iHb VIA IBIJTER ATAK CUSTOMS COORDINATOR HALMEDEWERK(ST)ER tandarts-assistent(e) m/v receptionist(e) m/v WARMTE ONTSPANNING m/v 5 Medewerkers restaurant (v/m) A I WIJ ZOEKEN COMMERCIEEL/ ADM. MEDEWERK(ST)ERS WONINGMAKELAAR ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (junior) BUITENDIENST MEDEWERKER BLOK KIEVIT AssurantieGroep Makelaardij Drs VAN HERK Parttime werken voor een fulltime inkomen? m/v VERZORGENDEN A HOOFD ACTIVITEITENBEGELEIDING 02uud A» ervaren (huis)schilders /i o^enc entr% Binnen ons bedrijf kan dit door onafhankelijk te werken vanuit uw eigen huis. Ontdek hoe, kijk op www.succes4u.pavs2ask.com (het is mogelijk om fl. 3.000,- tot fl. 15.000 p/m te verdienen) De Stichting Bijzondere Tandheelkunde Rijnmond, "BIJTER is gehuisvest in de Adriaanstichting. De Stichting Bijter beheert een centrum voor Bijzondere Tandheelkunde bestemd voor patienten met een verstandelijke en/of motorische handicap en voor extreem angstige patienten. In het centrum worden speciale behandelings- methoden toegepast. Het tandheelkundig team bestaat uit 11 tandartsen, 1 mondhygienist, 5 tandarts-assistenten en 4 administratief medewerkenden. op afroepbasis groupe Fimalac Rotterdam B.V. Week 11 TOTAAL-TX15 Amusementscentrum in Rotterdam zoekt een mede- werk(st)er, fulltime, 38 uur p.w., voor de functie van Onze gedachten gaan uit naar een nette man/vrouw tussen de 25 en 45 jaar, die: zelfstandig kan werken; initiatieftoonten betrouwbaar is; doortastend kan optreden en sterk in zijn/haar schoenen staat; graag met mensen omgaat; goede algemene ontwikkeling heeft; geen problemen heeft met werken op onregelmatige uren; bereid is extra uren te maken. De geschikte persoon bieden wij een leuke, afwisselende, goedbetaalde job. Gaarne uw schriftelijke reactie aan: JVH Amusementscentra B.V. Exploitatie van amusementscentra Kraaivenstraat 17,5048 AB Tilburg Brandwachtencentrale WSA, onderdeel van de Eerlandgroep Facilitate Diensten gevestigd te Krimpen aan den IJssel, een landelijk opererende brandwachtenor- ganisatie, is vanwege een enorme groei van haar bedrijfs- activiteiten op zoek naar: GEDIPLOMEERDE BRANDWACHTEN m/v Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van het rijkser- kende diploma brandwacht, een geldig EHBO-diploma reanimatie en het diploma VVA 1Tevens bent u in goede gezondheid en in het bezit van eigen vervoer. WSA is een klein bedrijf met een prettige werksfeer waar iedereen bij zijn of haar voornaam genoemd wordt. U kunt bij ons fulltime of op parttime basis aan de slag. Het betreft echter altijd een zelfstandige en verantwoordelijke baan met een goed salaris en dito arbeidsvoorwaarden. Indien u wilt solliciteren, dan kunt u van ma t/m do tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met Myra Rijnberg op telefoonnummer 0180 - 54 08 21. U kunt ook schriftelijk reageren, wij verzoeken u dan uw brief met c.v. op te sturen t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 132,2920 AC Krimpen aan den IJssel. Jou Blok Kievit AssurantieGroep en Makelaardij Drs Van Herk zoeken versterking. Met zo'n 90 medewerkers en 7 kantoren in resp. Alphen aan den Rijn, Capelle aan den IJssel, Gouda, Krimpen aan den IJssel en Wassenaar behoren wij tot de toonaangevende bedrijven in de regio. Om onze snel groeiende kring van relaties optimaal van dienst te kunnen zijn en de verdere expansie vorm te kunnen geven, zoeken wij op korte termijn ter uitbreiding van de diverse teams de volgende medewerkers m/v: voor onze