SaniNovA LabCo bv Ecotone ((Hall Ashland. eelreinigers Bussen analisten microbiologie chemische analisten Analist(e) Een goede baan bij Thom.H.v.d.Boon! Chef Verkoop Binnendienst m/v THOM.n.v.d.BOON b.v. MDC Export medewerker m/v Wij willen JOU als nieuwe collega 010-245 60 21 SERVICEMONTEURS en KOELMONTEURS www.compete.nl/vacature VESTIGINGSMANAGERS m/v Remises In Rotterdam Meteen solllclteren! M .T.S.'er en geen ervaring? _fS|irpaclc Werktuigbouwkundig Constructeur m/v Laboratory Services V Commerciele binnendienstmedewerkers m/v voor telefonische verkoop aan bedrijven <^en? Ashland Nederland B.V. (behorend tot de Amerikaanse multinational ASHLAND Inc.) zoekt voor haar service laboratorium een Functie: Binnen een klein team routinematig analytisch werk verrichten aan industriele watermonsters. Het parttime uitvoeren van deze werkzaamheden behoort tot de mogelijkheden. Profiel: (K)MLO opleiding Ashland biedt: een prettige werkomgeving, on-the-job training, een aantrekkelijke salariering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te zenden naar onderstaand adres, ter attentie van de heer H. Esselbrugge (e-mail adres: hesselbrugge@ashland.com). Voor telefonische informatie kunt u bellen met mevrouw R. Beekhuizen, telefoonnummer 010 - 4 79 0144. Ashland Nederland B.V. Triathlonstraat33 3078 HX ROTTERDAM Compete A'utomatisering Thorn.H. van der Boon is een gerenommeerde groothandel en importeur met een pakket van meer dan 12.000 artikelen. Het assortiment is verdeeld in de productgroepen Zeil- Tentmakerij, Camping Vrije Tijd en Huis Tuin. Afnemers van deze artikelen zijn o.a. zeil- en tentenmakers, kampeerwinkels, tuincentra en hoveniers. Als gevolg van een interne promotie, zijn wij op zoek naar een Uw profiel: Opleiding op tenminste MBO-niveau of gelijkwaardig door ervaring Ervaring op een Verkoop Binnendienst is een vereiste Commerciele instelling Gemotiveerd om in een klein team te werken en aan te sturen Goede beheersing van de Nederlandse taal; beheersing in woord van Duits en Engels en bij voorkeur Frans Computerervaring met Microsoft Windows, Word, Excel U mag rekenen op een afwisselende baan in een collegiaal team, waarbij het accent ligt op het aansturen en controleren van de afdeling, telefonisch te woord staan van onze klanten, het verwerken van orders en alle andere werkzaamheden in de relatie met onze klanten. De functie is gekoppeld aan een passende salariering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatiebrief met pasfoto en CV kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan Thorn.H. van der Boon b.v. T.a.v. de directie, Postbus 36, 3100 AA Schiedam. Internet: http://www.vdb.nl Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer M. Kornaat, Chef Verkoop Binnendienst, tijdens kantooruren (010) 4272727. M.D.C. (Mail Distri Center) is een groep van regionale post- diensten die zich toelegt op het sorteren en bezorgen van mail distri center geadresseerde poststukken in diverse delen van Nederland. M.D.C. maakt deel uit van een nationaal distributie netwerk dat sterk in ontwikkeling is en dit jaar wordt de ombouw naar een nationale postdienst ingezet. Om de groei van M.D.C. in de regio mede te realiseren en aan te sturen zoeken wij op korte termijn, voor onze vestigingen te Rotterdam en Rijswijk, contact met kandidaten voor de functies van: De vestigingsmanagers zijn verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de vestigingen en leveren een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling en de uitvoering van de onderne- mingsplannen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Het leidinggeven aan de vestigingsactiviteiten aan de medewerkers Het coordineren van het bezorgingsapparaat Het onderhouden van contacten met leveranciers, opdrachtgevers en externe verspreiders Het mede opstellen, bewaken en realiseren van de operationele, commerciele en kwalitatieve doelstellingen en businessplannen en het rapporteren van de voortgang aan de netwerk directie. Van de geschikte kandidaten verwachten wij: Een relevante opleiding op MBO-/HBO-niveau Ervaring met de geschetste werkzaamheden en verantwoordelijkheden in een soortgelijke of aanverwante organisatie. Goede contactuele en leidinggevende vaardigheden Wij bieden: Veeleisende maar ook uitdagende en perspectiefrijke banen in een jong en snel groeiend bedrijf. Uiteraard zijn de arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met het belang en het niveau van de geboden functies. Als u geinteresseerd bent in