Administratief medewerker m/v van heck fywkiist in odt-Mw V, Op zoek naar een nieuw dak boven je hoofd? Verzorgende palliatieve zorg medewerkers open inschrijvingen (m/v) BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER m/v Q. een adjunct-directeur (m/v) wtf 1.0 bedrijfswagen-onderdelen ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MEDEWERKER DTP-AFDELING Voor onze financiele administratie in Rotterdam zijn wij op zoek naar een: MOTORCYCLE CLOTHING ACCESSORIES o Moller Autoschade groeit als geen ander. - Autospuiters - Plaatwerkers - Voorbewerkers - Schademonteurs Waarom zou je met minder genoegen nemen? (24-36 uur per week) Stichting 2 Pedagogisch Medewerkers II (vim) Instellingshulp (vim) Wij zijn regelmatig op zoek naar invalkrachten! FLUITEND NAAR JE WERK? PAK DE KANS DIE JE VERDIENT Schoevers Bedrijfsopleidingen, expert in managementondersteuning, geeft opleidings- adviezen en verzorgt trainingen voor bedrijven. Naast het hoofdkantoor in Rotterdam zijn er zeven vestigingen in Nederland. Schoevers Bedrijfsopleidingen maakt deel uit van de Creyf's Groep, waar onder meer 00k Content en Schoevers Opleidingen toe behoren. Voor het hoofdkantoor en onze vestiging in Rotterdam (Oosterhof) zoeken wij twee voor 16 uur en 32-36 uur. De functie: Je werkt zelfstandig binnen een klein team, dat verantwoordelijk is voor de inschrijvingen van open trainingen. Onder het takenpakket vallen onder meer de volgende werkzaamheden: •correspondentie met betrekking tot aan- en afmeldingen, data en locaties; inplannen van deelnemers op de juiste locatie met de juiste trainer; •onderhouden van telefonisch en schriftelijk contact met trainers; •verzorgen van lesmateriaal; •telefonische en schriftelijke informatieverstrekking over trainingen. Jouw profiel: Je bent iemand die het leuk vindt om service te verlenen. Je houdt van aanpakken en bent daarin accuraat. Jouw opleiding is op MBO-niveau en Word, Excel en Outlook hebben geen geheimen voor jou. De beheersing van de Nederlandse taal is perfect, zowel in woord als in geschrift. Wij bieden: Afhankelijk van je ervaring krijg je een prima aanvangssalaris en daarnaast bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals veel vrije dagen en het gratis kunnen voigen van trainingen bij Schoevers Bedrijfsopleidingen. Na een tijdelijk contract bestaat de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Wij zijn goed bereikbaar en hebben een prettige open en moderne bedrijfscultuur. Heb je interesse? Stuur zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk voor 9 mei 2001 een korte brief metmotivatie en c.v. naar Schoevers Bedrijfsopleidingen, Petra Pupping, personeelsmanager, Pegasusweg 26, 3067 KX Rotterdam. Mailen mag uiteraard 00k: p.pupping@schoevers.nl. Voor meer informatie kun je bellen met Francis de Mik, operationeel manager tel. (010) 209 34 09. Stichting voor Interconfessioneel (rk/pc) en Katholiek Onderwijs tevens groepsleerkracht voor R.K. Basisschool de Vlinder te Schiedam GROUP Rotterdam Bemmel Halfweg Maasland Roosendaal Tilburg MEDEWERKER VOOR DE FINANCIELE ADMINISTRATIE m/v week 17 T0TAAL-TX12~| Motorama B.V. is onderdeel van Euro Motorcycles Croup N.V., waaronder een groot aantal Croothandel en Detailhandelzaken opereren. EMC is een snelgroeiend, dynamisch bedrijf welke een belangrijk markt- aandeel heeft verworven binnen de Europese motorbranche op zowel retail als wholesale niveau. Motorama B.V. is reeds 25 jaar fabrikant/importeur van MQP motorkleding, MQP accessoires en helmen en voert daarnaast een complete lijn van motoronderdelen. Vanuit