eelrein ers Bussen 0 FUNDAMENTEEL VOOR ONZE ORGANISATIE BETON H0UT GEZ0CHT M0DELLEN ZORGCENTRA DEFSHAVEN Open Dag voor Secretaresses Zaterdag 21 april Hiiiai P*fLITIE Medewerkers Callcenter v/m Medewerkers Intake en Service v/m JA, IK KOM GRAAG NAAR EEN VOORLICHTINGSAVOND Remises la Rotterdam Meteen solllclteren! Woonzorgcentra Delfshaven Zoekt voor de financiele en bewonersadministratie: MEDEWERKER ADMINISTRATE circa 36 uur per week opieiding op MBA-niveau enige ervaring gewenst goede uitdrukkingsvaardigheid Junior Office Manager V/M [mXcXwj HERHALING IS DE TOVERKRACHT VAN DE REKLAME Het politiekorps Rotterdam-Rijnmond heeft de ambitie mee te bouwen aar» een veilig woon-, werk- en leefklimaat. Dag en nacht actief in de regio rond Wereldhaven Nummer een, hebben wij vat op de specifieke problematiek die samenhangt met het karakter van een mondiaai trans- portknooppunt. Snel en alert inspelen op voorkomende situaties zit ons in het bloed. Preventief optreden is ons uitgangspunt, maar we aarzelen niet veiligheid en rechtsorde daadkrachtig te handhaven. Daartoe zijn we mentaal, technisch en tactisch uitgerust. Integriteit en professionaliteit vinden wij net zo vanzelfsprekend als ons streven naar verbetering en vernieuwing. Op weg naar een toonaangevend korps. Bel 040-2434643 y Way Models is op zoek naar verschillende type mensen dus ben je nu kort, lang, dik, dun, jong of oud t.b.v. commercials, reclame en modefotografie, tot figuranten bij films, mode- shows en promotieteams. Dus bel voor een afspraak! Telefoon 010 - 41 1 30 00 Bent u een 'ras' verkoper? En wilt u veel geld (bij)verdienen? ISS Transport Si s zoekt per direct: M/V Als u kiest voor een baan bij ISS Transport Services, West u voor afwisseling, want; "- u reinigt de binnen- en buitenkant van bussen - u zorgt voor klein technisch onderboud - u bent verantwoordelijk voor het aftanken, otiepeil en ruitesproeivloeistof van de bussen - u bent bevoegd (na een korte opieiding) om in de remise met de bus te rijden - u werkt in dag-, avond- en weekenddiensten ISS Transport Services biedt; - fulltime en parttime diensten - werken in een gemotiveerd team - opleidingsmogelijkheden (groot rijbewijs) - salads volgens scboonmaak CAO Voorwaarde is dat u de Nederlandse taal kunt lezen en begrijpen! Geinteresseerd in informatie of sollicitatie? U kunt meteen telefonisch reageren op telefoonnummer 020 - 568 46 21 TRANSPORT SERVICES week 16 TOTAAL-TXIO Schriftelijke sollicitaties aan de directie, Postbus 6176, 3002 AD Rotterdam. Informatie bij dhr. M. Charbo, tel.: 010-244 88 88 MCW Studio's is een jonge, dynamische onderneming die gespecialiseerd is in visuele verwennerij: 3D animaties, virtual reality, multimedia, TV en video- producties. MCW werkt met een team van 30 enthousiaste professionals voor veelal grote onder- nemingen en overheden. Voor de full-time functie van zoeken wij op korte termijn een enthousiaste, representatieve en tactvolle medewerker op havo/mbo- niveau die verantwoordelijk is voor secretariele werkzaamheden, receptie/telefoon, agendabeheer, management van kantine/keuken en kopieren/printen. MCW Studio's biedt doorgroeimogelijkheden, een prettige werksfeer, goede salariering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je stressbestendig en flexibel ingesteld en heb je ruime ervaring met MS-Office, heb je zin in een uitdaging, stuur dan binnen tien dagen een brief met CV en pasfoto naar: MCW Studio's, T.a.v. Giel Swager, Postbus 3370, 3003 AJ Rotterdam, Tel 010-452 25 26 Schitterende rietgedekte boerderijbungalows voor verhuur (Gran Dorade Group) en/of eigengebruik. Indeling: ruime living, 2 slaapkamers, complete badkamer (s), uitstekende isolatie, plavuizenvloer met vloerverwarming, tuinaanleg, etc. Reeds 100 boerderyen gere- aiiseerd op ruime kavels eigen grond. Prijzen vanaf/199.000,- v.o.n. excl. BTW. Reeds 70!0 verkocht. Modelwoning