Motorrijders als vanouds welkom voor kleine reparaties WBA Productie- magazijnmedewerker I In no time de IT in de vingers AUTOMOTIVE en ADMINISTRATE: EEN UITDAGENDE COMBINATIE MEDEWERKER FINANCIELE ADMINISTRATE m/v CHAUFFEURS m Bel Joost (073) 6921 640 Quickservice van Safe heropend Ultro International BV BAARTMANS ZovaakjewiK naardeslangen. MEDEWERKER FINANCIELE EN SOCIALE ZAKEN (M/V) Zelfbewuste assistent controller (mbo-niveau) SPELREGELS BIJ OPGEVEN 'GRATIS ADVERTENTIES VOOR LEZERS' KEflMDGE Automotive Systems Kuyper" *-• v LOMBARDIJEN - Je wilt er op een zonnige dag even met de motor op uit en dan blijkt er iets aan te mankeren. Voor zulke gevallen heeft motorbedrijf Safe een Quickservice in huis. Die service was enige tijd gesloten, maar sinds verleden week kun- nen de motorliefhebbers er weer als vanouds te- recht. Maatschap Westelijke Accountantskantoren Deltaland Die het lef heeft kritisch te zijn Ultro International BV is een sterk expanderend bedrijf dat producten importeert en levert aan de redame-industrie in de Benelux. U moet hier denken aan bewegwijzerings- systemen, stoep- en posterborden, vitrines, aanlichtsystemen e.d. Ter versterking van ons klein maar slagvaardig team zijn wij op zoek naar een enthousiaste, kwaliteitsbewuste Kernwoorden voor deze functie zijn klantgerichtheid, betrokkenheid en stevig aanpakken! Internationaal Transport B.V. zoekt voor spoedige indiensttreding voor diverse werkzaamheden voor autolaadkraan werk U bent in het bezit van rijbewijs B, C en E. Bij voorkeur bent u ook in het bezit van het ADR certificaat. Wij bieden u zeer afwisselend werk in een jong en dynamisch bedrijf waarbij u van ons alle kansen krijgt om uw vakkennis door middel van opleidingen verder te vergroten. De salariering vindt plaats volgens de D-schaal conform de CAO voor het beroepsgoederen- vervoer. Durft u de uitdaging aan? Schrijf of mail naar het volgende adres: Baartmans Internationaal Transport B V t.a.v. de heer J.F. Baartmans Postbus 110 3100 AC Schiedam E-mail: jeroen@baartmans.nl Voor informatie: 010-4373888 Til learning facilitator <9 Binnen de Afdeling Financiele en Sociale Zaken (FSZ) te Schiedam zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de functie: (gemiddeld 38 uur per week) De FSZ is verantwoordelijk voor de financiele administratie en personeelszaken waaronder de salarisadministratie. F unctie-omschrij ving: De nadruk van de werkzaamheden zal liggen op het gebied van het op juiste wijze administreren en registreren van de financiele gegevens en het uitvoeren van de salarisadministratie. Functie-eisen: In het bezit van het diploma MBA. Ervaring op het gebied van salarisadministratie strekt tot aanbeveling. Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Ervaring met spreadsheetprogramma's en tekstverwerkingsprogramma's. Moet de bereidheid hebben om aanvullende opleidingen te volgen. Algemene informatie over onze onderneming kunt u vinden op onze internet-site: www.dekuyper.nl, voor verdere informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C.B. de Munnik, Hoofd Financiele en Sociale Zaken, tel. 010 - 4279700. Stuur uw sollicitatie voor 2 april 2001 naar Koninklijke De Kuyper B.V., Afdeling Financiele en Sociale Zaken, t.a.v. de heer C.B. de Munnik, Postbus 62,3100 AB Schiedam. Week 12 TOTAAL-TX13 De Quickservice van Safe is na jaren onderhand een begrip geworden. Toch