Leuker werk bestaat niet! LocotUmktuje* kmbevbcujVeMi# open open open open open open avond avond open f6.7S0,- Krijg de lentekriebels bij Wooning! Wooning Breda en Bergschenhoek a.s. zondag open! GRATIS MONTAGE: GRATIS TEGELS: f16.500,- mms/BMAMmms llaar is He Slant pas Honing! TELEFONISTE/RECEPTIONISTE KLEDING TEXTIEL ALLERLEI •j/J. april 13 op"' 15 april bij aankoop van een complete keuken wordt deze gratis gemonteerd. ter waarde van 750,- bij aankoop van een complete badkamer. Op zoek naar werk met volop mogelijkheden? Filiaalmanager (mN) Assistent Filiaalmanager (m/V) S april april Q april april april 7 April Van H.OOtot 17.00uur. WOONING KEUKENS: www.wooning.org WOONING BADKAMERS EN TEGELS: Parttime werken vooreen fulltime inkomen? Binnen ons bedrijf kan dit door onafhankelijk te werken vanuit uw eigen huis. Ontdek hoe, kijk op www.succes4u.pavs2ask.com (het is mogelijk om fl. 3.000,- tot fl. 15.000 p/m te verdienen) (31 uuk peh week) klif zoeken een mutujov met; Zaken/uevMtuoovbeUjkkebeH Uii keUen te lieben "hteuttel VERENIGING TOT STICHTING EN INSTANDHOUDING VAN CHR. SCHOLEN TE ROZENBURG Groepsleerkracht WTF 1,0 m/v In onze groeiende organisatie hebben wij vacatures voor: Verzorgenden C* en D (m/v) Voor minimaal 16 uur per week voor de gebieden Prins Alexander, deelgemeente Noord, Overschie, Schiebroek/Hillegersberg en Rotterdam-Zuid. Tevens zoeken wij Kom werken bij Humanitas! 18.00 uur 1 toti8.00uur tot 17.00'uur tot I7.00uur 18.00 uur tot 17.00 uur Boerderijkeuken Over stijl gesproken. Deze authentieke boerderijkeuken is leverbaar in verschillende kleuren en voorzien van een combimagnetron, glaskasten, vrijstaande schouw, gaskookplaat en ingebouwde koelkast. De handige laden zorgen voor nog meer bergruimte. Beursprijs: f 84,50 per m2 De aanbieding van de bears Door de flexibele indeling ook zeer geschikt voor een kleinere ruimte. Het bad, 90 x 160 cm, heeft een ruim douche-oppervlak en is voorzien van een whirlpool. Deze badkamer is leverbaar in wit of pergamon. De wastafel, spiegelkast en het wanddoset maken deze badkamer helemaal compleet. En dat voor deze prijs! Rustieke grijze tegels Verkrijgbaar in vier verschillende maten. IVanaff 7.000,- tn nietin combinatie met andere aanbtedingend Raamwerkdeur keuken Elegante keuken met raamwerk- deuren, leverbaar in diverse ^3 kleuren. Uitgerust met gaskookplaat, rvs schouw, ingebouwde oven, tussenregalen, een moderne, eigentijdse kraan en een schuin in de hoek geplaatst spoelgedeelte. Bergschenhoek: Leeuwenhoekweg 2 (Industrieterrein 'Weg en land') Tel.010-521 6911. Breda: Grenssteen 7-9 (Steenakker, t.o. NAC-stadion) Tel. 076-542 54 42. Den Haag: Van der Kunstraat 77 (Haaglanden MegaStores) Tel. 070-402 32 84. VlaardingemtemA Burgerlaan 4 (Woonboulevard Hoogstad) Tel. 010-460 06 70, Douchewand Elite Een moderne kwartronde douche wand (90 cm) met openslaande deuren van helder glas met een chromen bevestigingsbeugel. Door de strakke uitstraling gemakkelijk te combineren en toe te passen in elke stijl. Indusief douchebak en voorpaneel. Bergschenhoek: Leeuwenhoekweg 2 (Industrieterrein 'Weg en landj Tel.010-521 69 77. Credit: Grenssteen 7-9 (Steenakker, t.o. NAC-stadion) Tel. 076-542 5442. Den Haag: Van der Kunstraat 27 (Haaglanden MegaStores) Tel. 070-402 32 84. LET OP: VESTIGING ROTTERDAM WEGENS VERBOUWING TIJDEUJK GESLOTEN! WWW. WOOning.Org Week 14 TOTAAL - TX07 George Hall is gespecialiseerd in onderhoud en service aan werktuigbouwkundige en elektrotechnische inslallaties van (middel)grote kantoor- en andere utiliteitsgebouwen. Om onze beloftes aan de opdrachtgevers waar te maken investeren wij in goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers. Alleen zo blijven onze servicegraad, punctualiteit en pro- fessionaliteit van het hoogste niveau. Om onze groei te waarborgen zoeken wij medewer kers die