aan de Rrachtinghuizerweg kunt u bezoeken op zaterdag en zondag tussen 13.00 en 17.00 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bieze Makelaars BIF7.F of onze site bezoeken. Tel. 026-3B42222.www.hoevegaerde.nl o Het regiokorps Rotterdam-Rijnmond draagt in een van de grootste regio's van het land zorg voor veiligheid, hulpverle- ning en misdaadbestrijding. In de regio wonen en werken ruim 1,2 miljoen mensen. In een zeer gevarieerde omgeving met zowel stedelijke, industri#le als agrarische gebieden werken 5000 politiemannen en -vrouwen. Het korps bestaat uit twee regionale diensten: de Regionale Operationele Ondersteunende Diensten (ROOD) en de Regionale Recherche Dienst (RRD) en de volgende tien districten, die zijn onderverdeeld in basiseenheden: Rivierpohtie Waterweg: Vlaardingen-West Vlaardingen-Oost Maassluis Hoek van Holland West: Spangen-Mathenesse Delfshaven Middelland Overschie De Noordhoek: Schiebroek-Hillegersberg Provenierswijk Oude Noorden Drie B-Hoek Oost: Kralingen Prins Alexanderpolder Omtnoord-Zevenkamp Crooswijk Capelle a/d IJssel Krimpen a/d IJssel Schiedam: Schiedam-Noord Schiedam-Zuid Centrum: Oude Westen Cool Stadsdriehoek De Ellanden: Putten-Spijkemsse Voorne- Hel levoetsl uls Goeree-Overflakkee- Middelharms Charlois-Noord Charlois-Zuid Hoogvliet Rozenburg Barendrecht- Albrandswaard Feijenoord-Ridderster: Groot IJsselmonde Maashaven Sandelrngplein Ridderkerk Rotterdam-Rijnmond Streven naar verbetering en vernieuwing houdt het politiekorps Rotterdam-Rijnmond voortdurend in beweging. Resultaat hiervan is dat zich steeds weer nieuwe werkpro- cessen aandienen. Naast het welbekende 112-alarmnummer is het nieuwe landelijke politienummer (0900-8844) in gebruik genomen. 0900-8844 is voor niet spoedeisende meldingen en vragen aan de politie. Een QSiA-systeem (vraag- en antwoordsysteem) ondersteunt zowel de medewerkers van het Callcenter als die van Intake Service. De meldingen/vragen komen binnen op het Regionaal Callcenter en worden zelfstandig behandeld door medewerkers Callcenter die reageren op professionele en adequate wijze. Zij handelen de melding/vraag zelf af of verwijzen naar het juiste politie-onder- deel of politiemedewerker. In de nabije toekomst zullen eenvoudige aangiften telefo nisch opgenomen worden. Voor het Regionaal Callcenter zijn wij daarom op zoek naar Takenpakket Beantwoorden van/adviseren n.a.v. telefonische (hulp)vragen reageren op 112 en 0900-8844 meldingen doorverwijzing/doorverbinding naar hulpdiensten/collega's het, in de toekomst, telefonisch opnemen van eenvoudige aangiften verstrekken van informatie toezenden informatiemateriaal naar aanvrager gebruik maken van ter beschikking staande systemen verwerken van gegevens in systemen. Op de diverse bureaus in de regio komen de door het Callcenter doorverwezen mel dingen/vragen bij de medewerkers Intake Service binnen ter afhandeling. Verder zor- gen zij voor de persoonlijke opvang van burgers aan de balie en nemen aangiften op. Wij zijn voor alle districten op zoek naar een groot aantal Takenpakket Te woord staan van publiek zelfstandig behandelen van alle telefoongesprekken verlenen van alle noodzakelijke service opnemen van aangiften/meldingen van mis- drijven en vermiste personen opnemen van aangiften van gevonden en verloren voor- werpen controleren bewijsdocumenten van ontboden personen afspraken verwerken verwerken binnengekomen berichten in geautomatiseerde systemen toegangscontrole. Functie-eisen voor beide functies Mavo/Havo niveau naast goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden in het Nederlands wordt een goede beheersing van de Engelse taal gevraagd (beheersing van Duits en Frans is een pre) in het bezit van certificaat Teleservice Center en Buiten- gewoon Opsporingsambtenaar of bereid zijn deze certificaten te behalen goede computervaardigheid goede sociale vaardigheden