A V dejong- KB.„ RD bike M lal Dfe p) "odd ®®fe (s)@g®Giipji] ROCCADE0 TODAY ■lAKAVr heeft MM Annelies JUNIOR SECRETARESSE m/v im - een afwisselende baan van 36 uur per week BSW Rotterdam Buurt en Speeltuinwerk Sun Sky de Zonnespecialist van Nederland met filialen in Gouda en Ridderkerk is 2e paasdag geopend Snelbruiningslampen v.a. f 18,95 Net even anders. Tevens zonnestudio BRANDWACHTEN EN VEILIGHEIDSWACHTEN m/v beveil^ RUNNER MEDEWERKER DEBITEURENBEHEER (m/v) Wil jij je eoigen carriere bepalen? Account Assistente Office Manager Management Assistente GRATIS NLP WORKSHOP "MANAGE JE MANAGER" Saybolt Eastern Hemisphere B. V., onze international werkmaatschappij gevestigd in Vlaardingen maakt deel uit van een groep van internationale onafhankelijke inspectiebedrijven en laboratoria in de sectoren minerale olien, petrochemische producten, chemicalien en eetbare olien en vetten. Saybolt Voor onze directeur, die tevens verantwoordelijk is voor de afdeling Business Development met opdrachtgevers als de Verenigde Naties en de Europese Unie, zijn wij op korte termijn op zoek naar een op fulltime basis Uw taken: In deze veelzijdige en zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het ver- richten van alle voorkomende administratieve en secretariele werkzaamheden ten behoeve van voomoemde directeur. Afhankelijk van uw capaciteiten zult u steeds meer coordinerende taken krijgen en zal er ook gebruik worden gemaakt van uw inventiviteit en organisatievermogen. U werkt nauw samen met de secretaresse van de directeur van Saybolt International B.V. Uw profiel: Wij zijn op zoek naar een echte "doener". U heeft uw secretariele-opleiding met goed resultaat afgerond. Daarnaast heeft u praktische kennis en ervaring met geautomatiseerde tekst- en gegevensverwerking. U vindt het leuk zelfstandig te werken en daarbij neemt u ook de verantwoordelijkheid voor de door u uit te voeren werkzaamheden. Geschikte kandidaten zijn servicegericht en beschikken over een flexibele werkinstelling en zowel over goede communicatieve als sociale vaardigheden. Gezien de vele internationale contacten, die de functie met zich mee brengt, is een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift een must. Kennis van de Franse taal is een pre. Er is een slechte verbinding met het openbaar vervoer ten zuiden van de Nieuwe Waterweg. Voor mensen woonachtig in die regio is het van belang gebruik te kun nen maken van eigen vervoer. Wij bieden: Een afwisselende functie met waardering voor eigen initiatief binnen een flexibele organisatie, die zich kenmerkt door korte, informele communicatielijnen en een grote mate van eigen verantwoordelijkheid. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u zowel per post als per e-mail binnen twee weken richten aan: Saybolt Nederland B.V. Postbus 151, 3000 AD Rotterdam, t.a.v. de afdeling Personeelszaken E-mail personeelszaken@saybolt.nl Rotterdam* Dagblad I Wie komt ons team versterken en wil behoorlijk wat bijverdienen? Bezorgers van het Rotterdams Dagblad ook wel "RD bikers" genoemd, profiteren als enigen van een reeks unieke voordelen. "RD bikers" bezorgen een middagkrant en kunnen dus altijd uitslapen. Wat dacht je van elke maand kans op VW-bonnen t.w.v. 25,-, een gratis regenpak, 9 extra weken verdienen bij goede bezorging. En als klap op de vuurpijl krijgen "RD bikers" de speciale "RD bikers" voordeelpas waarmee je korting krijgt op producten bij de onderstaande bedrijven. Pak die voordelen en bezorg'm: Vul snel de bon in df surf naar www.rotterdamsdagblad.nl Naam: Adres: Postcode/Woonplaats: Telefoon:.. E-mail:Leeftijd Vul snel de bon in en stuur hem op naar: Rotterdams Dagblad,o.v.v. RD bikers, Postbus 1162, 3000 BD Rotterdam ..