Suzuki Liana, een stijlvolle auto voor veeleisende automobilisten 'Wie gaat'm repareren?' Breng maar naar Dries, dan komt't goed. Daihatsu Move na aanpassing volwassener en gunstiger geprijsd DRIES CAR CLINIC Fiat Doblo multifunctionele familie- en/of bedrijfswagen BRADERIE-BOEKEN CD-PLATENMARKT 'Life In A New Age' Nissan en Suzuki werken samen Gezien op de Cabrio-beurs Mazda MX-5 met automaat Jwin dow Au Marche TR-VX43 fl (H Z-window kunststof terrasdeuren, daar knapt uw huis zichtbaar van op. STADSERF .e SCHIEDAM maasstad 24GS-XN MOTORRIJLES 010 232 75 75 Natural Balance Maakt autoschade beter! BOKELWEG 100 SPAANSE POLDER SCHIEDAM TEL 010-415 4540 Bedrijfsauto keur jnyi Bezoek ouze showroom en kijk op internet www.z-window.nl f mF J Uw geselecteerde dealer Binneweg Kozijnen Rotterdam ALLROUND PARTTIME HORECA-MEDEWERKSTER zaterdag 28 april van 9.00 -17.00 uur Onlangs heeft Suzuki de nieuwe Liana aan het publiek gepresen- teerd. De Liana is een compacte en veelzijdige auto waarmee Suzuki inspeelt op de wensen van veelei sende automobilisten. Liana staat voor 'Life In A New Age'. Suzuki wil hiermee het begin van een nieuw tijdperk aangeven. De Suzu ki Liana is een stijlvolle en functio- nele auto die past bij het begin van deze eeuw. De ruime Liana heeft een dyna- misch uiterlijk. Het ontwerp heeft extra uitstraling gekregen door de bijzondere driehoekige koplampen en achterlichten. Dankzij de prak- tische afmetingen is de auto zeer wendbaar. Voor de Suzuki Liana zijn twee nieuwe motoren ontwik- keld. Er is een 1.3 liter 1.6V versie die 66kW levert bij 5750 toeren per minuut. Daarnaast is er de 1.6 liter 1.6V uitvoering met 76kW bij 5500 toeren per minuut. Automobilisten die in hun auto ruimte verwachten komen met de Liana niet bedrogen uit In de comforta- bele auto is M makkelijk gemaakt. Het ruim- worpen wielophanging maakt voor en achter gebruik van Mac Pher- son-veerpoten. Deze nieuwe Su zuki is ook voorzien van de meest moderne voorzie- ningen op het gebied van veiligheid. Airbags voor de bestuurder en week 17 MAASPOST SCHIEDAM - XQ05 Autorijschool Martin Struijs van de vrijheid van motomjden bel voor meer infbrmatie Telefoon Autotelefoon 06 53 421 013 Nog voor de zomer overtollige kilo's kwijt? Ik help u ermee! bel: 010-470 48 88 gratis begeleiding Jolande Meijer naturalbalance@wannadoo.nl plaats voor vijf personen. Het inte- rieur is afgewerkt met kwalitatief hoogstaande materialen en er is een flink aantal handige opberg- vakken aangebracht. Door de hoge zitpositie wordt het in- en uitstap- telijke gevoel in de Liana wordt versterkt door het in- ventieve instrumentenpaneel. De Liana beschikt over een aantal nieuwe vindingen waardoor het rijcomfort groot is. De nieuw ont- zijn passagiers zijn standaard en als optie kunnen zij airbags worden geleverd. Op de 1,6-uitvoering is ABS standaard. De Suzuki Liana wordt nog deze zomer leverbaar. Te koop maxi-cosi met voe- tenzak 160,-, babyledikant met toebehoren linnengoed piekstok 800,- (ledikant ook kaal te koop). Tel. 010 - 4501966 Te koop professionele voetbal- tafel helemaal nieuw. Heeft gekost 998,- mag weg voor 250,-. Tel. 010-2920394 Te koop munten unc. 5-gld. 1992/93/94/96/97/2000 samen 50,-, rijksd. 