zuidplein Verbouwing nadert langzaam maarzeker voltooiing Bart Smit gaat buiten spelen t for telecom wil beste in regio zijn w Koopzondag Gewijzigde Openingstijden Ditzijn de 143! winkels irk* Uitbreiding naar 1000 vierkante meter m i Veilig en prettig winkelen J De komende maand kunt u op zondag 6 mei in winkelcentrum Zuidplein terecht. Winkelcentrum Zuidplein is dan ge- opend van 12.00 tot 17.00 uur. WINKELCENTRUM WINKELCENTRUM ZUIDPLEIN - Het einde van de totale verbouwing van win kelcentrum Zuidplein nadert. Intussen vindt het winkelpubliek weer steeds meer leuke winkelplekjes, waar alle rommel ach- ter de rug is en mooie nieuwe puien en plafonds lonken. De waardering voor de vernieuwing is groot, zo blijkt als een aan- tal winkelaars naar hun mening wordt gevraagd. Ahoy ZUIDPLEIN - Bart Smit: wie kent het niet? Alle soorten speel- en spelvermaak zijn er te vinden. Wie bij Bart Smit in winkelcentrum Zuidplein winkelt, treft er momenteel een nogal rommelige entree aan. Dat is echter de voorbode van een complete verbouwing en uitbreiding, die de klan- ten nog meer keuze tussen artikelen gaat opleveren. Een voortuitblik naar de nieuwe Bart Smit. ZUIDPLEIN - t for telecom heeft onlangs haar debuut ge- maakt in, winkelcentrum Zuidplein. Daarmee is deze vestiging de derde in Rotter dam, en de enige in Rotter- dam-Zuid. De eerste ervarin- gen zijn goed. „Een goede lo- catie en het was na de ope ning gelijk druk", aldus ma nager Ger Baten. Verzekering Winkelcentrum Zuid plein doet er met de ver bouwing alles aan om het winkelen voor u zo pret tig mogelijk te maken. Daarbij hoort uiteraard ook uw veiligheid. Met bewakingscamera's kan die veiligheid beter in de gaten worden gehouden, zodat u beter de winkels in de gaten kunt houden! Op de eerstvolgende pa- gina van het winkelcen trum kunt u meer over deze bewakingscamera's lezen. Nog groter Op vrijdag 4 mei (Dodenherdenking) zullen de meeste winkels in winkelcentrum Zuidplein al om 17.30 sluiten. In verband met feestdagen is winkelcentrum Zuidplein de komende maand bovendien geslo- ten op donderdag 24 mei (Hemelvaartsdag) en op maandag 4 juni (Tweede Pinksterdag). r Aktie Sport Albert Heijn Amici Damesmode Amid Herenmode Artisjok Arty Au Gout Exclusif Baby Gift Shop Bakker Bart Bart Smit Bel Company Benelli Juweliers Bijbelkiosk Bloemenland Blokker Bluetiek-in Boekenvoordeel Bo's Boterham Express Box Fashion Bram Ladage Brantano Schoenen Bristol Bruna Burger King C&A Chinese Kunstartikelen Clubcenter/ECI Cool Cat Cool Cat Junior Cosmo Hairstyling Coster Crums Crums II D-Reizen Day-Fashion Debitel Delifrance De Snor Damesmode Dixons Dixtone Douglas Duifhuizen Lederwaren E-Plaza Etos Footlocker Foto Hartman Free Record Shop Gall Gall Hakky Bar Hans Anders Van-Haren Hema Hennes Mauritz V/d Heuvel Verlichting Holland International Hoyng Het Huis Rinck Hiinkemoller Ici Paris XL Indo-Menu Italia Leather Fashion It's Jen's Mode De Jong Mode De Jong Tours Kan Mode Kinorama Klootwijk Knaakland Kruidvat Kwantum La Boca Lady Sting Van Leest CD's Lektuurshop Populair Levi's Store Libertel City Point Lipstick Livera Lucky Gifts Luigi Lucardi Manfield Marca Matson MBC Sport McDonalds Megapool Miss Etam Moda di Domani Morena Byoux Moto M&S Mode M&W Peters Optiek Artistiek Papirette Pearle Express Peek Cloppenburg Perry Sport Picobello Prenatal Primafoon Printhouse Promiss Prontophot Postbank Hypotheken Postkantoor Radio Modern Electronics Restaurant Van Dijk Restaurant Zuidplein Riroy Bonbons Rijwielstalling/Fietsshop Roobol Royal Albert Shop Saja Boetiek Scapino De