ons hoofdkantoor in Rotterdam, waar ca. 35 mensen werkzaam zijn, leveren wij topmerken als MQP, Revenger, Suomy en PNO door heel Europa. Motorama B.V. heeft verkooporganisaties in Duitsland, Frankrijk, Belgie en Engeland. Het bedrijf kenmerkt zich door een groep jonge, enthousiaste en op resultaatgerichte personen. Tot de taken behoren: de crediteuren- en inkoopadministratie het verwerken van de bankafschriften en verdere controlewerkzaamheden na een inwerkperiode is het bedoeling dat deze persoon het hoofd administratie zal gaan assisteren Functie-eisen: voor deze functie vragen wij een relevante opleiding op minimaal MBO niveau een goede kennis van de Engelse taal u bent bekend met een geautomatiseerde gegevensverwerking en met Microsoft Office Als u zich herkent in deze omschrijving en u wilt graag deel uitmaken van een klein team binnen een internationale onderneming, dan kunt u voor informatie bellen met Dhr. j. de Celder, tel: 010 - 492 86 15. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u sturen naar: Motorama B.V., Kinderdijkstraat 29, 3076 JH Rotterdam. MOTOR QUALITY PRODUCTS Wij zijn dan 00k weer op zoek naar nieuwe collega's. Voor vakmensen die tempo kunnen maken en weten wat kwaliteit is hebben wij direct plaats voor: Acht goede redenen om eens te komen praten. Uitstekend salaris Extra bonus Maximale reiskosten vergoeding Opleidingsmogelijkheden Bedrijfsevenementen Nieuw bedrijfspand Uitstekende gereedschappen Prima team van collega's Wij laten je graag zien waar je morgen kan werken. Bel voor een afspraak met Alfred Moller of Wim van Aart. Moller Autoschade, Frobenstraat 17b, 3045 RD Rotterdam. Tel.: 010-2854444 I www.roolter-autoschade.nl Geriatrisch centrum en verpleeghuis Antonius Blnnenweg ligt in het hart van Rotterdam. In een modern gebouw bieden we. verdeeld over zestien afdelingen, zorg aan 1 20 clienten met lichamelijke beperkmgen en 180 geestelijk hulpbehoevende ouderen. Daarnaast zijn er twee centra voor dagbehandeling. Antonius Binnenweg werkt vanuit een geintegreerde aanpak, waar de client partner is in zorg. Werkend volgens het model van Small Business Units, wordt de verantwoordelijkheid zo dicht mogelijk bij de uitvoering gelegd. De zorg voor blijvend opgenomen clienten is georganiseerd in kleine woongroepen met een eigen leefstijl. Naast specialistische eenheden voor kortdurende zorg,zijn we 00k actief in verzorgingshuizen en in de thuiszorg. In deze inspirerende werkomgeving is plaats voor een De afdeling Martha Op deze afdeling voor intensieve zorg aan 24 clienten zijn acht plaatsen bestemd voor de pal liatieve zorg aan terminale clienten. Verder bestaat de mogelijkheid om clienten met aids op te nemen. Naast deze specifieke zorg zijn er plaatsen voor clienten die op basis van hun lichamelijke beperkingen blijvend zijn opgeno men. Er wordt gewerkt met cliententoewijzing, waardoor je medeverantwoordelijk bent voor de zorg aan zeven tot acht clienten. De functie Als verzorgende ben je met je collega's verant- woordelijk voor de begeleiding en ondersteuning aan onze clienten in alle fasen van het zorgpro- ces. De palliatieve zorgverlening is gericht op comfort, verwerking en zingeving en ondersteu ning van zowel de opgenomen client als de betrokken familie/partner. Naast de specifieke zorg ben je in staat om vorm en inhoud te geven aan de woonomgeving voor de blijvend opgeno men clienten. De vraag We zoeken een gediplomeerd verzorgende I.G. niveau 3 of iemand met een vergelijkbare oplei ding. Wat we belangrijk vinden is dat je 'warmte' uitstraalt en dat