Werken in de zorg? orgwerk Java Programmeur? ioost MOET het weten! STICHTING PA US,JOHANNES XXII I FUEL AND MARINE MARKETING huishoudelijk medewerker (m/v) f w Verpleegkundigen, Ziekenverzorgenden en Verpleegassistenten Activiteitenbegeleider Gediplomeerd wijkziekenverzorgenden Gediplomeerd verpleegkundigen Gediplomeerd wijkverpleegkundigen Zoekt enthousiaste collega's ter ondersteuning van de Administration/Operations-, Bunkering- en Accounting groep Parttime werken vooreen fulltime inkomen? Binnen ons bedrijf kan dit door onafhankelijk te werken vanuit uw eigen huis. Ontdek hoe, kijk op www.succes4u.pavs2ask.com (het is mogelijk om fl. 3.000,- tot fl. 15.000 p/m te verdienen) Ik. u it z n n d n u r a u ZORGWERK, UW WERK IS ONZE ZORG COORDINATOR ADMINISTRATION/OPERATIONS M/V COORDINATOR BUNKER SALES M/V ACCOUNTING TAX ANALYST MTV Together to serve you better Van Trigt Straaltechniek B.V. een LEERLING SPUITER en een ERVAREN SPUITER wonen en begeleiding voor mensen met een verstandelijke handicap Gezinsvervangend tehuis Giovanni, een woonvoorziening voor verstandelijk gehandicapten in Rotterdam-Schiebroek zoekt per heden een enthousiaste voor 32 uur per week, in vast dienstverband Wij bieden een leuke baan, goede werkomstandigheden en de mogelijkheid om zelfstandig te werken. Salaris conform de CAO Gehandicaptenzorg, minimaal f 2.693,- en maximaal f 3.357,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Voor inlichtingen kunt u bellen naar Bart Jense (adjunct hoofd GVT Giovanni), telefoon 010-4189553. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 31 maart a.s. sturen naar GVT Giovanni, t.a. v. de hoofdleiding, Meidoornsingel 200,3052 B V Rotterdam. Week 12 Wil je werken op het moment dat het jou uitkomt? Wil je het combineren met je huidige werk? Is werken met mensen iets voor jou? Wil je zelfstandig werken? Zorgwerk uitzendbureau zoekt voor haar relaties in Rotterdam: die op fulltime of parttime basis willen werken. Je kunt aan de slag in heel Rotterdam! Voor korte of langere tijd, op door- de-weekse dagt n, in het weekend of de nacht. Zelfs voor een paar uur per week of een pSar ochtenden. Dit allemaal tegen een goede beloning. Benieuwd naar jouw mogelijkheden? Bel dan voor informatie of een afspraak met Esther Pelgrom telefoon 010 - 282 J»5 85. Wij zijn bereikbaar tijdens kantoor uren. Ons kantoor is gevestigd aan de Coolsingel 69. Fuel And Marine Marketing (FAMM) is opgericht in november 1998 als een joint venture van Texaco en Chevron, die van beide maatschappijen de wereldwijde verkoop en marketing van brandstoffen (bunkers) en smeermiddelen ten behoeve van de scheepvaart bundelt. FAMM is een full-service, wereldwijde organisatie met leveringsfaciliteiten in meer dan 400 havens. Vanuit het kantoor in Rotterdam is een groep van 20 mensen werkzaam, die zich overwe- gend richt op de internationale scheepvaart, binnenvaart/visserij, trading en bunkering. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar de volgende kandidaten: Kern taken: Administartieve ondersteuning en verwerking van de brandstof- en smeerolieverkopen Logistieke afhandeling ten behoeve van de brandstof- en smeerolieleveranties aan de internationale scheepvaart- en tradingactiviteiten Intermediair tussen de finacigle en verkoopafdelingen Wij vragen: Opleiding MBO-niveau administratief/logistiek Goede beheersing van het Engels in woord en geschrift Flexibele pro-actieve instelling Goede kennis van computerprogramma's Goede communicatieve eigenschappen Leeftijdindicatie tot ca. 30 jaar Voor meer informatie overdeze functie kunt u bellen met mevr. van Zanten, tel. 010 4033463 Kern taken: Behandelen van bunkeraanvrage'n voor wereldwijde afleveringen Contacten onderhouden met inkoopafdelingen van internationale scheepvaartmaat- schappijen Contacten onderhouden met leveranciers