kantoren Alphen a/d Rijn, Krimpen a/d IJssel en Wassenaar. Bij voorkeur met relevante ervaring in soortgelijke functie. MBO-niveau en in bezit van Assurantie-B, liefst in bezit van of studerend voor Assurantie-A. voor Capelle a/d IJssel. Bij voorkeur beedigd. In bezit van rijbewijs. Ervaring in buitendienst- fimctie in de regio is een pre. voor Gouda, kantoor Oosthaven, voor de polis- afdeling in de leeftijd tot 23 jaar. MBO-niveau, zo mogelijk met enige relevante ervaring. Liefst in bezit van resp. studerend (of bereidheid daartoe) voor Assurantie-B. voor onze kantoren Krimpen a/d IJssel en Wassenaar. Met relevante ervaring in particuliere en bij voorkeur ook MKB-markt, zowel op gebied van schade- als levensverzekering. Minimaal MBO-niveau en in bezit van rijbewijs en Assurantie-B resp. Assurantie-A (of studerend daarvoor). Leeftijd tot 40 jaar. Deze vacatures betreffen in principe fulltime functies. Voor deze functies is een commerciele, klantvriendelijke en flexibele instelling vereist. In ons snel gtoeiend bedrijf zijn volop interessante uitdagingen en mogelijkheden naar de toekomst. Uiteraard bieden wij een uitstekend salaris met uitgebreide secundaire voorwaarden in overeenstemming met de aard van de functie, leeftijd en opleiding. S.v.p. handgeschreven sollicitaties binnen 10 dagen richten t.a.v. de directie, Postbus 3142, 2800 CE GOUDA. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer M. de Kievit tel. 0182-680680. Een feestje geven. maar geen zin in de troep??? Kijk op www.howlinazuiclolein.nl tel. 010-4101839 SSTICHTING Wij zoeken per direct een voor minimaal 3 dagen per week. Voor deze functie denken wij aan kandidaten die: - bij voorkeur beschikken over een diploma MDGO-AG Tandarts-assistent(e) of een gelijkwaardige opleiding; - enige jaren werkervaring hebben als tandarts-assistent(e); kunnen werken met een geautomatiseerde patientenadministratie; goed kunnen functioneren in teamverband; goede contactuele eigenschappen en affiniteit hebben met bijzondere patientengroepen. Honorering geschiedt volgens C.A.O.-Ziekenhuiswezen. voor 3 dagen per week. De receptionist(e) draagt in eerste instantie zorg voor een goede ontvangst van onze patienten. Daarnaast omvat de functie administratieve werkzaamheden die behoren bij het voeren van een patientenadministratie. Voor deze veelzijdige functie denken wij aan kandidaten met: - opleiding op MAVO/HAVO niveau; enige jaren werkervaring; ervaring met geautomatiseerde systemen; een goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel in woord als in geschrift; goede contactuele eigenschappen; een flexibele instelling. Honorering geschiedt volgens CAO-Ziekenhuiswezen. Voor meer informatie over deze functie staat Caroline Boskamp u graag te woord op tel. 010-4182313. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan: Stichting BIJTER, Ringdijk 84, 3054 KV Rotterdam. Verpleeghuis Slingedael is een protestants-christelijk psychogeriatrisch verpleeghuis nabij het groene hart van Rotterdam-Zuid. In Slingedael worden 150 bewoners en 30 bezoekers verzorgd en behandeldVanuit onze levensovertuiging verlenen we zorg met een menselijke kant. Slingedael maakt deel uit van de PC Zorggroep Rijnmond. Wij zoeken op korte termijn enthousiaste: (zowel parttime als fulltime) Wat we jou bieden Je voelt je snel thuis in ons verpleeghuis. De informele steer, de gezelligheid, op z'n tijd een lach en een traan zijn typerend voor Slingedael. Bovendien staan we voor integere zorg