Ontwerper m/v v.d. TEMPEL twisk D Casemanager m/v TIMMERLIEDEN OPGELET: Port Support Chr. Huygensstraat S try en (Z.H. eil.) Tel. 078 - 674 30 00 SECTIEHOOFD vim BACK OFFICE PROFESSIONALS (m/v) Maitre Frederic, Catering More rederic WERKEN TUSSEN P0PPEN EN FERRARI'S? Prijspakker meubelen in antiek- en geloogd grenen Ter versterking van onze ontwerpafdeling in Rotterdam zoeken we een fulltime MOTORCYCLE CLOTHING ACCESSORIES Penitentiaire Inrichtingen Rijnmond, locatie "De Schie" 36 uur 36 uur per week *>- Wet) en Land ig, 266113D HergscRenfoek Ten culinaire kracfitpatser' in de functie van sous-cfief t.a.v. De heer F. Abel, Weg en Land 19,2661 DC Bergschenhoek ENTHOUSIASTE VERKOOPMEDEWERKER M/V TWISK GROOTHANDEL 3.V. Sfeervol onbewerkt teak Collectie 'Toulouse' en 'Provence' Motorama B.V. is onderdeel van Euro Motorcycles Croup Hjl., waaronder een groot ^aantal Groothandel en Detailhandelzaken opereren. EMC is een snelgroeiend, dynamisch bedrijt welke een belangrijk markt- aandeel heeft verworven binnen de Europese motorbranche op zowel retail als wholesale niveau. Motorama B.V. is reeds 25 jaar fabrikant/importeur van MQP motorkleding, MQP accessoires en helmen en voert daarnaast een complete lijn van motoronderdelen. Vanuit ons hoofdkantoor in Rotterdam, waar ca. 35 mensen werkzaam zijn, leveren wij topmerken als MQP, Revenger, Suomy en PNO door heel Europa. Motorama B.V. heeft verkooporganisaties in Nederland, Duitsland, Frankrijk, Belgie en Engeland. Het bedrijf kenmerkt zich door een groep jonge, enthousiaste en op resultaatgerichte personen. De eigen merken MQP en Revenger worden in Rotterdam ontworpen. Naast veiligheid en comfort biedt MQP en Revenger motorkleding een aantrekkelijk ontwerp door inventieve details en (kleur)vlak- verdeling en divers materiaalgebruik. Voor de uitwerking van de ontwerpen maken wij gebruik van computers. Productie en uitmonstering hebben plaats in het Verre Oosten maar de ontwerpafdeling begeleidt het idee van eerste schets tot eindproduct. Heeft sportmode je belangstelling, ben je creatief, heb je teamspirit en een relevante opleiding en/of ervaring op hbo niveau stuur dan je persoonlijke introductie en CV, ter attentie van Bianca Levering, naar Motorama b.v., Kinderdijkstraat 29, 3007 MC Rotterdam of e-mail blevering@mqp.nl Week 18 TOTAAL-TX08 MOTOR QUALITY PRODUCTS Justitie In de regio Rijnmond is een nieuwe organisatie ontstaan: de Penitentiaire Inrichtingen "Rijnmond", die is samengesteld uit de inrichtingen "De IJssel" te Krimpen aan den IJssel, "Noordsingel"en "De Schie"te Rotterdam en "De Stadsgevangenis"te Hoogvliet. In deze organisatie is een aantal vrijheidsbenemende maatregelen gebundeld. Vanuit de gedachte datgedetineerden als zelfstandige mensen met een eigen verantwoordelijkheid dienen te worden gezien, worden zij binnen de diverse strafrechtelijke regimes respect- vol, eerlijken rechtvaardig benaderd. Om deze gedachte uit te dragen wordt steeds gezocht naar een balans tussen veiligheid, doelmatigheid en een menswaardige detentie, gericht op terugkeer in de maatschappij. Hetpersoneel dat inde inrichtingen werkt, heeft een voorbeeldfunctie qua gedrag en normen en waarden. Het personeel stimuleert ofcorrigeert zonodig. De Locatie De Schie"gevestigdaan de Professor Jonkersweg 7 te Rotterdam, bestaat thans uit een Huis van Bewaring en een landelijke afzonderingsafdeling met een totale capaciteit van 259 cellen en circa 240personeelsleden. In deze inrichting is de vacature ontstaan van: Taken: U geeft leiding aan de teams PlW-ers behorende bij de sectie en draagt zorg voor het creeren van een optimaal werk- en leefklimaat binnen de sectie; U vertaalt genomen beleidsbeslissingen naar de teams en geeft leiding/begeleiding aan de uitvoering hiervan; U stelt opleidings- en reintegratieplannen op; U initieert en ontwikkelt beleid voor de sectie, voor de toegewezen portefeuille en eventueel inrichtingsbreed; U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van het inrichtingsbeleid op uw sectie; U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van de bejegening van de op de sectie verblijvende gedetineerden; Tevens verricht u piketdiensten en levert u een bijdrage aan de P&C-cyclus. Functie-eisen: U heeft een afgeronde HBO opleiding aangevuld met relevante managementopleidingen/cursussen; Bij voorkeur