t m Rotterdamse bedrijven slaan vleugels uit naar Villa Arena r Nieuwe collectieTopform typeert het moderne levensgevoel LAGERWAARD y Professioneel, luxe en betaalbaar: 1 Design met een bijzonder Voor onze fauteuils moet u eens echt goed gaan zitten ISKSEESl ComfortHuys I Opening 'Leolux by...' door Oliver Kuhlmey in Berlijn tAPIJTEn Uesian esign Tel: 010-4507466 cJ B ROTTERDAM - Steeds vaker krijgt de keuken de eer om de centrale plaats in de woning te zijn. Niet langer alleen om te koken. We verblijven er steeds vaker met gezin en vrienden, bereiden er met elkaar de maaltijd en genieten de grandeur van inrichting en apparaten. More More Keukens heeft een nieuw concept ontwikkeld om aan de nieuwe keuken-visie te voldoen. De keukens van More More stralen luxe en dege- lijkheid uit, terwijl de prijzen toch betaalbaar blijven. Topform, dat al bijna veertig jaar actief is op de Neder- landse markt, heeft zich in de loop der tijd ontwikkeld tot een bekend winkelmerk. De uitgebreide collectie, van ei- gentijds klassiek tot modern, wordt gekarakteriseerd door het gebruik van hoogwaardi- ge materialen en een hoog ni veau in comfort en kwaliteit. Topform is smaakmakend in het betere meubel en steunt op de pijlers van kwaliteit en innovatie. Adverteren? Tel: 010 - 4004 264 Kom ook eens zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil proberen. comfortabel en op maat wonen Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 maasstad Redactie: Berrie Laros, tel. 010-4004427 I w©m tea m mm More More presenteert nieuwe waarden voor keuken en badkamer Ondernemersgeest in combina- tie met expansiedrang: Op 9 mei opende More More haar schit- terende pand aan de Rotterdam- se Stadionweg, twee dagen later volgde de opening van de vesti- ging in de Amsterdamse Villa Arena, op 21 mei wordt de zuide- lijke plaats Son verblijd met een vestiging en over enkele maan- den mag ook Almere zich ver- heugen op de komst van More More Keukens. Algemeen direkteur Richard Schaap: „We hebben onze eigen visie omtrent het presenteren van onze produkten overgedragen aan Jan des Bouvrie. Passend in onze filosofie heeft hij concepttekenin- gen gemaakt en zo zijn we tot een inrichting gekomen die naadloos aansluit bij onze visie." Een inrichting die doet verbazen en zeker geen opeenstapeling van keukenopstellingen, oh nee. Iedere keuken heeft optimaal de ruimte gekregen, waarin alle mogelijkhe- den van die keuken gepresenteerd worden. Zo is het makkelijker een voorstelling te maken van een op- stelling zoals je die thuis zou kun- nen neerzetten. Prachtige pastel- kleurige voilegordijnen scheiden de ene keuken van de andere.„Iedere woning is anders, iedere woning vraagt derhalve om een andere keuken/opstelling. Daarbij komt dat de bewoners zich er thuis moeten voelen. Daarom presenteren we zoveel verschillen- de typen keukens. Van midden tot hoger segment, zodanig, dat er voor iedere smaak een betaalbare keuken bij ons is samen te stel- len." Een enorme verscheidenheid, alle keukens zijn door More More zelf op de markt gebracht onder de naam Private Label. ,,Het is ons niet alleen te doen om keukens te verkopen, we willen bezig zijn met keuken en ruimte. Reden waarom er in iedere vestiging minstens een adviseur aanwezig is die veel erva- ring heeft en vakbekwaam is op het gebied van indelen van keu kens. Hoewel de meeste mensen zich van tevoren al orienteren op de mogelijkheden, staan ze bij ons toch steeds versteld dat er nog meer mogelijk blijkt. Dat is onze kracht." De specialisten van More More geven advies, maken een keuken- opstelling voor de destbetreffende wonining en presenteren deze via de computer op een 3D-tekening. Bij twijfel of indien gewenst ko- men ze ook aan huis