hield die service verleden jaar even op, omdat er geen voldoende personeel mecr te vinden was. In die situatie is geiukkig weer verbetering gekomen en sinds afgelopen week zijn de motorrijders met een probleempje weer welkom. „Klaar terwijl u wacht, mits er niet teveel mensen tege- lijk komen", lacht Saskia Timmermans van Safe. „En de eerste vijftig klanten krij- gen een kraslot, waarmee ze bijvoorbeeld een korting kunnen verdienen." De Quickservice werd zo'n ze- ven jaar geleden opgericht, herinnert monteur Willem Bouwer zich. Hij heeft nu de leiding over de heropende afdeling en verheugt zich op het nieuwe seizoen. „We krijgen hier altijd heel leuk publiek. Er zijn veel mensen uit de recreatieve sector bij, die in hun vrije tijd motor rijden. We doen hier alles dat in principe binnen drie kwartier gedaan kan wor- den, al valt het natuurlijk ook wel eens tegen." Ge- vraagd naar het soort werk- zaamheden waarvoor de Quickservice bedoeld is, noemt Bouwer onder meer banden verwisselen, rem- blokken en filters vervangen en kettingen spannen. „We helpen op volgorde van bin- nenkomst. Je probeert hier sneller te helpen, dus je moet wel stressbestendig zijn. Mensen waarderen de Quickservice heel erg en je krijgt er ook leuke contacten door. Dat uit zich dan weer doordat klanten blijven te- rugkomen."De mate waarin klanten gebruik maken van de Quickservice hangt logi- scherwijze mede af van het weer. Is het goed weer, dan wordt er meer met de motor gereden en komen er dus ook meer klanten bij de Quickservice van Safe langs. „Doordeweeks ko men er toch wel zo'n vijftien tot twintig per dag en zater- dag is het heel druk", vertelt Bouwer. „Maar tijdens het wachten kunnen mensen na tuurlijk altijd een kop koffie krijgen of even rondlopen in de winkel." Hij waarschuwt wel voor al te hoge verwach- tingen bij het vervangen van banden. „We hebben veel in huis, maar natuurlijk niet al les. Het is verstandig om even een dag tevoren te bel- len, zodat we ze eventueel kunnen bestellen. En ook werk aan kettingen en tand- wielen willen we inplannen en weten we graag even een dag eerder." Zoals gezegd vormt personeel geen pro- bleem meer bij Safe: door- deweeks werken er twee mensen in de Quickservice en in het weekend staan er zelfs vier monteurs voor u klaar.Wie tijdens het wach ten in de winkel opeens een nieuw model ziet staan en zich niet kan bedwingen, is bij Safe natuurlijk ook van harte welkom. Het Safe+ plan verzekert de motorrij- der een lage rente met drie jaar afbetalingstijd. Daar komt een gratis motortrai- ning bij, die vervolgens bij slagen weer korting kan ge- ven op de verzekering. Kort- om: voor alle motorzaken moet u gewoon bij Safe zijn, tin quick \Safe Motors is te vinden in de Berkenwoude- straat 6, telefoon (010) 492 85 00. De Quickservice is geopend op dinsdag t/m vrij- dag van 9.00 tot 17.30 en op zaterdag van 8.00 tot 17.00; telefoon (010) 492 85 25 en vragen naar Willem Bou wer. BRIELLE MIDDELHARNIS OUD-BEIJERLAND Onze relatie produceert, reviseert en verkoopt hydraulische componenten en installaties. De afnemers komen met name uit de zware industrie en scheepvaart. Zij maakt deel uit van een international, van oorsprong Belgische, groep met een 7 tal vestigingen in de Benelux. Het is een professioneel georganiseerd en betrouw- baar bedrijf dat kwaliteit en snelle service hoog in het vaandel heeft staan. Voor de groeiende