comfortabele zorg en welbevin- den voor de individueie bewoner bij jou op de eerste plaats komt. Verder verwachten we dat je vanuit een actief respecterende houding gevoelig bent voor levensbeschouwelijke vragen en daar- mee om kunt gaan. Vanzelfsprekend is affiniteit met palliatieve zorg een voorwaarde. Het aanbod We bieden je een boeiende en zelfstandige func tie met enthousiaste collega's in een bijzonder en vooruitstrevend verpleeghuis. We hebben veel waardering voor een actieve inbreng en stellen het op prijs als je meedenkt over het werk. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn con form de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen (FWG 35). Bovendien bieden we de mogelijkheid tot kinderopvang en is er veel aandacht voor scholing en begeleiding. Voor vaste medewerkers is er een employeebenefitprogramma ontwikkeld met onder meer een pc-prive-project, fietsenplan en kortingen op verzekeringen. Antonius Binnen weg ligt op loopafstand van het Centraal Station en is goed bereikbaar met tram en metro. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Mathilde vd Breggen, senior zorgteammana- ger, telefoon (010) 241 28 30 of kijk op internet: http://antonius-binnenweg.verpleeghuis.net. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 10 dagen sturen naar Antonius Binnenweg, t.a.v. Bart Flohr, personeelsconsulent, Nieuwe Binnenweg 33, 3014 GC Rotterdam. Mailen kan 00k: Bflohr@ab.verpleeghuis.net. KW Antonius Binnenweg geriatrisch centrum en verpleeghuis KW Antonius Binnenweg is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinsteliingen Rotterdam. verlening Alaemeen Stichting Flexus is een instelling voor residentiele en ambulante jeugdhulpverlening te Rotterdam. De stichting biedt hulpverlening aan kinderen en jongeren van 0 tot 23 jaar, onder meer in en vanuit leef- en behandelgroepen, crisisopvang- en kamertrai- ningscentra. Binnen de stichting zijn ongeveer 280 medewerkers, verspreid over 30 locaties werkzaam. Kamertraininascentrum Honinaerdiik Kamertrainingscentrum Honingerdijk is gelegen in Rotterdam-Kralingen en biedt plaats aan 11 zwakbegaafde jongeren in de leeftijd van 16 tot 21 jaar, die in hun leef- situatie zijn vastgelopen. Binnen het KTC wordt individueel gericht gewerkt. De begeleiding en behandeling is opgebouwd in drie fasen, waarin de ontwikkeling van praktische en sociale vaardigheden centraal staat. Uiteindelijk doel is dat de afhan- kelijkheid van de hulpverlening wordt afgebouwd en dat de jongere in staat is om zelfstandig te wonen. Afdeling "Arabella" De afdeling "Arabella" is sinds december 1998 een zogenaamde verticale leefgroep voor zwakbegaafde kinderen van 6 t/m 15 jaar oud. Binnen deze afdeling verblijven kinderen die ernstige gedragsproblemen vertonen en bij wie veelal sprake is van problemen in de thuissituatie. Er is plaats voor 8 kinderen, jongens en meisjes in de leeftijd van 6 tot 15 jaar. De afdeling is gelegen in de wijk Schollevaar, gemeente Capelle aan den IJssel. Voor ons Kamertraininascentrum Honinaerdiik en voor onze afdeling "Arabella" zoeken wij: (Honingerdijk: 32 tot 34 uur per week, vacaturenummer01-008) (Arabella: 20 tot 28 uur per week, vacaturenummer 01-013) In verband met de samenstelling van het team, wordt voor de Honingerdijk in geval van gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan een vrouw. Taakomschrijving: het leveren van een bijdrage aan de observatie, verzorging en behandeling van de opgenomen kinderen en jongeren; het onderhouden van contacten met ouders/verzorgers, familieleden, verwijzers, etc.; het