kunnen werken vanuit deze filosofie. Voor ons hoofdkantoor in Rotterdam zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Vanuit deze functie bent u het 'visitekaartje' van ons hoofdkantoor. Uw taken bestaan o.a. uit: telefoonbehandeling, het ontvangen van klanten, het onderhouden van contacten met uitzendbureaus en het bieden van administratieve ondersteuning binnen het hoofdkantoor. Uw profiel: u heeft werkervaring in een soortgelijke functie; u heeft een goede kennis van MS Word en Excel; u heeft een dienstverlenende instelling en u bent representatief; kennis van de Engelse taal is een pre. George Hall biedt: een uitdagende functie met ruime mogelijkheid voor verdere ontwikkeling; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; werken in een team van jonge, enthousiaste collega's. Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar onder- staand adres of solliciteer on-line op onze website: www.georgehall.nl George Hall Netherlands T.a.v. mevrouw Y.G.J.M. van Mil Haringvliet 82 3011 TG Rotterdam Wibra verkoopt kleding, textiel en allerlei diverse produkten zoals speelgoed en huishoudelijke artikelen, voor de laagst mogelijke prijs. Wibra heeft 200 winkels in Nederland en Belgie. De 2000 enthousiaste medewerkers hebben service hoog in het vaandel staan. Daarom kopen jaarlijks miljoenen tevreden klanten bij Wibra! Op korte termijn zoeken wij, voor onze huidige en nieuw te openen filialen in Rotterdam dynamische, enthousiaste en gemotiveerde kandidaten voor de functies van: Functieomschrijving: In deze uitdagende, maar vooral ook gevarieerde functie als filiaalmanager, draag je de verantwoordelijkheid voor een filiaal. Je zorgt voor een optimale omzet en uitstraling van de winkel. Tevens heb je als taak het motiveren, begeleiden en coachen van collega's. Als assistent filiaalmanager ondersteun je de filiaalmanager in zijn/haar taken en vervang je hem/haar bij afwezigheid. Daarnaast verricht je alle voorkomende winkelwerkzaamheden. Wij vragen: een commerciele en klantgerichte instelling bij voorkeur ervaring in de detailhandel organisatorische en leidinggevende kwaliteiten stressbestendigheid een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Voor deze functies bieden wij: Een afwisselende baan met een prettige werksfeer. Voor prima mensen zijn er uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder: een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie een personeelskorting een winstuitkering een interessante spaarloonregeling eventueel een vergoeding voor studiekosten na gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Solliciteren of meer informatie? Heb je belangstelling voor een van bovenstaande functies, stuur dan binnen twee weken een schriftelijke reactie naar Wibra Supermarkt BV, t.a.v. Lonneke Hessels, Postbus 192, 8160 AD Epe of bel met Lonneke Hessels, tel. (0578) 67 63 33 of solliciteer via www.wibra.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Organisatie van Kinderopvang De Stichting Kinderopvang Spijkenisse is een sterk groeiende organisatie met een marktgerichte, ondernemende en professionele instelling. De 130 medewerkers zijn werkzaam binnen een van de 5 kinderdagverblijven, 7 buitenschoolse- opvang locaties, 10 peuterspeelzalen, het centraal kantoor of het gastouderbureau. De SKS streeft naar het werken met zelfsturende teams. Coaching door locatiemanagers speelt hierbij een rol. Wegen vertrek van een locatiemanager zijn wij op zoek naar een inspirerende - HBO-werk- en denkniveau; - Een coachende stijl van leidinggeven; - Goede contactuele eigenschappen en het vermogen tot samenwerking; - Visie en oog voor commercie; - Hart voor de kinderopvang. De manager is in staat om organisatorische veranderingen in goede banen te leiden. Ervaring in de kinderopvang is een vereiste. De locatiemanager is belast