A V R Creyfs Select aejong- Het beste bereik je met een studie van DOC. *eno»% 'im'v J.J. Petit b -m Grote maten? Anne lies heeft zel Annelies Ervaren Bankwerkers Bedrijfsleider (in opleiding) M/v Waarnemend-Bedrijfsleider (in opleiding) 7v Een vakantiebaan en toch lekker bruin? ACCOUNT MANAGER Medewerker Facilitaire Dienst m/v k.- Info-avond: dinsdag 24 april. J RECEPTIONISTE Te-am Products te Middelharnis is een zelfstandige business unit van een gerenommeerde distilleerderij met een breed assortiment gedistilleerd, advocaat en creamdranken voor private label en industriele toepassingen. Kennis van de markten en een ruime ervaring in productontwikkeling maken het mogelijk snel in te spelen op nieuwe trends. De wetenschap dat innovatief denken de eerste stap is om klaar te zijn voor de toekomst, zorgt ervoor dat Te-am Products in binnen- en buitenland een uitstekende partner is om mee samen te werken. Om aan de succesvolle ontwikkeling van Te-am Products verdere uitbreiding te geven, zijn wij op zoek naar een In deze uitdagende functie, waarin u rapporteert aan de Business Unit Manager, wordt u verantwoordelijk voor het beheren van bestaande en het opbouwen van nieuwe relaties in de Business-to-Business sector (groothandels, bakkerijgrondstoffen-, ijs- en chocolade fabrikanten). U signaleert markttrends en vertaalt dit naar onze productontwikkelingsafdeling. U maakt account- en marktbewerkingsplannen en u initieert acties bij relaties. Het profiel van de juiste kandidaat beantwoordt aan het volgende: leeftijd ongeveer 30 jaar met een MBO werk- en denkniveau met goede communicatieve vaardigheden, pioniersgeest en een relevante werkervaring bij voorkeur in de Business-to-Business sector. Goede uitdrukkingsvaardigheid in Engels en Duits is gezien de export activiteiten een noodzaak. Voor verdere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met de heer L.A. Fekkes, telefoon 0187-486940 Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen richten aan Te-am Products B.V., Afdeling Financiele en Sociale Zaken, t.a.v. de heer C.B. de Munnik Postbus 237, 3240 AE Middelharnis. Bloedbank ZWN Rotterdam AVR-Rietveld Administrateur/boekhouder m/v Commercieel Medewerker Buitendienst m/v j week 16 TOTAAL-TX12 FARELCOLLEGE Technisch uitzendbureau Verolme IJsselmonde Services b.v. zoekt voor uitdagende projecten: Rotating Equipment Hoogwaardig werk, hoge verdiensten. In bezit van WA-1 en eigen vervoer. Bel ons en meld je aan! Rhoon: 010-5015460 Schiedam: 010 - 4090120 E-mail: viis@euronet.nl HHumanitas DMH (assistent-)begeleiders zoekt een 'echte' allround LOODGIETER voor burgerwerk (met ervaring) Wij bieden: - een zelfstandige functie - een bedrijfsauto - een prettige werksfeer Salaris te bepalen naar werkervaring. Schriftelijke reaches richten aan: J.J. Petit B.V. Groeneweg 52,3124 KA Schiedam Net even anders... Marketing en Communicatie International General Management Secretarieel Toerisme Makelaar MBO/HBO dagopleidingen Aanvang informatieronde: 19.00 en 20.00 uur. Strevelsweg 700/601-605 Rotterdam (010) 240 09 86 ^GOLF CENTRUM ROTTERDAM Golf Centrum Rotterdam Kleiweg 480, Rotterdam Products ADVOCAAT LIQUEURS SPIRITS Bij de Bloedbank ZWN Rotterdam bestaat binnen de afdeling Facilitaire Dienst op de locatie in Rotterdam een vacature voor een schilder die niet bang is voor techniek Wat houdt de functie in? Je bent verantwoordelijk voor het bouwkundig onderhoud van gebouwen (voornamelijk schilderwerk), het onderhouden van elektronische apparatuur, voor de klimaatbeheersing van de gebouwen, het verhuizen van werkplekken van medewerkers, het begeleiden van externe monteurs, het distribueren van goederen, het afvoeren van ziekenhuis-, huishoudelijk- en specifiek afval. Wij zoeken iemand die: een opleiding heeft op LBO-niveau tot schilder met de bereidheid tot het volgen van een LBO-opleiding elektrotechniek of een opleiding heeft op LBO-niveau richting elektrotechniek met de bereidheid tot