ressort wonen en) IEDERE Z0NDAG GEOPEND I o If <§'o 7* icq 3 <5 RECEPTIONIST /A IT'er (m/v) 2 TSI Recept van de Week Exotische Nasi Tijd om aan je carriere te sleutelen? VDH architekten Veenendaal VDH architekten Rotterdam CAD-tekenaars (AutoCAD 14 Alfa) 1 ENGELEN ROTTERDAM m S w UD LINKLATERS ALLIANCE Week 14 Woningstichting Ressort Wonen in Rozenburg (Z-Holland) is een dynamische corporatie met een kleine 3000 verhuureenheden, die kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Naast verdere kwaliteitsverbetering binnen het woningbezit en het uitbreiden en optimaliseren van onze dienstverlening, wordt onze agenda in de komende jaren bepaald door een omvangrijke herstructurering binnen de woningvoorraad. Daarom worden hoge eisen gesteld aan onze medewerkers, die van aanpakken weten en de klant centraal stellen. Wij zoeken twee enthousiaste collega's, die met ons deze uitdagingen durven aan te gaan. AssiStent-Opzichter Planmatig Onderhoud en Projecten (vac.nr. 0201) In deze functie begeleidt u alle technische zaken van het project "Keurmerk Veilig Wonen". Daarnaast assisteert u bij de voorbereiding van- en het toezicht op het planmatig onderhoud en de projecten. U werkt mee aan het actualiseren van de meerjaren onderhoudsplannen en u levert een bijdrage aan het verzamelen en verwerken van gegevens voor het strategisch voorraadbeheer en de woningcartotheek. Wij bieden u een afwisselende baan, waarin u volop gelegenheid heeft om u verder te ontplooien en te groeien naar een zwaardere functie. Wij vragen Een MBO werk en denknlveau (Bouwkunde). Een degelijke-, efficiente-, maar ook flexibele werkstijl. Enige kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking (Excel/Word). Medewerker Woonservice (vac.nr. 0202) In deze afwisselende baan verzorgt u de yolledige afhandeling van het verhuurproces, waaronder het verwerken van opzeggingen, het iabelen van woningen, sluiten van huurcontracten. U draagt zorg insch'rijving van wontngzoekenden, draagt zorg voor de uitvoering van de woonruimteverdeling, on en registreert reparatieverzoeken. U verwerkt aanvragen voor de individuele huursubsidie en beheert en ontvangstruimte. Wij vragen l&ti Kennis op HAVO-/(tweejarig) MBO niveau. Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking, waaronder Word en Excel. U bent representatief en beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Arbeidsvoonvaarden De arbeidsvoonvaarden zijn conform de CAO voor woningcorporaties. Sollicitaties Is uw interesse voor een van deze functies gewekt? Dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken na publicatie te richten aan Ressort Wonen, Postbus 1049, 3180 A A Rozenburg. Vermeldt u op de enveloppe het vacaturenummer. Onder telefoonnummer 0181-212000 kunt u informatie krijgen over vacature 0201 bij de heer G.J.P. van Biezen, manager backoffice. Bij de heer L. Koopman, manager frontoffice, kunt u terecht voor informatie over vacature 0202. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. archftekten opent een nieuwe vestiging in de van Neiie Ontwerpfabriek Voor deze vestiging hebben wij ruimte voor: van ll.OO fot 17.00 uur TOTAAL-TX15 TT) Administratief medewerker salarisadministratie m/v BSW Truck Bus zoekt voor haar werkplaats in Rotterdam een TRUCK BUS groupe Fimalac ROTTERDAM b.v. LBC is een van oorsprong Franse, snelgroeiende groep van bulk ter minals voor op- en overslag van chemicalien. LBC maakt onder deel uit van de Franse beurs- genoteerde Fimalac Groupe en exploiteert bulk terminals voor de opslag van chemische producten in ondermeer Frankrijk (4), Spanje (2), PortugalBelgie, USA (2) en sinds midden 1999 behoort de voormalige Dow Benelux N.V. terminal in Botlek tot de groeiende lijst van assets. Met ruim 2 miljoen kubieke meter opslagcapaciteit is LBC op bet gebied van chemicalien inmiddels de 3e grootste terminal operator worldwide. De Terminal in Botlek legt zich vooral toe op bet terrein van specialty chemi cals en het creeren van toegevoeg- de waarde voor haar clienten door producten vanuit bulk te verpakken in drums/IBC's en/of te formuleren/blenden tot direct toepasbare