1991/92/ 93/96/97/98/99/2000 samen 45,-, gld. 89/90/91 /ll,-. Tel. 078-6772495 Deukje opgelopen? Bij Dries Car Clinic bent u verzekerd van een snel en perfect herstel Professioneel en klant- vriendelijk. Sinds jaar en dag een begrip bij autoschade: van krasje tot crash. Breng maar naar Dries. Dan komt het goed. De Daihatsu Move is na enkele wijzigingen en aanpassingen vol wassener geworden en daarbij te- vens in prijs verlaagd. Naast een aantal veranderingen aan de bui- tenkant van de auto kreeg ook het interieur een nieuw design voor de stoelbekleding. Daarnaast is de Move nu voorzien van de nieuwe 1.0 12V DVVT benzinemotor. De ze is stiller, krachtiger en zuiniger. De nieuwe, volwassen Move is compact van buiten, ruim van bin- nen en de titel compacte MPV ze- ker waardig. Bovendien heeft Dai hatsu kins gezien om de prijs van deze nieuwe luxe Move ook nog eens te verlagen naar 24.995 gul den, inclusief BTW/BPM. De Move heeft een nieuwe grille gekregen. De chroomkleurige la- mellen en de sierlijst steken mooi af in het neusje van de Move. De voorbumper is robuuster uitge- voerd. De achterkant oogt frisser door het gebruik van wit glas in de hoog gemonteerde achterlichten. De Daihatsu Move heeft met zijn chroomkleurige grille, sierlijst en nieuwe voorbumper een robuuster uiterlijk gekregen. De Move is leverbaar in een luxe uitvoering, standaard voorzien van elektrisch bedienbare ramen, cen- trale deurvergrendeling, stuurbe- krachtiging, apart verstelbare en opklapbare stoelen, bekerhouders, toerenteller, opbergvakken, klokje. make-up spiegels en van binnenuit te ontgrendelen tankdopklep. Ook bij de Move staat veiligheid hoog in het vaandel. Standaard heeft de Move een airbag voor de bestuurder en de passagier. Er is een nog langer in tact blijvende kooiconstructie toegepast en de portieren zijn voorzien van verste- vigingsbalken. In geval van een aanrijding wordt het motorblok onder het passagierscompartiment geleid, worden de portieren auto- matisch ontgrendeld en treedt au- tomatisch de alarmverlichting in werking. Tegen een meerprijs is de Move leverbaar met een anti-blok- keer remsysteem. De nieuwe Move heeft nu ook de zeer moderne 1.0 12V DVVT Eco benzinemotor met een vermogen van 43kW/58 pk bij 6000 omw/ min. De Move heeft een gecombi- neerd benzineverbruik van 5,6 liter bij 100 km, wat neerkomt op 1 op 17,9 liter. Het emissieniveau vol- doet aan de meest recente milieu- wetgeving. Voor de Daihatsu Mo ve moet 24.995 gulden worden neergeteld. Een meerprijs geldt voor opties als Mica-/metalliclak, twee kleurenlak, ABS, airco en au- tomaat. De Doblo Cargo combineert het comfort en de rijeigenschappen van een personenauto. Als geen ander past de Fiat Doblo bij de jeugdige en praktische he- dendaagse autokoper die de voor- keur geeft aan functionaliteit bo- ven een auto met vooral sterke fla- neereigenschappen. De Doblo is leverbaar in verschillende uitvoe- ringen, varierend van MPV met ruimte voor vijf passagiers en veel bagage tot een bedrijfsauto, die op maat wordt gemaakt voor elke be- roepsgroep. A1 die uitvoeringen hebben een grote hoeveelheid nuttige ruimte met elkaar gemeen. Kenmerkend voor Fiat is het ont- wikkelen van auto's waar functio naliteit en vorm op een originele manier met elkaar worden verwe- ven. Fiat's Multipla is daar een mooi voorbeeld van. De nieuwe Doblo zet die lijn voort. In het be- drijfsautoprogramma van Fiat sluit de Doblo mooi aan op de Scudo, ook een auto met een geheel eigen