(min. 15 jaar) o. r Ervaren Accountmanager Senior Consultant HRM 8r Salarisverwerking Deskundigheid, Diepgang en Creativiteit in ICT. We zijn op zoek naar mensen die langdurig zonder werk zijn en die het leuk vinden met en voor kinderen te werken. Wij hebben voor hen een baan als beheerder in een speeltuin of duimdropcontai- ner (speelgoeduitleenpunt) in Rotterdam. De mensen die wij zoeken: - kunnen goed met kinderen omgaan (4-14jr) - vinden het leuk om veel buiten te werken - vinden het niet erg om ook's avonds en in de weekenden te werken - spreken en verstaan redelijk Nederlands - voldoen aan de criteria voor een instroom- baan (vroeger Melkert-1 baan) Wij bieden: - opleiding in werktijd; - uitstekende secundaire arbeidsvoor- waarden; - een contract van 1 jaar met daarna de mogelijkheid van een vaste baan; - minimumloon. U kunt telefonisch een sollicitatieformulier opvragen bij Peter van Krimpen, personeels- zaken, BSW Rotterdam (010) 292 35 55. Buurt- en Speeltuinwerk Rotterdam - Sportlaan 77 3078 WR Rotterdam van 11:00-17:00 uur. Alle nieuwe modellen van marktleider Alisun hebben wij voor u klaar staan. Verkoop en lease van: Alisun - Hapro - Philips Geklede jasjes en sportieve jacks. Allerlei lengtes en natuurlijk licht in het dragen en makkelijk te wassen. De soepele micro en suedine stoffen geven eenluxe uitstraling. U heeft al zo'n fijn jack vanaf Ook verkrijgbaar in korte maten. I maten 36 t/m 58, e-taille 'm 25 ZIE OOK ONZE SPECIALE INTERNETAANBIEDING OP www.cinneliesctejongmocte.nl Motenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010)4193057 Straatweg 41-43, Rotterdam-HiUegersberg, tot. (010)4221943 maandag en koopavond gesloten Aktie: Bij aanschaf zonnebank bruinmgsset t.w.v 75,- per 3 weken slechts Ooeninasfitder) Gouda ma. Vm vrij. van 10.00 - 21.00 u ur van 10.00 -17.30 uur Ridderkerk ma. t/m do. van 10.00 - 18.00 uur van 10.00-21.00 uur van 10.00 -17.30 uur Regentesseplantsoen 52 - Gouda (0182) 52 SO 04 Noordenweg 10 - Ridderkerk (0180) 42 62 32 Brandwachtencentrale WSA, onderdeel van de Eerlandgroep Facili-taire Diensten en gevestigd te Krimpen aan den IJssel, een landelijk opererende brandwachtenorganisatie, is vanwege enor- me groei van haar bedrijfsactiviteiten op zoek naar: Voor de functie van veiligheidswacht is het bezit van het certificaat VVA 1 en de beschikking over eigen vervoer noodzakelijk; EHBO strekt tot aanbeveling. Voor de functie van brandwacht dient u in het bezit te zijn van het rijkserkende diploma brandwacht, een geldig EHBO diploma reanimatie en het diploma VVA 1Tevens bent u in goede gezondheid en in het bezit van eigen vervoer. WSA is een klein bedrijf met een prettige werksfeer waar iedereen bij zijn of haar voornaam genoemd wordt. U kunt bij ons fulltime of op parttime basis aan de slag. Het betreft echter altijd een zelf- standige en verantwoordelijke baan met een goed salaris en dito arbeidsvoorwaarden. Indien u wilt solliciteren, dan kunt u van ma. t/m do. tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met Myra Rijnberg op telefoonnummer 0180 - 54 08 21. U kunt ook schriftelijk reageren, wij verzoeken u dan uw brief met c.v. op te sturen t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 132,2920 AC Krimpen aan den IJssel. RUNNER TRUCK LEASE RENTAL B.V. Runner Truck Lease Rental BV is een landelijk opererend bedrijfswagenver- huurbedrijf met vestigingen te Groningen, Schiphol, Barneveld, Zwolle en Rotterdam. Op het hoofdkantoor te Rotterdam zijn wij op zoek naar een enthousiaste: De nieuwe medewerker debiteurenbeheer wordt na een gedegen inwerkperio- de verantwoordelijk voor het gehele debiteurenbeheer waaronder: - Beheer van de debiteurenportefeuille - Verzorgen van schriftelijke aanmaningen en telefonische opvolging - Beoordeling kredietwaardigheid clienten en acceptatie clienten op rekening - Boekhoudkundige werkzaamheden - Voorbereiden van juridische aangelegenheden in overleg met de advocaat Van de juiste kandidaat verwachten wij: - Een afgeronde HAVO-, VWO- of MEAO-opleiding - Uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift - Terrier mentaliteit - Teamgeest - Leeftijd 20 - 27 jaar