maasstad w@m ogouimsia 3 Hoekige houtkachel maakt plaats voor ronder model SOheBQ Open Huis 18 en 19 mei 2001 LAGERWMRD £nXe 3 Magazijn Opruiming m i/ mM Open huis bij Lagerwaard op 18 en 19 mei: E*rAPIJTETX Cityline douchewanden met afgeronde details shoppin 998,- 198,- 398,- 395,- 495,- Met zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil zie je het helemaal zitten! i ComfortHuys Dunvo Leg zelf IP ROTAN Designmeubel en kachel ineen cJ CAPELLE A/D IJSSEL - Precies op het juiste moment is de verbouwing voltooid en alle noviteiten van de Europese meu- belbeurzen zijn zojuist binnengekomen! Een beter moment had Lagerwaard niet kunnen uitkiezen voor zijn 'Open Huis'. Advies bij keuze Maatwerk Luxe en comfort zijn belang- rijke peilers voor een gezelli- ge en behaaglijke sfeer in huis. Met een gladde strakke vloer creeer je weliswaar ruimte, maar mis je op den duur een 'zachte plek' om lekker languit op te relaxen en te spelen. Vooral bij het zitgedeelte in huis draagt een karpet bij aan de gezelligheid in huis. Daarnaast zorgt een kapet ervoor dat de meubels als het ware met elkaar ver- bonden worden. De keuze voor een wollen karpet met het kwaliteitslabel van Wools of New Zealand, garandeert de kwaliteit en luxe die nodig is voor een eigentijdse uit- straling. Een afgeronde oplossing voor de doucheplek die in een nis is gesitueerd biedt de douchewandenspecialist Art- weger uit Oostenrijk met zijn vleugeldeur uit het Cityline Point programma. De wand heeft maar een vast deel waaraan de deur met de fraai vormgegeven ronde schar- nieren is bevestigd. Eventue- le maatafwijkingen van de muren kunnen gemakkelijk met deze douchewand wor den opgevangen. Festival' Wli buren in een wereldstad met een wereldkrant. LJesign Tehoio-z uw Bruynzeel kwaliteitsvloer F Verwen uzelf met onze heerlijke fauteuils. Voor u op maat gemaakt. Zitten wordt een genot. Bovendien is goed zitten goed voor uw gezond- heid. Ziet u het zitten? Kom gerust vrijblijvend proberen. Kom ook eens zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil proberen. comfortabel en op maat wonen Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 Redactie: Berrie Laro tel. 010-4004427 Nieuwe collectie met bekende topmerken, en meubelen op maat „Altijd in beweging, altijd bezig met nog mooier, nog beter. Al tijd bezig nieuwe klanten te en- thousiasmeren. Bij al die ontwik- kelingen willen we echter de aan- dacht voor onze bestaande klan ten niet vergeten. Zfj zijn het die onze expansies mogelijk hebben gemaakt. Aan hen willen we dan ook op de eerste plaats tijdens ons Open Huis het vernieuwde pand en de nieuwste collecties to- nen." En daar mogen de bezoekers wel een paar uur voor uittrekken, want Lagerwaard staat er, in al zijn ver- scheidenheid, schitterend bij en heeft heel veel nieuws te presente- ren! Met het doortrekken naar de zij- en achterkant beschikt Lagerwaard nu over maar liefst honderd meter eta- lage, waar iedereen zich staat te verlekkeren aan het gebodene en als vanzelf naar binnen stapt. Waar zich, in een totale metamorfose, een complete design- woonwereld presenteert. „We hebben de meu belen neergezet, zoals ze ook in een woning geplaatst kunnen wor- den. Zo ontstaan sfeerhoekjes, ge- accentueerd door de bijpassende accessoires, verlichting, karpetten en schilderijen." Tijdens onze wandeling door de vele uiteenlo- pende 'kamers' toont de heer Ed de Kok ons trots en - kenmerkend voor alle medewerkers van Lager waard - enthousiast alle noviteiten. „We zijn allemaal vakidioten, die nog echt liefde voor het vak heb ben." Hoewel in de beide andere winkels van Lagerwaard het accent ligt op klassieke meubelen, waaronder de schitterende modem classic collec ties, presenteert Lagerwaard in zijn filiaal in Capelle a/d IJssel juist de moderne desginwereld. De com plete en nieuwste collecties van vooraanstaande merken als De Se- de, Rolf Benz, Leolux, Jori en Montis combineren moeiteloos luxe met comfort en exclusiviteit. Voeg daar nog eens de alom ge- roemde klantvriendelijkheid, ser vice en vooralhet vakbekwame ad- vies van Lagerwaard aan toe, dan is het duidelijk waarom niet alleen het bedrijf van Lagerwaard, maar ook zijn klantenkring zich maar blijft uitbreiden. „U kunt schrijven wat u wilt, maar de allerbeste re- de zomer met gesloten deuren als designmeubelstuk een goed figuur. In de winter zet hij met zijn bijzon- der grote stookruimte en ongekend