consumenten- producten of haljfabricaten. Ook de opslag van brandbare verpakte producten in zgn. CPR15/2 loodsen behoort tot onze kemactiviteiten. Met ons uitgebreidpakket aan dienstverlening en daaraan gekoppelde geavanceerde auto- matiseringssystemen kunnen wij de clienten op onze locatie een service niveau bieden wat als uniek in de sector kan worden bescbouwd. Voor onze vestiging aan de Oude Maasweg 4 in Bodek-Rotterdam zoeken wij op korte termijn een all-round Betrokkene zal volledig zelfstandig alle voorkomende IT-zaken beheren en onder- steunend werken voor alle gebruikers (ca. 50) die van de courante systemen gebruik maken. Hieronder vallen AFAS (financieel), Perman-1 (HR), Chainware (logistiek/douane), Plantscape (proces-besturing), Microstation (design/layouts) en de gebruikelijke reeks van software ondersteuning op ons netwerk zoals onder meer Outlook Express, Excel, Word etc... Op grond van zijn/haar goede contactuele eigenschappen zal de kandidaat, naast het netwerk- en security beheer van de verschillende systemen, het optimaal gebruik daarvan stimuleren bij de gebruikers door on-the-spot training. Bovendien zullen zich continue ontwikkelingen aandienen, hetzij vanuit de groeps-structuur hetzij vanuit de klantenkring, waarin voorzien zal moeten worden d.m.v. aanpassin- gen in de programmatuur. Wij zijn ons ervan bewust dat we op zoek zijn naar een ambitieuze duizendpoot met bij voorkeur zowel ervaring aan de IT- als aan de gebruikerskant die door zijn/haar rol direct bijdraagt aan het succes van de gehele organisatie door het opvoeren van de efficiency en het motiveren en trainen van medewerkers tot geroutineerde gebruikers. Het resultaat hiervan moet een ongeevenaarde voldoening in het vak kunnen geven. Het profiel van de kandidaat en de beloning zullen hiermee In lijn zijn. Indien u deze vacature als een uitdaging ziet in een no-nonsense bedrijf met een sterk groeiperspectief stuur dan uw sollicitatie met c.v. en referenties aan: Mevrouw Tiny de Waard LBC Rotterdam B.V. Postbus 5000 Haven 4035 3197 XA Botlek-Rt of e-mail: info@rotterdam.lbc-net.com Bezoek voor meer informatie omtrent LBC ook onze internetsite op www.lhc-net.com goed wonen... onze zorg Mi 1 1 Goecf voor 4 personen INGREDIENTEN 1 pak Honig Nasirijst 1 pak Honig mix voor Nasi Speciaal 150 g gezouten cashewnoten 1 rijpe mango in blokjes gesneden (evt. blik) 400 g roerbakgroente (kool, ui, prei, tauge, paprika) of een kant en klaar roerbakgroente- pakket BEREIDINGSTIJD: ca. 20 minuten BEREIDINGSWIJZE Kook de Nasirijst volgens de algemene bereidings- wijze gedurende 11 minuten. Roerbak de groente kort op hoog vuur. Voeg 1,5 dl water en de mix voor Nasi Speciaal toe en verhit het geheel onder voort- durend omscheppen. Voeg de Nasirijst toe en bak alles op hoog vuur licht aan. Voeg op het laatst de cashewnoten en de mango toe. TIP: Serveer het gerecht met kroepoek en seroendeng. Voeg voor een extra pittige nasi een mespuntje sambal toe. Aangeboden door (honig) Kijk voor meer lekkere recepten op www.gezondheidsnet.nl/voeding VD Van Neileweg 1 3044 BC Rotterdam Tel. (031 8) 540555 Fax (0318) 541029 E-mail rotterdam@vdh-architekten.nl Interesse? Bel met VDH architekten, (0318) 540555, en vraagnaarde heer ir. L.C.M. Kroon. Voor meer informatie over VDH architekten: www.vdh-architekten.nl 'V Een keuken of badkamer koop je niet zomaar, want het blijft toch een hele investering. Daarom zoek je zorgvuldig een leverancier waar je op kunt vertrouwen: Engelen. Want Engelen geeft je eerlijke voorlichting zonder gegoochel met prijzen. Op wat in de showroom is verteld, wordt later beslist niet teruggekomen. Levering op afroep zonder prijsverhoging betekent zekerheid: als de bouw of vetbouwing vertraging oploopf heeft dot geen enkele financiele consequentie. En natuurlijk kun je altijd rekenen op een voortreffelijke service Wij nemen je alle zorgen uit honden met onze eigen montagedienstwaar je vrijwel alles aon kunt overloten, dus ook bijvoorbeeld sloopwerkzoamheden en het (ver)leggen van leidingen. Geef Engelen de sleutel en go maar lekker een weekje met vakantie. Als je