de functies dan nodigen wij u uit om uw brief met volledig C.V. aan dnr. C. Homan te zenden op onderstaand adres: M.D.C. Nederland, Treubstraat 9H, 2288 EG Rijswijk ZH. Week 15 TOTAAL-TX11 ISS Transport Services zoekt per direct: M/V Als u kiest voor een baan bij ISS Transport Services, kiest u voor afwisseling, want; - u reinigt de binnen- en buitenkant van bussen - u zorgt voor klein technisch onderhoud - u bent verantwoordelijk voor het aftanken, oliepeil en ruitesproeivloeistof van de bussen - u bent bevoegd (na een korte opleiding) om in de remise met de bus te rijden - u werkt in dag-, avond- en weekenddiensten ISS Transport Services biedt; - fulltime en parttime diensten - werken in een gemotiveerd team - opleldingsmogelijkheden (groot rijbewijs) - safaris volgens schoonmaak CAO Voorwaarde is dat u de Nederlandse taal kunt lezen en begrijpen! Geinteresseerd in informatie of sollicitatie? U kunt meteen telefonisch reageren op telefoonnummer 020 - 568 46 21 TRANSPORT SERVICES- SaniNova is een toonaangevende onderneming op het gebied van kunststof sanitair. Het bedrijf is gevestigd in de Hoeksche Waard en heeft de afgelopen tijd een enorme groei doorgemaakt met veel export naar Duitsland, Oostenrijk en Engeland. Met het oog op verdere ontwikkeling van ons bedrijf zijn wij voor de afdeling Verkoop op zoek naar een: Uw profiel: Een afgeronde MEAO-opleiding of door werk opgedane ervaring Goede kennis van Duits en Engels Affiniteit met computers Goede motivatie Nauwkeurig en accuraat Enige jaren ervaring in een productiebedrijf Wat wij bieden: Een dynamische werkomgeving Een passende honorering Bij gebleken geschiktheid goede doorgroeimogelijkheden Kandidaten die geinteresseerd zijn in deze functie worden verzocht hun schriftelijke reactie voorzien van c.v. te sturen aan: SaniNova, Boonsweg 81,3274 LH Heinenoord Voor eventuele vragen over de functie kunt u zich wenden tot Herman Groothuis, Sales Manager, telefoon 0186- 602507. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Aangezien onze omzet stijgt, mede veroorzaakt door de hoge olieprijs en goedkope EURO, zoeken wij een: Na een gedegen opleiding zal de medewerker met behulp van CAD 2000 complete packages moeten ontwerpen en details hiervoor moeten bereke- nen en tekenen b.v. drukvaten met behulp van een computerprogramma. Airpack Nederland B.V. is fabrikant van lucht en gas compressorinstallaties voor de petrochemische industrie en vooral actief in het Midden en Verre Oosten. Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt bezoek eerst onze web page www.airpack.nl. Heeft u interesse stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V. P.O. Box 197 4300 AD Zierikzee t.a.v.: Carly Romeijn Telefoon: 0111 -41 54 55 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. LabCo bv is een onafhankelijk, STERLAB gecertificeerd, laboratorium dat zich voornamelijk richt op de diervoedergrondstoffen-, levensmiddelen-, plantaardige olien- en vettensector. Door verdere uitbreiding van te onderzoeken producten zoeken wij ervaren Naast het verrichten van het microbiologisch onderzoek bestaat uwtaak onder andere ook uit de bereiding van de benodigde media. Uw profiel minimaal MBO-/MLO-niveau, levensmiddelen-microbiologie; leeftijd circa 25 jaar; woonachtig in de regio Rotterdam en omstreken. De werkzaamheden bestaan onder meer uit onderzoek met behulp van GC, HPLC, AAS en toepassing van nat-chemische analysemethoden. Uw profiel minimaal MBO-/MLO-niveau, chemisch analytisch; leeftijd circa 25 jaar; woonachtig in de regio Rotterdam en omstreken. Ons aanbod voor beide functies Interesse? het salaris wordt afgestemd op uw opleiding en ervaring; een goed pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met Curriculum Vitae naar LabCo bv, t.a.v. de heer K.D.W. van Wijk, directeur, Elbeweg 141,3198 LC Europoort Rotterdam. Voor meer informatie zijn wij telefonisch bereikbaar onder 0181 26 23 55 of u kunt een kijkje nemen op onze site http://www.labco.nl j yf 'i Ecotone is een succesvol bedrijf in Rotterdam, dat gespecialiseerd is in het recyclen van tonercartridges. Omdat Ecotone hard groeit, zoeken wij enthousiaste collega's met een commerciele feeling die onze verkoopafdelingen komen versterken. Ben jij net als wij jong en dynamisch? Dan pas jij prima in onze teams. Voor de locaties Rotterdam-Zestienhoven en Alphen a/d Rijn zijn wij op zoek naar: full-time part-time (min. 20 uur). Wij zoeken ook franstalige medewerkers! Wij bieden je een interne opleiding, vast