ruitoppervlak, optische accenten. Ongehinderd kan de bezitter van een Odeon genieten van de vlam- men in deze 1.59 m hoge kachel. De stookruimte is met thermopla- ten bekleed, die voor een hogere verbrandingstemperatuur zorgen en daarmee de energie optimaal benutten. De Odeon heeft een hoogte van 159 cm, hij is 57 cm breed en 52 cm diep. Hij heeft een gewicht van 218 kg. Het vermogen van de Ode on is hoog genoeg voor het ver- warmen van een zeer mime woon- kamer. Odeon wordt via de gespecialiseer- de dealer verkocht. De prijs be- draagt 12.800 gulden, inclusief BTW. Op de internetsite www.hase.de biedt Hase een vrijwel compleet virtueel overzicht van haar houtka- chelprogramma. Hier kan in principe een kachel naar wens worden samengesteld. Zodra de kleur, maten en dergelij- ke ingegeven zijn, dan verschijnt uw droomkachel op het scherm. Alle informatie kan worden ge- print, op deze manier kan iedereen zeer goed voorbereid de Hase-dea- ler bezoeken en zijn wensen ken- baar maken. Informatie is verkrijgbaar bij: Manor Design Haarden en Tegels bv Nikkelstraat21 3067 GR Rotterdam Tel 010-2202212, fax. 010- 4219207 e-mail: info@manorde- sign.nl De design-houtkachel 'Odeon' 'Odeon' is de naam van de nieu we kachel die in Nederland via Manor Design te Rotterdam wordt verkocht. Dit nieuwe mo del wordt gei'ntroduceerd door de traditierijke onderneming Hase, die met de Odeon voort- borduurt op het bekroonde mo del Galeria. Waar de Galeria een hoekige vorm had, domineren bij de Odeon ronde vormen. Odeon toont twee gezichten; met zijn afsluitbare roestvrijstalen vleugeldeuren verandert hij zo van een houtkachel in een modeme 'kachelkast'. Zo slaat de Odeon in ''i.- clame is toch nog altijd de mond- tot-mondreclame. Is de klant tevre- den, dan zegt hij het voort en ko- men buurman, familie en vrienden ook eens een kijkje nemen." En iedere klant die binnenkomt, groot of klein maakt niet uit. die kan rekenen op een deskundig ad vies, wellicht het allerbelangrijkste bij de aanschaf van een nieuw meubel. „We nemen alle tijd voor een informatief gesprek met de klant. Wil je een goed advies kun nen geven, dan moet je de levens- stijl van de klant (her)kennen en soms ook de mogelijkheden en in- terieur van het huis. Daarom ko- men we geregeld bij de klanten thuis. En zoals het met het advies is, zo is het ook met de service. „We zijn pas tevreden als de klant dat ook is, daar is ons veel aan ge- legen en daar hebben we veel voor over." De service gaat bij Lagerwaard zelfs zo ver dat ieder karpet voor elke klant op maat ontworpen wordt en u de meeste meubelen ge- heel op maat kunt kiezen. „Dat is een van onze grote krachten: zowel de vele zitmeubelen als de vele verschillende wandsystemen en ta- fels leveren we geheel op maat. Zo hebben we acht typen armleunin- gen en kunnen de zittingen van fauteuils en banken verhoogd en/ of verdiept worden. Tijdens het Open Huis, dat op vrij- dag 18 en zaterdag 19 mei wordt gehouden, worden alle bezoekers ontvangen met de grote gastvrij- heid zoals deze al ruim zeventig jaar vanzelfsprekend is voor dit fa- miliebedrijf. Stap binnen en laat u, onder het genot van een hapje en drankje, inspireren door de brede keus die Lagerwaard alvast voor u maakte. Lagerwaard, Kanaalweg foon: 010-4507466. 39, tele- Tijdloos comfort met wollen vloerkleden Het zijn de Nieuw Zeelandse scha- pen die zorgen voor de witste wol ter wereld. Onder invloed van de wisselvallige seizoenen, de schone lucht en goede leefomstandighe- den, maken zij een sterke compac- te vezel die zacht en zuiver is. Niet alleen karpetten maar ook kamer- breed tapijt dragen dit beeldmerk, dat te herkennen is aan het varen- blad, het nationale symbool voor het ongerepte Nieuw Zeelandse landschap. Het label van Wools of New Zealand biedt de garantie dat de vloerkleden op meer dan twin- tig punten zijn getest, waaronder duurzaamheid, kleurechtheid en milienvriendeliikp vprwprkinvs- wWKTKi j --v* ,rrv^i n-ittfor Ultime luxe met het kleed Comfort uit de collectie '01. laag kan zijn, waardoor een tast- baar structureel effect ontstaat. Er is een ruime keuze uit dessins vari- erend van trendy, vrolijke patronen tot meer strenge, lineaire dessins waardoor rustige vlakverdelingen ontstaan. De kleurencombinaties zijn afgestemd op de nieuwste in- terieurtrends. Uitgebreide informa tie over Collection 01 is verkrijg baar via tel. 035-5392700. STREKSINGEL165 -189 