Ook de human resources thuis willen 'gemanaged' worden. m W&R Rotterdams Dagblad m ICT MDGO VP'ers en VZ'ers en HBO Vers in opleiding met praktijkervaring *«f Bij ICTS wordt een IT'er weer mens DEELNEMERS GEZOCHT: ONDERZOEK GEZ0NDHEID Assistent-Accountant Week 15 TOTAAL-TX14 Hoofd Personeelszaken m/v De voordelen van een baan bij ICTS je reactie Oprechte koers Justitie Daar zit muziek in. We gaan terug in de tijd, het begon al veel eerder dan de verkoopactiviteiten die de heer Struyk senior ontplooide op het adres in de Boomgaardstraat 103. Daar is van bekend dat de eerste verkopen werden gedaan aan huis bij de klant. De verkoopdrift van Struyk Sr. ging zover dat als mevrouw Struyk dacht dat zij nu dan eens een leuke inrichting had, hij met een klant thuis kwam en alles verkocht. Zodat zijn vrouw weer zonder meubelen zat. Maar dat werd alleen maar door haar gestimuleerd, want zij wist dat zijn wens was een meubelbedrijf stichten. Deze droom werd eindelijk werkelijkheid met de opening van zijn eerste winkel in de Aert van Nesstraat 87. Echter werd dit door de tweede wereldoor- log wreed verstoord, alles werd verwoest. Maar toch wist, de heer Struyk de kracht weer op te brengen om opnieuw te beginnen. Men begon een nood- winkel op de GoUdsesingel. Het was nog steeds oorlog, alles ging zeer primitief en als trans- portmiddel werd de bakflets gebruikt. Totdat de Duitsers in 1942 zijn zoons weghaalden. Nu stond hij er samen met zijn vrouw weer alleen voor. Maar ook dat kwamen zij weer te boven en de familie werd weer herenigd. Zij openden nu een echt winkelpand en wel aan de Goudsesingel 73. De zaak breidde uit naar 3 winkelpan- den. En in enkele jaren breidde Struyk meubelen uit naar Den Haag en Dordrecht, bedrijf bezat, wist. In ongeveer 1967 begonnen zich weer wat donkere wolken samen te trekken aan de zo zonnige hemel van Struyk. De moei- lijkheid was de huisvesting om gelijke tred te houden met de groei van het bedrijf. De oplossingen kwamen met het pand in Berkel en Rodenrijs waar expeditie, magazijn en verkoopruimte ondergebracht werden. In 1996 werd het pand in Spijkenisse geopend. Nu staan we aan de vooravond van een nieuwe strategie. Deze zal de synergie, die er heerst tussen de bedrijven Meubel Design Comfort, Monti Meubel, DC Intermeubel en Colonial Center, verder moeten uitdragen en deze commu- niceren. Wat centraal staat in deze strategie is de individuele adviezen die wij al 75 jaar geven aan de consument, want bij onze bedrijven is het inrichten van een interieur maatwerk en geen massagoed. Het jubileum zal feestelijk worden gevierd met een aantal activiteiten tij- dens de Paasshow en uiteraard met het Pinksterweekend wat traditioneel meubeldagen zijn. Tijdens de tweede Paasdag kunt u uw eigen CD maken. Waar de muziek u ondersteunt met uw zang of uw wensen aan uw geliefde en voor de eeuwigheid op een CD vast- gelegd. Het optreden van de CD-artiesten belonen wij naast deze gratis CD met een cadeaubon van 75,— te beste- den in een van onze vestigin- gen. Blauw Research voert een onderzoek uit naar ideeen die mensen hebben over gezondheid en ongezondheid. Daarom willen wij op ons kantoor in Rotterdam een aantal groepsgesprekken (duur 2,5 uur) en een aantal individuele gesprekken (duur 1 uur) houden met gezonde mensen en met mensen met klachten. De groepsgesprekken vinden plaats op 25 april, 1 en 3 mei. De individuele gesprekken vinden plaats op 16 mei. Vergoeding groepsgesprekken: fl. 75,-. Vergoeding individuele gesprekken: fl. 60,-. Telefonische reaches: Dhr./Mw. van Wageningen: 0162-457685 (9.00-17.00) Doel van de functie Functie-profiei ADVERTENTIEVERTEGENWOORDIGER m/v Voor de vakantieperiode in de zomer zoeken wij Heembouw Bergschenhoek, Postbus 90,2660 AB Bergschenhoek. Tel. 010 52410 40 Heembouw Het kan snel gaan in het leven. Zo geniet je nog met voile teugen van het studentenbestaan, zo ben je verantwoor- delijk voor een project van enkele tonnen. En. word je geleefd door de klok. Een 'to do-list' die met