DESA Maak jij ons sluitend? I HOE PITTIG WILT U HET HEBBEN LAGERWAARD ?s3>. G*2&4 f (S&T ADMINISTRATEUR M/V WAGNER Heb jij vierkante ogen??? Beetsma &Van Eijk IT Services Bewaarder/Beveiligingsbeambten (v/m) 36 uur GRATIS BIJ BRUYNZEEL KEUKENS. GAsf'TS Servicemonteur/maatnemer Monteurs voor de buiten- en binnendienst Beetsri^lpSn Eijk Een systeem om te werken en te studeren Tijdens de studie krijg je gewoon salaris. Penitentiaire Inrichtingen 'Rijnmond' Bewaarder/Penitentiair Inrichtingswerkers (V/m) 36uur Het juiste gewicht in de schaal EUROPE B.V. (m/v) INTERIEUR MEWECO is een florerend dynamisch bedrijf op het gebied van klimaattechnieken, technisch beheer en onderhoud in de woning- en utiliteitsbouw. Wij zoeken voor onze financiele administratie op korte termijn een Deze functie is bij uitstek geschikt voor een persoon die na opge- dane ervaring toe is aan een volgende stap in zijn/haar carriere. In deze functie wordt leiding gegeven aan een drietal enthousiaste collega's. Profiel van de geschikte kandidaat: Wij denken met name aan kandidaten met een MBA-diploma, ervaring met Exact en MS-office en een aantal jaren relevante werkervaring. Wij bieden een aantrekkelijke baan waarin alle facetten van de financiele administratie aan bod komen aan iemand met verantwoordelijkheidsgevoel, een passend salaris en een prettige werksfeer. Wanneer deze functie u aanspreekt, kunt u uw schriftelijke reactie met curriculum vitae richten aan de afdeling Personeelszaken van: MEWECO GROEP Postbus 527 2900 AM Capelle a/d Ussel t.a.v. de heerT. Jorem. Tel: 010-4518533 Of e-mail tjorem@meweco.nl Taken De penitentiair inrichtingswerker, ook wel p.i.w.'er genoemd, houdt toezicht op gedetineerden door ervoor te zorgen dat leefregels op het gebied van orde, rust en hygiene worden nagekomen; maakt observatie- en gedragsrapportages en begeleidt gedetineerden naar activiteiten als vorming. arbeid en vrijetijdsbesteding. Verder levert de P'i w er een bijdrage aan team- en gedetineerdenbesprekingen en neemt ook zelf deel aan personeelssport FunCtie-eisen Voor kandidaten voor de functie van p.i.w.'er is een middelbaar werk- en denkniveau nodig. Verdere belangrijke eigenschappen voor goed functioneren zijn samenwerking, stressbestendigheid, contactueel en schriftelijk vaardig zijn en een goede lichamelijke en geestelijke gezondheid. Salaris Wij bieden een salaris van minimaal f 3.194,- en maximaal f 3.485,- bruto per maand. Een uitioop tot f 4.585,- bruto per maand behoort tot de mogelijkheden. SttUldplaatS P.I. 'De IJssel' en P.I. 'De Schie'. Justitie Rotterdam-Zuid, t.o. Zuid-plein, Wevershoekstraat 380, Telefoon 010-4231311, Rotterdam, Alexandrium III, Watermanweg 11, Telefoon 010-2201885, Capelle a/d IJssel, Hoofdweg 4, Telefoon 010-4424142 Desa Europe B.V. is een internationaal georienteerde organisatie, gevestigd in Rotterdam. Als onderdeel van een Amerikaans bedrijf, zijn wij gespecialiseerd in de verkoop van klimaatbeheersingsapparatuur, zoals (mobiele) hetelucht- kanonnen, verwarmings-, koel-, en airconditioningsapparatuur. Onlangs hebben wij ons assortment uitgebreid met hogedruk-reinigers, professionele stofzuigers en deurbellen. Wij leveren aan doe-het-zelf markten en bedrijven uit de bouw, de industrie en de agrarische sector. Wegens uitbreiding, zijn wij op zoek naar Commercieel medewerker m/v Verkoop Binnendienst Functie - verwerken van verkooporders. - verzorgen van de orderafhandeling. - contact onderhouden met buitenlandse klanten en het verzorgen van nieuwe acquisities. - voorbereiden bezoeken buitendienst medewerkers en afhandeling van de reisplanning en het bevestigen van de afspraken. Profiel opleiding MBO-HAVO leeftijd 18-30 - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden, talenkennis gewenst, m.n. engels duits - affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking Administratief medewerker m/v Boekhouding Functie - verzorgen van debiteuren- en crediteuren administratie - zorgen voor de bankverwerking en voorraadadministratie (inkoop) - uitwerken van CBS-statistieken aanspreekpunt