van heck MEDEWERKERS CUSTOMER SERVICE HYPO Enthousiaste Medewerkers (m/v) CHAUFFEURS I ILt QUE SERVICEMONTEURS Wie vooruit wil komen, moet de juiste mensen zich hebben. fulltime of parttime Wij bieden: Geinteresseerd? KORTINGEN TOT 70% Gebr. Peters bv. pip ill Ernst Young tandartsassistentes m/v SensationeelOpheffingsSpektakel CEOPEND POSTSORTEERDERS m/v §a til Ervaren Bankwerkers Senior Medewerker Salarisadministratie "de spraak en vraagbaak voor de klant" Geinteresseerd in een functie bij een innovatieve speler op de hypotheekmarkt? Hypotrust, gevestigd in Rotterdam in Brainpark II, is specialist in hypotheken vanuit een unieke positie. Wij verstrekken hypotheken namens grote Nederlandse en buitenlandse financiele instellingen. Ongeveer 90 medewerkers zijn bij ons werkzaam in een informele en prettige sfeer. 0m ons team verder te versterken zijn wij voor verschillende afdelingen op zoek naar: Medewerker Portefeuillebegeleiding Medewerker Portefeuille-administratie Een leuk team om in te werken, doorgroeimogelijkheden, goede arbeidsvoorwaarden flexibele werktijden, zeer goede bereikbaarheid, een vast contract behoort tot de mogelijkheden. Rietmarkt Couda 2E PAASDAC Zorg jij dat de post op tijd wordt bezorgd? Tempo-Team Werknet is met spoed op zoek naar: ENTHOUSIASTE in Rotterdam. tempo-team Postbus 2936, 3000 CX Rotterdam, tel. 010-2422111, ward.loggen@hypotrust.nl BAARTMANSINTERNATIONAAL TRANSPORT B.V. Bel, tussen 9.00 - 17.00 uur, voor een afspraak met Reg van Hoeven, tel. 010-473 00 69. Technisch uitzendbureau Verolme IJsselmonde Services b.v. zoekt voor uitdagende projecten: Rotating Equipment Hoogwaardig werk, hoge verdiensten. In bezit van WA-1 en eigen vervoer. Bel ons en meld je aan! Rhoon: 010-5015460 Schiedam: 010-4090120 E-mail: viis@curonet.nl DIRECTORAAT FINANCIEN Met 85.000 college's in meer dan 130 landen kom je sneller vooruit. Want samen beschikje over alle kennis die nodig is om succes te boeken voor klanten. Dat is de visie van Ernst Young. Ernst Young is een orgdnisatie van accountants, belastingadviseurs en juristen. In Nederland hebben we 50 kantoren en ruim 5000 medewerkers. We maken deel uit van het wereldwijd toonaangevende Ernst Young International. Voor de stafafdeling Financier! op ons Bestuur- en Stafkantoor te Rotterdam zoeken wij een Bij de Salarisadministratie werkt een team van 8 medewerkers, die centraal de loonadministratie voor het gehele personeel verzorgen. Elke medewerker verricht zijn werkzaamheden voor een of meerdere zelfstandige bedrijfsonderdelen. Als Senior Medewerker Salarisadministratie maak je bruto-/nettoberekeningen ter controle en ter ondersteuning van beslissingen vanuit de afdeling personeelszaken, Daarnaast draag je zorg voor de berekening en afdracht van loonbelasting en de sociale lasten. Tevens bewaak je de afloop van de tussenrekeningen en voer je controle uit op mutaties in de salarisadministratie en verwerk je fiscale gedeelten van autokosten. Je werkt hierbij samen met de financiele administratie, personeelszaken en de regionale financiele en personeelsadministraties van Ernst Young. Je hebt een (salaris-) administratieve opleiding op mbo/PD-Loonadministratie-niveau, aangevuld met SPD, of je bent bereid tot het volgen van de SPD-opleiding. Daarnaast heb je ervaring met salaris administratie en een goede kennis van Excel en Word. Ernst Young biedt een afwisselende baan in een prettige en collegiale sfeer en uitstekende arbeids- voorwaarden. Verder zijn er volop mogelijkheden voor het volgen van interne en externe opleidingen. Stuur je sollicitatie met c.v. naar Ernst Young, t.a.v. de heer A.B. Bordes, Postbus 488, 3000 AL Rotterdam. Voor meer informatie kun je tijdens kantooruren bellen met de heer L. de Jonge, telefoonnummer 010 - 407 43 30. Uiteraard kun je ook reageren via e-mail: nlverka4@ey.nl. Kijk voor algemene informatie op www.ey.nl. ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS From thought to finishr Week 15 TOTAAL-TX12 Onze opdrachtgever is's lands grootste onafhankelijke importeur en distributeur van auto-onderdelen voor de vervangingsmarkt. Zij levert haar onderdelen aan de groothandel via verschillende distributiecentra in binnen- en buitenland. automaterialen uitlaten Van Heck communiceert met haar afnemers via de "elektronische snelweg". Haar logistieke organisatie is volledig ingericht op deze snelle wijze van bestellen en "Same Day Delivery" is dan ook een begrip binnen deze branche. Om hun klanten nog beter van dienst te zijn, zoeken wij ter uitbreiding van de afdeling een tweetal: Interesse in deze functie waarbij ook groeimogelijkheden voor de toekomst Wanneer u wilt werken in deze dynamische, professionele omgeving die toonaangevend is in de automotive branche stuur of e-mail uw brief voorzien van c.v. naar AVe organisatie- en personeelsadvies BV, Postbus 8160, 3009 AD Rotterdam. wervinaenselectie@ave-advies.com of bel/fax naar 010-4555527 010-4556612. nraamsc ganisatie- en personeelsadvies Een veelzijdige taak! Je bent als medewerker Customer Service het aanspreekpunt voor de klant. Hierbij concentreer je je op de orderbegeleiding en het vroegtijdig inspelen c.q. oplossingen verzorgen voor eventuele knelpunten. Het geavanceerde computersysteem geeft hierbij een duidelijk inzicht in orders, voorraden, levertijden etc. Je bent verantwoordeiijk voor de administratieve afwikkeling van de orders en staat in nauw contact met o.a. inkoop, logistiek en buitendienst. De geschikte kandidaat? heeft een opleiding op MBO niveau is stressbestendig, initiatiefrijk en zelfstandig heeft een commerciele en dienstverlenende instelling heeft affiniteit met auto's en auto-onderdelen in het bijzonder voelt zich thuis in een informele en afwisselende no-nonsense omgeving Enige vorm van acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bij TANDARTSENPRAKTIJK VAERHORST vindt u de toekomst in het heden. Dit vindt u terug in het interieur, de werkwijze en de apparatuur. Deze elementen tezamen met onze professionele staf maken het mogelijkonze klanten op tandheelkundiggebied het hoogste niveau te bieden. Wij zijn op zoek naar: Als tandartsassistente moet u zeer professioneel, rustig en inventief te werk kunnen gaan. U bent loyaal en heeft affiniteit met het vakgebied. U werkt zelfstandig en heeft een groot empatisch vermogen. Geinteresseerd in deze vacature? Stuur dan binnen 14 dagen per post, fax of e-mail uw curriculum vitae met begeleidend schrijven naar: Tandartsenpraktijk Vaerhorst t.a.v. mevrouw A. van der Steen Vaerhorst 8a, 3085 HS Rotterdam Telefoon 010 - 4803930, fax 010 - 2102010 E-mail: info@tandartsenpraktiik.com Medewerker Portefeuille opbouw In deze funcfie ben je verantwoordeiijk voor de financiele en administratieve verwerking van nieuwe hypotheken. Je hebt een HBO werk- en denkniveau met een jaar werkervaring of een HAV0 opleiding met drte jaar werkervaring. Je verwerkt alle wijzigingen die voortvloeien uit het begelei den van hypotheken, zoals mutaties op leningen. beoordelen en afhandelen van risicomutaties, verwerken van zekerheden en opstellen van betalingen. Je hebt een HBO werk- en denk niveau met twee jaar werkervaring in een soortgelijke functie of een HAV0 opleiding met vier jaar werke-varing. Medewerker Administratieve Ondersteuning Portefeui I lebegeleidi ng Je ondersteunt de verwerking van alle wijzigingen die voort vloeien uit het begeieiden van hypotheken. dit befekent o.a. post- fen dossierverdeling, uitvoeren van aflossingen. invoeren van difentgegevens. archivering etc. Je hebt een