de dag lan- ger wordt. Een uitpuilende mailbox. Een overvolle agen da... Voor je het weet zijn werkdagen van 10 uur eerder regel dan uitzondering. Tja, de ratrace naar de top vergt offers, nietwaar? Nee dus. Althans, niet bij ICTS. Zeggen dat een werkweek 36 uur omvat, heeft alleen zin als je je er ook aan houdt. Wij doen dat. We zoeken een P&O'er die zich in onze prin- cipes kan vinden. Sterker nog: die zelf het goede voor- beeld geeft. En dus om 17.00 uur de deur achter zich dicht trekt. Kunnen de kids, partner of familie tenminste ook genieten van een professioneel staaltje HR-Management op zijn tijd. Binnen onze compacte stafafdeling Beheer Ondersteuning, geef jij vorm en inhoud aan een eigentijds HRM-beleid. Opleidingen, competentiemanagement, arbeidsomstandigheden en -voorwaarden alles komt aan bod. Daarnaast geef je leiding aan twee ondersteu- nende medewerkers (personeelsbeheer en -administratie). De operationele P&O activiteiten hebben je onverdeelde aandacht. Je treedt op als consulent voor zowel medewer kers als (lijnjmanagement. Zo ondersteun je bijvoorbeeld vacaturehouders bij het wervings- en selectieproces en begeleid je functionerings- en beoordelingsgesprekken. Een brede scoop is dus erg belangrijk. Net als een autonome instelling. Welke zaken houd je in eigen beheer en welke zet je uit binnen de lijnorganisatie? En: hoe bouw je jouw rol als sparringpartner van het management verder uit? Het is aan jou om de P&O discipline (lees: je eigen dienst- verlening) duidelijk te positioneren. Interesse? We zijn op zoek naar een hbo'er (richting P&O] die bedreven is in het schrijven en implementeren van beleidsnota's. lemand met inlevingsvermogen, die graag omgaat met mensen van allerlei pluimage. HRM-ervaring is een must; kennis van rechtspositieregelingen binnen de overheid is een pre. ICT-Services DJI is een bedrijf met een zakelijke werkwijze waar de onderlinge verhoudingen echter eerder collegiaal dan competitief te noemen zijn. Een werkweek tot 36 uur, de mogelijkheid om parttime (managers minimaal 4 dagen) en flexibel te werken, opleidingen, doorgroeikansen, een fiets of OV-abonnement van de zaak... allemaal zaken die het leven van een ICTS'er veraangenamen. Overigens is de combinatie van salaris en secundaire voorwaarden zeker marktconform. Dus ook dat mag geen beletsel zijn voor Als je zoekt naar een baan met ruimte voor een gezonde balans tussen werk en priv6-leven, neem dan contact op met ICT-Services DJI. Stuur je brief met cv naar de afdeling Personeelszaken, Postbus 850, 2800 AW Gouda. Voor meer informatie over het werk kun je bellen met Kees Knopjes, hoofd Beheer en Ondersteuning, telefoon (0182) 55 66 77. Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. vices DJI in Gouda is als zelf- interne dienstverlener belast voor de Dienst Justitiele ICT-Ser- standige, met ICT-taken Inrichtingen (DJI), en daarmee voor alle Penitentiaire Inrichtingen, Jeugd- en TBS-inrichtingen. Voor DJI werken ruim 16.000 medewerkers op circa 80 verschillende locaties. Zij maken gebruik van ver- schillende informatiesystemen. ICT-Services DJI beheert naast de gedetineerden-informatiesystemen ook de personele, financiele en logistieke informatie systemen. Wij werken aan complexe, gevarieerde projecten voor (terecht) veeleisende klanten en zijn verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het beheer van applicatie-, gegevens- en IT-architecturen. Ons werkterrein bestaat in technologisch opzicht uit SAP R/3, Oracle en Progress als platforms voor onze informatiesystemen. Windows/NT, Windows95 en UNIX zijn onze besturingssystemen. Ook werken wij intensief met een uitgebreide datacommunicatie- infrastructuur. Services dji Registeraccountants Belastingadviseurs Support W R is een jonge en dynamische registeraccountants- en belastingadviesmaatschap en is een compleet zakelijke dienstverlener voor ondernemingen. De 120 enthousiaste medewerkers staan al ruim tien jaar garant voor goede dienstverlening. Voor onze kantoren in