krediet-verzekerings- maatschappij en incasso-bureaus. - verzorgen van diverse taken ten aanzien van de controller Profiel - opleiding MEAO-HAVO, PD of MBA - leeftijd 25-30 - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden, talenkennis gewenst, m.n. engels duits - bereidheid tot verdere studie om doorgroei naar een andere functie mogelijk te maken Wij bieden een afwisselende functie in een jong en dynamisch team. De salariering en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Geinteresseerd Als een van bovengenoemde functies je aanspreekt, verzoeken wij je om een sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen te sturen aan Desa Europe B.V. T.a.. de heer R. van den Bosch Postbus 11158, 3004 ED Rotterdam Voor nadere informatie over de functies kun je ook bellen 010-4376666 Lagerwaard is een dynamisch bedrijf in de meubelbranche met een moderne 'Design'-afdeling in Capelle aan den Ussel en klassieke vestigingen in de Woonmall Alexandrium III in Rotterdam. Ter versterking van ons enthousiaste team verwelkomen wij per direct graag een fulltime: Wij vragen van de nieuwe collega: - een klantvriendelijke en collegiale instelling goede contactuele eigenschappen een zelfstandige en flexibele werkhouding ervaring met het opnemen van maten affiniteit met de meubelbranche Wij geven hiervoor terug: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsomstandigheden een prettige werksfeer. Belangstellenden kunnen een sollicitatiebrief met C.V. toesturen aan- t.a.v. de directie Kanaalweg 39-52 2903 LR Capelle aan den Ussel. V MEWECO GROEPBV Week 11 TOTAAL-TX11 WagnerSpraytech Benelux B.V. maakt deel uit van Europa'sgrootste fabrikant van natlak- en poederspuitapparatuur, met 14 eigen verkoopvestigingen In Europa en daarnaast verkoop- en productiefaciliteiten in Dultsland, Zwitserland, Italie, Japan en Amerika. De innovatieve technologieen en producten staan garant voor topkwaliteit en technische hoogstand. Door de toenemende vraag en door de uitbreiding van het leveringsprogramma Vragetl wij ter uitbreiding van onze Technische Servicedienst Als service monteur hebt u ervaring in een gelijkwaardige functie en bent u in staat geheel zelfstandig te werken. U repareert, installeert en onderhoudt service aan Wagner installa- ties binnen ons bedrijf of bij onze klanten door geheel Nederland. Een goede kennis op MTS niveau van pneumatiek en/of hydrauliek en/of electrotechniek is een vereiste en daarnaast bent u bereid (interne) cursussen te volgen. Een rijbewijs BE en enige kennis van de Duitse en/of Engelse taal is gewenst. U werkt optimaal samen met uw collega's en bent in staat het niveau van onze service op een hoog peil te houden. Wagner biedt u een afwisselende baan in een goede collegiale steer en wfj zorgen voor een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Gelieve uw C.V. en korte sollicitatie te richten aan: Wagner Spraytech Benelux B.V. T.a.v. de directie Postbus 1656 3600 BR MAARSSEN E-mail: info@wagner-group.nl Voor telefonische inlichtingen: Tel. 030-241 41 55 Dhr. D. Vanlerberghe of Dhr. J. de Graaf R v Werpolder 14 - 2361 KV \Afermond Young Expert Training is de manier om in de automatisering te gaan werken, vooral bedoeld voor mensen die er nu niet in werken maar dat wel willen. Je moet wel minimaal een m.b.o. diploma of havo/vwo met een of meerdere jaren h.b.o. gedaan hebben, bovendien is affiniteit met computers vereist. Meld je aan voor de opleiding in april of mei. Stuur je c.v. naar info@beetsma-vaneijk.nl of bezoek onze website www.theopportunity.nl. Bellen kan ook op nummer 071-3013909. Te koop: elektrische hegge- schaar, merk: Bosch, prijs /65,-. Tel. 0181-600415. Te koop: kinderfiets met afneembare zijwieltjes en skel ter met afneembare duwstok, 2 a 3 jaar, zo goed als nieuw, prijs per stuk /50,-. Tel. 0181- 600415. Te koop: 2-pers. ledikant, ach- terwand, kastjes 2 x 1 box- spring Pullman, 80 x 190; toi- lettafel spiegel, gebr. wit, sprei, prijs /950,-. Tel. 078- 6771986. Bootverf aflak zwart en grijs, 5 1., prijs /65,- en hittebestendi- ge aluminium verf 5 1., prijs /50,-. Tel. 010-4834674. Te koop: postzegelalbum met postzegels republiek Indonesia catalogus uit 1969. Bel!!! Tel. 010-2022617. Te koop: moderne zwarte 8- hoekige salontafel met decora- tief ingelegd blad, afgewerkt met spetterlak, in zeer goede staat, prijs /80,-. Tel. 010- 5014724. Ministerie van Justitie In de regio Rijnmond is een nieuwe organisatie ontstaan: de Penitentiaire Inrichtingen 'Rijnmond'. Rijnmond is samengesteld uit de inrichtingen De IJssel te Krimpen aan de IJssel, de 'Noordsingel' en 'De Schie' te Rotterdam en 'De Stadsgevangenis' te Hoogvliet. In deze nieuwe organisatie is een aantal vrijheidsbenemende maatregelen gebundeld: een Huis van Bewaring, een strafgevangenis en een strafrechtelijke opvang van verslaafden met ca. 1100 cellen. Vanuit de gedachte dat gedetineerden als zelfstandige mensen met een eigen verantwoordelijkheid dienen te worden gezien, worden zij binnen de diverse strafrechtelijke regimes respectvol, eerlijk en rechtvaardig benaderd. Om deze gedachte uit te dragen wordt steeds gezocht naar een balans tussen veiligheid, doelmatigheid en een menswaardige detentie, gericht op terugkeer in de maatschappij. Het personeel dat in de inrichtingen werkt heeft een voorbeeldfunctie qua gedrag en normen en waarden. Het personeel stimuleert of corrigeert zonodig. Hiervoor zijn gemotiveerde en geschoolde mensen nodig. Taken De bewaarder/beveiligingsbeambte, de bewaarder, is verantwoordelijk voor de veiligheid binnen de inrichting en zorgt er mede voor dat gedetineerden voorschriften nakomen. Hiertoe houdt hij toezicht op de gedetineerden onder meer door het fouilleren, visiteren en begeleiden van hen. Daarnaast is de taak van de bewaarder bezoekers van gedetineerden te ontvangen en door te verwijzen. Ook houdt hij toezicht tijdens het bezoek. Verder draagt hij zorg voor het toezicht op en de toegangscontrole van personeel. Bij de uitvoering van de taken wordt gebruik gemaakt van beveiligingstechnische apparatuur. FunCtie-eisen Voor kandidaten voor de functie van bewaarder is een minimale opleiding op LBO-niveau vereist Voor deze functie zijn mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en klantgericht werken belangrijke eigenschappen, gecombineerd met een dienstverlenende instelling en een grote mate van flexibiliteit Een goede lichamelijke en geestelijke gezondheid hoort hier ook bij. Omdat er met geautomatiseerde systemen wordt gewerkt is het ook van belang hierbij enige betrokkenheid te hebben. Bij gebleken geschiktheid is het voor een bewaarder mogelijk om door te stromen naar de functie van p.i.w.'er. StllaXlS Wij bieden een salaris van minimaal f 2.848,- en maximaal f 3.194,- bruto per maand. Een uitJoop tot f 4.143,- bruto per maand behoort tot de mogelijkheden. Standplaats Voor alle vier de Inrichtingen. Bljzonderheden Voor beide functies geldt: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% per jaar en een eindejaarsuitkering van 0,3 4t> Het werk wordt in onregelmatige dienst uitgevoerd en daarvoor wordt een vierwekelijkse toelage toegekend Een sporttest, een psychologisch onderzoek, een medische keuring en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure Een bewaardersopleiding van het Ministerie van Justitie dient te worden gevolgd. SollicitatieWljze Kandidaten voor de functies kunnen in hun sollicitatiebrief aangeven in welke inrichting zij willen werken. Bij de selectie wordt daarmee zo veel mogelijk rekening gehouden. Voor alle sollicitaties geldt dat zij vbdr 1 april a.s. -onder vermelding van de voorkeur van inrichting- kunnen worden toegezonden aan De Stadsgevangenis, afdeling Personeel en Organisatie ter attentie van Patricia van Geffen, Postbus 584, 3190 AM Hoogvliet of per email naarjobs.pno@rijnmond.dji.minjus.nl. Inlichtingen P.I. 'De IJssel', afdeling Personeel en Organisatie, telefoon 0180 559118 P.I. 'Noordsingel', Hans de Haan, telefoon 010 4434216 P.I. 'De Schie' en 'De Stadsgevangenis', Jan Visscher, telefoon 010 4729120. KEUKENS Zie voor alle verkooppunten: www.bruynzeel.com

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 28