om vanuit de ruimte zelf tot de beste keuken/in- deling te komen. More More verzorgt het gehele traject; van ontwerp tot en met meten en plaat- sen. Behalve de keukens zelf biedt het bedrijf een uitgebreide keus in tegels, aanrechtbladen van alle voorkomende materialen en hoog- waardige apparatuur van alle be- mrni More More brengt zelf een enorme verscheidenheid keukens op de markt onder de naam Private Label. (Foto's: Rob Kamminga) kende merken. Ook voor een nieuwe badkamer is More More de specialist bij uit- met een interieur dat geinspireerd is op de vorm van een boemerang. Twaalf roltrappen, vijf liften en en kele luchtbruggen brengen de be- zoekers naar iedere gewenste plek op een van de vier verdiepingen, waar alles op het gebied van wo- ninginrichting te vinden is. In een speciale kinderhoek worden kinde- ren actief beziggehouden door des- kundige medewerkers. Via een hellingbaan kan het parkeerdak be- rfeikt worden dat, samen met de parkeerkelder plaats biedt aan 2500 auto's. Verspreid over het centrum zijn diverse horecagele- genheden gevestigd, waaronder het op vijftien meter hoogte 'zwe- vende' koperkleurige restaurant. Rotterdam is er onder andere ver- tegenwoordigd door Hulshoff De sign Centers, Mijnders Meubelen, De Stam Totaal Wonen, Oase Slaapkamer speciaalzaken, Trend- hopper Mega Store, Brugman Keukens Badkamers en More More Keukens. Een groot aantal Rotterdamse toonaangevende meubelbedrijven, dat al enkele jaren met veel succes in Woonmall, Alexandrium III, ac tief is, heeft zijn vleugels uitgesla- gen naar Amsterdam. Sinds vorige maand hebben zij hun onderne- ming uitgebreid met vestigingen in Villa Arena, een locatie in Amster dam Zuid-oost, direkt naast het voetbalstadion Amsterdam Arena. In Villa Arena hebben zich maar liefst tachtig bedrijven op het ge bied van woninginrichting geves tigd. Bij de samenstelling van het winkelaanbod van intemationale allure is bewust gekozen voor een opzet waarin totaalaanbieders wor den afgewisseld met specialisten. Villa Arena is architectonisch een uniek project, waarvan de ware omvang en de exclusiviteit binnen pas goed tot uitdrukking komt. De consument wordt geconfronteerd stek. In de showrooms van iedere vestiging staan behalve een 20-tal keukenopstellingen ook nog eens een zestal badkameropstellingen, volgens hetzelfde piincipe als de keukens: in gedachten kun je de badkamer zo in je eigen huis plaat- sen. „Onze doelstelling is voor ie dere keuken of badkamer een con cept te ontwikkelen met als ver- trekpunt dat de keuken of badka mer ruimtelijk moet worden neer- gezet in een sfeer die past bij de woning en haar bewoners." More More Keukens: professioneel, luxe en betaalbaar! More More keukens, Stadionweg 41a, Rotterdam, telefoon:010-4834441. More More presenteert veel verschillende typen keukens, van midden tot hoger segment, zodanig, dat er voor iedere smaak een betaalbare keuken is samen te stellen. Dit blijkt opnieuw uit de nieuwe Topform-collectie, die wordt ge presenteerd in een drietal woonsfe- ren: 'Inspirerend leven'Het He- renhuis-gevoel' en 'Lekker thuis' De meubelen, ontworpen door be- kende meubelontwerpers uit bin nen- en buitenland, zijn met grote zorg en vooral veel liefde voor vormen en materialen gekozen. Bij 'Inspirerend leven' draait het om een interieur waarin flexibili- teit, comfort en behaaglijkheid centraal staan. De woonomgeving is tegelijkertijd inspirerend en rustgevend. 'Het Herenhuis-gevoel' geeft op subtie- le wijze invulling aan de uitdruk king 'make yourself at home'. Gasten voelen zich meteen op hun Eetkamerset Reflex. gemak in huis, waarvan de inrich ting met grote zorg ter hand geno- men is. 