1 Jazeker. De Hypotheker. 4 r II Ceef om uw hart! Nationaal Hartfonds W ALLESKUNNER Van Mannekus Co. B.V. Vakbekwame Interieurbouwers Voorman buitendienst Herhaling isde toverkracht van de reklame WAARDECOUPON Aannemersbedrijf Stolk B.V. IS ER IEMAND BIJ WIE IK NA WERKTIJb TERECHT KAN VOOR M'N HYPOTHEEK? De Hypotheker Schiedam, Broersvest 54a, (010) 473 I I 50 lverpakking van 44,95 voor Laboratoriummedewerker m/v MOTORRIJLES Giro 10Q2 's-Gravenhage gpsjejaiKf Ditsi waaromjinTAmerika veel tijd en qeld gestoken wordfin onderzoek om overgewichtte bestrijden. Het is daarom niet verwonderlijk dat de nieuwste ontdekkingen op dit gebied uit dit land komen. Revolutionair aan deze nieuwste ontdekking is, dat onderzoekers een bestaan- de techniek uit de reguliere geneeskunde toepassen om gewicht te verliezen. Spraymethode Spier-injectie ill Vloeistof Pleister Tabletten METHODE VAN TOEDIENEN 10 maal effectiever Het Artsen Handboek Nu 6ok in Nederland Te snel is niet gezond V00R MEER INFO: www.sprayuslank.nl Kade 4 3234 KDTinte Aannemersbedrijf Stolk B.V. UW VOORDEEL: 5,00 Hoogstraat 15, Schiedam, Telefoon: (010) 4263280 Banketb Fortis Bank Dobey de Kn Milo Sinds 50 jaar I Mensen in Nood Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Specialisten in winkel- en kantoorinterieurs Nieuwe Waterwegstraat 45, 3115 HE Schiedam is een im- en exportbedrijf van industriele mineralen. Voor ons productiebedrijf in Schiedam zijn wij op zoek naar een jonge enthousiaste collega voor de functie van: Vereisten: - Opleiding op MLO-niveau (met chemische achtergrond) of vergelijkbare werkervaring - Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking - Fysiek belastbaar i.v.m. monster name - In bezit van eigen vervoer Taken: - Uitvoering van materiaalonderzoek in het laboratorium (fysische materiaaleigenschappen) - Het nemen van monsters bij ontvangst en in ons productie bedrijf - Uitvoering van de productiecontrole - Assisteren bij ontwikkeling van nieuwe toepassingen Voor meer informatie kunt u bellen met onze kwaliteitsmanager de heer C. Maul, 010-4091500 Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer R. Bronsgeest, Adjunct Directeur, Van Mannekus Co. B.V. Postbus 230 3100 AC Schiedam E-mail: mannekus@mannekus.com 010 232 75 75 Het Nationaal Hartfonds is er voor al diegenen die worden bedreigd door hart- en vaatziekten. Het Nationaal Hartfonds maakt werk van: Het voorkomen Het verminderen Het bereikbaar houden dat zulke ziekten tot uiting komen van onnodig lijden van hartpatienten van zorgverlening De samenwerking I met alle organisaties die zich inzetten voor het welzijn van hartpatienten. Week 20 V V. MAASPOST SCHIEDAM-XQ05 Schiedam centrum Residentie Over de Vesten Goed onderhouden 2-kamer appartement op 6e verdieping. Met zonnig balkon op zuidoos- ten, eigen parkeerplaats en ber- ging in onderbouw. Ind. Hal, meterkast, bergkast/cv ruimte, toilet, slaapkamer ca j 12m2 luxe badkamer met ligbad (1998). Woonkamer ca 27m2, open keuken met bar ca. I I m2 v.z.v. inbouwapparatuur. Eigen grond, Vv.E. fl. 224,- per maand, complex v.z.v. lift, woning grotendeels v.z.v. dubbel glas, verwarming en warm- water middels cv combi ketel, oplevering in overleg. Zeer centrale ligging. Gelegen op loopafstand van winkels, openbaar vervoer, zie- kenhuis en Julianapark, 5 minuten van de snelweg A20. Vraagpriis