A de rk*°f *°l paaS<)a9 atie april0uf- 10 Art 16 15°° wis- ^',3.00 van .5e*e9 tf 4* A A A A A A A A A A IMaeslanden A m m Op ieU^k0 IS lisp !l HYPOTHEIK T PRESTIGE GEMAK SAMEN UW IDEALE HYPOTHEEK BEPALEN "adviescentrum §0$ HMHI -? <r ham w W OITJ fj - r- bedrijfspand 1 Week 15 MAASPOST SCHIEDAM - XQ01 SCHIEDAM Vijgensteeg 32 VLAARDINGEN -Jacobskade 2 Ruime hoekwoning in Holy-Noord, gelegen nabij winkelcentrum, sport en recreatie, met uitzicht op de Vlaardingsevaart. Indeling: begane grond entree, hal, licht bete Bijzonder fraai gelegen, aan een van de mooiste singels van Schiedam, een schitterend gereno- veerde bovenwoning die alle gemakken binnen handbereik heeft zoals winkels, openbaar vervoer, scholen en uitvalswegen. Indeling appartement: entree, trap, hal en toilet. Ruime woonkamer (38m2) voorzien van erker, dubbele schouw en hoog ornamenten plafond en welke toegang geeft tot balkon via openslaande deuren. Nieuwe moderne keuken voorzien van koelkast, vaatwasser, keramische kookplaat, magnetron en afzuigkap. Voorkamer (5m2) voorzien van meterkast en openslaande deuren. 1e verdieping zeer nette badkamer voorzien van ligbad, douchehoek, ther- mostaatkranen, designradiator en zwevend toilet. Drie slaapkamers (6,17, 17m2) met toegang tot balkon. De woning is perfect onderhouden en is voor zien van CV met Nefit combiketel ('93). Berging is aanwezig. Een prachtige woning welke perfect is afgewerkt. Vrijblijvende aanbieding. Op een unieke locatie in het hart van "Oud Schiedam", een zeer riante stadsvilla met priv6 parkeerplaats en groot zonnig terras. De woning ligt gelegen in het nieuwbouwproject "De Raem" (2001) en heeft winkels, restaurants, the ater, openbaar vervoer en mooie grachten binnen handbereik. Indeling: entree met aparte berging. 1e verdieping zeer lichte riante living met woon- keuken (42m2) en apart toilet. 2e verdieping hal met toegang tot ruime bad kamer en 3 slaapkamers (18, 12, 5m2). 3e verdieping zeer ruime studio (28m2) met toegang naar riant terras (20m2) op het zuiden. Bij de woning is een eigen priv£ parkeerplaats aanwezig evenals een actieve WE voor het complex. Kortom: een schitterende woning die zelden te koop is! Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 255.000,- K.K. €115.714 VRAAGPRIJS 595.000,- K.K -'-w VLAARDINGEN Wilhelminastraat 31 Een unieke kans voor de handige doe-het- zelver! In een rustieke straat gelegen eenge- zinswoning met fraaie voorgevel, direct bij het centrum, haven, station, winkels, horeca, enz. Diepe tuin met berging en achteruitgang. Indeling: entree, lange gang naar keuken, toilet en douche, L-vormige woonkamer (24m2) voorzien van gashaard en schuiframen. 1e verdie ping: 2 slaapkamers (102, 6m2) met dakkapel. Aparte bergkamer. Het betreft een te renoveren pand waar veel charme bewaard is gebleven. Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 250.000 ,- K.K. VLAARDINGEN Sportlaan 270 Prachtig wonen in een groene omgeving direct nabij winkels, sportvelden, openbaar vervoer, snelweg en centrum in fraai 2- (voorheen 3-) kamerap- partement. Indeling: centrale hal met lift, entree gang met toilet, meterkast en badka mer voorzien van ligbad vast wastafel, keuken met hoekopgesteld keuken- blok voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten vaatwasser, koelkast, vriezer, wasmachine-aansluiting, geiser, enz. Ruime slaapkamer (14m2) met inbouwkast, doorgebroken sfeervolle woonkamer (35m2) met kunststof ramen en dubbel glas. Nieuwe vloer en wandbedekking. Bijzonderheden: appartement kan per direct betrokken worden. Actieve WE, eigen bijdrage WE is voor rekening van de verkoper. Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 195.000,- K.K. W) VLAA R D W MZZ SCHIEDAM Y" VLAARDINGEN .Van Hoogendorplaan 322 geld toilet met fontein, meterkast, slaapkamer (20 m2) met aangrenzende tuin waarin houten berging, zij-ingang, inpandige garage (thans in gebruik als ber ging en werkkamer) aanwezig zijn. Eerste etage: overloop, living (55 m2) met parketvloer en openkeuken (wit) in U-opstelling voorzien van 6-pits gascom- fort, koelkast, combi magnetron en afzuigschouw. Tweede etage: 3 slaapka mers (20, 12, 10m2), totaal betegelde badkamer met groot whirlpoolbad, vloerverwarming en designradiator, wastafel en separate douchecabine, werk- kast met CV combi en aansluiting wasmachine, 2e toilet. Bijzonderheden: afgekochte erfpacht, geheel dubbel glas, goed geisoleerd. Een fraaie woning in een schitterend woongebied waarvan de stedebouwkundige opzet zeer bij zonder is. Vrijblijvende aanbieding. INDICATIEPRIJS 795.000,- K.K. VLAARDINGEN Nicolaas Beetsstraat 29 Schitterend gelegen op de 9e verdieping, met enorm panoramisch uit zicht, over de skyline van Rotterdam, op loopafstand van gezelli- ge winkelstraat, station, busverbindingen, park en directe verbinding met de snelweg, sfeervol 3- kamerappartement. Indeling: centrale hal, lift, galerij, entree appartement hal met meterkast, keuken met hoekopgesteld keukenblok voorzien van vaatwasser, combi- oven, koelkast, close-in boiler, gaskookplaat, afzuigkap, enz. 2 slaapkamers (9, 12m2), badkamer voorzien van douchecabine, vaste wasta fel en boiler. Sfeervolle geschakelde woonkamer met hal. Via ouderslaapka- mer toegang tot loggia balkon met gigantisch uitzicht. Bijzonderheden: voor- en achterzijde geheel kunststof kozijnen met dubbel glas, actieve WE met huismeester. Vrijblijvende aanbieding. Gezellig in het stads- centrum een mooi ruim 3 kamer appar tement met winkels, openbaar vervoer, ter- rasjes en supermark- ten op loopafstand. Indeling: hal, mk., trap-opgang, lichte woonkamer (28 m2) v.v. lami- naatvloer en dubbele gashaard. Nette badkamer v.v. douche/ligbad en v.w., apart toilet. 2 slaapkamers 10, 6 m2) een grote bergkast en een mooie ruime keuken met toegang naar het balkon. Betaalbaar wonen in een gezellige omgeving. Vrijblijvende aanbieding. VLAARDINGEN Van Hogendorplaan 286 Een mooi centraal gelegen (winkels, station, etc.) puik onderhouden en soli- de verbouwd 3- kamerappartement (oorspronkelijk 4-kamerappartement). Gelegen op de 7e verdieping met een fraai doorzicht op het groen. Indeling: mooie entree hal, gang, toilet, meterkast, fijne royale living (36m2), heerlijke balkon. 2 slaapkamers (11, 15m2) met vaste kasten. Vernieuwde keuken voorzien van apparatuur. Luxe badkamer, alles geheel CV, kelderberging. Een voortreffelijk woonappartement en mooi representatief gelegen. Vrijblijvende aanbieding. 113.445 INDICATIEPRIJS 235.000,-K.K. 106.638 INDICATIEPRIJS 159.000,- K.K. VLAARDINGEN ■Roemer Visscherstraat 176 MAASLAND Klaver 9 €72.151 INDICATIEPRIJS 265.000,- K.K. MAASLAND Hofsingel 53 In de Westwijk gelegen gemoderniseerde 4- kamermaisonnette op korte afstand van win- kelcentra, recreatie en openbaar vervoer. Indeling: centrale afge- sloten hal, lift naar bovenste (derde) woonlaag. Entree, toilet, bergruimte, woonkamer (ca. 32 m2) met open keuken in hoekopstelling, fraai betegeld en voorzien van koel-/vrieskast, gascomfort, afzuigkap, magnetron, oven en vaatwasser. De bovengelegen etage bevat 3 slaapkamers (ca. 14, 9 en 7,5 m2) waarvan een met kastenwand alsmede een moderne badkamer met dou checabine, wastafelmeubel en aansluiting wasmachine. Het appartement bevat laminaatvloeren en isolerende beglazing. Berging in de onderbouw en aktieve WE. Een uitstekende woning tegen een uitstekende prijs! Vrijblijvende aanbieding. Rustig, kindvriendelijk en zonnig gelegen ruime eengezinswoning is nu te koop in een van de meest gewilde wij- ken van Maasland op loop-/fietsafstand van natuurgebied, plassen, recreatie, scholen en winkels. Indeling: entree met hal, meterkast, toilet en trapopgang. Ruime gezellige lichte living (40m2) voorzien van licht keukenblok inclusief losse apparatuur te weten oven, gaskookplaat, vaatwasser, koelkast, afzuigkap, enz. Toegang tot zonnige tuin (ZW) met stenen berging en achteruitgang. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (15, 11, 10m2). Badkamer voorzien van douchebad, 2e toilet, vaste wastafel en wasmachine-aansluiting. 2e ver dieping: overloop met combi CV ketel ('91), ruime zolderkamer met Velux raam, bergkamer en bergvliering. Bijzonderheden: openhaard kanaal is aanwezig en in de tuin nieuwe schut- ting. Vrijblijvende aanbieding. Werkelijk schitterend wonen in het pittoreske Maasland, op een steenworp afstand van sportvelden, natuur, winkels, scho len, openbaar vervoer en recreatie, unieke eengezinshoekwoning met veel extra's. Indeling: entree, hal met garderobekast/m.k., fraaie lichte meander- living met lichte plavuizenvloer voorzien van vl.verwarming (45m2) en sfeer volle gashaard. Moderne luxe Bruynzeel keuken voorzien van div. inbouw apparatuur t.w.: ker.kookpl. afzuigkap, combimagnetron, marmeren blad etc., aparte bijkeuken met aansl.w.m., opensl.deuren naar tuin met berging en zijuitgang. 1e verdieping: overloop met 3 sl.kamers (18-9-en 7m2) loggi- abalkon aan voorzijde, luxe badkamer met hoek bubbelbad, aparte douche cabine, v.w. thermokranen en 2e toilet. 2e verdieping: 2 slaapkamers (10- 10m2) veel berging 2e badkamer met douche en toilet, schuifwand met CV- combi HR ('99). Een pracht woning op toplocatie! 88.487 VRAAGPRIJS 273.000,- K.K. MAASLAND Herenwerf 53 Te huur bedrijven- M-H mmmr <m» mmmwrnn* terrein Coldenhoven II met ideale uitvals wegen, goed bereik- 123.882 H INDICATIEPRIJS 460.000,- K.K. MAASSLUIS Schans 30 208.739 INDICATIEPRIJS 650.000,- K.K. MAASSLUIS Nobeldreef 173 bare bedrijfsloods, kantoren en buitenterrein. Bedrijfsruimte ca. 365m2, overheaddeuren, etc. eventueel meer- dere m2 erbij te huur, alsmede m2 buitenterrein. Huurder dient te voldoen aan de categorie Westlandse bedrijven. Vrijblijvende aanbieding. Uniek beneden appar tement met zicht op de haven van Maassluis gelegen in het gewilde appartementsgebouw "de Schans" waar de schepen dagelijks voor- bij komen, het centrum en open baar vervoer en station op loopafstand is en wonen een genot is. Indeling: entree hal met m.k., fraaie living (25m2) met loggia balkon, ruime eetkeuken (20m2) totaal leefoppervlak 45m2 met hoekopge- stelde lichte keuken v.v. div. inbouw-app. t.w. k.k., vriezer, combimagn, R.V.S., afzuigschouw, gaskookpl. Ruime ouderslaap-kamer (13m2) met schuifkast, nachtportaal met toegang tot toilet w.m. en cv ruimte en ruime badkamer v.v. douchecabine, thermokraan en wastafel meubel. Een uniek woongebeuren wat maar zelden voorkomt!!! Stille verkoop Fabelachtig wonen met de schepen en het water langszij. Prachtig uitzicht vanaf het zonneterras (20m2, zuid) en een riant inpandige garage. Indeling: entree, lift, hal, mooie living (41 m2) met grote schuifpui naar het terras. Luxe open keuken met fraaie raampartij en gezellige aan- bouwkeuken. Hal, toilet, kast, CV, vergrote en extra luxueus verbouw- de en uitgevoerde badkamer, prachtige slaapkamer (13m2). 'n absoluut dynamische woonplekl! Vrijblijvende aanbieding. HUURSOM 55.000,- per jaar exdusief BTW 24.958 VRAAGPRIJS 398.000,- K.K. MAASSLUIS Uiverlaan 53 MAASSLUIS Rontgendreef 21 €181.512 INDICATIEPRIJS 425.000,-K.K. MAASSLUIS Zuidvliet 116 Mooie tussenwoning (bouwjaar '87) nabij winkelcentrum "De Koningshoek", NS stati on en uitvalswegen. Indeling: entree, meter kast, toilet, living (ca. 40m2) met open keuken voorzien van koelkast, gas- comfort en afzuigkap, laminaatvloer. Zonnige diepe achtertuin met berging en achterom. 