klantgerichtheid sterke per- soonlijkheid met verantwoordelijkheidsgevoel. Salaris Afhankelijk van opieiding en ervaring bedraagt het salaris momenteel maximaal f. 4.516,- met een overbruggingstoelage van f. 68,- bruto per maand. Dit niveau is indi- catief. De definitieve functiewaardering vindt binnenkort plaats. Bijzonderheden Deeltijders en herintreders zijn binnen het sterk wisselende werkaanbod van harte welkom de functie van medewerker Callcenter wordt vervuld binnen een volcontinu- rooster (dag/avond/nacht/weekend) de functie van medewerker Intake Service kent naast dag-, avond- en weekenddiensten op een beperkt aantal locaties ook nachtdien- sten een praktijktest basisvaardigheden is onderdeel van de selectieprocedure. Wat bieden wij? Goede loopbaan- en doorstroommogelijkheden binnen het korpsgoede pensioen- en spaarregeling toeslag bij onregelmatige diensten gunstige openbaar vervoerre- geling ouderschapsverlof kinderopvangfaciliteiten. Geinteresseerd? Werken in een dynamische omgeving en een enthousiast team? Meewerken aan de service van de Politie Rotterdam-Rijnmond? Kom dan naar een van de voorlichtingsavonden! Daar wordt uitleg gegeven over de werkzaamheden van de genoemde functies en de sollicitatieprocedure. De districten en het Callcenter zullen vertegenwoordigd zijn. Vul de coupon in en stuur deze binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie naar het antwoordnummer vermeld in de coupon. De voorlichtingsavonden starten om 19.00 uur. U krijgt een uitnodiging voor een van de avonden thuis gestuurd. Mijn voorkeur gaat uit naar: 7 mei 2001 8 mei 2001 II]l1mei2001 D 16 mei 2001 18 mei 2001 mijn 2e keuze uit bovenstaande data is: ik heb geen voorkeur 15 mei 2001 Naam voorletter(s): v/m Straat: Nr.: Postcode: Plaats: Telefoonummer: Stuur deze bon zonder postzegel naar: Politie Rotterdam-Rijnmond, afdeling Werving Selectie, t.a.v. mevrouw Y. Gommers, Antwoordnummer 2496, 3000 VB Rotterdam. E-mail: aenb@iae.nl voor folder Ook voor zellbouw. Tevens sleenmotiel Igrijs, rood,ofgeel). Betonplaten in houlmotief [rabaldelenj. NIEUW! Nu ook betonplaten in vlechlmotief. Vlolte levering door geheel Nederland. Div. modeller te bezichligen can de hbrielt te Heeze, ID Heipoldersstraol 6 Kantoor: Barrierweg 239 (Fax 040-2263805]. 5622 CN EINDHOVEN Website: a-eni.nl Ervaring niet vereist. Wij vragen geen inschrijfgeld! Maandag t/m zondag van 8.00 - 21.00 uur U kunt als freelance verkoper in de buitendienst bij onze succesvolle uitgeverij vrijwel direct aan de slag. Wij zoeken verkopers voor een of meerdere dagdelen per week. Onze Uitgeverij is aangesloten bij de Stichting Eerlijk Zaken Doen. Bent u nieuwsaieria aeworden? Neem dan schriftelijk of telefonisch contact op met: G.T.C. Uitgeverij B.V. (Contactpersoon: Peter van der Laak) Keizer Karel V singel 8,5615 PE Eindhoven. Tel. (040) 25915 50, fax (040) 290 05 35. E-mail: petervanderlaak@kennederland.nl of bel met Jan Fontijne, tel. 06- 20 042 415 A Zaterdag 21 april a.s. openen wij onze deuren voor secretaresses en managementassistentes. Ben je op zoek naar een baan of gewoon toe aan een nieuwe stap in je carriere, dan ben je van harte welkom om al je mogelijkheden met ons te bespreken. Wij bieden goed betaalde banen bij gerenommeerde bedrijven in het centrum van Rotterdam, waar je kunt werken direct in vaste dienst, op basis van detachering of op uitzendbasis. Wij vinden het leuk om jou zaterdag 21 april tussen 11.00 uur en 17.00 uur te ontvangen op onze vestiging aan de Aert van Nesstraat 20 in Rotterdam. Bij inschrijving ligt een passend cadeau voor je klaar. Tot zaterdag 21 april! Ben je verhinderd? Bel dan voor een afspraak met Merel Remeeus of Martijn Meuling. Content Aert van Nesstraat 20, 3012 CA Rotterdam Tel. (010)411 9411 Fax (010)412 64 65 E-mail: rotterdam.ub.034@content.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 26