een (interne) opleiding tot schilder in het bezit is van een rijbewijs B een flexibele instelling heeft, klantvriendelijk en service gericht is een goed organisatorisch vermogen heeft Wat hebben wij je te bieden? arbeidsvoorwaarden conform de CAO Ziekenhuizen 36-urige werkweek werken in een klein allround team Wil je meer inlichtingen, bel dan met de heer W. de Leeuw, hoofd Facilitaire Dienst, via telefoonnummer 010-4363600. Heb je interesse in bovenstaande functie, dan kun je binnen 14 dagen je sollicitatiebrief richten aan; Bloedbank ZWN Rotterdam, t.a.v. mevrouw A. Haitsma, personeelsconsulent, Postbus 23370, 3001 KJ Rotterdam, onder vermelding van vacaturenummer 01.009. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Bloedbank ZWN Rotterdam levert bloedproducten en diensten aan de circa 30 ziekenhuizen in de gezondheidsregio's Midden-Holland, Ri|nmond, Dordrecht, West-Brabant en Zeeland. Zij heeft als doelstelling het leveren van hoogwaardige bloedproducten, het verrichten van hoogwaardig diagnostisch onderzoek en het adviseren aan ziekenhuismedewerkers omtrent het gebruik van bloedproducten. Tevens wordt wetenschappelijk onderzoek verrlcht op het gebied van bloedgroepen en ter verbetering van transfusieproducten. Bi| de Bloedbank ZWN Rotterdam werken circa 400 mensen De Stichting Sanquin Btoedwornening verzorgt op not-for-profit basis de bloedvoorziening in Nederland en bevordert transfusiegeneeskunde zodanig dat wordt voldaan aan de hoogste eisen van kwaliteit, veiligheid en doelmaligheid. Zij levert producten en diensten, verricht weten- schappeliik onderzoek en verzorgt onderwi|s. Sanquin hanteert de grondbeginselen van het Internationale Rode Kruis. Sanquin is een zelfstan dige organisatie met in totaal 2.400 medewerkers en bestaat mt het CLB te Amsterdam en de regionale bloedbanken. PAPIER RECYCLING AVR-Rietveld C.V. is antstaan uit een samenwerkingsverband tussen AVR-Overheid en Kappa Paper Recycling. AVR-Rietveld heeft zich toegelegd op de verwerking van en (Internatio nale) handel in oud papier ten behoeve van de papier-en kartonindustrie. Zij doet dit vanaf een drietal productielocaties in de omgeving van Rotterdam waar haar hoofdkantoor even- eens gevestigd is. Hier vjrtden de handelsactiviteiten piaats en wordt de administrate voor de totale organisatie verricht De cultuur binnen AVR-Rietveld kenmerkt zich door een hoge mate van betrokkenheid van de medewerkers en een no-nonsense mental iteit. Rij AVR-Rietveld werken in totaal 50 mensen waarvan 12 op het hoofdkantoor. Creyfs Select is een professionele organisatie die zich met name richt op het werven en selecteren van midden en hoger kader- personeel. Uitgangspunt is het bieden van op maat gemaakte opkwsingen, waarbij continui'teit en partnership een belangrijke rol vervuilen. Het succes van Creyf's Select wordt bepaald door de gedegen kennis van de markt en de zorgvuldige selectiemethode. Member of the Creyf's Group Voor deze opdrachtgever zoeken wij de volgende nieuwe collega's: Functie-inhoud: Als administrateur bent u direct verantwoordelijk voor alle grootboek- rekeningen en het debrteuren- en crediteurenbeheer. U bereidt de btw-aangiften voor. Daarnaast levert u een bijdrage aan de voorberei- ding van de maand- en jaarafsluiting. Tevens houdt u zich bezig met het coderen van de inkoopfacturen, het inboeken hiervan, verwerking van kas-, bank- en giro-boekingen en kasbeheer. U rapporteert aan de controller. Functie-eisen: U heeft een boekhoudkundige opleiding op mbo-niveau afgerond, bij voorkeur mba. Daarnaast heeft u enkele jaren relevante werk ervaring. U bent flexibel en kunt uitstekend in teamverband functio- neren. Kennis van Exact is een pre. Functie-inhoud: U benadert nieuwe relaties en onderhoudt deze door middel van het afleggen van bezoeken. U brengt offertes uit, vervaardigt en verstuurt orderbevestigingen en voert prijswijzigingen door richting leveranciers. U rapporteert aan de commercieel