opstellen van rapportages en hulpverleningsplannen; hetdeelnemenaanhetteamoverleg. Functie-eisen: een relevant diploma op minimaal MBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met ervaring; kennis van en affiniteit met de doelgroep en zwakbegaafden in het bijzonder; minimum leeftijd: 25 jaar; praktisch ingesteld zijn, doelgerichtheid, stevig in je schoenen staan, lef, inzicht, geduld, consistentie, duidelijkheid, humor; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; bereidheid tot het werken in onregelmatige diensten. Arbeidsvoorwaarden: arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Jeugdhulpverlening; salariering volgens volgnummer 09-23 (minimaal fl. 3.227,- en maximaal fl. 4.758,- bruto per maand. Wij zoeken voor onze afdeling "Arabella" een: (32 tot 36 uur, vacaturenummer01-012) Het betreft een zgn. in-/doorstroombaan. Dit betekent dat uitsluitend kandidaten die langer dan 1 jaar werkloos zijn, dan wel werkzaam zijn volgens de WlW-regeling, in aanmerking komen voor deze vacature. Taakomschrijving: Het betreft werkzaamheden gericht op het assisteren van de groepsleiding bij het uitvoeren van eenvoudige taken op huishoudelijk en leefgroepondersteunend terrein zoals bijv. het verzorgen van wasgoed, het verzorgen van planten, het doen van boodschappen, opruimen, werkzaamheden t.b.v. de keuken, het assisteren bij het uitvoeren van het hulpverleningsplan en bij de activiteiten met de jongeren, etc. Functie-eisen: Om in aanmerking te komen voor de functie van Instellingshulp moet worden vol- daan aan de eisen voor plaatsing in een instroombaan (zie boven). Beheersing van de Nederlandse taal en het beschikken over goede sociale vaardigheden is een ver- eiste. De minimumleeftijd bedraagt 25 jaar. Arbeidsvoorwaarden: De salariering en verdere arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Jeugdhulpverlening (eerste jaar van het dienstverband minimum loon, daarna door- groei tot en met volgnummer 10, maximaal fl. 3.328,- bruto per maand op fulltime basis). GEINTERESSEERD IN EEN VAN BOVENSTAANDE FUNCTIES? Stuur een schriftelijke sollicitatie met c.v., onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, voor 2 mei a.s. aan Stichting Flexus, t.a.v. Joyce van Dienst, personeelsfunctionaris, Postbus 258,3000 AG Rotterdam. Aanvullende informatie over bovenstaande functies kan worden opgevraagd bij Irma Visser, clustermanager, telefoon: 010 - 22 11 999. in at*uuzye*Ke*tt<Hiden4te<<Mitty Voor primair onderwijs in Schiedam en Vlaardingen Het bestuur zoekt met ingang van 1 augustus 2001 Het bestuur van de Stichting voor Interconfessioneel (rk/pc) en Katholiek Onderwijs beheert in totaal 9 basisscholen in Schiedam en Vlaardingen met 3000 leeriingen. De Vlinder is een snel groeiende basis- school met 240 leer iingen en heeft onlangs een nieuw gebouw betrokken in de nieuwbouwwijk SveaParken Wij zoeken een adjunct die: ervaring heeft op dit terrein of bereid is zich hierin te scholen; samen met de directeur in staat is leiding te geven en het goede werkklimaat en de goede sfeer te handhaven; organisatorische vaardigheden bezit en oog heeft voor individueie kwaliteiten van leerkrachten, kinderen en ouders; communicatief sterk is; ervaring heeft en het leuk vindt om, naast het adjunct- schap, lesgevende taken te verrichten; bij voorkeur een vrouw is; de katholieke identiteit van de school onderschrijft. De school: De school is een snel groeiende basisschool waar voornamelijk klassikaal onder wijs wordt gegeven door 13 enthousiaste leerkrachten. Er wordt hard gewerkt de leeriingen een