Meubel Design Comfort i k 1 M J Colonial Center E 3 w Seher k Ml agenda informatie en inspraak «Monti Meubel» WSMk 1 MAIN Elektremonteur vanSTEENSEL Toekomstkansen voor een energieke teamgenoot MODERN KLASSIEK INSPIRERENDE WOONIDEEEN KOLONIAAL SLAAPKAMERS A jr AAaak samen met Meubel Design Comfort en Intermeubel Spijkenisse op 2e Paasdag uw Hit! AAaar dit is nog niet alles! INTER./MEUBEL f jblTi 2, energieke TECHNISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) Industrieweg 48 Industrieterrein 'Rodenrijs' 2651 BD Berkel en Rodenrijs Tel: (010) 5112855 Voor iedere ster een eigen CD! Zing een lied, draag een gedicht op, of vertel iets leuks. Samen met Meubel Design Comfort en Inermeubel Spijkenisse maakt u er een origineel cadeau van, of gewoon voor uzelf als leuk aandenken. Als beloning voor uw optreden doen wij er een jubileum waardebon bij van fl. 75,= vrij te besteden bij een van onze vestigingen. weg 33 genieten van onze collectie Me: traditionele stijlen meubelen. Hier wordt u sfeer gebracht met Mexicaanse en Zuid livemuziek en wanneer een gokje wilt prachtig professioneel Dartbord winnen. Een bezoek tijdens de 2e Paasc onze vestigingen verandert uw interieur. Groene Kruisstraat 4 3201 CA Spijkenisse Tel: (0181) 61 02 11 Voorstraat 244 3311 ET Dordrecht Tel: (078) 61 314 32 f Hfl ipf-r Industrieweg 33 2651 BD Berkel en Rodenrijs Tel: (010) 511 00 31 Meubel Design Comfort Industrieweg 48 2651 BD Berkel en Rodenrijs Tel: (010) 511 28 55 17 april 2001 Publieksinformatiemarkt 19 april 2001 Wijkinformatiebijeenkomst Oude Westen/West Wijkinformatiebijeenkomst Provenierswijk Wijkinformatiebijeenkomst Centrum Groninger b.v. Inspraakavond Inspraakavond voor ondernemers 25 april 2001 Wijkinformatiebijeenkomst Zomerhofkwartier/Katshoek Waar kunt u het Ontwerp Masterplan inzien? City Informatie Centrum, Coolsingel 197 Medewerker Administratie/Polisopmaak/Commercie m/v e n Elektrotethniek Elektronica Bevestigingstechniek Energietechniek Energieprojecten In verband met een sterk toegenomen vraag naar onze producten zoeken wij op korte termijn een Afdeling Bevestigingstethniek Week 15 TOTAAL-TXIO TS jaar in de meubeflbrancAe: daai Dekoff* stMtkta! Probteemtoosen voor de (few CBW ediend Rotterdam Centraal Rotterdam Hall World Trade Center, Beursplein Aanvang 19.30 uur Odeon, Gouvernestraat 56 Aanvang 20.00 uur Albedacollege, Zuster Hennekeplein 80 Aanvang: 20.00 uur Beatrixzaal Congrescentrum Engels, Stationsplein 45 Aanvang 20.00 uur 15 mei 2001 Groninger B.V. Schiedam heeft zich gespecialiseerd in het leveren van reinigingsoplossingen voor diverse takken van Industrie. Enerzijds voeren wij het veelom- vattende leveringsprogrammo van het gerenommeerde merk Karcher en anderzijds leveren wij "maatwerkop- lossingen" met de door ons zelf ontwikkelde Mainpro reinigingssystemen. Voor deze laatstgenoemde afdeling zoeken wij een die voorzien van een service-auto zowel binnen als bui- ten het bedrijf ingeschakeld zal worden bij de bouw van schakelkasten (PLC techniek) alsmede het bekabe- len en de serviceverlening aan de door ons geplaats- te installaties. Bekendheid met meet- en regeltechniek, pneuma- tiek en hogedrukpompentechniek wordt op prijs gesteld. Belangstellenden, die menen deze vacature met suc- ces te kunnen vervullen, nodigen wij uit schriftelijk te solliciteren. Fokkerstraat 539-547, 3125 80 Schiedam, Tel.: 010-437/022 Stadhuis, Burgerzaal Aanvang 20.00 uur Stadhuis, Burgerzaal Aanvang 20.00 uur Grafisch Lyceum Rotterdam, Heer Bokelweg 255 Aanvang 19.30 uur Kantoor deelgemeente Noord, Walenburgerweg 130 Gemeentebibliotheek, Hoogstraat 110 Informatiecentrum Stedebouw en Volkshuisvesting, Marconistraat 2 Mede door de groei zijn wij op zoek naar twee nieuwe medewerkers(sters). Functie eisen: Opleiding havo/meao niveau Cijfermatig inzicht Beheersing softwarepakketten MS-office (vooral Word) Werkervaring en/of Ass. B is een pre Bereid tot het volgen van opleidingen Zelfstandig kunnen werken Sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Mr M.G. Schotsman-van Noort,tel:oio 412 39 11. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw Mr M.G. Schotsman-van Noort, postbus 4058, 3006 AB Rotterdam. ASSURANT B. V. Avenue Concordia 105 - (metro Voorschoterlaan) 3062 LE Rotterdam - www.vansteensel.nl Seher is een landelijk opererende technische handelsonderne- ming met ca. 48 medewerkers. Seher is adief in de marketing, advisering en verkoop van producten voor de industriele markt. Seher heeft vijf verkoopofdelingen, t.w.: Levert componenten voor de bouw van motoren, trans- formatoren en wikkel- en reparotiebedrijven. Levert elektronica compo nenten, condensatoren en coscp verbeteringsapparatuur voor o.o. computer- en telecommarkt, industrie en de O.E.M. Levert speciale bevestigings- componenten voor o.o. de machinebouw, automotive, elektronica, ploat en kunst- stof verwerkende industrie. Levert kabelverbindings- componenten voor laog-t/m boogspanning aan o.o. energiedistributiebedrijven, instolloteurs, oannemers en de industrie. Levert systemen en compo nenten voor midden- en hoogspanning voor o.a. energiedistributic en de industrie. Oe afdeling Bevestigingstechniek vertegenwoordigt een aantal gerenommeerde producenten van speciolistische bevestigingsartikelen, waaronder Seeger (borgringen), PSM (klinkverbinders en inserts), OZUS (snelsluih'ngen), FAR (blindklinknagels en blindklinkmoeren) en Soyer (stift- lassystemen). Functie-informatie: In de binnendienst begeleidt u zelfstandig een of meerdere productlijnen, zowel verkoop (offertes opstellen en opvolgen, nieuwe klanten werven, binnenkomende orders verwerken e.d.) als inkoop (verwerken inkooporders, contacten met de buitenlandse leveranciers onderhouden, levertijden bewaken e.d.). Ook het administratief in banen leiden van alle commerciele adiviteiten behoort tot de taken. Kortom, een zeer gevarieerde en uitdagende functie. Functie-eisen: De kandidaten die wij zoeken, hebben een diploma MTS-wtb of een HAVO-diploma aangevuld met een technische opleiding of ervaring, u bent bekend met geautomatiseerde gegevensver- werking en Microsoft Office en u heeft een gezonde commerciele instelling. Ook een flexibele installing, een dynamische persoonlijkheid en ervaring in de binnendienst zijn gezien de diver- siteit van de functie onontbeerlijk. Tot slot verwachten wij kennis van de Engelse en Duitse taal. Salariering: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Seher biedt aantrekkelijke doorgroeimoge- lijkheden en uitstekende a rbeidsvoorwaarden Herkent u zich in bovengenoemd profiel, dan kunt u uw (handgeschreven) sollicitatiebrief met curriculum vitae tot en met 18 april 2001 richten aan: B.V. Technische Handelsonderneming M.Seher Co. T.a.v. dhr. E. van Veen Postbus 190,2900 AD Capelle aan den IJssel Telefoonnummer: 0)0 2580888 E-mail: info@seher.nl, Internet: www.seber.nl. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot: Dhr. L. Zevenbergen - hoofd afdeling Bevestigingstechniek Telefonische acquisitie near aanleiding von deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ISO 9002 Shtds 1929 is Seher als technische handelsonderneming van technische producten werkzaam in de Benelux. Door het zeer brede productenpakket, de ruime naams- bekendheid, het innovatieve korakter en de hoge servicegraad is Seher erin geslaagd een prominente positie in de markt te bereiken. Seher is onderdeel van Batenburg Beheer N.V., een sterke graep met ca. 800 medewerkers. Batenburg Beheer N.V. omvat dienstverlenende ondernemingen op het gebhd van installalielechniek, technische handel en informatietechnologie. De aandelen van Batenburg Beheer N.V. worden genoteerd am de bears Eurmext te Amsterdam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 35