f 229.000 k.k. Iriformatie: Dhr. de Koster Tel. 010-4734441 /06-51965781 e-mail: sh065563@ 12move.nl uweegt! Er is gebruik gemaakt van de kennis dat werkzame stoffen het snelst via de mondslijmvliezen door het lichaam worden opgenomen. Denkt u maar aan het harttabletje wat hartpatienten gebruiken onder hun tong. Dit tabletje werkt zo snel dat beginnende hart- klachten in de kiem gesmoord kunnen worden. Het resultaat van jarenlang onderzoek is de "Spray Techniek" via de mond ,zoals toegepast in Spray-u- Slank. De natuurlijke actieve ingredienten in deze Spray worden direct door de mondslijmvliezen in het lichaam opgenomen en gaan daardoor niet verloren ii i het spijsvei iei ingsirdject. De resultateii van deze "Spray Techniek" zijn zo spectaculair, dat alleen al door mond tot mond reclame men in Amerika spreekt van een ware doorbraak op het gebied van gewichtsverlies. Dat de resultaten van afslanktabletten en -capsules vaak tegenvallen heeft vooral te maken met het beperkte vermogen van ons lichaam om de actieve ingredienten optimaal te benutten. Bij de spraymethode worden de ingredienten wel optimaal benut. Het is een feit dat de spraymethode via de mond maar liefst 10 maal beter wordt opgeno men dan tabletten en capsules. Dankzij deze techniek dringen de actieve ingredien ten door in het weefsel van het mondslijmvlies en komen direct in de bloedbaan terecht. Deze methode van toediening werkt zo snel dat vol- gens het Artsen Handboek 1996 (Physicians Desk Reference, 50e editie,blz 1542), maar liefst 90% van de werkzame stoffen worden opgenomen en dat slechts binnen 22 seconden. Daarbij vergeleken is de opname bij tabletten en capsules slechts 5-8%. Na Amerika is deze revolutionaire mondspray nu ook in Nederland verkrijgbaar onder de naam "Spray-u- Slank".De natuurlijke actieve ingredienten in Sprav- u-Slank hebben wat wetenschappers noemen een thermogene' werking. Ze bevorderen de stofwisse- ling, waardoor overtollige vetten snel en effectief worden verbrand. Het lichaam wordt geactiveerd om de vetreserves aan te spreken.Tevens wordt de eet- lust geremd, waardoor de behoefte aan dikmakende tussendoortjes verdwijnt. Men krijgt meer energie, waardoor er meer calorieen worden verbrand. De Spray-Techniek in combinatie met de natuurlijke ingredienten in Spray-u-Slank hebben een dusdanige sterke werking, dat de dosering langzaam opgevoerd dient te worden. Het is mogelijk dat het afvallen te snel gaat ,bijvoorbeeld meer dan 3 kilo per week. Dah is het raadzaam om de dosering te verlagen. Gezocht: voor vakwerk in de particuliere bouw. Bent u allround timmerman? Wii bieden: Een combinatie van traditioneel en hedendaags werk zoals: - het maken van complete verbouwingen - het vergroten van woningen - het maken van dakkapellen - het maken van serres - het plaatsen en afwerken van ramen, deuren en kozijnen in hout, kunststof en aluminium. Functie-eisen: Min. LBO aanvullende opleidingen of voldoende ervaring. Goede sociale vaardigheden, het liefst leidinggevend en in bezit van rijbewijs B. Schriftelijke of telefonische sollicitaties richten aan t.a.v. dhr. W.J. Stolk, Kade 4,3234 KD Tinte. Voor inlichtingeil kunt u bellen: 0181-412450 Een huis kopen kost tijd. Tijd om een huis te zoeken, om een makelaar in te schakelen, om de juiste hypotheek te kiezen, om er nog een nachtje over te