Schoenenreus Schoenkampioen Seen in Vogue Shoe Factory Siebel Juweliers Space Ledermode Spijker Sportshop Chabot Steps Take Five Team Kapsalon T for Telecom The Box The Phone House Tjin Toys 'R Us Trekpleister Tuin van Zuidplein Twinkle Juweliers Verhage Fast Food Vroom Dreesmann WE Wonder Women Xenos Young Gear Van Zanten Zeeman Van Zummeren Bezoekers gaan Winkelcentrum Zuidplein steeds meer waarderen snel moeten eten, maar op je ge- mak hier heen komen en eten ter- wijl Ahoy al dichtbij is. Niks geen haast, en je hebt ook best wel een aardige keus in plaats van de ge- bruikelijke snelle hap voor we de deur uitgingen." Restaurant Zuidplein is zo'n plek waar je goed kunt eten en waar sommige bezoekers van het win kelcentrum speciaal voor komen. „Lunchen is hier niet duur en wel lekker", aldus Gerard de Vries. Hij werkt in de buurt en heeft 's middags altijd een uurtje vrij. „Voor het winkel kom ik niet per se, hoewel ik ook altijd wel even rondloop. Zeker de laatste tijd, want je ziet een hoop nieuwe win kels verschijnen. Maar eigenlijk kom ik hier dus gewoon eten. Niet duur en een stuk lekkerder dan de boterhammen van thuis." U ziet het: iedereen heeft nog steeds zijn of haar eigen reden om winkelcentrum Zuidplein aan te doen. Maar unaniem is men in de waardering die steeds meer de bo- ventoon gaat voeren. En dat is geen wonder, want Zuidplein is over niet al te lange tijd dus wel een van de mooiste en modernste winkelcentra onder een dak in heel Nederland. Gelooft u het niet? Kom dan maar eens kijken, want het is toch zo. Ech wel! Mijnheer en mevrouw Jansen uit Willemstad maken er al jaren een gewoonte van om zo nu en dan even gezellig in Rotterdam te gaan winkelen. Het afgelopen jaar iets minder, omdat ze op hun weg in winkelcentrum Zuid plein steeds meer bouwmateriaal tegen kwamen. Inmiddels heb- ben ze er echter weer helemaal zin in. Mevrouw Jansen: „Het is voor ons toch een beetje een traditie ge- weest. En eigenlijk vond ik het best jammer dat het zo rommelig werd. Maar pas gingen we weer eens kijken en ik moet zeggen dat het heel erg is opgeknapt. Natuur- lijk wordt er hier en daar nog wel gewerkt, maar we zien toch al hoe het helemaal moet worden en je kunt best weer op je gemak rond- 'wandelen. Wat mevrouw De Boer uit Dor drecht opvalt, is dat het centrum bovendien een overzichtelijker en veiliger indruk maakt. De smalle en bekrompen gangen van weleer zijn vervangen door prachtige win- kelpassages. „En dat geeft toch een heel ander gevoel", vindt ze. „Zeker als alle winkels eenmaal klaar zijn, denk ik dat ik hier best wel weer vaak ga komen. Niet dat ik weg ben gebleven, maar het is toch leuker als je weer in een mooi nieuw winkelcentrum loopt. En Zuidplein is wat dat betreft echt perfect. Gemakkelijk bereikbaar en je kunt hier ook de auto nog kwijt, iets dat je in het centrum van Rotterdam of van Dordrecht niet meer hoeft te verwachten. Natuur- lijk zijn er ook nog wel kleinere winkelcentra, maar hier heb je lek ker veel bij elkaar en kun je gerust een paar uurtjes rondlopen." Mevrouw Gerritse uit Rotterdam komt niet van ver, maar woont juist aan de Maas in het nabije Charlois. Voor haar is winkelcen trum Zuidplein zowat 'om de hoek', als ze eens iets anders wil zien dan de bekende buurtwinkels. „Vooral als ik kleding wil kopen, ga ik altijd naar het Zuidplein. Er zijn hier veel kledingwinkels, al- leen bij de vroegere markt zijn er al een stel. Het centrum is inderdaad een stuk opgeknapt. Ik dacht vroe- ger dat het niet zo erg nodig was, maar nu zie ik toch wel het ver- schil. Het is veel ruimer