R'DAM-H'BERG Vrijdag tot 21.00 uur geopend - www.schebo.nl Tel. 010-4229120/4224430 - Fax 010-4227867 - 'sMaandags gesloten De profielen, grepen en scharnie- ren kunnen in principe in alle sani- tairkleuren worden uitgevoerd. Chroom past zeer goed bij de hui- dige trend. In combinatie met echt glas, ontstaat een gedistingeerde uitstraling die past bij deze tijd- geest waarin de badkamer een tot in details ingerichte ruimte is waar iedereen zich heerlijk kan ontspan- nen in een omgeving die harmoni- eus is ingericht. Opvallende details van de Cityline Point zijn de zware, hoogwaardi- ge, metalen scharnieren in cirkel- vorm en de ergonomische ronde grepen, die fungeren als design elementen. De Point maakt deel uit van de Cityline serie waartoe ook de Cityline Classic, met driehoeki- ge in plaats van ronde scharnieren, en de Cityline For You - de naam zegt het al - op maat gemaakt, deel van uitmaken. Het programma is erg uitgebreid en biedt een passen- de oplossing voor iedere badka mer. Er zijn tal van modellen waar de consument uit kan kiezen: on- De douchewand heeft maar een vast deel waaraan de deur met de fraai vormgegeven ronde scharnieren is bevestigd. der meer een kwartrond model met een of twee deuren, een hoekin- stap, een vijfhoekig model met 6en of twee deuren en diverse badwan- den. Douchewanden uit het programma Cityline Point zijn via de sanitair- vakhandel vanaf 1450 gulden (ex- clusief BTW) te koop. Artweger heeft tevens een informatiefolder die aangevraagd kan worden bij onderstaand adres. Informatie bij: Burgmans Agenturen B. V. Hoofdweg 92 2908 LC Capelle ad IJssel, tel. 010-4508451, fax. 010- 4588670. methoden. Door de uitzonderlijke witheid (zonder bleekproces dus milieuvriendelijk) van de wol kun nen de kleden worden geverfd in heldere, sprankelende kleuren en dessins. Het Belgische bedrijf Assur Car pets introduceert onder Wools of New Zealand label een nieuwe col lectie' (Opus XXI genaamd), 'vlakgeweven' karpetten. Vooral in een modeme leefomgeving op een betonnen, stenen of houten vloer komt deze collectie prachtig tot zijn recht. Er is keuze uit elf verschillende dessins, waardoor voor elke woonstijl een karpet te vinden is, van klassiek tot eigen- tiids De kleden ziin ner natrnon ook weer in verschillende kleuren, verkrijgbaar. Ze zijn eventueel te combineren met traplopers met de- zelfde dessinering. Meer info over Opus XXI is verkrijgbaar via tel. 0032-56644893. Onder de naam Collection '01 in troduceert Van den Brink en Campman de nieuwe collectie vloerkleden voor 2001. De collec tie is vervaardigd met Nieuw Zee landse wol en bestaat uit machi- naal geweven kleden waarbij ge- bruik wordt gemaakt van 'gripper- Axminster' getouwen, een weef- techniek die de originele knoop- techniek zeer dicht benadert. Het resultaat is een tapijt met een ge- sneden nnnl die znwel hnno als h&t Rotterdam* DagMad I* tpotmor van het Ounyadeatlval ffottantaai» Bel 0800-0642 voot een proefabonnement adverteren? telefoon: 010-4004463 Wij hopen u te verwelkomen in ons vernieuwde wooncentrum van 3500 m2 onder het genot van een hapje en een drankje. Kanaalweg 39-53 .d. IJssel Tel: 010-4507466 Hemelvaartsdag van 10.00 - 17.00 uur geopend Lagerwaard Design maakt onder andere gebruik van de woonvormen van Arco, Artifort, Auping, Banz Bord, Van Besouw, Castelijn, Fiam, Christian Fischbacher, Gelderland, Harvink, Hulsta, Interstar, Jab, Jori, Hennie de Jong, Kendix, Leolux, Linteloo, Metaform, Montis, New Sity, Parade, Ploegstoffen, Rolf Benz, SDB Design, de Sede, Team by Wellis, Touche, Young International en Wittman. Bruynzeel Vloeren heeft parketvloeren ontwikkeld die u makkelijk zelf kunt leggen. Dat scheelt aanzienlijk in prijs en u legt uw vloer wanneer het u uitkomt. Kom gerust, zonder verplichting naar onze showroom. Onze adviseur laat u graag de hele collectie zien en geeft u alle informatie over het zelf leggen van Bruynzeel parket. riA^y wXc^( VLOEREN Rotterdam, Burg, van Walsumweg 188-190, 010-414 73 68 Banken, fauteuils, eetkamerstoelen, tafels, kasten etc... gaan tijdelijk voor minder dan de helft weg. Loombank Fauteuils Banken (Ieder) v.a. v.a. v.a. Uitzoeken Eetkamer Kasten Eetkamer tafels v.a. v.a. stoelen v.a. HOOGSTRAAT ROTTERDAM De Stijl van Romantisch Wonen Hoogstraat 1-9 (nabij Oostplein) Tel.(010) 413 83 30 RVOERSPROBLEMfN? ,1(010) 4567280 enuwotdi Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 11