directeur. Functie-eisen: U heeft minimaal een havo-opleiding gevolgd, aangevuld met ten- minste 3 jaar commerciele werkervaring. U bent contactueel zeer vaardig. Verder bent u in het bezit van een geldig rijbewijs en bij voorkeur van een eigen auto. AVR-Rietveld biedt u: Een uitdagende functie in een platte, informele en open organisatie die volop in beweging is. Tevens biedt zij voiop doorgroeimogelijk- heden en concurrerende arbeidsvoorwaarden. Geinteresseerd? Stuurt u dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief, voorzien van uw curriculum vitae, onder vermelding van referentienummer 01.05.020, t.a.v. de heer T. Alink naar Creyf's Select, Postbus 650, 7600 AR Almelo. Voor meer functie-informatie kunt u telefonisch contact met hem opnemen op telefoonnummer 0546-822 444. Uw sollicitatie wordt vanzelfsprekend vertrouwelijk behandeld. Een psychotogisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. U bent boven de 40, heeft een wat grotere maat en houdt van vlot afkledende mode? Annelies heeft rokken, blouses, panta- lons, vesten en jumpers, ook voor gelegenheden. Tot en met maat 58. Alles past even perfect! v* U wordt fijn geholpen en krijgt een lekker kopje koffie. maten 36 t/m 58, speciale korte-taille maten 17 t/m 25 - christelijke scholengemeenschap voor vmbo-havo-vwo Kastanjelaan 50, Postbus 163, 2980 AD Ridderkerk tel. 0180-411777 Het Fare/college is een prvtestants-christetijke brede scholengemeenschap met 1650 leerlingen en 180 personeelsleden. Wij zoeken een technisch onderwijsassistent voor Scheikunde 0,4of 1,0 fte (per 1 augustus2001) Salaris afhankelijk van ervaring max.schaal 7 Brieven met c.v., waaronder opgave van godsdienst, s.v.p zo spoedig mogelijk richten aan de heer J. Fraanje, directeur beheer, op bovengenoemd postadres. Verolme hlsetrvonde Services t'V Stichting Humanitas voor Dienstverlening aan Mensen met een handicap De Ambulante Dienstverlening biedt in de regio Barendrecht/ Rotterdam thuiszorg aan clienten, die verzorging of begeleiding in hun vrije tijd nodig hebben. Het betreft veelal kinderen met een verstandelijke handicap en gedragsproblemen, die een-op-6en aan huis begeleid worden. Wij zoeken ca. 21 -29 Uur per week - Heb jij HBO of MBO, of wil je het vak leren? - Wil je onregelmatig werken: vaak tussen 7-10 en 16-20 uur en enkele uren in het weekend? - Wil je zowel verzorgen als begeleiden? - Vind je het leuk om zelfstandig te werken? - Het is fijn als je een auto hebt. Sollicitaties met c.v. kun je richten aan de Sollicitatiecommissie t.a.v, mw. K. Hogeveen, Bachlaan 14, 2992 GK Barendrecht. Info: 0180-624095. LOODGIETERSBEDRIJF ZIE OOK ONZE SPECIALE INTERNETAANBIEDING OP www.anneliesdejongmode.nl Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010)4193057 Straatwag 41-43, Rotterdam-Hillegersberg. tel. (010) 4221943 maandag en koopavond gesloten "W opleidingen aoc Europe's leading professional education group. Topprestaties bereik je met www.doc.nl baas? Xenos is een succesvolle Nederlandse detail- handelsketen. In de 27 jaar van ons bestaan is Xenos gegroeid naar 79 filialen in Nederland en 7 filialen in Duitsland. En aan die groei komt voorlopig nog geen einde. Onze presentatiewijze en ons assortiment zijn besiist verrassend te noemen. Zo verkopen wij decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook glaswerk, keramiek, tuinartikelen, klein- meubelen en food. Wie bij Xenos binnenstapt, aBSSftti: stapt regelrecht het Het succes van onze formule is te danken aan het enthousiaste team medewerkers in onze winkels. Dat team willen we verder uitbreiden en daarom zoeken we collega's voor filialen in de regio Rotterdam, Amsterdam en Den Haag voor de fulltime functies (36 uur per week) van Als Bedrijfsleider in opleiding word je in een training on the job geleerd hoe je op termijn verantwoordelijkheid voor de complete bedrijfsvoering van een Xenos-filiaal kunt dragen. Dat wil zeggen, aansturen/motiveren/begeleiden van