HAV0 of HAV0 opleiding met enige werkervaring. Medewerker Oifentenservice Je bent het telefonisch aanspreekpunt voor alle externe con- tacten van de afdeling Portefeuillemanagement, zoals clifen- ten en tussenpersonen, die jij zorgvuldig en correct te woord staat. Je hebt een HBO niveau met twee jaar werkervaring in een soortgelijke functie of een HAV0 opleiding met vier jaar werkervaring. Je bent verantwoordeiijk voor de boekhoudkundige registra- tie, controle en bewaking van administratieve eenheden van onze geldverstrekkers. Daarnaast besteed je aandacht aan signa- lering en rapportages. Je beschikt over een PDB-diploma (Praktijk Diploma Boekhouden) met meerdere jaren werk ervaring. Senior Medewerker Portefeuille-administratie Het uitvoeren van projecten op het gebied van de admini strafie van onze hypotheekportefeuilies behoort tot jouw voornaamste taken. Daarnaast stuur je de medewerkers Porte feuille-administratie aan in hun werkzaamheden. Je bent in het bezit van een MBA-diploma (Moderne Bedrijfs- administratie) met meerdere jaren administratieve werk ervaring en je bent bereid verantwoordelijkheid te nemen. Product Specialist Op basis van afspraken met geldverstrekkers. beleggings- insfellingen en verzekeringsmaatschappijen leg je rente- en product-afspraken vast in de Hypotrust systemen. Je eoordi- neert de rentewijzigingen en levert een bijdrage met betrek- king tot het verbeteren van de interne systemen op het gebied van voorkeuren en hypotheekrente en het up-to-date houden van het besfaande productenassortimenf. Je hebt een MBO-opleiding en enige aanvuliende cursussen op het gebied van Woningfinanciering en levensverzekeringen. enige werk ervaring is een pri ie kan je onze website bezoeken: www.hypotrust.nl en/of wwwJiypotrusf.com. Ook als je denkt dat je niet helemaal aan de functie vereisten voldoet, nodigen we je toch uit om te solliciteren. Dit is uiteraard ook van toepassing als je ntet precies weet voor welke functie je in aanmerking komt of wilt komen. Stuur je persoonsgegevens met toelichting naar: Rietmarkt gaat liquideren: totale leegverkoop met De Rietmarkt houdt er definitief mee op. Een unieke kans om von torenhoge kortingen op de gehele voorraad (pit)riet, rotan en manou meubelen te profiteren! ALLES is nu sterk afgeprijsd, dus ZIEN KOPEN! 10.00-17.00 UUR t/m okt.: Hoge Couwe 117-I19b Telefoon (OBI) 52 4732 Voldoe je aan: 18 jaar of ouder telefonisch bereikbaar; parttime voor ochtend, avond en nacht- diensten voor max 4 dagen; eventueel in bezit van eigen vervoer en flexibel inzetbaar. Lees en spreek je goed Nederlands neem dan snel contact op met: WERKNET Paola Ketting/Saskia Staal Pannekoekstraat 28 Tel: 010-411 66 66 illlllli Hypotrust bv, T.a.v. Ward loggen (Personeelsfunctionaris). zoekt voor spoedige indiensttreding - voor diverse werkzaamheden - voor autolaadkraanwerk U bent in het bezit van rijbewijs B, C en E. Bij voorkeur bent u ook in het bezit van het ADR-certificaat. Wij bieden u zeer afwisselend werk in een jong en dynamisch bedrijf waarbij u van ons alle kansen krijgt om uw vakkennis door middel van opleidingen verder te vergroten. De salariering vindt plaats volgens de Drschaal conform de CAO voor het beroepsgoederenvervoer. Durff u de uitdaging aan? Schrijf of mail naar het volgende adres: Baartmans Internationaal Transport B.V. t.a.v. de heer J. F. Baartmans Postbus 110 3100 AC Schiedam E-mail: ieroen@baartmans.nl Voor informatie: 010 - 437 38 88 TECHN1EK Hallo, wij zijn zinkwerkers bij M.S.H installatie- bedrijf. Ons bedrijf is gespecialiseerd in zinken en koperen daken en gevelbekleding. Nu zoeken wij langs deze weg collega's, liefst met ervaring op zink en koper gebied en in bezit van een rijbewijs. Hoog salaris wordt aangeboden en (bij)scho- ling is