Wij vragen: Opleiding minimaal MBO-niveau administratief/commercieel Goede beheersing van het Engels in woord en geschrift, kennis van de Duitse taal Flexibele pro-actieve instelling Goede communicatieve en contactuele vaardigheden Enige ervaring in de scheepvaart- en/of oliebranche is een pr<5 Leeftijdindicatie tot ca. 30 jaar Voor informatie over deze functie kunt u bellen met dhr. Hagoort tel. 010 4033521 Kern taken: Aanleveren en controleren van gegevens voor de aangifte van accijns en BTW Verzorgen van de interne en externe rapportages Behandelen van documenten ten behoeve van accijnsvrije leveranties Boekhoudkundige werkzaamheden voor general accounting Wij vragen: Opleiding MBA-niveau of hiervoor studerend Accuratesse, communicatieve en leidinggevende eigenschappen Kennis/ervaring van accijnsaangifte in de olieindustrie is een pr6 Leeftijdindicatie tot ca. 35 jaar Voor meer inforpratie over deze functie kunt u bellen met dhr. Gouweleeuw tel. 010 4033594 Voor bovengenoemde functies bieden wij: Een verantwoctrdelijke en afwisselende baan binnen een internationaal gebrienteerd en dynamisch bedrijf Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Variabele werktijden Prima verbindingen met het openbaar vervoer, kantoor in het centrum van Rotterdam Uw reactie: kunt u, binnen twee weken, richten aan FAMM BV, Afdeling Personeelszaken, Postbus 735, 3000 AS Rotterdam. A Texaco and Chevron Joint Venture Company Chevron Gevraagd: racebanen van de merken Aurora, Tyco of Tomy, ook losse onderdelen of auto's, Tel. 0186-692239. Na 19.00 Te koop: 3 jaar oude blauwe 3- zitsbank met losse kussens, in goede staat, nieuw /2290,- nu /650,-. Tel. 010-4471146. Voor 150,- een complete 8 mm. ftlmuitrusting best, uit geluidsproj. en camera's en randapp. Tel. 078-6743939. Te koop: 16 ingebonden jaar- gangen spiegel der zeilvaart van 1977 tot 1992 in een koop /80,-. Tel. 0180-416960. Elektrische treinen toebeho- ren te koop gevraagd door ver- zamelaar. Tel. tijdens kantoor- uren 010-4312397 anders 0181-640992. Te koop: Tefal yoghurt-berei- der, nieuw /130,- nu /35,-, gemakkelijk en gezond; Gran Dorado/100,-, Pierrex Vacan- ce/175,-, nu/25,-. Tel. 0180- 319010. Te koop: kinderfiets, merk: Piccolo, kleur: groen, van 3 tot 5 jaar, prijs /30,-. Tel. 010- 4804648. is gespecialiseerd in het stralen en spuiten van (tank)containers, chassis, constructie, graafmachines en hoogwerkers. Voor onze stralerij/spuiterij aan de Kerkweg 21 te Zuidland zijn wij op zoek naar: Reaches tel. 0181-452994 de heer J.W.H. van de Veerdonk. zie elders in deze krant ofbel (073)692) 640 Stichting Pans Johannes XXIII biedt met ruim 330 medewerkers door woon- hegeleiding een thtiisbasis aan 450 mensen met een verstandelijke handicap ittde regio Rotterdam. Schiedam. Oostland en Westland. Dit gebeurt in elf gezinsver- vangende tehuizen met vele buitenlocaties, terwijl ruim 125 clienten zorg aan huis krijgen. We bieden met elkaar een begeleidingsaanbod dat zo goed mogelijk aansluit bij de wensen, mogelijkheden. zorgvragen en persoonlijkheid van de bewnners/cltenten. Een positieve, nuchtere werk- houdingeen do sis humor en collegialiteit vinden we van groot belong. Weer in balans... Een ziekenhuisopname is voor iedereen een ingrijpende gebeurtenis. Voor. ouderen is het vaak meet dan dat. Doordat ze het gevoel hebben de regie over hun leven kwijt te zijn, kunnen ze psychisch uit balans taken. Wat weer direct gevolgen heeft voor het geestelijk welzijn van de achterblijvende partner. Die staat er dan alieen voor. Om ouderen beter op te vangen en te begeleiden bij een ziekenhuisopname zijn vorig jaar vier Rotterdamse gezondheidszorgorganisaties, waaronder De Stromen, in samenwerking met het Zorgkantoor en het Zilveren Kruis Achmea, het project Trajectbegeleiding' gestart. Doel van dit project is de