winkelpersoneel, zorgdragen voor personeelsplanning, bestellen van goederen, ontvangst en controle van goederen, presenteren artikelen, bewaken kosten- budget, administreren, etc. In deze zelfstandige en veelzijdige functie ben je bovendien omzetverantwoordelijk. Samen met het verkoopteam weet je van aanpakken en breng je de landelijke Xenos-formule tot uitdrukking. In deze training on the job word je begeleid door een ervaren Bedrijfsleider en een Rayonleider. i Mi winkelavontuur bin nen. Een nog steeds groeiende klanten- kring en onze 1600 medewerk(st)ers kun- nen dit beamen. Wij vragen: Een MBO-(detailhandels)opleiding Leidinggevende ervaring in de winkel Werkervaring in food en/of fast- consumer goods Flexibele instelling Organisatorisch vermogen Goede communicatieve vaardigheden Aan de hand van een vooraf vastgestetd traject, ontwikkel je in de praktijk die kennis en vaardigheden om in de nabije toekomst als waarnemend-bedrijfsleider te kunnen functioneren en wellicht in de toekomst je eigen filiaal te runnen. Zelf speel je in dit tra ject een actieve en verantwoordelijke rol. -- Wij vragen: -mF* Een MBO-(detailhandels)opleiding Werkervaring in food en/of fast- consumer goods Flexibele instelling Organisatorisch vermogen Goede communicatieve vaardigheden Wij bieden in beide functies: Een gevarieerde baan met een grote mate van verantwoordelijkheid en ontwikketingsmogelijkheden binnen een organisatie met een dynamische handelsaanpak en een open cultuur. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de Gebra-CAO. Herken je jezelf in een van bovenstaande profielen, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, een sollicitatiebrief met curriculum vitae en pasfoto naar: Xenos B.V., t.a.v. de heer A.L.M. van Engelen, PaO-functionaris, Postbus 1038, 5140 CA te Waalwijk of per E-mail naar: vacatures@xenos.nl. Vermeld duidelijk naar welke functie je solliciteert. - ~.v - 3 V-.;; Is een golfbaan, een golfshop en een restaurant in een. GCR is 7 dagen per week open (weekend tot 19 uur). Wij zijn per direct op zoek naar een nieuwe collega: Als spil in ons golf centrum regel je starttijden, Geef je informatie, Sta je golfers te woord aan de receptie, Beantwoord je de telefoon, Boek je golflessen enz. Werktijden in overleg 4 of 5 dagen per week. Ben je tussen de 18 en 25 jaar? Zoek je een leuke baan? Kun je onregelmatig werken? Ben je woonachtig in de omgeving Rotterdam? Bel dan voor meer informatie: Golf Centrum Rotterdam 010-4188848. In de stichting Katholieke Verplegmgs- en Verzorgingsinstellmgen Rotterdam (KVV) werken drie verpleeghuizen en zeven verzorgmgshuizen nauw samen onder een bestuur. De KVV is onder- verdeeld in vier regionale organisaties. waarbij het genatrisch centrum Stadzicht in Kralingen/ Crooswijk en het verzorgingshuis Liduina in Hillegersberg samen de regio Noord-West vormen. Heb je zin in een gezellige vakantiebaan deze zomer? Maar wil je ook naar het strand? Wij zoeken enthousiaste medewerkers die ons in de ochtend- en/of middaguren kunnen assiste- ren. In het verpleeghuis Stadzicht (op de tijde- lijke nieuwe locatie in hartje Rotterdam) en het verzorgingshuis Liduina in Hillegersberg zijn er vakantiebanen in de verzorging en de facilitaire dienst (schoonmaakdienst/linnendienst/keuken). Vul onderstaande bon in en geef aan in welk huis en in welke functie je wilt werken! Stuur de bon op naar Stadzicht, ter attentie van PO&O, Overschiese Kleiweg 555, 3045 LJ Rotterdam of e-mail: a.nicolai@kvv.nl. KW KW regio Noord-West Liduina en Stadzicht zijn aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. r- i i i i i i i Naam: Ad res: Postcode: Piaats: Beschikbare periode: Leeftijd: Telefoon: Ik ben op zoek naar een vakantiebaan vooruur per week. Mijn voorkeur gaat uit naar: Stadzicht/Liduina/geen voorkeur* Functie in de verzorging/linnendienst/schoonmaakdienst/keuken* Graag doorhalen wat niet van toepassing is.z

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 10