tot in de eindfase. Gebaseerd op onze protestants-christelijke identiteit die jij weet te respecteren. In die omgeving krijg je de ruimte om op methodische wijze de verzorging, verpleging en begeleiding van onze bewoners te realiseren. Het is tevens jouw taak om de continui'teit van de zorg te waarborgen. Daarnaast begeleid je leerlingen en stagiaires in hun leerproces. En gedreven als je bent, ontwikkel je de deskundigheid en vaardigheid die bij je functie hoort. De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO VJ.V Jouw kwaliteiten Op kwalificatieniveau 3 weet jij alles van verzorging, verpleging en begeleiding. Van nature werk je net zo gemakkelijk zelfstandig, als in een interdisciplinair teamverband. Sociale vaardigheden heb je in overvloed en er ontgaat je werkelijk niets. Belangstelling? Nadere informatie wordt je verstrekt door Gerrit Meijerink, sectorhoofd verpleging, tel. (010) 293 15 55. Sollicitatie Richt je schriftelijke reactie zo spoedig mogelijk aan Verpleeghuis Slingedael, t.a.v. Alexander van de Meeberg, personeelsconsulent, Dreischorstraat 85, 3086 PP Rotterdam. Overige vacatures Voor herintreders zijn er volop mogelijkheden om aan de slag te gaan binnen ons verpleeghuis. Ook verzorgen wij de opleiding tot Verzorgende IG in diverse varianten. Dus wil je als leerling of herintreder starten. reageer dan snel. Verpleeghuis Slingedael is een protestants-christelijk psychogeriatrisch verpleeghuis nabij het groene hart van Rotterdam-Zuid. In Slingedael worden 150 bewoners en 30 bezoekers verzorgd en behandeld. Vanuit onze levensovertuiging verlenen we zorg met een menselijke kant. Slingedael maakt deel uit van de PC Zorggroep Rijnmond. Wij zoeken op korte termijn een enthousiast: Wat we Jou bieden Je voelt je snel thuis in ons verpleeghuis. De informele steer, de gezelligheid, op z'n tijd een lach en een traan zijn typerend voor Slingedael. Bovendien staan we voor integere zorg tot in de eindfase. Gebaseerd op onze protestants- christelijke identiteit die jij onderschrijft. In die omgeving geef je leiding aan activiteitenbegeleiders. Niet alleen de verantwoordelijkheid voor het welzijn van onze bewoners heeft daarbij jouw aandacht, maar ook geef je het team van activiteitenbegeleiders de ruimte waarbinnen zij hun vaardigheden kunnen ontplooien. Je bezit de capaciteiten om in teamverband somen te werken, bovendien ben je er op gespitst om jezelf continu te verbeteren De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO V&V Jouw kwaliteiten Op HBO-niveau weet jij alles van activiteiten- begeleiding, de doelgroep ken je goed en van nature werkje gemakkelijk zelfstandig. Sociale vaardigheden en uitdrukkings- vaardigheden heb je in overvloed evenals de capaciteiten om leiding te geven aan een team. Ontwikkelingen binnen je vakgebied ten slotte, houd je nauwlettend in de gaten. Belangstelling? Nadere informatie wordt je verstrekt door Anne Marie de Groot-Beeuwkes, sectorhoofd welzijn. tel. (010) 293 15 55. Sollicitatie Richt je schriftelijke reactie zo spoedig mogelijk aan Verpleeghuis Slingedael. t.a.v Alexander van de Meeberg, personeelsconsulent, Dreischorstraat 85, 3086 PP Rotterdam. Overige vacatures Regelmatig komen er bij ons interessante vacatures vrij. Informeer gerust naar de mogelijkheden die Slingedael je kan bieden. v >N Te koop: mooi zo goed als nieuw zware kwaliteit keuken overgordijn, nieuwprijs /200,- kant en klaar, prijs nu /40,-. Tel. 010-4835518. Rom. 3-zitsbank, geloogd gre- nen stof, groen, ruilen voor eettafel of bureau, ook geloogd grenen of /500,-, in nette staat. Tel. 0181-635980. Te koop: seniorenledikant, wegens omstandigheden, niet gebruikt, compleet, verstelba- re elektrische lattenbodem matras, prijs /500,-. Tel. 010- 4387327. Te koop: complete gereed- schapsset. 