geworden en het lijkt wel of er meer licht is. Je ziet nu wel erg het verschil tus- sen de nieuwe delen en waar nog gewerkt wordt. Maar het wordt echt mooi als alles af is, daar ben ik van overtuigd. Kleding is ook het toverwoord voor Annelies en haar schoolvrien- dinnen. Gezamenlijk komen ze hier nog wel eens 'neuzen', zoals dat heet. „Toen we net op school zaten, kwamen we hier na school- tijd wel eens. Toen was de markt er nog en dat was wel gezellig. Maar nu is het ook heel mooi hoor. Ik vind het wel veiliger geworden, je ziet heel veel mensen van de bewa- king of zo, en dan wordt er toch op gelet dat alles goed gaat. Vroeger werden we wel eens lastig geval- len, maar dat is nu al een tijd niet meer gebeurd. Veiligheid blijkt ook belangrijk voor een jong stel uit Rotterdam- Noord. Niet alleen overdag, maar ook 's avonds. Want dan gaan ze elk jaar wel een paar keer naar op- tredens in Ahoy en komen ze door de passages van het winkelcen trum. Normaliter een loopje dat ze zo snel mogelijk aflegden, maar nu is die haast wat minder geworden. „Het ziet er allemaal weer ver- zorgd uit en alleen dat geeft al een andere indruk. En we hebben pas ook ontdekt dat je hier eigenlijk heel goed kunt eten voor je naar een concert gaat. Dat is perfect: niet eerst na je werk nog eens thuis Si - i Als de verbouwing voltooid is heeft Bart Smit er maar liefst 110 vierkante meter winkelruimte bij. Baten heeft de verantwoording over de Rotterdamse vestigingen van t for telecom. Het bedrijf werkt onafhankelijk, verkoopt alle merken en handelt met alle providers. De formule blijkt bij klanten goed aan te slaan, want landelijk zijn er nu al 85 winkels en dit jaar wordt ook de sprong naar Duitsland gemaakt. „We moeten onze doelen nu al naar boven bijstellen, want het is de afgelopen weken druk geble ven. We draaien nu al als beste in de regio. Dat heeft te maken met de locatie, we zijn echt zeer tevre- den. We streven er ook naar een 'shop of excellence' te worden." Dat predicaat wordt alleen gedra- gen door t for telecom winkels die aan de hoogste eisen voldoen en kwaliteit en service staan dan ook hoog in het vaandel. Daarvoor is onder meer een eigen trainingspro- gramma ontwikkeld, waar alle me- dewerkers van de t for telecom winkels aan meedoen. Joost Visscher heeft eerst in een andere vestiging gewerkt voor hij naar het Zuidplein kwam. Daar is hij nu shopmanager geworden en hij bevestigt het belang van de trai ning. „Iedereeen die bij t for tele com komt werken krijgt drie jaar training. Het begint al met twee da- gen cursus, zodat je over de juiste basiskennis beschikt." „En daarna volgen de echte cursussen", vult Baten hem aan. „Er is ook heel veel contact tussen commercieel directeur Jeroen Bos en de win kels. De sfeer is heel belangrijk en we werken als een team." De training levert bij t for telecom wordt goed voorgelicht, krijgt goe de service en wordt op Zuidplein door maar liefst zes medewerkers opgewacht, zodat u nooit lang hoeft te wachten. Baten en Vis scher zijn zelf ook zeer tevreden over het winkelpubliek en winkel centrum Zuidplein. „Het wordt heel mooi hier", klinkt het enthou- siast. „En dit is een mooi filiaal, we zijn er heel blij mee." t for telecom is te vinden in de pas sage vanaf het centrale plein rich- ting de markt, linksaf bij De Jong Mode. Telefoon (010) 4104480. De klant is bij t for telecom eigenlijk altijd goed uit. Er wordt goed voorgelicht, goede service verleend en maar liefst zes medewerkers wachten de klant op, zodat niemand lang hoeft te wachten. uiteindelijk op elk gebied specia- listen