karakter. Voor gezinnen is de Fiat Doblo een echte multifunctionele auto. Met zijn grote laadruimte achter de achterbank is het de ideale bood- schappen- en vrijetijdsauto, waarin de boodschappen voor een hele week of de sportieve uitrusting van een half jeugdteam zonder proble- men onder te brengen is. Tevens is het een ideale auto voor lange va- kanties met voldoende vermogen om een gemiddelde caravan te trekken en ruimte om alles wat aan spullen nodig is voor een leuke va- kant' mee te nemen. A1 die sterke eigenschappen zijn gekoppeld aan een scherpe prijs. In wezen biedt de Doblo de ruimte, het comfort en de mogelijkheden van een MPV voor een prijs die daar aanzienlijk onder ligt. Dankzij zijn wendbaar- heid en compacte afmetingen (lengte 4.16m, breedte 1.71m) is de Doblo perfect te manoeuvreren en vrijwel moeiteloos te parkeren. Zelfs op een heel krap plekje, als er niets anders meer voor handen is. want uitstappen doe je met z'n al ien dan gewoon door de beide schuifdeuren naast de achterbank. Behalve een uiterst functionele fa- milie-auto is de Fiat Doblo een wendbare en ruime bedrijfsauto; de Doblo Cargo. Vooral voor on- dememers in het midden- en klein- bedrijf is hij ideaal omdat hij het comfort en de rijeigenschappen van een personenauto combineert met een nuttige laadruimte en praktische inzetbaarheid die maar weinig bedrijfsauto's in deze klas- se kunnen evenaren. Af dealer is de auto te leveren in een uitvoering die volledig is afgestemd op een bepaalde inzet. Bijvoorbeeld als koelwagen, voorzien van een in- bouwkoelcarrosserie. Verder zijn een lat-om-latbetimmering te leve ren, blinderingsschermpjes voor de ruiten in de achterdeuren, sjorogen op de vloer en een heleboel andere praktische voorzieningen die van de Doblo Cargo een functionele lichte bedrijfsauto maken. Boven dien is de Doblo een ideale (twee- de) auto voor mensen met bijzon dere hobby's. Zijn laadvloer is tot in de kleinste hoeken nuttig te ge- bruiken en is door de brede schuif deuren en de 180 graden te openen achterdeuren van alle kanten goed toegankelijk. De Doblo is verkrijgbaar vanaf 28.595 gulden. De Doblo Cargo is er al vanaf 16.950 gulden. Vanaf volgend jaar levert Suzuki 3000 mini-mpv's per maand aan Nissan voor de Japanse raarkt. Dit is het resultaat van een samen- werkingsverband op dit gebied tussen beide autofabrikanten. Nis san maakt hierdoor zijn entree op de markt van mini-mpv's en Su zuki is hierdoor in staat efficienter te produceren. Nissan zet hier mee zijn eerste stap in de markt van de mini-mpv's. In Japan beslaat de mini-mpv dertig procent van het totaal. Suzuki is al 28 achtereen- volgende jaren marktleider in dit segment. Met Nissan als grote af- nemer versterkt Suzuki deze positie nog eens extra. Beide partijen benadrukken dat het om een nieuw model gaat, met een geheel ei gen gezicht voor allebei de merken. Met het nieuwe model biedt Nissan zijn klanten een extra keuzemogelijkheid. Het completeert de bestaande modellijn waardoor nieuwe klanten aangetrokken zul- len worden. De standaarduitrusting van de Mazda MX-5 bestaat uit een zwarte softtop met verwarmbare glazen achterruit en een zwarte afdekhoes. De Mazda MX-5 met viertrapsau- tomaat was deze maand voor het eerst in Nederland te bewonderen tijdens de Cabrio-beurs 2001, die deze maand in het Autotron te Rosmalen plaatsvond. Deze