95-delig, prijs /135,-; 8-delige elektrische gereedschapsset inclusief workmate, bankschroef, boor- standaard, prijs /280,-. Tel. 010-5115554. Te koop gevraagd: buitenland- se cactusboeken (geen Duit- se); succulenta's voor 1960. Tel. 0180-617345. Na 20.00 Te koop: zo goed als nieuwe kunststof lamellen, kleur: geel, hoogte 1.80, 1 xbreedte 1.50, 1 x breedte 2.50, prijs /50,-. Tel. 0181-630788. Te koop: wit keukenbuffet met glazen deurtjes, 175 hoog, 150 breed. Tel. 0180-633952. Te koop gevraagd: kartonnen poederdozen, liefst vol, ook van bakeliet met merk en par- fumflacons, geen sprays, geen eau de toilette. Tel. 010- 4156681. Te koop: loopband, merk: Kettler, met trainingscompu- ter, zo goed als nieuw, prijs /250,-. Tel. 0180-681967. UITZENDBUREAU Gevraagd voor diverse projecten in de regio rijnmond. Werkzaamheden zijn o.a. Burgerwerk Afwerken op schepen nieuwbouw en reparatie Voor deze en andere projecten zoeken wij ervaren mensen voor meer informatie kom dan gerust langs of bel voor een afspraak. Tel. 010-4854746 Mobiel 06-51225005 Dijkveld en Nijeveld zijn twee moderne woon en zorgcentra die een gevarieerd zorgpakket bieden aan intern en extern wonende ouderen in de wijken Rotterdam IJsselmonde respec- tievelijk Rotterdam Ommoord. Sarrien met het verpleeghuis Antonius IJsselmonde vormen Dijkveld en Nijeveld de regio Oost van de overkoepelende stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen (KWi Rotterdam. Binnen deze regio wordt nauw samengewerkt, op het terrein van zorg en beheer. Een kenmerk van onze regio is aandacht en respect voor leders identiteit. levensbeschouwing en verantwoordelijkheid. Voor de afdeling Sociale Service zijn wij zowel voor Dijkveld als voor Nijeveld op zoek naar enthousiaste en representatieve YV, De functie In het moderne restaurant verzorgen medewerkers en vrijwilligers een veelomvattende dienstverle- ning aan de restaurantgasten, waarbij service en kwaliteit centraal staan. Als medewerker restaurant bent u medeverantwoordelijk voor de lunchvoor- bereiding en het serveren van de maaltijden, de verzorging van koffie- en theeverstrekkingen en het mede schoonhouden van de werkruimtes. De werktijden worden volgens rooster ultgevoerd. U vindt het niet erg om zo nodig in het weekend en/of op feestdagen te werken. De vraag U beschlkt over enige relevante werkervaring plus goede contactuele vaardigheden. U bent gewend in teamverband te werken en weet uw kennis, erva ring en gevoel voor service en klantgerichtheld creatief te combineren met de mogelijkheden van het restaurant. Het aanbod Een leuke, afwisselende baan met een salarispers- pectief van maximaal fl. 3.267,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband volgens FUWA 3. De CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen is van toepassing. Geinteresseerd? Voor meer informatie over de functie in Dijkveld kunt u terecht bij Joke Berghuys-Kalter, manager bedrijfsvoering, (010) 483 01 11. Voor de functie in Nijeveld kunt u terecht bij Ellen Hordijk, manager zorgtoewijzing, (010) 289 81 00. Om te solliciteren kunt u de onderstaande bon invullen en binnen 10 dagen opsturen. Wij nemen persoonlijk met u contact