vestiging in Spijkenisse, waar 30 medewerkers werken, zijn wij op zoek naar een: Als assistent controller bent u verantwoordelijk voor de correcte voering van de bedrijfsadministratie voor Nederland. De groepscontroller in Belgie, aan wie u inhoudelijk rapporteert, moet op ieder moment kunnen beschikken over een accuraat overzicht van de financiele situatie. De algemeen bedrijfsleider van de vestiging waaronder u valt, moet kunnen beschikken over correcte managementinformatie. U bewaakt derhalve zelf- standig en regelmatig de kwaliteit van de bedrijfsadministratie en toetst pro-actief of deze voldoet aan de verandering binnen en buiten de organisatie. Kortom, van u wordt verwacht dat u de verantwoordelijkheid neemt voor de taak die u heeft. Doorgroei is afhankelijk van de mate waarin u in staat bent taken naar zich toe te trekken, en optimaliseringsmogelijkheden signaleert en oppakt. Gevraagd Relevante Meao-opleiding met passend denk- en werkniveau Kritisch, accuraat, kwaliteitsbewust en pro-actief Enkele jaren ervaring met het voeren van een bedrijfsadministratie, debiteuren-en crediteuren- beheer en bewaking Ervaring met hetgenereren van managementin formatie Kennis van Engels en eventueel 3e moderne vreemde taal Geboden Ruimte voor eigen initiatieven en kwaliteitsbe- wustzijn Werken in een goed georganiseerd en groeiend bedrijf Verantwoordelijkheid en zelfstandigheid Ruimte voor ontwikkeling Goede primaire en secundaire arbeidsvoor- waarden volgens de CAO Kleinmetaal Meer informatie over deze functie verstrekt de heer M. van Tol, telefoon: 01 81-475171 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan WEA Deltaland, t.a.v. de heer M. van Tol, Postbus 70, 3230 AB Brielle. In deze afwisselende functie bent u verantwoor delijk voor de goede gang van zaken in magazijn en productie. U behandelt alle in- en uitkomende goederenstromen, zorgt voor een goed magazijn- beheer en u werkt mee aan de verwerking van de aluminium beweg- wijzeringssystemen. Deze verwerking bestaat uit een goede werkvoor- bereiding, het nauw- keurig zagen en bewerken van de aluminium onderdelen en assemblage tot een representatief eindproduct. Wij zoeken een gedreven collega met een tech- nische opleiding op minimaal LBO/MBO niveau. U werkt netjes en geordend, streeft altijd naar een perfect eindresultaat en heeft een flexibele instelling. tostuum Wij bieden u een leuke baan met volop ontwik- kelingsmogelijkheden in een klein en hechtteam en uiteraard een goede salariering. Wilt u deel uitmaken van ons succes en onze meer dan ambitieuze plannen en voldoet u aan de ge- stelde functie-eisen, dan zouden wij graag kennis met u maken. Stuur uw brief en cv naar: Ultro International BV t.a.v. de heer P.W. Sneep Postbus 735 3100 AS Schiedam Eventuele telefonische informatie: 010 473 84 11 DIERGAARDE BLIJD0RP. VAN AERSSENIAAN 49 Bl 3039 KE ROTTERDAM, TELEFOON 010-443 1494 Dit is echt een leuke baan! w e Maasstad weekbladen biedt lezers de mogelijkheid om gratis rubrieksadvertenties in haar edifies te plaatsen. Daarbij moet echter volgens een aantal spelreqels qehan- deld worden: - De aanbieding geldt alleen voor particuliere adverteer- ders zonder winstoogmerk. - De prijs of waarde van het aangeboden of gevraagde artikel mag niet hoger zijn dan fl. 1000,-. - Advertenties voor koop, verkoop, huur en verhuur van onroerend goed worden geweigerd. - Geen