slapen.Tijd die u zich kunt besparen door De Hypotheker in te schakelen. Want die begeleidt u kosteloos vanaf de eerste orientatie tot aan de sleuteloverdracht. En van de taxatie tot en met de voorlopige teruggaaf. Maar zelfs dat kost tijd, terwijl u misschien niet zo makkelijk vrij kunt nemen.Weet dan dat u ook na werktijd een afspraak met De Hypotheker kunt maken voor een 100% onaf- hankelijk advies. Dus als u overdag moet werken, kom gerust eens tijdens de avonduren langs bij De Hypotheker. Of kijk eerst op www.hypotheker.nl. TtGEN INLEVERING VAN DEZE WAARDE COUPON 0NTVANGT U De Mond Spray die de kilo's afweegt G&W Libra Kinderen horen te spelen en met te overleven. Daarom steunt Mensen In Nood met lokaie hulpverleners overal ter wereld projecten gericht op kwetsbare groepen in de samenleving. Wilt u het werk van Mensen in Nood steunen, maak dan uw bijdrage over op GIRO 667, Den Bosch. Doe het vandaag nog CARITAS NEDERLAND De almaar ingewikkelder wet- en regelgeving kunt u het beste SAMEN aanpakkerr Bel of schrijf ANGO Bij ANGO tel je voor drie! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Telefoon (033) 465 43 43 KfcURMEHK VOOR VERANTWOORDE FONDSENWERVING EN BESTEDING AFBOUW EN BETIMMEAINGEN BV A&BAfbouw en Betimmeringen B.V. is de interieurspecialist binnen de Slavenburg Groep en voornamelijk actief op het gebied van winkel- en kantoorinrichting. Onze projecten zijn zeer divers. Wij ontwerpen en vervaardigen onder meer balies en wandbetimmeringen voor kantoren, restaurants en winkelcentra. Daarnaast verzorgen we de volledige inrichting van enkele grote winkelketens, van kassameubels en speelhoeken tot aan kleedkamers en displays. Ook de levering van standaard hoogwaardige kantoormeubels behoort tot de activiteiten van A&B. BijA&B werken er dagelijks zo'n 30 vakmensen. Er is echter altijd ruimte voor nieuwe medewirkers. Daarom zoeken we voor de verder uitbreiding van ons team de volgende collega's. (voor zowel binnen- als buitendienst) XT::X-V''' Je vervaardigt vanaf tekening maatwerkmeubels voor winkel- en kantoorinterieurs. Je bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt ervaring in de interieurbouw. Je hebt ervaring in de interieurbouw en geeft leiding aan een groep buitendienstmede- werkers die qua omvang varieert van I tot circa 7 medewerkers.Je bent verantwoordelijk voor het plaatsen van winkel- en kantoorinterieurs en draagt zorg voor de realisatie van de werkzaamheden aan de hand van een planning. Je verricht de werkzaamheden zelfstandig en onderhoudt daarnaast contacten met het hoofdkantoor A&B biedt: '"IvW;.-. Uitdagende projecten, goede begeleiding, doorgroeimogelijkheden, prettige werksfeer en een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zin in een nieuwe uitdaging? Stuur een briefje naar A&B Afbouw en Betimmeringen B.V ta.v. Ann de Groot, (personeelsadviseur), Postbus 44, 3100 AA Schiedam of e-mail: ann.d.groot@slavenburg.nl. Neem voor extra informatie contact op met de heer H. den Hollander, telefoon overdag (010) 426 04 88 en's avonds (010) 435 44 35. Voor meer informatie over de Slavenburg Groep zie www.slavenburg.nl Autorijschool Martin Struijs leer nu motorr^den en geniet van de vr^heid van motomjden bel voor meer informatie Telefoon AutoeeMoon06 53 42l 013 19 me« 2001 ERA

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 12