met de leiding van Kinderdagverblijf Dikkie Dik. Binnen vastgestelde kaders is de locatiemanager verantwoordelijk voor: pedagogisch beleid, personeelsbeleid, ouderbeleid, finacieel beleid, accommo- datie beleid en implementatie van het kwaliteitsbeleid van de locatie. Tevens maakt de locatiemanager deel uit van het managementteam. Werken in een dynamische omgeving, waarin verandering een cydisch proces is. Naast een salaris conform de geldende CAO-Kinderopvang, bieden wij tevens secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals kinderopvang, deskundig- heidsbevordering, scholing, spaarloonregeling en een collectieve ziektekosten- verzekering. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mw. S.T. Schel-Dedemy, directeur, telefoon 0181 - 61 35 20. Uw sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u voor 15 april a.s. sturen naar Maatpak BV, t.a.v. mw. I. de Groot, Postbus 238, 3200 AE Spijkenisse. De sollicitatiegesprekken zullen op 26 of 27 april plaatsvinden. Bovengenoemde Vereniging beheert drie Protestants Christelijke scholen: De Bron, De Rank en De Wijngaard, met ongeveer 630 leerlingen. Er wordt gewerkt met een centraal management, waardoor de directeuren voornamelijk belast zijn met de autonome onderwijskundige ontwikkeling van de scholen. Zowel voor de Prot. Chr. Basisschool "De Rank", als voor "De Wijngaard", is per direct de vacaturevan: Onze gedachten gaan uit naar iemand die; goed kan samenwerken medeverantwoordelijk wil zijn in de opbouw van de school wil werken op een Protestants Christelijke school bereid is zich ook na schooltijd in te zetten eventueel belangstelling heeft voor interne begeleiding De scholen hebben enthousiaste en gemotiveerde teams; het zijn scholen, waar het plezierig werken is. Als je voor de komende jaren een baan zoekt in een prettige werk- omgeving, dan hebje nu de kans. Met nadruk worden ook kandidaten, die binnenkort (april en mei) afstuderen verzocht om te solliciteren. Voor informatie kunt u contact opnemen met de algemeen directeur van de school- vereniging, de heerG.H.A. van Kapel, tel. kantoor: 0181-276877 of prive: 0118-591127. Kandidaten worden uitgenodigd om zo spoedig mogelijk te solliciteren of te reageren. Adres van bovengenoemde Vereniging, Postbus 1244,3180 AE Rozenburg of e-mail; vco@Dublishnet.nl I De Stichting Humanitas Thuiszorg en Maatschappelijke Dienstverlening Rotterdam is een groeiende, dyna- J mische organisatie met een informele cultuur. De ca 450 medewerkers leveren diverse diensten, waaronder I thuiszorg, kinderopvang, bedrijfsmaatschappelijk werk en ander gespecialiseerd maatschappelijk werk. I Onze afdeling Thuiszorg heeft ca 250 medewerkers in dienst en biedt naast huishoudelijke hulp onder meer verzorging en verpleging thuis. voor deze functie is wel ervaring, maar geen diploma vereist. flexibele thuishulpen A en verzorgenden B I Wij bieden: I een zelfstandige en uitdagende functie in een I organisatie waarin je ook als medewerker cen- J traal staat I verdere opleidingsmogelijkheden en deskundig- heidsbevordering mogelijkheden voor kinderopvang salariering conform de CAO-thuiszorg afhankelij van leeftijd en ervaring. Meer weten? Neem contact op met onze afdeling personeels- zaken en vraag naarWilma Overboom of John vd Geest. Telefoon: (010) 42501 01. Sollicitatie: Je schriftelijke sollicitatie graag sturen naar: Stichting Humanitas Thuiszorg en Maatschappelijke Dienstverlening Rotterdam, t.a.v. de afd. personeelszaken, Pieter de Hoochweg 110, STICHting 3024 BH Rotterdam. humanitas Thuiszorg en Maatschappelijke Dienstverlening Rotterdam info@humanitas-rotterdam.nl www.humanitas-rotterdam.nl (Vanaff 7.500,- en niet In combinatie met andere annbiedlngen. Geldt niet voor projectkeukens.) Gratis parkeren Erkend CBW-lid

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 8