personeelsadvertenties. - Geen sexadvertenties. - Opgave is alleen mogelijk d.m.v. de daarvoor bestem- de bon die regelmatig in deze editie wordt geplaatst. - Deze bon moet in een gefrankeerde enveloppe worden gezonden naar Maasstad weekbladen, Postbus 14, 3000 AA Rotterdam. De aanqeboden advertenties worden, afhankelijk van het aanbod, binnen 4 weken geplaatst in een of meerdere edities van Maasstad Weekbladen. Plaatsingsgarantie kan niet worden gegeven. De uitgeefster van Maasstad weekbladen behoudt zich het recht voor advertenties zon der opgave van reden te weigeren. Te koop: Auping verstelbare matrasbodem, 140 x 200 met veerelement, prijs /60,-. Tel. 010-4164617. Te koop: elektrische hegge- schaar, merk: Bosch, prijs /65,-. Tel. 0181-600415. Te koop: kinderfiets met afneembare zijwieltjes en skel ter met afneembare duwstok, 2 a 3 jaar, zo goed als nieuw, prijs per stuk /50,-. Tel. 0181- 600415. 1 man kanarie, 4 jonge kana- ries, man, oranje, jonge wit, 9 maanden, prijs alles 775,- met kooi, /85,- bij elkaar. Tel. 010- 4825413. Singles, LP's, CD's beat, rock and roll, blues te koop gevraagd. Tel. 010-4168632. Te koop: 2-pers. ledikant, ach- terwand, kastjes 2 x 1 box- spring Pullman, 80 x 190; toi- lettafel spiegel, gebr. wit, sprei, prijs /950,-. Tel. 078- 6771986. Te koop: zak met dameskle- ding, maat 36, alles in nette staat, prijs /50,-. Tel. 06- 51912751. Bootverf aflak zwart en grijs, 5 1., prijs /65,- en hittebestendi- ge aluminium verf 5 1., prijs /50,-. Tel. 010-4834674. Te koop: RVS aanrechtblad, 220 cm, 2 spoelbakken (nieuw), prijs /50,-. Tel. 010- 4385234. Te koop: postzegelalbum met postzegels republiek Indonesia catalogus uit 1969. Bel!!! Tel. 010-2022617. Te koop: siertuinmolen, 1.50 hoog, model korenmolen, gelagerde wieken, nieuwhout, zelf verven, prijs f 135,-. Tel. 010-4381695. Te koop: moderne zwarte 8- hoekige salontafel met decora- tief ingelegd blad, afgewerkt met spetterlak, in zeer goede staat, prijs /80,-. Tel. 010- 5014724. Te koop: geloogd grenen eet- hoek 4 stoelen en salontafel, 2 jaar oud, prijs nader overeen te komen (copie antiekj.Tel. 010-4510590. Te koop gevraagd: buitenland- se cactusboeken (geen Duit- se); succulenta's voor 1960. Tel. 0180-617345. Na 20.00 uur. Racefiets met versnelling, vraagprijs /150,-; koetslamp, koper met adelaar, prijs /50,-. Tel. 0181-615837. Te koop: zo goed als nieuwe kunststof Iamellen, kleur: geel, hoogte 1.80, 1 x breedte 1.50, 1 x breedte 2.50, prijs /50,-. Tel. 0181-630788. Jongensfiets, merk: iloeiu, maat 16 3 t/m 5 jaar, nette fiets, prijs /100,-. Tel. 010- 4829667. Als je op dit moment een uitkering hebt, afBniteit hebt met automati- sering en een MB0-, HBO- of WO- nlveau, loot het Joost dan weten! Bel deze week nog met Joost van der Wee van SPC Training op telefbonnummer (073) 692 1 640. Mailen kan natuurlijk ook: careercourses@spctraining.nl je op zoek naar een nieuwe toekomst als Programmeur, Systeembeheerder of liever iets met Internet? SPC Training verzorgt in samenwerking met diverse Relhtegratiebedrijven opleidingstrajecten waarmee je in no time aan de slag kunt als beginnend IT-er. Wij hebben een innovatief programma ontwik- keld dat is atgestemd op jouw kennisniveau en waarbij je in je eigen tempo toewerkt naar een leuke baan in de IT. Deze opstap naar een mooie carribre kost je niet meer dan f. v a .in! n g SPC Training is onderdeel van Global