leerzame, veilige en uitnodigende plek te bieden. De Vlinder kent een continurooster, hetgeen inhoudt dat alle leeriingen op school overblijven. Meer informatie: Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de directeur van de school de heer W.M. v.d. Hart, telefoon 010-4717036. Uw sollicitatie kunt u via e-mail of met een brief binnen 14 dagen na het ver- schijnen van deze advertentie richten aan: Stichting voor Interconfessioneel en (rk/pc) en Katholiek Onderwijs t.n.v. mevr. G. Clement. Newco Holdings is de beheersmaafschappij van een aantal internationale handels- en distributiebedrijven. De werkmaatschappijen zijn o.a. actief op de vervangingsmarkt van auto-onderdelen, gereedschappen en autoverlichting. Voor de centrale administratie zijn wij op zoek naar een jonge dynamische collega die opgeleid wil worden tot met minimaal HAVO ten behoeve van de crediteuren-administratie. De werkzaamheden bestaan uit: het uitsplitsen van de binnenkomende post het bijvoegen van de inkoop-boekstukken bij de facturen het controleren, coderen en boeken van de inkoopfacturen het bijhouden van de tussenrekening inkopen devoorbereidingvoordebetalingen archiveren van de betaalde facturen Uw sollicifatiebrief kunt u voor 4 mei a.s. sturen naar: Newco Holdings B.V. Postbus 103 3100 AC Schiedam T.a.v. de heer E. Visser h dlronk Handelsonderneming Dronk is een toonaangevend leverancier van bedrijfswagen-onderdelen aan garages en transportbedrijven. Voor onze hoofdvestiging in Rotterdam zoeken wij op korte termijn enkele enthousiaste medewerkers. Je hebt een MBO-opleiding. Je verwerkt in teamverband administratief de goederenstroom binnen het bedrijf en controleert de binnenkomende facturen op de voorraadadministratie. Daarnaast assisteer je bij diverse werkzaamheden op de financiele administratie. Voor deze functie dien je te beschikken over een goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift. In deze functie verzorg je in teamverband onder andere de ontwikkeling van bestaande en nieuwe catalogussen, reclamemateriaal en mailingen. 0m deze werkzaamheden uit te voeren staan de nieuwste technieken ter beschikking. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een relevante MBO-opleiding enenigejaren ervaring. Binnen onze organisatie met korte communicatielijnen bestaan goede doorgroeimogelijkheden voor enthousiaste, gemotiveerde medewerkers. Hebje interesse? Dan graag je sollicitatie binnen 10 dagen naar: Dronk b.V. - Afdeling personeelszaken Postbus 8555 3009 AN Rotterdam Telefoon 010-286 22 22 Meubelgroep Rotterdam bestaat uit acht toonaangevende meubelspeciaalzaken in Rotterdam en Amsterdam. Wij zijn op zeer korte termijn op zoek naar een fulltime Je komt te werken in een gezellig team, waarbij je mede verantwoordelijk bent voor alle dage- lijkse financiele boekingen van Meubelgroep Rotterdam en haar acht dochterondernemingen. De werkzaamheden zijn zeer afwisselend en bestaan onder andere uit het boeken van de facturen in een geautomatiseerd systeem en het betalen en archiveren hiervan. Tevens ben je het aanspreekpunt voor clienten en leveranciers. Wij vragen voor deze functie dat je, bij voorkeur, een opleiding PD-boekhouden en/of bedrijfsadministratie/economie hebt gevolgd. Ben je efficient, nauwkeurig, sociaal en collegiaal, dan ben jij de collega die wij voor onze financiele administratie zoeken. Schriftelijke sollicitaties met c.v. kun je voor 7 mei a.s. richten aan: Meubelgroep Rotterdam B.V., t.a.v. de heer W.H. Waals, Postbus 4029, 3006 AA Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 32