mogelijk. Nw. Mathenesserstraat 42 3113 AH Schiedam Verolme ksselmonde Services bv groothandel in woningtextiel-fournituren Sevillaweg 90, 3047 AL Rotterdam, ind.ter. Noord-West. Tel. 010-2085454, fax 010-2085455, E-mail gpr@gpr-rotterdam.nl Leverancier voor de woninginrichting, meubelstoffeerderij en meubelindustrie, zoekt wegens uitbreiding van haaractiviteiten: CHAUFFEUR (groot rijbewijs met chauffeursdiploma) Werkzaamheden: •U helpt bij het laden en lossen bezorgt onze goederen bij onze klanten en zonodig helpt u de binnendienst Leeftijdsindicatie: 20-40 jaar. MEDEWERKER PLANNING EN VERKOOP BINNENDIENST (in bezit van rijbewijs B-E) Assisteert na een inwerkstage in het magazijn bij de balieverkoop en de telefonische verkoop. Bijzonder aandachtsgebied is planning en logistiek. Inzicht, ervaring of opleiding in dit opzicht gewenst. Orderverwerking en assistentie bij de expeditie behoren tevens tot het takenpakket. Leeftijdsindicatie: 20-30 jaar. Ervaring in de branche strekt tot aanbeveling. MAGAZIJN MEDEWERKER (bij voorkeur met rijbewijs B-E) Zorgt voor alle voorkomende magazijnwerkzaamheden, waaronder het laden en lossen van wagens, het controleren, indelen en opruimen van goederen, orderpicking, expeditie en balieassistentie. Voor de diverse functies vragen we: een positieve werkhouding, inzet en klantgerichte instelling Initiatief en doorzettingsvermogen Eivaring met het werken met computers of de bereidheid dit te leren Bereidheid flexibel met werktijden om te gaan Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Algemeen: het betreft tijdelijke aanstellingen die bij gebleken geschiktheid na 6 maanden worden omgezet in een vaste aanstelling. Salaris per maand op basis van een 40-urige werkweek. Kandidaten dienen woonachtig te zijn in de omgeving van het bedrijf. Wij bieden afwisseling en goede arbeidsvoorwaarden in een leuk hardwerkend team. Readies, bij voorkeur schriftelijk, voorzien van een c.v., graag voor 27 april 2001 aan bovenstaand adres t.a.v. dhr. J. Smulders. Informatie over bovenstaande functies kunt u bij hem inwinnen, tel.nr. 010-2085467. Axess Liften B V is een snelgroeiende organisatie in de liftenbranche met vestigingen in Harderwijk en Rotterdam Zij richt zich vooral op verbetering van de toeganke- iijkheid in bestaande bouw. Axess is exdusief importeur van het Zweedse Cibes met de platformlift A-5000 die vaak wordt geplaatst in openbaar toegankelijke gebouwen, wmkels en appartementen Met een jong team van circa 25 medewerkers bedienen wij vanuit Harderwijk de Nederlandse en Europese markt Per 1 juni 2001 zuilen wij verhuizen naar ons nieuwe hoofdkantoor in Barneveld. i jk Axess heeft vacatures voor: Onderhouds-en LIFT EN Axess Lit ten B.V. RpAUMUttMftAZU 11 3846 8Z HARoenwMR FAX 103411 41 44 30 INFo^AXSSSLirrPN.Nt Functieomschrijving: mm Uitvoeren van servicebeurten mm Verhelpen van storingen Bouwcontrole Bijwonen van opleveringskeuringen After-sales werkzaamheden mm Monteren van de producten Functie-eisen: mm LBO - MBO niveau mm Ervaring met mechanische montage en/of elektrotechniek (bijvoorbeeld opgedaan in de metaalnijverheid, automobiel-, heftruck-, of bedrijfsdeurenbranche) mm Zelfstandig en gemotiveerd mm. Woonachtig in Midden of West Nederland Wij bieden: mm Een plezierige werksfeer mm Een salaris "op niveau" Ruime vergoeding voor overuren Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden conform CAO Crootmetaal a Representatieve bedrijfsauto Interne opleiding en mogelijkheid tot het volgen van cursussen Prima toekomstmogelijkheden in een groeiend bedrijf Als u interesse heeft in deze functie schrijf dan een korte brief met c.v. of bel ons op nummer (0341) 41 22 55 en vraag naar Monique van den Berg.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 26