dienstverband, goede secundaire arbeids voorwaarden, doorgroeimogelijkheden en bovendien leuke collega's en een prettige werksfeer. Beschik je over een MBO werk- en denkniveau, spreek je abn en heb je een goede telefoonstem, neem dan contact op met Charissa Bal. Zij is te bereiken op maandag, dinsdag of donderdag tussen 9.00 uur en 13.00 uur op onderstaand telefoonnummer. Je kunt ook je C.V. mailen naar: cbal@ecotone.nl. We rekenen op je! Ecotone hoofdkantoor: Al ruim 55 jaar levert Humanitas een bijdrage aan de kwaliteit van de samenleving vanuit Humanistische principes. Met respect voor elk individu en diens ontplooiing. De Stichting Humanitas Thuiszorg en Maatschappelijke Dienstverlening Rotterdam is een orga nisatie die diverse dien sten levert, waaronder gespecialiseerd maat- schappelijk werk, thuis zorg en kinderopvang. De organisatie telt ruim 450 medewerkers verdeeld over 10 werk- soorten. In Kinderdagverblijf de Teddybeer in Ommoord worden dagelijks ongeveer 55 kinderen opgevangen in 5 groepen. Wij zoeken voor de Teddybeer een (in de functie Hoofd A; 5-7 groepen) voor 32 uur per week STICHTING HUM AN I TAS Thuiszorg cn Maarschappdijkc Dienstverlening Rotterdam Deze is onder eindverantwoordelijk- heid van de Algemeen Directeur belast met de inhoudelijke beleids- vorming en de dagelijkse uitvoering. Voor deze functie is het ten minste nodig dat u: beschikt over een op de functie toege- sneden HBO-opleiding of gelijkwaar dig leidinggevende ervaring heeft uw enthousiasme inbrengt een open, onafhankelijke en flexibele instelling heeft beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden: een zelfstandige en uitdagende func tie werk in een nieuw, ergonomisch inge- richt kinderdagverblijf binnen een ervaren, deskundig team tegemoetkoming in de kosten van kinderopvang; bedrijfsspaarregeling, etc. salariering conform de CA0- Kinderopvang, schaal 26-35, afhanke- lijk van leeftijd en ervaring. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ellie Louwerse, hoofd kin derdagverblijf de Teddybeer, telefoon (010) 251 1782. Een uitgebreide functie- omschijving wordt u op verzoek toe- gezonden. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar: Stichting Humanitas Thuiszorg en Maatschappelijke Dienstverlening, t.a.v. de sollicitatie- commissie BK0, p/a Pieter de Hooch- weg 110, 3024 BH Rotterdam info@humahitas-rotterdam.nl www.humanitas-rotterdam.nl George Hall Netherlands heeft vestigingen in Barendrecht, Hoofddorp, Amsterdam, Schiphol, Houten en- Eindhoven en is gespecialiseerd in onderhoud en service aan werktuigbouwkundige en elektrotechnische installa- ties van (middel)grote kantoor- en andere utiliteitsgebouwen. Om onze beloftes aan de opdrachtgevers waar te maken investeren wij in goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers. Alleen zo blijven onze servicegraad, punc- tualiteit en professionaliteit van het hoogste niveau. Om onze groei te waarborgen zoeken wij medewerkers die kunnen werken vanuit deze filosofie. Voor de regio ROTTERDAM en de regio DEN HAAG zijn wij op zoek naar enthousiaste: Als servicemonteur voert u zelfstandig alle soorten werkzaamheden uit aan uiteenlopende installaties zoals C.V.-, koel- en luchtbehandelingsinstallaties. Als koelmonteur richt u zich hierbij voornamelijk op het preventieve en correctieve onderhoud van de koelinstallaties. Afhankelijk van uw woonplaats zult u worden ingedeeld in de regio Rotterdam of Den Haag. Voor beide functies geldt: u heeft een afgeronde opleiding op minimaal LBO- MBO-niveau in een technische richting; u heeft een dienstverlenende instelling en u bent representatief en in hoge mate zelfstandig; voor de functie van koelmonteur is het in bezit zijn van een STEK diploma en het hebben van ervaring in de koeltechniek een pre. Wij bieden: een uitdagende technische functie met ruime mogelijk heden voor verdere ontwikkeling; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden; verdere carrieremogelijkheden binnen het bedrijf, zonder valse beloftes; werken in een team van enthousiaste collega's. Tevens zijn wij op zoek naar leidinggevende servicemonteurs. Voor meer informatie over genoemde functies kunt u contact opnemen met de heer R.R de Vries, telefoon; 0180 - 655 844. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u stu ren naar onderstaand adres of solliciteer on-line op onze website: www.georgehall.nl George Hall Netherlands T.a.v. de heer R.R de Vries Zuideinde 71 2991 LJ Barendrecht

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 34