'Lekker thuis' biedt een mix van behaaglijkheid en prakti- sche toepasbaarheid. Het interieur is gezellig en comfortabel, maar ook flexibel en praktisch, met ge- bruikmaking van natuurlijke en vriendelijke materialen. De nieuwe collectie wordt gei'ntro- duceerd tijdens de Topform-actie- weken, die tot en met 31 mei aan- staande duren. Gedurende deze weken zullen speciale introductie- prijzen gelden, zodat consumenten die kiezen voor kwaliteit op een prettige manier kennis kunnen ma ken met de nieuwe woonbeleving van Topform. De Topform-filosofie wordt uitge- dragen door een aantal geselecteer- de dealers. Het gaat om vooraan- staande woninginrichters in heel Nederland, die een sterke regiona- le uitstraling en aantrekkingskracht hebben en alien voldoen aan hoge kwaliteitseisen. In de winkels wor den consumenten intensief bege- leid door deskundige medewer kers, zowel voor, tijdens als na de aankoop van een Topform-meu bel, zodat zij er jarenlang plezier aan kunnen beleven. De 'Leolux Totaal Collectie' is nu ook te bewonderen bij Stilwerk in Ber lijn. Stilwerk toont de nieuwste design-ontwikkelingen op het gebied van meubelontwerpen. Oliver Kuhlmey opende er op 12 april de 'Leolux To- taal-Collectie'. Het eerste dat bij 'Leolux by...' opvalt is het eigenzinnige kleurgebruik, dat dient als de perfecte achtergrond voor de Leolux-collec- tie. Bij nadere beschouwing wordt het hele gamma zichtbaar: relaxfunc- ties, verschillende verstelmogelijkheden en een materiaalmix van leder, glas, hout, staal en aluminium. Oppervlakken die varieren van glanzend metaal tot semi-transparant, kortom de wereld van Leolux-zitideeen als een pure bron van inspiratie. In deze bijzondere atmosfeer wordt een nieuw type winkel voorgesteld: de Totaal-Collectie, waarbij de jonge on- dernemer Oliver Kuhlmey de complete Leolux-collectie toont. De bezoe- ker wordt uitgenodigd de Leolux-wereld te ontdekken, de kleuren en vor men te ervaren en ze in te passen in hun eigen dromen. Meer informatie over de Leolux Totaal Collectie is verkrijgbaar bij Oliver Kuhlmey via Tel: 0049-30-31808837 of per E-mail: leoluxbyoli aol.com Touche Zeno 2 V2 zits in Jumbo dikleer Normaal 3995. Vindt u natuurlijk in het wooncentrum van Lagerwaard Design op ruim 3500 m2. Naast de nieuwste voorjaarscollectie hebben wij tijdelijk een bijzondere lente- aanbieding: de Zeno van Touche. Nu verkrijgbaar met een aantrekkelijke korting als fauteuil, 2-, 2^/2- en 3-zits in diverse soorten leder en vele kleuren. Kanaalweg 39-53 Capelle a.d. IJssel Lagerwaard Design maakt onder andere gebruik van de woonvormen van Arco, Artifort, Auping, Banz Bord, Van Besouw, Castelijn, Fiam, Christian Fischbacher, Gelderland, Harvink, Hulsta, Interstar, Jab, Jori, Hennie de Jong, Kendix, Leolux, Linteloo, Metaform, Montis, New Sity, Parade, Ploegstoffen, Rolf Benz, SDB Design, de Sede, Team by Wellis, Touche, Young International en Wittman. STREKSINGEL165 -189 R'DAM-H'BERG Vrijdagtot21.00uurgeopend - www.schebo.nl Tel.010-4229120/4224430-Fax010-4227867 - 'sMaandagsgesloten Dat hadden we eerder moeten doen" horen we dikwijls. En als u het zitcomfort voelt van onze fauteuils, zult u het daarmee eens zijn. Heerlijk comfortabel zitten. Ergonomiscb gevulde rug Opblaasbare Lendensteuri Iraploos regelbare zitting en rugleuning >uten frame Volledig aanpasbaar en instelbaar. Zo krijgt uw rug echt de juiste ondersteuning. Houten of gestoffeerde armleuning Afgeronde voorkant voor een goede btoeds-omloop Verschillende zitdiepten Ergonomische zitting. gratis gehaald 1 thuisgebracht! (Naast Burchthuys Interieur. Volg de Burchthuys reklame aan de lantaarnpalen) Telefoon: (010) 456 72 80 Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond. a

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 17