deze omgevtng, dan bie den wij je prima kansen. Heb je belangstelling voor een baan in de psychiatrie? Wil je tegelijkertijd naar school en je eigen salaris verdienen? Dan is een van de leer-werkopleidingen tot verzorgende/verpleegkundige bij Delta Psychjatrisch Ziekenhuis misschien wel iets voor jou. Bezoekadres: Albrandswaardsedijk ?4 Poortugaal tel: 010 5031313 Pos I Postl 3170 DZ Poortugaal website: www.deita-pz.nt - - Kun je niet komen, maar wil je wel graag meer informatie? Neem dan contact op met DirkVoogt of Agnes de Lenne, tel: 010 5031524 of 5031335. E-mailen mag ook: werken-leren@delta-pz.nl Of kijk op onze website: www.delta-pz.nl Psychiatrisch Ziekenhuis

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 33