terugkomt stoat alles klaar voor vele jaren kook- of bodplezier! Rotterdam Spijkenisse Barendrecht Industrieweg 1, Spaansepolder (hoek Matlingeweg) lepenloan 19-41, Schenkelweg (hoek Eikenlaan) Woonboulevard Reijerwaard, Van het Hoffstraat 8 (010) 262 0/ 33 (0181) 62 32 00 (010) 482 52 71 Alle filialen koopavonden geopend, Rotterdam's maandags geopend van 10.00 uur tot 17.30 uur. KEUKENS TEG ELS SANITAIR =3. - De Brauw Blackstone Westbroek is een sterk internationaal georienteerd advocaten-, notarissen- en belastingadvieskantoor met vestigingen in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Brussel, Londen en New York en maakt deel uit van Linklaters Alliance met 34 vestigingen in 21 landen. Voor onze vestiging in Rotterdam zoeken wij een enthousiaste bij voorkeur fulltime, 37,5 uur per week De salarisadministratie is verantwoordelijk voor de volledige salarisadministratie voor ruim 800 medewerkers van ons kantoor. Functie-inhoud: Je bent o.a. verantwoordelijk voor de ziekteregistratie, ziekenfondsadministratie, controle GAK-afrekeningen, het uitvoeren van de reiskostenregeling. Verder onder- steun je de overige drie teamleden ten behoeve van de administratie op de afdeling. Functie-eisen: MBO-MEAO niveau door opleiding of ervaring verkregen ervaring met Excel en Word is een pre Persoonlijke eigenschappen/vaardigheden: vrolijke, opgeruimde persoonlijkheid die van aanpakken weet stressbestendig accuraat goed in staat zijn om zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen functioneren Wat kun je verwachten: Een dynamische, professionele werkomgeving, waarin je een onmisbare steun zult zijn voor de gehele organisatie. Je maakt deel uit van een leuk team van medewerkers in ons kantoor die, verspreid over de drie Nederlandse vestigingen, de afdelingen optimaal vorm geven. Wij bieden je zeer goede arbeidsvoorwaarden waaronder een aantrekkelijk salaris, een reiskostenvergoeding, een pensioenregeling en een 13e maand. Deze functie heeft het vooruitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Nieuwsgierig geworden? Stuur je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae naar De Brauw Blackstone Westbroek N.V. Mevrouw S. Gopie (Shanta) Postbus 2066 3000 CB Rotterdam e-mail: sgopie@dbbw.nl Bel voor meer informatie: 010 - 240 67 95 *asw Als receptionist ben je lid van het werkplaats- team en rapporteer je aan de werkplaats- manager. Je bent verantwoordelijk voor het indelen van de uit te voeren werkzaamheden. Je beoordeelt de aangeboden werkzaamheden qua onderdelenbehoefte en werkplaats- capaciteit. Je zorgt voor het uitschrijven en coordineren van de opdrachtenstroom naar werkplaats en magazijn. Ook de eindcontrole van de uitgevoerde werkzaamheden ligt bij jou. Verder zorg je voor een stuk administratie, zorg je voor de afhandeling van oproepcam- paigns van bedrijf of importeur en ben je de contactpersoon voor klanten. Je hebt een opleiding op MBO-niveau en hebt ervaring met geautomatiseerde systemen. Je bent klantgericht, representatief en flexibel. Je kan plannen, hebt technisch inzicht en beschikt over goede sociale vaardigheden. Professionele omgeving BSW Truck Bus biedt goed werk in een prettige, professionele omgeving. We betalen een goed salaris in overeenstemming met je opleiding en ervaring. En we bieden kansen voor een verdere carriere in onderhoud en beheer van wagen- en machineparken. Werkplaatsmanager Rob Hendrix zal je graag nader informeren (010-446 20 20), je sollicitatie kun je richten aan Miranda Toussaint, afdeling P&O, Postbus 351, 2600 AJ Delft (015-251 92 67). Informatie of sollicitatie is ook mogelijk via onze website: www.technoservice.nl BSW Truck Bus is een van de 8 Nederlandse hoofddealers van Iveco en is een onderdeel van Techno Service Nederland. Techno Service Nederland is een landelijke aanbieder van technische dienstverlening m.b.t. bedrijfsvoertuigen en machineparken. Wij bieden: onderhoud, reparatie, lease, keuringen, inbouw en ombouw. We hebben 22 vestigingen in Zuid-Holland en Zeeland met in totaal 265 medewerkers. Ihc

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 16