Interesse in deze dynamische en verantwoordelijke functie? Schrijf dan uw sollicitatiebrief voorzien van c.v. binnen 14 dagen ter attentie van: Runner Truck Lease Rental B.V. T.a.v. de heer V. Hollebeek, Controller Vareseweg 13047 AT Rotterdam Tel. 010-2383838, fax 010-2621039 Ben je er bewust mee bezig of laat jij het je gebeuren? Wat haal jij uit je baan? En wat haalt die baan uit jou? Als je wilt klankborden over het ideate vervolg van jouw loopbaan bet je de professional. Samen zoeken naar dat- gene wat jou beweegt in een baan: dat is het aanbod wat Secretary TODAY je doet. Wit je fulltime aan de slag als: Bij onder andere een reclamebureau. een groot softwarehouse, of een cultureel bureau, neem dan snet contact met ons op. Time for a change! In een korte workshop word je met NLP techniek getraind in een aantal vaardig heden. die je direct kunt toepassen in je eigen werkomgeving. De eerste 10 aanmeldingen krij- gen het boek Je ongekende vermogens' van Anthony Robbins cadeau. Snack en borrel worden aangeboden in onze lounge. Meld je aan voor de eerste workshop op Secretaressedag: 19 april van 18.00 tot 20.30 uur. Gewoon bellen of mailen. r N SECRETARY V y in good company Haringvliet 92. 3011 TH Rotterdam. T 010-411 51 08. F 010-411 42 03, info@secretarytoday.nl K CCRE lASCSCTDRin C3HWOT S IM Hit J SPOUT in r om a a o r Witte de Withstraat 55-57 Coolsingel Beursplein Overheid zoekt burger. De burger ziet overheid als dienstverlener en verwacht efficiency. Dat vraagt om slagvaardig beleid, waar- voor geautomatiseerde, heldere informatiestromen een must zijn. We staan voor de omslag naar elektronisch besturen. Beweging, snelheid, dynamiek. Dat is ICT. Roccade Civility voegt daar diepgang, engagement en ontplooiing aan toe. Regelmatig nieuwe vakgebieden verkennen en je creativiteit volledig benutten. We werken vanuit state-of-the-art technologie. Weten trends van hypes te onderscheiden. Laat zien wie je bent and we will rock you! Wat je gaat doen Je houdt je bezig met de acquisitie van nieuwe opdrachtgevers en het uitbouwen van opdrachten bij bestaande klan- ten. Je inventariseert en signaleert de ICT-behoefte en adviseert hierover. Geeft ondersteuning en begeleiding bij het opstellen van offertes en uitvoering van projecten. Daarnaast stel je in overleg met de Clustermanagers verkoopplannen op. Je bent omzetverantwoordelijk. Wat we van je vraqen Je hebt een WO/Hbo werk- en denk- niveau en kennis en ervaring in de ICT dienstverlening, bij voo'rkeur bij gemeenten, waterschappen en provincien. Je bent bekend met ERP en e-government en hebt inzicht in bedrijfsprocessen. Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met Corine Nieuwschepen (HR-consultant), telefoon (010) 443 55 34. Wat je gaat doen Je-adviseert en begeleidt (potentiele) klanten bij de invulling van het personeelsbeleid en de verwerking van salaris- sen. Je voert de regie over een klantteam van consultants en bent in staat om de klantbehoefte in kaart te brengen en deze te vertalen naar een passend aanbod van producten en diensten uit het portfolio. Je richt je primair op de decentrale overheidsmarkt. Wat we van je vraqen Je hebt een opleiding op Hbo-niveau en kennis van het werkveld Personeel 8, Organisatie. Je weet klanten aan je te binden en je activiteiten resultaatgericht te sturen. Affiniteit met commercie is een must, affiniteit met automatisering een pre. Voor meer informatie over<deze functie kun je bellen met Perry ten Barge (Clustermanager), telefoon (010) 443 54 50. En naar wie je kunt schrijven Kijk voor uitgebreide functieomschrijvingen en meer informatie over het werken bij Roccade op www.jobs.roccade.nl of bel met de genoemde contactpersonen. Je kunt ook direct reageren naar Roccade Civility, t.a.v. Corine Nieuwschepen, Postbus 1359, 3000 BJ Rotterdam. E-mailc.nieuwschepen@civility.nl a PinkRoccade nv company

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 30