Learning Systems en heeft opleidingslocaties in Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Eindhoven, Oss en Maastricht. De Taskforce ICT is een initlatief van het Ministerie van Economlsche Zaken. Kerridge is een van oorsprong Engels automatiseringsbedrijf. De sterk internationaal georienteerde onderneming heeft meer dan 950 medewerkers en vestigingen over de gehele wereld. Kerridge Automotive Systems is gespecialiseerd in dealer- automatiseringssystemen (personenwagens en vracht- auto's). Het basisproduct is AUTOLINE, een compleet geintegreerd dealer management systeem, dat al jaren tot voile tevredenheid gebruikt wordt bij meer dan 3000 klanten, verdeeld over ruim 50 verschillende automobielmerken. Sinds eind 1996 is Kerridge ook actief op het vasteland van Europa met vestigingen in Barendrecht, Dusseldorf, Parijs en Madrid. Vanuit Barendrecht (ca. 60 medewerkers) wordt de Benelux bewerkt. Voor meer informatie over Kerridge en onze producten: www.kerridge.com Door de interne promotie van een van onze medewerkers heeft Kerridge een stoel klaar staan voor een jonge, ambitieuze De functie Het betreft hier een boekhoudkundige functie, die met een grote mate van zelfstandigheid ingevuld kan worden. De job is zeer gevarieerd, omdat er een grote diversiteit aan taken wacht. Enkele voor- beelden: maandelijkse management rapportage, salarisadministratie (i.s.m. KPMG), ii.koopadministratie, het - na goedkeuring - betalen van inkomende facturen, grootboek, debiteuren bewaking, inventaris administratie, het bijhouden van pensioenregelingen en ziektekostenverzekeringen, enzovoorts. Wat vragen wij? Wij zoeken een jonge HEAO'-er of iemand met SPD c.q. MBA en studerend voor SPD, met enige werkervaring. Sociale en communi- catieve vaardigheden zijn vanzelfsprekend. Naast een goede beheersing van het Nederlands is Engels een must. Andere talenkennis (bijv. Duits, Frans of Spaans) is zeker een aanbeveling. Hoewel de standplaats Barendrecht is, dient er een zekere bereidheid tot reizen in Europa aanwezig te zijn. De eerste maanden wordt er een training gevolgd in Newbury (UK) teneinde de specifieke administratieve procedures binnen Kerridge te leren kennen. Wat bieden wij? Kerridge biedt, naast een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidvoorswaarden alle mogelijkheden voor een glanzende carri£re, zowel in binnen- als buitenland. Is dit iets voor jou? Bel, schrijf, fax of e-mail dan aan Kerridge Automotive Systems, t.a.v. Barend W. de Graaff, Postbus 440, 2990 AK Barendrecht. Tel.: 0180 - 64 11 22; fax: 0180 - 64 11 23; e-mail: bdg@kerridge.com. Kijk ook op onze web-site: www.kerridge.com Kerridge Commercial Systems. Postbus 440, 2990 AK Barendrecht. Bijdorp-Oost 5, Barendrecht. Tel.: 0180-64 11 22. Fax: 0180-64 11 23. E-mail: info@kerridge.nl Koninklijke de Kuyper is een gerenommeerde, financieel gezonde producent van jenevers, likeuren en advocaat. De produc ten van De Kuyper worden in ruim 100 landen verkocht en geproduceerd in Nederland, Canada en de Verenigde Staten van Amerika. Via lokale importeurs worden de producten afgezet met als belangrijkste markten Engeland, Duitsland, Japan en Korea. De Kuyper voert een sterk merkenbeleid en kenmerkt zich als een informele organisatie met korte communicatielijnen, kwaliteitsbewustzijn en is internationaal georienteerd.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 14