heeft u (ruime) leidinggevende ervaring; U heeft kennis van en inzicht in bestuurlijke- en groepsprocessen; U heeft inzicht in sociaal culturele achtergronden; U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Safaris. Minimaal 4.143,= en maximaal 6.399,= bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; 8% vakantietoeslag en 0,3% eindejaarsuitkering. Bijzonderheden. Een medisch onderzoek en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Afhankelijk van uw capaciteiten en ervaring en uw affiniteit kunt u worden geplaatst op een sectie met een standaardregime dan wel een sectie waar sprake is van een Bijzondere Zorg Afdeling (BZA). Inlichtingen. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw I. Siere, personeelsmanagementadviseur, telefoonnummer 010-4460125. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Penitentiaire Inrichtingen "Rijnmond", locatie "De Schie" T.a.v. mevrouw I. Siere afdeling Personeel Organisatie Postbus 113 77 3004 EJ Rotterdam Sluitingsdatum 11 mei 2001 Verpleeghuis en reactiveringscentrum Antonius IJsselmonde vormt sameh met de twee woon- en zorgcentra Dijkveld en Nijeveld de regio Oost van de overkoepelende Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen (KVV) Rotterdam. Wij zijn een dynamische zorg- en dienstverlener die verdeeld over drie locaties in Rotterdam zowel chronische als gespecialiseerde zorgvormen aanbiedt. Antonius IJsselmonde start binnenkort met een zeer interessant experiment: het verle- nen van totale verpleeghuiszorg aan zelfstandig wonende verpleeghuis-geindiceerden. Dit alles in de flat Ravenswaerde die grenst aan de achtertuin van Antonius IJsselmonde. Het project Ravenswaeide richt zich op patienten die eigenlijk met op hun plaats zijn in het verpleeghuis - bijvoorbeeld jongeren die op grond van hun zorgvraag opgenomen kunnen worden in het verpleeghuis zonder hun zelfstandigheid te willen opofferen. Om de coordinatie van zorg beter te laten aansluiten op de specifieke vraag van deze clienten zoeken we een De functie U begeleidt de bewoners onder andere bij het inko- pen van de zorg, waarbij een persoonsgebonden budget beschikbaar is en functioneert hierbij onaf- hankelijkvan hulpverlenende instanties. Bovendien treedt u op als persoonlijk begeleider en bent u verantwoordelijk voor de te verlenen hulpverle- ning. Uw taken zijn onder te verdelen in vijf fasen: diagnosestelling (wat is de situatie en hulpbehoefte van de client?); planning (welk hulpverleningsplan, met welk doel en met welke hulpverleners?); linking (wordt de nodige hulpverlening inderdaad gegeven?); monitoring (wat is het niveau van de geleverde hulpverlening?); en evaluatie van het zorgproces. De vraag Niet alleen hebt u inzicht in het reilen en zeilen van het hulpverleningsproces. U bent 00k sterk in het bouwen van relaties - zowel intern als extern - en treedt adequaat op in crisissituaties. Dit vereist de nodige creativiteit en vakkennis (voor ons belangrijker dan een specifieke opleiding). Belangrijk is 00k dat u een goede methodische onderbouwing van de hulpverlening kunt geven; denk aan diagnostiek en een planmatige opzet van behandelingen. Het aanbod De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld via de CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen. Deze functie is ingeschaald in FWC 3.0, functioned schaal 50. Interesse in deze uitdagende functie? Met uw vragen kunt u terecht bij Hans Stravers, sectorhoofd, (010) 479 87 10. Stuur uw sollicitatie graag binnen 10 dagen naar Antonius IJsselmonde, t.a.v. Jacqueline Alleblas, personeelsfunctionaris, Croene Tuin 13078 KA Rotterdam, of stuur een e-mail: Jaalle@kvv.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 15 mei a.s. KW Antonius IJsselmonde verpleeghuis en reactiveringscentrum Antonius IJsselmonde is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. AANNEMINGSBEDRIJF Bijna 100 jaar bouw- activiteiten heeft v.d. Tempel gemaakt tot een moderne, gerenommeerde onderneming in de utiliteitsbouw, renovatie, dagelijks onderhoud en projectontwikkeling. Binnen de bedrijven- groep kennen wij: v.d. Tempel Vastgoed B. V. Aannemingsbedrijf v.d. Tempel K.O.Bus Waterweg-Noord v.d. Tempel 24 uurs service Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en all-round timmerlieden (of all-round onderhoudsvaklieden) voor de versterking van onze afdeling onderhoud en verbouwingen. Beschikt u over aantoonbare vakbekwaamheid en ervaring in een soort- gelijke functie en bent u toe aan een nieuwe uitdaging dan dagen wij u uit om te solliciteren. Telefoon: (010) 4264930 (vraag naar Richard Breugem) E-mail: r.breugem@vdtempel.nl Post: Karel Doormanweg 31 (Bedrijventerrein Vijfsluizen) Postbus 573, 3100 AN Schiedam Wij bieden: een salaris in overeenstemming met de functie. Tevens bestaat de mogelijkheid door te groeien naar de functie van voorman/assistent uitvoerder. Activiteiten: interne verbouwingen, uitbreidingen, restylingen, schadeherstel etc. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een rijbewijs B of B/E. Bezit van een VVA/EHBO of BHV (bedrijfshulpverlener) diploma is een pre. Onmisbaar is: een collegiale en klantgerichte instelling. De Port Support Groep is een jonge, snelgroeiende onderneming met momenteel circa 300 medewerk(st)ers werkzaam binnen 9 kantoren in de Benelux en concentreert zich op het aan- bieden van back office services aan rederijen, cargadoors, logistieke dienstverleners en expedi- teurs op Europees niveau. Port Support Personnel B.V. is onderdeel van de Port Support Groep en concentreert zich op de werving, selectie en detachering van logistiekpersoneel op alle niveaus Voor onze opdrachtgevers, gerenommeerde logistieke dienstverleners, zijn wij op zoek naar die werkzaam willen zijn binnen de lijnvaart expeditie douane-afhandeling Als het werken voor verschillende opdrachtgevers jou een uitdaging lijkt, komen wij graag snel metjou in contact! Meer informatie? Bel Patty vanPolen,010-2244188 Surf naar www.portsupport.com Stuur een e-mail naar info@portsupport.com Port Support Personnel B.V. Vasteland 12h, 3011 BL, Postbus 1232,3000 BE Rotterdam Telefoon 010-2244188, fax 010-4142982 Port Support... in voor een uitdaging! Maitre Frederic is een cateringorganisatie die zich sinds 1989 bezighoudt met een van de primaire levensbehoeften van de mens: lekker eten en drinken in een passende sfeer. Onze kookstijl wordt gekenmerkt door pure smaken van hoge kwaliteit. Wij zoeken: Het betreft een fulltime functie. Van u verwachten wij een flexibele werkhouding, i.b.v. rijbewijs, grote culinaire bagage en interesse, zelfstandigheid, leidinggevende capaciteiten. Wilt u deze uitdaging aangaan, stuur ons dan per omgaande een kort c.v. Twisk Groothandel b.v. is een groothandel in o.a. speelgoed, schrijfwaren en modelauto's en is gevestigd in Beverwijk en Rotterdam. Wij kopen ons uitgebreide productenpakket wereldwijd aan en het voortdurend inspelen op marktontwikkelingen maakt Twisk een aantrekkelijke en betrouwbare partner. Onze afnemers zijn hoofdzakelijk detaillisten. Voor onze vestiging te Rotterdam, gelegen naast Rotterdam Airport, zoeken wij een De medewerker helpt en adviseert onze klanten en verricht werkzaamheden die betrekking hebben op het op peil houden van devoorraad. Wij zoeken iemand met: minimaal Mavo-niveau verkoopervaring goede contactuele eigenschappen een collegiale instelling geen 9 tot 5 instelling affiniteit met de modelautobranche is een pre Wij bieden u: een fulltime functie afwisselende werkzaamheden werken in een klein en enthousiast team gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u geTnteresseerd en denkt u in aanmerking te komen voor bovenstaande functie, dan verzoeken wij u om uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, binnen een week te richten aan: t.a.v. dhr. T. Elings, Bovendijk 213 - 214,3045 PD ROTTERDAM Eetkamerstoel 'Thimbu' Onbewerkt teak met zitting en rug van pull-up-leer cognac, nu Collectie 'Madagascar' in koloniale kleur Eetkamertafel Agades' Onbewerkt teak. 180 x 90 cm nu Ook in andere maten leverbaar Nieuw bij de winckelaer: grote collectie onbewerkte teak- meubelen! Winkelkast •Toko' Onbewerkt Collectie Roja Eiken white wash Fauteuil en tafelstoei 'Clara In by cast leder Met armleuning die past onder de 'Provence eettafel. 3-deurs dressoir 'Toulouse' 100x 156 x 42 cm nu 4-deurs dressoir 'Toulouse' 100x205 x 42 cm nu Eettatel Provence' 180 x 95 cm. Eettafel 'Provence 210 x 95 cm. nu 999,- .V.M. 4 MEI GEEN KOOPAVOND MAANDAG: 13 - 17.30 uur, Dl t/m DO: 09.30 - 17.30 uur, VRIJDAG: 09.30 - 21 uur, ZATERDAG: 09.30 - 17.00 uurZONDAG ALTIJD GESLOTEN

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 28