op voor de winkels, Of u als klant nu iets wilt weten over tele- foons, internet of providers, men kan u er over voorlichten. Het nieuwste materiaal is in de winkel te koop. Bekende merken, zoals Nokia nu ook met WAP lever- baar: het mobiele internet), Sie mens of Motorola voeren er de bo- ventoon. De service van t for telecom maakt het bovendien mogelijk dat u zich kunt verzekeren tegen diefstal of schade. Bij abonnementen kan ge- bruik worden gemaakt van de Gold Cover, waaarbij u voor 11,95 gulden per maand verzekerd bent. Voor prepaid toestellen zijn er de goedkopere Blue Cover en Green Cover verzekeringen. De verzeke- ringen zijn per maand opzegbaar en geven u in elk geval voor gerin- ge kosten het gevoel dat u met uw mobiele telefoon niet meer zo'n fragiel bezit in handen hebt. Niet dat u uw mobiele telefoon zou wil- len verliezen of laten vallen, maar toch... het kan gebeuren en dan bent u in elk geval verzekerd. „Bij abonnementen kost een toestel niet zo duur, maar mensen realiseren zich dan niet dat het een toestel van 1000 tot 1200 gulden is en dan is het de moeite waard om je te ver zekeren", weet Baten te vertellen. Een andere service van t for tele com is de omruilgarantie. Binnen veertien dagen kan een toestel worden geruild, als een klant toch nog op andere gedachten komt. En zo bent u als klant van t for tele com eigenlijk altijd goed uit. U „De winkel is in 1973 geopend en zit in een soort nis", vertelt Si mon Hansen van het landelijk kantoor van Bart Smit. „Met de verbouwing van het winkelcen trum is er nu een goede kans om met de pui naar voren te ko men." Bart Smit gaat dus als het ware buiten spelen, met een uit breiding en verbouwing die nog enkele maanden zal duren. Pas in het najaar zal de vernieuwde winkel haar deuren kunnen ope- nen en zal er 110 vierkante me ter Bart Smit meer zijn te be- wandelen. Intussen is de huidige winkel nog gewoon open. De nieuwe zal straks echter een volledig andere indruk maken op de klanten, met onder meer een op en neergaande roltrap voor het gemak. In totaal zal Bart Smit na de ver bouwing zo'n 1000 vierkante me ter tot haar beschikking hebben. Daarmee is de vestiging in winkel centrum Zuidplein dan een van de grootste in Nederland. Het aantal artikelen liegt er nu al niet om, maar zal dan nog groter zijn. Leg- puzzels, knikkers, speelmateriaal in alle soorten en maten, Bart Smit heeft echt een enorm gevarieerd assortment in haar winkel. Speci aal met het oog op de naderende zomer is vooral het tuin- en strand- speelgoed op dit moment ruim aanwezig. Wat dacht u van een op- blaasbaar familiezwembad voor in de tuin? Altijd gedacht dat een ei gen zwembad te duur zou zijn? Met filterpomp en afdekzeil erbij kost het bad slechts 595 gulden. Voor de kinderen is er ook nog een opblaasbaar 'pretpark' met leuke speelelementen voor nog geen 100 gulden. En wie het toch liever droog houdt, kan bij Bart Smit met pa of ma gerust richting de zand- bakken, schommels of de glijba- nen gaan, want ook daar is genoeg keuze aanwezig. U ziet het: ook voor de verbouwing heeft Bart Smit eigenlijk al heel veel te bie- den. U kunt trouwens ook via in ternet bij Bart Smit bestellen, zodat u er niet eens op uit hoeft. Maar dan mist u natuurlijk wel die mooie nieuwe winkel, als Bart Smit later dit jaar buiten komt spelen! Bart Smit is in winkelcentrum Zuidplein te vinden in de passage vanaf het centrale plein naar de marktpassage, aan de linkerkant. Telefoon 0900-BELB ART (0900- 2352278). Internet: www.bartsmit- .com.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 18