alike on Werken aan een schone stad? internet! KOM NAAR nr 3 1 Collega's m/v roteb mm- Mmmimr Kunt u hem nog iets nieuws v er t ellenl commercieel medewerkers binnendienst verwarming en sanitair m/v ArbeidsKIBureau Voor wie vooruit wil Bezoek ^~T de ISRoteb-stand 14 en 15 maart in Ahoy' 'Op mijn 17e ben ik vanuit Turkije naar Nederland gekomen. Als medewerker seismoiogisch onderzoek werkte ik op veel plekken in het land. Maar al dat reizen beviel me niet zo. Dus toen ik de mogelijkheid kreeg om bij de RET als buschauffeur te gaan werken, heb ik die kans met beide handen gegrepen. Ik heb zelfs bij de RET mijn groot rtjbewijs gehaald. Als buschauffeur ben ik iedere dag met mensen bezig. Dat is een grote verantwoordelijkheid. Want men- sen willen niet alieen comfortabel reizen en op tijd aan- komen, ze moeten zich ook veilig voelen. Dus doe ik veel meer dan alieen een bus besturen. In de drukte en dynamiek van de stad ben ik tegelijk piloot, steward, gastheer, ordebewaker en aanspreek- punt. Dat maakt mijn werk veeleisend, maar ook afwisselend. Geen dag is hetzelfde,' $evki Gok, buschauffeur Parttime buschauffeurs en trambestuurders (LBO/MAVO) bellen nu voor een afspraak met het grootste vervoer- bedrijf van Rotterdam, de RET. Maar ook technische medewerkers (MBO/HBO) en controle-beambten (LBO/MAVO) kunnen we goed gebruiken. Wilt u meer informatie over wat de RET te bieden heeft, dan kunt u bellen met (010) 447 66 99. Vanzelfsprekend kunt u ook terecht op onze website www.ret.rotterdam.nl. U bent natuurlijk ook van harte welkom op onze stand op Arbeidsmarkt 2001, de banenbeurs in Ahoy', 14 en 15 maart aanstaande. Op zoek naar een vacature? Kijk ook op www.arbeidsbureau.nl Alle vacatures van het Arbeidsbureau zijn ook te vinden op internet: www.arbeidsbureau.nl Proberen? Kom naar stand 126 op de beurs Arbeidsmarkt 2001 op 14 en 15 maart in Ahoy. Veel van onze klanten weten alles van onze producten. Ze passen ze dagelijks toe in de praktijk. Voor ons als groothandel is het een uitdaging om z6 goed bij te blijven, dat we zelfs de grootste specialisten nog af en toe iets nieuws kunnen vertellen. Dat is precies wat we verwachten van een MBO'er op MTS/MEAO niveau. Voor onze vestigingen in Eindhoven en Schiedam zijn wij op zoek naar U voelt zich thuis in de commercie? Dan kunt u dat bij Vegro verder ontwikkelen en in de praktijk brengen. Na een gedegen interne opleiding kunt u alle vragen van onze klanten beantwoorden. U noteert hun orders, maakt offertes en wijst ze op nieuwe producten en acties. Dit alles in nauwe samenwerking met de vertegenwoordigers. Wat vragen wij? Wij zijn op zoek naar een commercieel medewerker die klantgerichtheid en het leveren van kwaliteit als een vanzelfsprekendheid beschouwt. Ook verwachten wij dat u accuraat en secuur bent, immers onze cata- logus telt ruim 10.000 producten. Wat krijgt u terug? U kiest voor Vegro omdat u graag kwaliteit levert en daarvoor ook passend beloond wilt worden. Vegro biedt een uitstekend salaris en aantrekkelijke voor- waarden. Naast opleidingsmogelijkheden en een studie- kostenregeling zijn dat gratificaties en een winstdeling. Vegro is een sociaal bedrijf met een collegiale sfeer. Interesse? Wilt u meer weten over deze baan of Vegro? Neem contact op met de heer F.A.M. Hendrikx, Vestigings- manager Eindhoven, telefoon (040) 251 69 15, of de heer P.C. Post, Vestigingsmanager Schiedam, telefoon (010) 488 44 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar het hoofdkantoor, ter attentie van mevrouw A.L. van der Biezen, hoofd Personeel Organisatie, Groothandel Vegro BV, Postbus 37, 1800 AA Alkmaar, of via e-mail sollicitatie@vegro.nl onder ver- melding van functie en vestiging. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Voor algemene bedrijfsinformatie kunt u terecht op onze website: http://www.vegro.nl/ Naar aanleiding van deze advertentie wordt acquisitie niet op prijs gesteld. Vegro, zekerheid voor jaren. EH Vegro is een zelfstandige en financieel sterke groothandel in de verwarmings- en sanitairbranche, met 15 vesti gingen in heel Nederland. Het hoofdkantoor staat in Alkmaar. v.v.v v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. en aart Ahoy'

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 36