op om u te informeren over de sollicitatie- procedure. KW KW, regio Oost gerlatrisch centrum en verpleeghuis KW regio Oost is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. W: Ja, ik ben geinteresseerd in werken in Dijkveld en Nijeveld* Mijn naam is: Mijn adres: vrouw/man* Mijn postcode en woonplaats: Ik ben telefonisch bereikbaar op nummer: Ik heb de volgende werkervaring: Deze bon opsturen naar woon- en zorgcentrum Dijkveld/Nijeveld, t.a.v. Wilma Spruyt, perso- neelsfunctionaris, p/a Groene tuin 1, 3078 KA Rotterdam. IlK LBC is een, van oorsprong Franse, snelgroeiende groep van bulk terminals voor op- en overslag van chemicalien. LBC is een onderdeel van de Franse Fimalac Groupe en exploiteert ondermeer terminals in Frankrijk (4), Spanje (2Portugal (1), Belgie(l), USA (2) ensinds midden 1999 behoort de voormalige Dow Benelux NV terminal in Botlek tot de groeiende lijst van assets. Met ruim 2 miljoen kubieke meter opslagcapaciteit is LBC op het gebied van chemicalien de 3e grootste terminal operator worldwide. De terminal in Botlek legt zich vooral toe op het terrein van specialty chemicals en het cre- eren van toegevoegde waarde voor haar clienten door producten vanuit bulk te verpakken in drums/IBC !s en/of teformu- lerert/blenden tot direct toepasbare consumentenproducten. Ook de opslag van brandbare verpakte producten in zgn. CPR15/2 loodsen behoort tot onze kemactiviteiten. Met ons uitgebreid pakket aan vergunningen, zekerheden enflscale vertegenwoordiging binnen onze Entrepot-E status alsmede onze logistieke dienstverlening kunnen wij onze clienten op onze locatie een totaal pakket aan dienstverlening aanbieden wat als uniek kan worden beschouwd. Voor onze vestiging aan de Oude Maasweg 4 in Botlek-Rotterdam zoeken wij op korte termijn een allround Betrokkene zal, met ondersteuning vanuit een aantal administratieve functies zoals activity planning, transport coordina tion, dispatch, invoicing en accounting en vooral ook d.m.v. direct contact met klanten verantwoordelijk zijn voor de algehele douane-technische afhandeling en rapportages alsmede fiscale vertegenwoordiging binnen ons stelsel van ver gunningen op dat vlak. Een intensief intern contact met relevante functies als ook met klanten, banken, klant-coordinator bij de Douane en de lokale Douane-post aan de Oliphantweg is daarbij essentieel. Brede kennis op het gebied van douane wetgeving, accijnzen en BTW is bijna vanzelfsprekend een must terwijl affiniteit met geautomatiseerde systemen even- eens tot een sterke pre behoort. Wij denken hierbij aan een kandidaat op MBO/HBO-niveau met 5-8 jaar relevante (declaranten-)ervaring in bij voorkeur de sector van op- en overslag of distributie in de Rotterdamse haven en zoals hiervoor omschreven. Een goede kennis van de Engelse taal, goede communicatieve vaardigheden en het vertrouwd zijn met de meest gangbare PC-technieken is eveneens vereist. Onze Entrepot-E vergunning wordt geadministreerd in Chainware*. De honorering voor de hierboven omschreven functie zal overeenkomstig de zwaarte van deze functie zijn. Indien u deze vacature als een uitdaging ziet in een no-nonsense bedrijf met een sterk groeiperspectiefstuur dan uw sollicitatie met c.v. en referenties naar: mevrouw Tiny de Waard LBC Rotterdam B.V. Postbus 5000 Haven 4035 3197 XA Botlek-Rt. Telefoon 010-2958622 Bezoek voor meer informatie omtrent LBC ook onze internetsite op www.lbc-net.com I

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 20