1e verdieping: nachthal, slaapkamer (21m2, voorheen 2) alsmede een slaap kamer van 7m2, grote zolder met opstalplaats voor wasmachine en droger, CV Combi. Gehele woning recent binnen en buiten geschilderd, voorzien van kunststof kozijnen en dubbel glas. Een prettige woning voor een prettige prijs. Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 420.000,- K.K. ■Koemarkt 4 3111 JHSchiedam "Telefoon 010 - 4090140 ■Veerstraat 27/29 - 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 5923300 ■Van Schravendijkplein 1 3131 CV Vlaardingen ■Telefoon 010 - 4603333 Internet vwvw.hac.nl Rustig gelegen hoek woning met veel woon- comfort en eigen car port nabij overdekte tennishal en natuurge bied. Indeling: entree, hal met meterkast en gar- derobenis, L-vormige living (ca. 26 m2) met lichte plavuizenvloer doorlopend in halfopen keuken, hoekopstelling met koel-/vrieskast, vaatwasser, keramische kookplaat, hete- luchtoven en dubbele spoelbak. Ruim, licht en modern toilet. Eigentijds aan- gelegde grote zonnige achtertuin. 1e etage: overloop, slaapkamer (oor spronkelijk 2) van ca. 15 m2 alsmede een slaapkamer van ca. 13 m2. Prachtige vergrote badkamer met duobad, zwevend toilet, designradiator en wastafel meubel. 2e etage: ruime overloop met veel bergruimte, aansluiting wasma chine, CV combi ('89), twee kamers van ieder ca. 10 m2. Berging aan voorzij de. Een heerlijk gezinshuis! Vrijblijvende aanbieding. Totaal vernieuwde hoekwoning, rustig en landelijk, rechtstreeks aan de Vliet gelegen. Indeling: entree, meter kast (12 groeps aardlekschakelaar), garderobenis, totaal betegeld toilet (zwevend), woonkamer (35m2) met gas- openhaard en licht houten plafond, schuifpui, roomwitte keuken in U-opstel ling met koel-/vrieskast, magnetron/ovencombinatie, vaatwasser, afzuigkap en keramische kookplaat, open spiltrap naar 1e etage. 1e etage: overloop, slaapkamer (28m2) met 7 meter garderobekast, slaapka mer (5m2) met vaste kast, totaal betegelde lichte badkamer met duo jacuz- ziebad, wastafelmeubel, zwevend toilet en aparte douchecabine. 2e etage: voorzolder met bergruimte, opstelplaats wasmachine/droger, Nefit HR CV Combi, zolderkamer (17m2), gehele woning voorzien van halogeen verlichting. Zonnige betegelde achtertuin met stenen hoekberging, poort naar zijpad. Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 435.000,- K.K. 197.394 VRAAGPRIJS 485.000,- K.K. MAASSLUIS Paltrokmolen 8 M Centrale administratie Veerstraat 27-29, 3142 CP Maassluis Telefoon 010 - 592 33 00 Fax 010 - 592 14 29 E-mail maesland@kabelfoon.nl Internet www.maeslanden.nl Rotterdam 010 - 460 06 02 Koophuis Makelaardij Schiedam 010 - 409 01 40 Vlaardingen 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26 Gelegen in een voor- treffelijke woonomge- ving, jong en gezellig. Met scholen, winkels en veel recreatie onder handbereik. Een ideale eengezinswoning gebouwd volgens het energiezuinige 'spaarhuis' formule. Indeling: voortuin, entreehal, toilet, meterkast, royale living (44m2), provi- siekast, mooie raampartij en fijne luxe keuken voorzien van diverse appa ratuur. 1e verdieping: 3 slaapkamers (11, 8, 14m2), gezellige badkamer (2e toilet, wastafelcombi), hal, kast. 2e verdieping: royale zolderkamer (ca. 44m2), extra berging en speciale CV. Heerlijk besloten achtertuin (veel privacy) met schuur. Zuinig en comfortabel wonen. Vrijblijvende aanbieding. VRAAGPRIJS 429.000,- K.K.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 2