auto- maat-versie van de MX-5 is lever baar als 1.8i liter Exclusive en heeft een vermogen van 140 pk/ 102 kW bij 6500 t.p.m. Het koppel is 170 Nm/5000 t.p.m. De standaarduitrusting bestaat uit een zwarte softtop met verwarm bare glazen achterruit en een zwar te afdekhoes. Een in kleur meege- spoten hardtop verwisselt van ei- genaar voor 4000 gulden. De MX- 5 Exclusive is tevens standaard voorzien van een windscherm. Ramen Schuifpuien Voordeuren Praktischj en prachtig, dat zijn de onderhoudsarme Z-window kunststof gevel- elementen. Verkrijgbaar in een grote hoeveelheid uitvoeringen en kleurstellingen zodat er altijd een is die zichtbaar mooi aansluit bij uw eigen woning. Vraag naar onze producten die voldoen aan de eisen van het politiekeurmerk Veilig Wonen. jppWNNMNMmppr het kunststofkozijn Aelbrechtskade 122, 3023 JE Rotterdam. Telefoon: 010-4776660. Openingstijden showroom: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur. Zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur. Dinsdag gesloten. elektrisch bedienbare en verwarm bare buitenspiegels, bumpers in carrosseriekleur en roestvrij stalen dorpelbeschermers. Ook ABS, twee airbags, een staronderbreker, centrale deurbegrendeling met af- standsbediening voor de portieren en de kjofferklep en stuurbekrach- tiging zijn inbegrepen. In het interieur wordt het dash board gedomineerd door sportieve witte wijzerplaten, die 's avonds rood verlicht zijn. Een lederen Nardi stuurwiel, stoelen met gei'n- tegreerde hoofdsteunen, bekerhou ders en een modulaire radio inclu sief speakers en tweeters en een electrische antenne zijn standaard ingebouwd. De verkoopprijs be- draagt 72.795 gulden. RESTAURANT BRASSERIE BROODJES CATERINGSERVICE Gevraagd: 1 Werktijden tussen 12.00 en 21.00 uur. Weekend vaak vrij. Ervaring en een opgeruimd karakter zijn belangrijker dan de leeftijd. Sollicitatie richten aan: Restaurant/Brasserie "AU MARCHE". Industrieweg 46, 3044 CC Rotterdam (Spaanse Polder) Telefoon 010-4155594 Tk. meisjeskleding mt 80-86- 92-98-104-110-116 uitzoe- ken v.a. 2,50; babyspeelgoed v.a. 2,50; schoentjes nw mt 24 29 12,50 Tel.: 0181- 618253. Te koop gevraagd: stalen schrijfbureau met houten bovenblad 165x75 cm 76 cm hoog afsluitbaar met slot Tel.: 0186-618547. Tk gevr.: set van 2 stuks porto- foons zoals bv. Kenwood, Motorola afstand 3 km (niet te duur)Tel. 010-4610600. Tk.: bouwtekening Friese/ Drentse "Tjasker" (vijver) molen dat water door vijzel omhoog maalt. 60 cm hoog /30,-.Tel.: 010-4201183. Te koop handboeien metaal ot rubber per paar 15,-. Tel. 06 -15464949 Te koop damessportfiets 12 versn., merk Batavus 75,-. Tel. 010-4470974 Te koop weerbestendige tuin- molen 350,- kan bezorgd wofden en een lintzaagmachi- ne met schuurschijf voor 350,-. Tel. 0180 -417959 Te koop dames bontjas nerts- bisam mt. 46/48/50. Prijs n.o.t.k.Tel. 010-4822513 Te koop 1-pers. grenen ledi kant met lattenbodem, 2 grote laden matras 100,-. Tel. 010-4822513 Te koop gevraagd singles uit de jaren 60 Rock&Roll, Pop, Beat en evt. Nederlandstalig. Tel. 010-4152543 Te koop grote doos bierrecla- mespullen ook oude kruiken, openers, pullen, koeltas, asbakken enz. 70,-. Tel. 0174-387197 Kiuderattracties, muziek, enz.... www.thihorganisatic.nl THIBOrganisatie Post bus 1286, 2302 BG Leiden, tel./fax 071-5790090

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 8