Rotterdam, Amsterdam en Utrecht zijn wij op zoek naar collega's die het huidige team willen versterken. Assistent-accountant bij IV R is een veelzijdige functie, waarin je met alle facetten van de accountancy in aanra- king komt. Je wordt ingezet bij projecten als (assistent-) controller en je treedt op als adviseur van clienten omtrent administratie, automatisering en eventueel op fiscaal ter- rein. Je bent voor clienten de spil van hun financiele orga- nisatie. Voor korte of langere duur ben je werkzaam bij onze clienten. Kortom, wij bieden een schat aan ervaring en mogelijkheden. Bij IV R bepaal jij hoe je loopbaan zich ontwikkelt, kies uit de vele mogelijkheden. Bij IV R is de mens de maat! Van ons kun je verwachten: - een jong en dynamisch team; - beduidend hogere honorering; - zelfstandigheid en afwisseling; - diverse opleidingsmogelijkheden; - afhankelijk van je ervaring en werkzaamheden krijg je een auto; - premievrij pensioen; - goede doorgroeimogelijkheden. Graag reageren naar: W&R, Rivium 2e straat 24, Postbus 8686, 3009 AR Rotterdam. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Mr Drs. Maarten de Ruiter RA, telefonisch bereikbaar overdag 0800-RUIMBAAN (0800-7846222) en 's avonds 010 - 2849000. Ook kun je onze homepage bezoeken op http://www.wenr.nl en een e-mail sturen naar mderuiter@rdam.wenr.nl de mens is de maat Rotterdams Dagblad bv, onderdeel van PCM Uitgevers nv, is uitgeefster van Rotterdams Dagblad en Maasstad weekbladen. Het hoofdkantoor van Rotterdams Dagblad bv is gevestigd in Rotterdam, met regiokantoren in Spijkenisse, Schiedam, Barendrecht, Capelle a/d IJssel en Oud -Beijerland. Bij Rotterdams Dagblad bv zijn ca. 300 medewerkers/sters werkzaam in vaste dienst. Rotterdams Dagblad verschijnt dagelijks met een oplage van ruim 102.000 exemplaren in Rotterdam en regio. De huis-aan-huisbladen Maasstad weekbladen worden wekelijks verspreid in 18 verschillende edities met een oplage van 628.100 exemplaren. Op korte termijn willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de functie van voor het regiokantoor Capelle aan den IJssel U zal Rotterdams Dagblad bv representatief vertegenwoordigen bij bestaande en nieuwe relaties in de regio ten behoeve van onze uitgaven Rotterdams Dagblad en Maasstad weekbladen. Als lid van een klein verkoopteam bent u vooral een samenwerkerdie in onderlinge afhankelijkheid tot topprestaties in staat is. Voorts weet u creativiteit in daden om te zetten en bent u een harde werker met grote inzet. Door het telefonisch en persoonlijk benaderen van (potentiele) adverteerders en het geven van advies aan deze clienten draagt u zorg voor het realiseren van een optimale advertentie-omzet. Opleidingsniveau MBO/NIMA-A. Rotterdams Dagblad zorgt voor een interne 'on the job' training. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend: naast een goed salaris en een vaste onkostenvergoeding krijgt u tevens de beschikking over een auto van de zaak. Meer informatie over PCM Uitgevers is te vinden op de internetsite: www.pcmuitgevers.nl. Telefonische informatie kunt u krijgen bij de heer H.Wirtz, verkoopleider regio, telefoonnummer 010 4004276. Uw schriftelijke reacties binnen tien dagen aan: Rotterdams Dagblad, Personeel Organisatie, Westblaak 180, 3012 KN Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geriatrisch centrum en verpleeghuis Antomus Binnenweg ligt in het hart van Rotterdam. In een modern gebouw bieden we zorg aan 120 clienten met lichamelijke beperkmgen en 180 geestelijke hulpbehoevende ouderen, verdeeld over zestien units. Daarnaast zijn er twee centra voor dagbehandeling. Antonius Binnenweg werkt vanuit een geintegreerde aanpak, waar de client partner is in de zorg. Werkend volgens het model van Small Business Units, wordt de verantwoordelijkheid zo dicht mogelijk bij de uitvoering gelegd. Naast specialistische een- heden voor kortdurende zorg zijn we ook actief in verzorgingshuizen en in de thuiszorg. De zorg voor blijvend opgenomen clienten is georganiseerd in kleine woongroepen met een eigen leefstijl. Wij geven de voorkeur aan kandidaten die flexi bel inzetbaar zijn en voldoende werkervaring hebben om zelfstandig te kunnen functioneren. Geinteresseerd? Wil je meer weten over een van de functies op de somatische afdelingen, bel dan Fred van der Heijden, clustermanager cluster kortdurende zorg behandeling, (010) 241 28 04. Voor de functies op de afdelingen psychogeriatrie kun je Margriet Nouwen bellen, clustermanager clus ter zorg en wonen, (010) 241 28 03. Of kijk op internet: http://antonius-binnenweg.verpleeghuis.net. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar Antonius Binnenweg, t.a.v. Bettie Koning, personeelsconsulente, Nieuwe Binnenweg 33, 3014 CC Rotterdam, of stuur je sollicitatiebrief per e-mail naar: bkoning@ab.verpleeghuis.net. KW Antonius Binnenweg geriatrisch centrum en verpleeghuis Antonius Binnenweg is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. Heembouw Bergschenhoek maakt onderdeel uit van de Heembouw Groep, een middelgrote, in de randstad opererende onderne- ming, die het gehele terrein van de bouw bestrijkt. Binnen de groep is Heembouw Vastgoed actief op het gebied van projectontwikkeling, tekent Habeon Architecten voor het ontwerp en is de uitvoering in handen van Heembouw Bergschenhoek, Heembouw Noordwijkerhout, Heembouw Roelofarendsveen en Heembouw Higler Soest; dit alles veelal op turn-key basis. Heembouw Groep Is met zo'n 200 medewerkers en een omzet van momenteet f 125 miljoen in alle opzichten een gezonde onderneming met de ambitte een duurzame groei te Heembouw Bergschenhoek (voorheen Breugem) heeft een jarenlange traditie in de bouw, Sinds jaar en dag staan wij in de regio bekend als een kwaliteitsaannemer op het gebied van particuliere woningbouw, bedrijfsgebouwen en renovatie. Heembouw Bergschenhoek kan de klant een totaalproduct aanbieden waarin klantvriendelijkheid, kennis en kwaliteit voorop staan. Met een omzet van 15 tot 20 miljoen gulden en 30 mensen in dienst zijn wij een jonge, groeiende en dynamische organisatie. Wij zoeken ondersteuning in de volgende functies (M/V): WERKVOORBEREIDER CALCULATOR Je gaat deel uitmaken van het uitvoeringsteam en start met het voorbereiden en begeleiden van een of meerdere projecten. Daarbij hoort het regelmatig bezoeken van projecten in uitvoering. Bij Heembouw is dit dus een allround fuctie. Na verloop van tijd ben je in staat zelfstandig te werken en de bijpassende verantwoordelijkheden te dragen. Voor de aankomende werkvoorbereider wordt een intern opleidingsprogramma opgestart waarin alle functieonderdelen aanbod komen. (AANKOMEND) UITVOERDER Als lid van het uitvoeringsteam neem je deel aan de realisatie van meerdere projecten op de bouwplaats. Je kunt daarbij rekenen op een gedegen ondersteuning door de uitvoerder, project- leider en werkvoorbereider. Als ervaren uitvoerder geef je leiding aan bouwplaatsmedewerkers en onderhoud je de contacten met onze interne en externe relaties. Op een groot aantal van onze projecten maken wij gebruik van bouwplaatsautomatisering. TIMMERMAN BOUWPLAATSMEDEWERKER Voor een allround timmerman die zelfstandig kan werken is bij ons altijd plaats bij projecten in de woningbouw, bedrijfsgebouwen en renovatie. Ook enthousiaste kandidaten die zich willen omscholen tot timmerman zien wij graag komen. Wij bieden: Zelfstnndige, afwisselende functies met daarbij behorende verantwoordelijkheden; Intensieve coaching en begeleiding; Volop ontplooiingskansen en opleidingsmogelijkheden in een groeiende organisatie; Prettige werksfeer met jonge en enthousiaste collega's. Kies je voor een uitdaging bij Heembouw?: Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief aan Martin Charles, Heembouw Groep, Postbus 30, 2370 AA Roelofarendsveen of e-mail naar M.Charles@heembouw.nl Voor nadere informatie kun je bellen met Jeroen Landman op telefoonnummer 010-5241040. Kijk ook op onze internetsite: www.heembouw.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 31