ziekenhuis-, vetpleeghuis- en thuiszorg zodanig op elkaar af te stemmen dat ouderen daarin eerder hun plek vinden en zich er thuis voelen. ...via de Transferafdeling Een van de pijlers onder het project is De 1 ransferafdeling' in het Sint Franciscus Gasthuis. Ouderen die wel uit het ziekenhuis kunnen worden ontslagen, maar er nog niet aan toe zijn om naar huis te gaan, kunnen hier tijdelijk tot zichzelf komen. Hier krijgen ze extra aandacht, worden voor hen allerlei, ook niet-medische, zaken geregeld en worden ze via een zinvolle dagbesteding voorbereid op hun 'thuiskomst'. De transferafdeling biedt straks plaats aan 20 ouderen. Nieuwe, enthousiaste collega's Het spreekt vanzelf dat het succes van de komende Transferafdeling voor een groot gedeelte afhangt van het enthousiasme en de inzet van de mensen die er straks werken. Daarom zoeken we spontane, bevlogen collega's en wel: Ouderen in deze situatie, hebben met alleen behoefte aan zorg en aandacht voor herstel, maar willen zich ook graag geborgen, thuis voelen. Structuur aanbrengen in hun leven is daarbij een belangrijk gegeven. Op jou rust (een deel van) de belangrijke taak hun dat gevoel en die structuur te geven. Een overzichtelijke dagindeling en diverse dagactiviteiten zijn daarbij belangrijke middelen. Voor alle drie luncties geldt vanzelfsprekend dat je met alleen flexibel, clientgericht en oplossingsgericht bent ingesteld, maar dat je ook rustgevend en overtuigend overkomt. Omdat je binnen een multidisciplinair team komt te werken ben je een echte teamspeler. Voor de functie van verpleegkundige zijn je kennis en kunde gebaseerd op een diploma Verpleegkundige A en/of B of een HBO-V diploma. Voor de ziekenverzorgenden is dat een diploma ziekenverzorgende of verzorgende IG- of MDGO-VP en voor de verpleegassistenten is ervaring vereist en bij voorkeur een diploma op deskundigheidsniveau 2. Bezig zijn, je concentreren op lets, samen ergens voor gaan, vaak zijn het die zaken die onze oudere clienten weer op het goede spoor zetten. Als activiteitenbegeleider krijg je dus een flinke portie verant- woordelijkheid. Je stimuleert en motiveert de clienten om aan verschillende ontspannende en therapeutische activiteiten deel te nemen en begeleidt ze daar uiteraard ook bij. Behalve een gezonde dosis tact en inzicht, beschik je ook over een diploma MBO activiteitenbegeleiding en draag je de ouderenzorg een warm hart toe. Wij bieden... De Transferafdeling is een boeiende, stimulerende werkomgeving. Het werk is er afWisselend en interessant. Bij dat alles staat de oudere client centraal. 'Clientgerichtheid' is dan ook een sleutelwoord binnen de afdeling. Verder maak je deel uit van een hecht, coilegiaal team. Je werktijden worden in overleg vastgesteld en je saiarisniveau is, afhankelijk van je opleiding en ervaring, conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Ook de secundaire arbeidsvoorwaarden van De Stromen zijn zonder meer goed te noemen. Zo maken een spaarloonregeling, een pc-prive project en diverse bedrijfs- verzekeringen daar deel van uit. Hun toekomst, jouw baan? Je ziet, een baan die veel van je vraagt, maar je ook veel biedt. Een baan die niet alleen de balans in het leven van onze clienten terug brengt, maar ook een zinvolle invulling kan geven aan je eigen toekomst. Jouw baan? Schnjf dan een sollicitatiebrief met cv aan Stichting 'De Stromen', afdeling P&O, t.a.v. Steve Houthuizen, Postbus 8604, 3009 AP Rotterdam. Het liefst ontvangen we die binnen 14 dagen. Of wil je liever eerst nog war meer informatie over de functie? Bel dan even met: Andre Vis, hoofd Bureau Nazorg, Sint Franciscus Gasthuis, telefoon (010) 461 61 61, toestelnummer 3350. ^5v. De Stromen Medisch Centrum Rijnmond-Zuid Sint Franciscus Gasthuis Thuiszorg Rotterdam ^er^ng sverba^

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 16